Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا مرگ و میر در 3,405; موارد بالا 41,000

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افزایش یافت در 24 ساعت گذشته به بیش از 3,400 سبقت تعداد کل مرگ و میر تا کنون ثبت شده در چین گفته است که به شمارش در سراسر جهان نزدیک 10,000.

تعدادی از عفونت در ایتالیا نیز افزایش یافته است به بیش از 41,000 در حالی که موارد در آلمان, ایران و اسپانیا افزایش یافت و به بیش از 15000 در هر. موارد در آمریکا نیز رسید گذشته 13,000 در حالی که تعداد مرگ و میر, آمار 200 مجبور ایالت کالیفرنیا به سفارش دولت گسترده ای مستند.

بیشتر:

بیش از 209,000 مردم در حال حاضر آلوده شده است با کروناویروس در سطح جهان و بیش از 8,700 فوت کرده اند, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

حداقل 86,000 بهبود از COVID-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

جمعه 20 مارس:

09:51 GMT – مالزی گزارش 130 جدید کروناویروس موارد

مالزی گزارش 130 مورد جدید از عفونت کروناویروس ارسال تجمعی کل به 1,030 آن را به عنوان چنگ زدن با بیشترین تعداد عفونت در جنوب شرقی آسیا.

از موارد جدید, 48 مرتبط به اسلامی تجمع ماه گذشته در نزدیکی کوالالامپور پایتخت که جذب 16,000 شرکت کنندگان است. بیش از 670 عفونت در جنوب شرقی آسیا شده است مربوط به اسلامی جمع آوری در مالزی.

Malaysia Under Lockdown As The Coronavirus Continue To Spread

یک مرد سفر در تقریبا خالی توده سریع قطار در کوالا لامپور, مالزی [رحمان Roslan/گتی ایماژ]

09:49 GMT – آفریقای جنوبی مورد افزایش 202: وزارت بهداشت

آفریقای جنوبی وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت که تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافته بود با 52 به 202 با اولین موارد ثبت شده در رایگان دولت در استان است.

این ویروس ضرب در آفریقا بیشتر به آرامی از در آسیا و یا اروپا اما تعداد موارد شروع به افزایش بیشتر سرعت در آفریقای جنوبی در روزهای اخیر.

09:47 GMT – کیپ ورد, گزارش اولین مورد

اسکودوی کیپ ورد خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد دولت در بیانیه ای گفت.

بیمار 62 ساله شهروند بریتانیا که وارد این کشور در مارس 9 و شروع به نشان دادن علائم در مارس 16, این بیانیه اضافه شده است.

09:37 GMT – تعداد موارد در آلمان افزایش یک شبه به 13,957

آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) گفت: تعداد موارد COVID-19 افزایش 2,958 یک شبه به 13,957.

تعداد تلفات افزایش یافت 11 به کل از 31 تا کنون.

در ضمن RKI جمهور Lothar Wieler خواست مردم برای حفظ فاصله خود برای جلوگیری از همه گیر شد تا به مقامات تصمیم می گیرید که آیا به اعمال مقررات منع رفت و آمد به زور آنها را به انجام این کار.

“ما توصیه می کنیم نگه داشتن حداکثر فاصله است. آن است تا به مقامات برای تصمیم گیری در مورد اقدامات مورد نیاز برای رسیدن به آن” Wieler به خبرنگاران گفت:.

09:32 GMT – فرانسه پاکسازی می گوید تنها در شروع coronavirus بحران

فرانسه تنها در آغاز coronavirus بحران است و در یک مسابقه برای جلوگیری از پیشرفت آن رئیس امانوئل پاکسازی گفت.

“ما در آغاز این بحران است. ما گرفته اند استثنایی اقدامات لازم برای جذب این موج اول اما ما در آغاز یک مسابقه در برابر ویروس” پاکسازی گفت: در آغاز یک بحران جلسه در وزارت کشور.

“ما باید واکنش نشان می دهند یک معامله بزرگ و سازماندهی مجدد خودمان را در هر لحظه. ما نیاز به پیش بینی است.”

09:29 GMT – تعداد موارد در تایوان افزایش دوباره, دوم, مرگ گزارش شده

تعداد coronavirus موارد در تایوان شروع به پریدن کرد با 27 عفونت های جدید با در نظر گرفتن مجموع به 135.

