Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا مرگ و میر در 3,405; موارد تا 41,000

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افزایش یافت در 24 ساعت گذشته توسط 427 به 3,405 سبقت تعداد کل مرگ و میر تا کنون ثبت شده در چین را با خود بردند.

پنجشنبه شکل نشان داده شده بهبود اندکی در روز قبل از زمانی که ایتالیا ثبت 475 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حالی که جهان به شدت تلاش در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس با بستن مدارس تعطیل شهرستانها و اعمال دقیق کنترل مرز.

تعداد کل عفونت در ایتالیا نیز افزایش یافته است به بیش از 41,000 در حالی که موارد در آلمان, ایران و اسپانیا افزایش یافت و به بیش از 15000 در هر.

بیشتر:

حدود 220,000 مردم در حال حاضر تایید شده است با کروناویروس در سطح جهان از آن حداقل 84,000 بهبود از COVID-19 در حالی که بیش از 8,800 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

جمعه 20 مارس

01:45 GMT – کره جنوبی گزارش 87 موارد جدید و سه مرگ و میر بیشتر

کره جنوبی گزارش کرده است 87 مورد جدید از رمان coronavirus و سه مرگ و میر بیشتر آوردن آن در مجموع به 8,652 موارد و 94 مرگ و میر.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه گفت: 316,600 مردم که تا کنون آزمایش شده برای این ویروس و 2,230 منتشر شده از بيمارستان ،

در حالی که عفونت را آهسته در بدترین آمار در شهر Daegu نیز وجود دارد که نگرانی رو به رشد در مورد افزایش مداوم موارد در سئول مناطق شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

01:25 GMT – چین رکورد جدید کروناویروس موارد از خارج از کشور

چین coronavirus عفونت از خارج از کشور آمار جدید رکورد روزانه در حالی که آلوده به مسافران رسیده و تعداد بی سابقه ای از استان های چینی تحت فشار مقامات به نگه داشتن نوار بالا در حال حاضر دشوار قوانین سفارشی و بهداشت عمومی از پروتکل های.

سرزمین اصلی چین تا به حال 39 موارد تایید شده در روز پنج شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه که همه وارد شد موارد است. وجود دارد هیچ محلی منتقل موارد برای روز دوم.

جدید وارداتی عفونت 14 در گوانگدونگ هشت در شانگهای و شش در پکن سازمان بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

از روز شنبه وجود دارد 228 وارداتی عفونت در چین است.

01:18 GMT – فیلیپین ممنوعیت مطالب از همه خارجی ها

فیلیپین است به طور نامحدود ممنوعیت ورود اتباع خارجی پس از دولت اعلام وضعیت فاجعه و اضطراری برای بهداشت عمومی در میان شیوع کروناویروس.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که آن را به طور موقت تعلیق صدور ویزا در همه خارجی آن پست بلافاصله موثر.

شدید حرکت معاف خارجی دولت و سازمان بین المللی مقامات و وابستگان خود را به عنوان به خوبی به عنوان خارجی و همسران و فرزندان فیلیپینی شهروندان این اداره گفت.

Philippines -

خارجی ها خط تا در خروج منطقه از مانیل فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه [Joeal Calupitan/AP]

00:23 GMT – استرالیا بانک ها اعلام $57bn وام بسته امداد برای کسب و کار

استرالیا بانک ها روز جمعه گفتند که تاخیر بازپرداخت وام به مدت شش ماه برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus در یک$100bn ($57.34 میلیارد دلار) بسته امداد رویترز خبر داد.

بسته به مشتری را, این می تواند کمک به قرار دادن به عنوان بسیاری به عنوان یک$8bn ($4.6 میلیارد دلار) به خزانه کسب و کارهای کوچک و استرالیا و ارتباط بانکی رئیس آنا Bligh گفت.

“این فوق العاده بار” او به خبرنگاران گفت: اضافه کردن استرالیا در سیستم بانکی بود و در میان قوی ترین و پایدار ترین در جهان است.

وجود دارد بیش از 700 تایید coronavirus موارد در استرالیا که از روز شنبه.