دوم مرگ نیز گزارش شده است. فرد در 80s در با شرایط بهداشتی اساسی از جمله دیابت و مشکلات کلیوی دولت گفت.

تایوان برنده جهانی ستایش دیگران برای تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس اما آغاز کرده است گزارش روزانه افزایش می یابد و در موارد میان مردم بازگشت از کشورهای دیگر به خصوص در اروپا.

“ما محافظت از خط مقدم در برابر وارداتی موارد و محلی انتقال” وزیر بهداشت چن Shih-chung یک کنفرانس خبری گفت. “لطفا همین حالا سفر خارج از کشور مگر اینکه لازم است.”

09:24 GMT – اندونزی تایید 60 جدید کروناویروس موارد جدید مرگ و میر

اندونزی تایید کرده است 60 جدید کروناویروس عفونت و 32 مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 369, با توجه به وزارت بهداشت رسمی.

09:22 GMT – هنگ کنگ می بیند 48 جدید موارد عمده ای از عفونت های وارداتی

هنگ کنگ گفت: آن ثبت شده بود 48 موارد جدیدی از کروناویروس یک روز رکورد به عنوان شهر hunkers پایین برای مقابله با سیل مردم از بازگشت از خارج از کشور که آلوده می شوند.

این تعداد به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در هنگ کنگ به 256.

از تایید موارد جدید, 36 تا به حال سفر در خارج از کشور, سوابق دولت گفت.

08:33 GMT – فیلیپین گزارش موارد جدید, یک مرگ

وزارت بهداشت در فیلیپین گزارش شده 13 جدید کروناویروس عفونت آوردن تعداد کل موارد مثبت در کشور به 230.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد یک مرگ مربوط به ویروس brining تعداد مرگ و میر ثبت شده در فیلیپین به 18 تا کنون.

08:26 – هند ایالت ماهاراشترا به بستن مغازه ها و دفاتر

هند غربی ایالت ماهاراشترا تصمیم گرفته است به تمام مغازه ها و دفاتر به جز کسانی که در ارائه خدمات ضروری در هند سرمایه مالی بمبئی و پونا و ناگپور تا 31 ماه مارس ارشد وزیر امور خارجه گفت:.

08:25 – ژاپن ساعت می پرسد برای تدوین مراحل را برای مدرسه بازگشایی فوری

ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه با صدور دستورالعمل در یک coronavirus گروه ضربت جلسه برای تدوین مراحل بتن فوری برای بازگشایی مدارس به عنوان سال تحصیلی جدید در ژاپن شروع می شود در ماه آوریل Jiji خبر داد.

آبه در ماه گذشته پرسید ژاپن در کل سیستم مدرسه از ابتدایی تا دبیرستان به نزدیک تا بهار شکستن در اواخر مارس برای کمک به مهار شیوع.

08:10 GMT – انگلستان امیدوار به تازگی ساخته شده فن های آماده خواهد شد در هفته آینده

بریتانیا گفت: آن تقلا برای تولید هزاران هواکش برای مبارزه با شیوع کروناویروس شد دستیابی به نتایج به عنوان برترین شرکت ها در حال حاضر تولید یک نمونه اولیه است که باید آماده برای استفاده در بیمارستان ها تا پایان هفته آینده.

“بیش از نیمی از شرکت ها در حال حاضر ساخته شده است یک نمونه اولیه برای بررسی با ما که ما خوشحال با کیفیت” مت, Hancock, وزیر بهداشت به بی بی سی گفت.

انگلستان ثبت کرده است 3,269 موارد مثبت است.

07:49 GMT – عربستان سعودی ممنوعیت نماز در مسجد مقدس

عربستان سعودی به حالت تعلیق در برگزاری نماز روزانه و هفتگی نماز جمعه در داخل و خارج از دیواره های دو مسجد در مکه و مدینه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

پادشاهی ثبت 36 عفونت های جدید در روز پنج شنبه, آوردن مجموع آن به 274 بدون مرگ و میر تا کنون.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:29 GMT – چه به لحاظ اجتماعی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چه تفاوت بین اجتماعی فاصله و خود انزوا?

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن.

07:20 به وقت تهران روسیه – شروع تست coronavirus واکسن نمونه های اولیه بر روی حیوانات

دانشمندان روسی را آغاز کرده اند تست نمونه های اولیه از پتانسیل واکسن در برابر کروناویروس جدید بر روی حیوانات آزمایشگاهی در سیبری روسیه سلامت مصرف کننده تنظیم کننده گفت.

دانشمندان در بردار دولتی ویروس شناسی و بیوتکنولوژی مرکز در شهر نووسیبیرسک توسعه واکسن نمونه بر اساس شش فن آوری های مختلف سیستم عامل و شروع آزمون در روز دوشنبه به سعی کنید به کار کردن چقدر موثر هستند و در چه دوز آنها می تواند اداره تنظیم کننده گفت.

CureVac coronavirus vaccine development

دانشمندان در روسیه انتظار آن را امکان پذیر خواهد بود برای شروع نورد واکسن در سه ماه گذشته از سال 2020 [Andreas Gebert/رویترز]

دانشمندان در سراسر جهان هشدار داده اند که توسعه یک واکسن است که یک روند طولانی و پیچیده است که تنها ممکن است عملکرد چیزی برای استفاده گسترده تر در آینده 12-18 ماه.

اما روسیه و تنظیم کننده آن گفت: ممکن است شروع به نورد از یک واکسن در سه ماه گذشته از سال 2020 است.

07:17 GMT – YouTube کاهش جریان کیفیت در اروپا

یوتیوب گفت: آن را کاهش دهد و جریان آن کیفیت در اتحادیه اروپا برای جلوگیری از زور زدن از اینترنت به عنوان هزاران نفر از اروپایی ها محدود coronavirus شیوع سوئیچ به teleworking و تماشای فیلم در خانه.

یوتیوب دومین شرکت پس از Netflix به عمل پس از اتحادیه اروپا صنعت رئیس تیری برتون خواست جریان سیستم عامل به کاهش کیفیت فیلم های خود را برای جلوگیری از اینترنت gridlock.

“ما در حال ساخت یک تعهد به طور موقت سوئیچ تمام ترافیک در اتحادیه اروپا به تعریف استاندارد به طور پیش فرض” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اروپا مخابرات ارائه دهندگان از وودافون به دویچه Telekom را گزارش کرده اند سنبله در ترافیک داده در روزهای اخیر مجبور برتون به موضوع خود را حق شفعه تماس قبل از اینترنت می شکند.

07:12 GMT – کمک های اولیه پزشکی محموله قطره به کره شمالی

اولین محموله های بین المللی کمک های پزشکی هستند و با توجه به رسیدن در کره شمالی مرزهای این هفته اما سخت کنترل مرز می تواند به معنای جریان از منابع باقی مانده بریزد.

برخی از کمک های سازمان تا به حال به اورژانس تحریم معافیت از سازمان ملل برای روشن شدن راه را برای حمل و نقل و در حال حاضر مرور کره شمالی را کنترل مرز تحمیلی در تلاش برای خاموش کردن ویروس.

کره شمالی گزارش نشده است هر گونه موارد از coronavirus.

07:06 GMT – سریلانکا به تعویق انداختن انتخابات

کشور جزیره سریلانکا گفت: این امر تاخیر در برگزاری انتخابات پارلمانی در ابتدا میله میله برای مارس 25.

آن را نیز ممنوع اعلام کرد همه پروازهای ورودی به مدت دو هفته در روز چهارشنبه و تحمیل حکومت نظامی در برخی از مناطق. تا کنون وجود داشته است 59 مورد از این ویروس در سریلانکا.

بیماری همه گیر کوروناویروس: سریلانکا مدارس نزدیک به پنج هفته

07:01 GMT – جاده ها در کشمیر مهر و موم کردن تأثیر میلیون

ده ها تن از مردم در هند-اداره کشمیر می گویند که آنها تا به حال شده است مانع از خروج آنها محلات توسط پلیس و شبه نظامی واحد است.

سرینگر ارشد, سرپرست پلیس, Haseeb مغول به گفته خبرگزاری رویترز که جاده راه بندان در سراسر دره شده بود اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من تا به حال به مادرم به بیمارستان در سرینگر اما پلیس بسته شده جاده ها گفت:” محمد ایوب از نزدیکی شهر Budgam.

“من اینجا منتظر برای دو ساعت گذشته. من حتی نمی تواند رفتن به خانه در حال حاضر به عنوان جاده مسدود شده است با توجه به ترافیک.”

با اکثریت مسلمان کشمیر شده است نسبتا تحت تاثیر این ویروس گزارش اولین مورد در روز چهارشنبه.