Travelers are seen at Kingsford Smith International Airport in Sydney

مسافران دیده می شود در Kingsford Smith فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه در میان شیوع کروناویروس در استرالیا [لورن الیوت/رویترز]

00:01 به وقت تهران جمعه – ترس برای گردشگری در بالی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

اندونزی را به حالت تعلیق در آن ویزا در هنگام ورود به سیاست برای یک ماه از روز جمعه برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 ویروس در الجزایر به طور موثر بستن گردشگری کشور.

برای رفت و آمد مکرر در جزیره بالی که در آن بیش از سه چهارم از اقتصاد است که در ارتباط با گردشگری بالفعل مرز بسته شدن ثابت کند می تواند فاجعه بار برای جمعیت از 4.2 میلیون نفر است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

23:55 به وقت تهران پنج شنبه – دادگاه آمریکا کاهش به آزادی بازداشت شدگان مهاجرت

یک قاضی فدرال در آمریکا کاهش یافته است به منظور آزادی بازداشت شدگان مهاجرت که ممکن است به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس چرا که آنها هستند و یا دارای شرایط بهداشتی اساسی با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از واشنگتن و غرب حقوق مهاجران پروژه به دنبال انتشار نه تن از بازداشت شدگان در ایالات متحده مهاجرت و گمرک را در شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما در ایالت واشنگتن.

ما منطقه قاضی James L Robart گفت: او آگاه بود و از جاذبه و به سرعت در حال تحول طبیعت COVID-19 بحران, اما این است که هیچ شواهدی از شیوع در بخش خصوصی اجرا زندان یا که آژانس اقدامات ناکافی هستند.

20:00 به وقت تهران پنج شنبه – پتانسیل coronavirus درمان تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در کمبود -داروسازان

عرضه یک درمان مالاریا که سعی شده است با موفقیت در برابر جدید کروناویروس است در تامین کوتاه مدت به عنوان موج تقاضا در میان سریع-گسترش شیوع با توجه به داروخانه مستقل و American Society of Health-System داروسازان (ASHP).

این ASHP که حفظ یک لیست از مواد مخدر در کمبود مستقل از سازمان غذا و دارو لیست برنامه برای اضافه کردن generic مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به لیست خود را از کمبود بعد در روز پنج شنبه با توجه به ارین فاکس, مدیر ارشد, از, اطلاعات دارو در دانشگاه یوتا سلامت که حفظ کمبود لیست برای ASHP.

FDA نمی تواند بلافاصله نظر رسیده اما هیدروکسی کلروکین در حال حاضر در لیست خود را از مواد مخدر در کمبود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در ما به نام سلامت تنظیم برای تسریع بالقوه درمان با هدف درمان COVID-19 است که برای آن هیچ درمان تایید شده یا واکسن.

19:55 به وقت تهران پنج شنبه – ما مرخصی استعلاجی برگ کمک میلیون ها نفر از کارگران در سرما

معمولا اتاق ایستاده تنها در O’Duffy را میخانه در روز سنت پاتریک به عنوان کاربران چادری به رنگ سبز بسته به نوار برای به اشتراک گذاشتن یک یا دو نوشیدنی و مقدار زیادی از مواد غذایی است. اما در این سال صاحب جیمی Kavanaugh و یکی از bartenders نشسته به تنهایی در تعطیلات که یادبود ایرلند را حامی سنت. مانند رستوران ها در سراسر کشور Kavanaugh را کالامازو, میشیگان, نوار است که در حال حاضر تنها مجاز به خدمت takeout مواد غذایی به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله احکام به معنای محدود کردن این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردم معمولا جشن خندان toasting یکی دیگر های آغوش و لبخند می زند. به جای میخانه خالی است” Kavanaugh به الجزیره. “افرادی که در آمد برای takeout حتی نمی خواهید برای آمدن در درب و آنها از ترس به استفاده از قلم به.”

اینجا بیشتر بخوانید.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش اتفاق می افتند coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (19 مارس) لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>