06:55 GMT – پاکستان گزارش سوم, مرگ, مردم را به تمرین های اجتماعی فاصله

77 سال سن بیمار در جنوب شهر کراچی درگذشت از secondary انتقال ویروس استانی وزیر بهداشت Azra Pechucho اعلام کرده است.

بيمار سرطان بازمانده و تا به حال دچار فشار خون بالا و دیابت. آنها تا به حال هیچ سابقه سفر اخیر به هر کشور با شیوع کروناویروس و به حال شده است در تماس با هر کسی که تا به حال سفر به یک کشور است.

Military officers stand near parked ambulances at the premises of the Expo Center, after government declared it a mass isolation center and field hospital following an outbreak of the coronavirus

افسران نظامی ایستاده در نزدیکی پارک آمبولانس در محل مرکز نمایشگاه در کراچی پس از آنکه دولت اعلام کرد و آن را یک جرم انزوا مرکز و بیمارستان صحرایی [اختر سومرو/رویترز]

جمعه مرگ به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در پاکستان با توجه به COVID-19 به سه.

“ما در حال حاضر رسیده نقطه از جامعه گردش خون” گفت: Pechucho در یک بیانیه ویدئویی.

“این به این معنی است پنهان گردش ویروس در جامعه است. این است که چرا ما نیاز به بسیار مراقب باشید. لطفا مراقبت از خودتان و خانواده خود و عزیزان خود را, مراقبت از هر کس و تمرین های اجتماعی فاصله.”

06:27 GMT – ترکیه به تعویق انداختن همه رویدادهای مهم تا پایان مارس

ترکی Presient رجب طیب اردوغان با صدور حکم تعویق انداختن همه رویدادهای مرتبط با علم و فرهنگ و هنر است.

این حکم گفت: تمام جلسات و فعالیت های داخل خانه یا خارج از منزل خواهد بود به تعویق افتاد و تا پایان ماه آوریل است.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار Ted Regencia.

05:55 GMT – وانواتو گزارش اولین مورد مشکوک به از coronavirus

جنوب اقیانوس آرام ملت افغانستان اعلام کرد روز جمعه اول آن مشکوک مورد کوروناویروس.

فرد در قرنطینه و نمونه های جمع آوری شده برای تست با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان. تست گزینه برای این کشور محدود شده است توسط کاهش پروازهای بین المللی.

ملی این کشور عملیات اورژانس مرکز کنترل در نظر گرفته شده از coronavirus پاسخ عملیات.

05:15 GMT – استرالیا مراحل اجتماعی فاصله مقررات

استرالیا ratcheted تا اجتماعی آن فاصله مقررات به سرعت گسترش جدید coronavirus خواستار داخلی سالن ارائه حداقل چهار متر مربع (43 فوت مربع) از فضا در هر فرد.

فضا محدودیت اعلام کرد روز جمعه به شرح زیر است بان کی مون روز چهارشنبه از غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر از جمله مراسم عروسی و رستوران ها.

گردهمایی در نظر گرفته شده ضروری شامل مدارس و سوپر مارکت ها و محل های کار که معاف هستند.

استرالیا نیز تنگ تر قوانین و مقررات در سفر به و از راه دور جوامع بومی در یک پیشنهاد به فراغت آنها را از وقوع.

Sri Lanka

تعداد موارد مثبت در سریلانکا افزایش یافته است به 59 عنوان از جمعه [Eranga Jayawardena/AP]

04:50 GMT – سریلانکا دولت تحمیل حکومت نظامی

دولت سریلانکا روز جمعه اعمال 2 1/2 روز مقررات منع رفت و آمد در سراسر جزیره در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر از روز جمعه در 6pm تا 6 صبح روز دوشنبه. تعداد موارد مثبت افزایش یافته است به 59.

04:25 GMT – ما فرمانداران درخواست پنتاگون برای روشن شدن در گارد ملی مجوز

یک گروه از فرمانداران در ایالات متحده خواسته است تا وزیر دفاع علامت Esper برای روشن شدن دولت فدرال برنامه ریزی برای فعال کردن گارد ملی به عنوان بخشی از مهار اقدام علیه بیماری کروناویروس.

در نامه ای به Esper شورای حکام نمایندگان فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون و هاوایی فرماندار David Ige گفت: فعال کردن گارد ملی باید انجام شود در مشورت با سران تمام 50 ایالت در ایالات متحده است.

فرمانداران expessed نگرانی که در مواقع اضطراری مانند بیماری همه گیر کوروناویروس دولت قدرت بیش از گارد ملی می تواند از آنها گرفته.

03:50 GMT – مشعل المپیک سوچی به زمین در ژاپن به عنوان شک و تردید رشد بیش از توکیو بازی

مشعل المپیک وارد ژاپن را از یونان در روز جمعه در یک مقیاس پایین مراسم در یک پایگاه هوایی در شمال ژاپن است.

شعله انجام شده در ویژه قوطی, لمس کردن در حال رشد در میان شک و تردید که آیا توکیو بازی می توانید باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک می گویند آن را اما به تعویق افتادن یا لغو مشاهده شده است به طور فزاینده ای به عنوان یک گزینه ممکن است.

Japan - Coronavirus

سه طلای المپیک مدال آوران Tadahiro Nomura چپ و Saori یوشیدا حمل مشعل المپیک در طول شعله رسیدن مراسم در ژاپن هوایی دفاع از پایگاه نیروی شمال توکیو در روز جمعه [یوجین Hoshiko/AP]

03:35 GMT – ایران پنجه نرم می کند برای لغو تحریم های آمریکا در میان شیوع بیماری مرگبار

ایران در سازمان ملل متحد مصرانه از جامعه بین المللی به تماس در ایالات متحده آمریکا برای لغو تحریم ها علیه این کشور بلافاصله پس از آن می تواند واردات دارو و تجهیزات پزشکی به شدت مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایران یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus بیماری همه گیر. نه از 10 مورد در خاورمیانه آمده از جمهوری اسلامی و ترس باقی می ماند که آن را ممکن است تحت گزارش آن موارد است.

ایران, ماموریت سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت که “در حالی که آمریکا در تلاش است برای جلوگیری از این ویروس داخلی آن است که کمک به گسترش ویروس خارجی تضعیف توانایی حرفه ای با برخی از کشورها را تحت تاثیر قرار است که سعی در مبارزه با آن بیماری همه گیر” ماموریت گفت.

به عنوان روز پنج رسمی تعدادی از عفونت ها در ایران به بیش از 18,000 با 1,284 مرگ و میر.

Iran - coronavirus

به عنوان روز پنج رسمی تعدادی از عفونت ها در ایران به بیش از 18,000 با 1,284 مرگ و میر [Stringer/خبرگزاری فرانسه]

03:10 GMT – کره شمالی منتشر هزاران نفر از قرنطینه

کره شمالی می گوید: از آن منتشر شد هزاران نفر از مردم از قرنطینه از جمله همه اما سه خارجی در حالی که حفظ یک رابطه جنسی خشن, کمپین برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور با توجه به آسوشیتد پرس.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از coronavirus اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود”.

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز جمعه گفت: بیش از 4000 نفر از مردم منتشر شده در این استان از شمال و جنوب Pyongan و Kangwon پس از تایید مقامات بهداشتی آنها دیگر علائم است.

هنگامی که ترکیب اعداد از حالت قبلی گزارش های رسانه ها در این فرض است که شمال است که تا کنون منتشر شده حدود 8000 نفر از قرنطینه.

02:30 GMT – کالیفرنیا مسائل مربوط به اقامت در منزل ” سفارش; ما تلفات 200 بازدید

ایالت کالیفرنیا با صدور ایالت ‘ماندن در خانه” سفارش برای آن 40 میلیون نفر از ساکنان و واشنگتن هشدار داد آمریکایی ها برای بازگشت به خانه و یا اقامت در خارج از کشور به طور نامحدود با تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور ضربه 200.

فرماندار گاوین Newsom گفت: مدل سازی نشان داده است که 56 درصد از ساکنان کالیفرنیا شد و انتظار می رود قرارداد COVID-19 در طول هشت هفته نیاز به نزدیک به 20 ، 000 بیشتر در تخت بیمارستان از دولت می تواند در حال حاضر ارائه

او گفت: لس آنجلس کشور را که دومین شهر خواهد بود به احتمال زیاد “به طور نامتناسبی تحت تاثیر” توسط pandemic در هفته های آینده.

همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد بیش از 13,000 coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

Spring Break US

با وجود افزایش تعداد coronavirus موارد در ما هزاران جوان مردم جمع در جنوب ایالت فلوریدا به صورت سالانه رخصتی بهار [Chris o’meara/AP]

02:30 GMT – مکزیک بحث ما محدودیت های مسافرتی

مکزیک روابط خارجی وزیر می گوید که او مذاکرات با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در مورد محدودیت های مسافرتی در مرز “که نمی فلج کردن فعالیت های اقتصادی و خروج از مرز به تجارت و کارگران” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Marcelo Ebrard گفت: او را با ارائه جزئیات بیشتر در مورد بحث بعد از آن در روز جمعه است.

Pompeo نوشت: در رسانه های اجتماعی است که او و Ebrard “کار کرده اند از نزدیک در محدودیت های مسافرتی که تعادل حفاظت از شهروندان ما از انتقال بیشتر از #COVID19. با هم ما می تواند به کاهش خطرات بهداشت عمومی و اولویت بندی ضروری مرزی بازرگانی و تجارت است.”

Im Yu-mi, fan of K-pop boy band BTS, takes a selfie at a cafe decorated with photos and merchandise of them, in Seoul, South Korea

نگرانی رو به رشد در مورد افزایش مداوم در coronavirus موارد در سئول مناطق شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند [Kim Hong-Ji/رویترز]

01:45 GMT – کره جنوبی گزارش 87 موارد جدید و سه مرگ و میر بیشتر

کره جنوبی گزارش کرده است 87 مورد جدید از رمان coronavirus و سه مرگ و میر بیشتر آوردن آن در مجموع به 8,652 موارد و 94 مرگ و میر.

آسوشیتد پرس به نقل از خبرگزاری کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه عنوان کرد و گفت که 316,600 مردم که تا کنون آزمایش شده برای این ویروس و 2,230 منتشر شده از بيمارستان ،

در حالی که عفونت را آهسته در بدترین آمار در شهر Daegu نیز وجود دارد که نگرانی رو به رشد در مورد افزایش مداوم موارد در سئول مناطق شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

01:25 GMT – چین رکورد جدید کروناویروس موارد از خارج از کشور

چین coronavirus عفونت از خارج از کشور آمار جدید رکورد روزانه در حالی که آلوده به مسافران رسیده و تعداد بی سابقه ای از استان های چینی تحت فشار مقامات به نگه داشتن نوار بالا در حال حاضر دشوار قوانین گمرک و بهداشت عمومی از پروتکل های.

سرزمین اصلی چین تا به حال 39 موارد تایید شده در روز پنج شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه که همه وارد شد موارد است. وجود دارد هیچ محلی منتقل, موارد, برای دومین روز.

جدید وارداتی عفونت 14 در گوانگدونگ هشت در شانگهای و شش در پکن سازمان بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

از روز شنبه وجود دارد 228 وارداتی عفونت در چین است.

China coronavirus

سرزمین اصلی چین تا به حال 39 موارد تایید شده در روز پنج شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه [Aly آهنگ/Mediawires از طریق رادیو فردا]

01:18 GMT – فیلیپین ممنوعیت مطالب از همه خارجی ها

فیلیپین است به طور نامحدود ممنوعیت ورود اتباع خارجی پس از دولت اعلام وضعیت فاجعه و اضطراری برای بهداشت عمومی در میان شیوع کروناویروس.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که آن را به طور موقت تعلیق صدور ویزا در همه خارجی آن مطالب بلافاصله موثر.

شدید حرکت معاف خارجی دولت و سازمان بین المللی مقامات و وابستگان خود را به عنوان به خوبی به عنوان خارجی و همسران و فرزندان فیلیپینی شهروندان این اداره گفت.

Philippines -

خارجی ها خط تا در خروج منطقه از مانیل فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه [Joeal Calupitan/AP]

00:23 GMT – استرالیا بانک ها اعلام $57bn وام بسته امداد برای کسب و کار

استرالیا بانک ها روز جمعه گفتند که تاخیر بازپرداخت وام به مدت شش ماه برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus در یک$100bn ($57.34 میلیارد دلار) بسته امداد رویترز خبر داد.

با توجه مشتری را به بالا این می تواند کمک به قرار دادن به عنوان بسیاری به عنوان یک$8bn ($4.6 میلیارد دلار) به خزانه کسب و کارهای کوچک و استرالیا و ارتباط بانکی رئیس آنا Bligh گفت.

“این فوق العاده بار” او به خبرنگاران گفت: اضافه کردن استرالیا در سیستم بانکی بود و در میان قوی ترین و پایدار ترین در جهان است.

وجود دارد بیش از 700 تایید coronavirus موارد در استرالیا که از روز شنبه.

Travelers are seen at Kingsford Smith International Airport in Sydney

مسافران دیده می شود در Kingsford Smith فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه در میان شیوع کروناویروس در استرالیا [لورن الیوت/رویترز]

00:01 به وقت تهران جمعه – ترس برای گردشگری در بالی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

اندونزی را به حالت تعلیق در آن ویزا در هنگام ورود به سیاست برای یک ماه از روز جمعه برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 ویروس در الجزایر به طور موثر بستن گردشگری کشور.

برای رفت و آمد مکرر در جزیره بالی که در آن بیش از سه چهارم از اقتصاد است که در ارتباط با گردشگری بالفعل مرز بسته شدن ثابت کند می تواند فاجعه بار برای جمعیت از 4.2 میلیون نفر است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

23:55 به وقت تهران پنج شنبه – دادگاه آمریکا کاهش به آزادی بازداشت شدگان مهاجرت

یک قاضی فدرال در آمریکا کاهش یافته است به منظور آزادی بازداشت شدگان مهاجرت که ممکن است به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس چرا که آنها هستند و یا دارای شرایط بهداشتی اساسی با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از واشنگتن و غرب حقوق مهاجران پروژه به دنبال انتشار نه تن از بازداشت شدگان در ایالات متحده مهاجرت و گمرک را در شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما در ایالت واشنگتن.

ما منطقه قاضی James L Robart گفت: او آگاه بود و از جاذبه و به سرعت در حال تحول طبیعت COVID-19 بحران اما که هیچ شواهدی از شیوع در بخش خصوصی اجرا زندان یا که آژانس احتیاطی بودند ناکافی است.

20:00 به وقت تهران پنج شنبه – پتانسیل coronavirus درمان تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در کمبود -داروسازان

عرضه یک درمان مالاریا که سعی شده است با موفقیت در برابر جدید کروناویروس است در تامین کوتاه مدت به عنوان موج تقاضا در میان سریع-گسترش شیوع با توجه به داروخانه مستقل و American Society of Health-System داروسازان (ASHP).

این ASHP که حفظ یک لیست از مواد مخدر در کمبود مستقل از سازمان غذا و دارو لیست برنامه برای اضافه کردن generic مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به لیست خود را از کمبود بعد در روز پنج شنبه با توجه به ارین فاکس, مدیر ارشد, از, اطلاعات دارو در دانشگاه یوتا سلامت که حفظ کمبود لیست برای ASHP.

FDA نمی تواند بلافاصله نظر رسیده اما هیدروکسی کلروکین در حال حاضر در لیست خود را از مواد مخدر در کمبود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در ما به نام سلامت تنظیم برای تسریع بالقوه درمان با هدف درمان COVID-19 است که برای آن هیچ درمان تایید شده یا واکسن.

19:55 به وقت تهران پنج شنبه – ما مرخصی استعلاجی برگ کمک میلیون ها نفر از کارگران در سرما

آن است که معمولا تنها ایستاده اتاق در O’Duffy را میخانه در روز سنت پاتریک به عنوان کاربران چادری به رنگ سبز بسته به نوار برای به اشتراک گذاشتن یک یا دو نوشیدنی و مقدار زیادی از مواد غذایی است. اما در این سال صاحب جیمی Kavanaugh و یکی از bartenders نشسته به تنهایی در تعطیلات که یادبود ایرلند را حامی سنت. مانند رستوران ها در سراسر کشور Kavanaugh را کالامازو, میشیگان, نوار است که در حال حاضر تنها مجاز به خدمت غذای آماده مواد غذایی به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله قوانین به منظور جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردم معمولا جشن خندان toasting یکی دیگر های آغوش و لبخند می زند. به جای میخانه خالی است” Kavanaugh به الجزیره. “افرادی که در آمد برای takeout حتی نمی خواهید برای آمدن در درب و آنها از ترس به استفاده از قلم به.”

اینجا بیشتر بخوانید.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش اتفاق می افتند coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (19 مارس) لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>