Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ایتالیا مرگ و میر به پیش افتادن از چین

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افزایش یافت در 24 ساعت گذشته توسط 427 به 3,405 سبقت تعداد کل مرگ و میر تا کنون ثبت شده در چین را با خود بردند.

پنجشنبه شکل نشان داده شده بهبود اندکی در روز قبل از زمانی که ایتالیا ثبت 475 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حالی که جهان به شدت تلاش در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس با بستن مدارس تعطیل شهرستانها و اعمال دقیق کنترل مرز.

بیشتر:

بریتانیا آخرین به اعلام این امر نزدیک مدارس. ایالات متحده و کانادا در ضمن بسته اند مرزهای خود را به همه اما ضروری ترافیک.

حدود 220,000 مردم در حال حاضر تایید شده است با کروناویروس در سطح جهان از آن حداقل 84,000 بهبود از COVID-19 در حالی که بیش از 8,800 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه 19 مارس

17:25 GMT – ایتالیا گزارش 427 جدید کروناویروس, مرگ و میر, سبقت چین مرگ و میر

ایتالیا مرگ و میر از شیوع کروناویروس رز در 24 ساعت گذشته توسط 427 به 3,405 سبقت تعداد کل مرگ و میر تا کنون ثبت شده در چین, مقامات گفت.

پنجشنبه شکل نشان داده شده بهبود اندکی در روز قبل از زمانی که ایتالیا ثبت 475 مرگ و میر.

برخی از 3,245 که مردم در چین از این ویروس برای اولین بار ظهور وجود در اواخر سال گذشته. ایتالیا شیوع آمد به نور در شمال کشور در فوریه 21.

تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 41,035 از قبلی 35,713 تا 14.9 درصد سریع تر از نرخ رشد کمتر دیده می شود بیش از سه روز گذشته عمران سازمان حفاظت گفت.

17:20 به وقت تهران – مغلوب ساختن پیشی جستن پرس FDA به سرعت مسیر بالقوه coronavirus مواد مخدر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ما به نام سلامت تنظیم برای تسریع بالقوه درمان با هدف درمان COVID-19 در میان سریع-گسترش شیوع کروناویروس گفت: آن می تواند منجر به دستیابی به موفقیت در حالی که یک واکسن هنوز تحت توسعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری با اشاره به تلاش های در Gilead Sciences Inc تجربی داروی ضد ویروسی Remdesivir و کلی ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین گفت که او تا به حال به نام بر غذا و داروی آمریکا برای ساده کردن آن تصویب قانونی روند.

“ما باید برای حذف هر مانع” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

آزمایشات بر روی پتانسیل coronavirus درمان در حال حاضر در کار می کند و معلوم نیست که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را سریعتر تجربی تست بیشتر می تواند به تسریع درمان موثر.

بیشتر:

17:05 GMT – مصر خاموش همه فرودگاه ها, تعلیق پرواز

مصر خود را تعطیل فرودگاه مسافرت هوایی و تا 31 ماه مارس برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اقدامات جدیدی را به شدت تحت تاثیر کشور, اقتصاد و گردشگری بخش با برخی از 138,000 مشاغل بلافاصله در معرض خطر و از دست دادن $1bn در هواپیمایی درآمد با توجه به IATA.

هیچ گردشگر در چشم نزدیکی جیزه را به اهرام مصر نمادین نشانه ها و کافی شاپ ها و رستوران ها بودند توقیف در قاهره یک شهر بیش از 20 میلیون نفر است.

مصر که گزارش شده نزدیک به 210 موارد و شش و میر ناشی از این ویروس است به حالت تعلیق پروازها بسته مدارس و quarantining بیش از 300 خانواده در دلتای نیل و تحمیل یک مستند در دریای سرخ رفت و آمد مکرر شهر غردقه.

16:55 GMT – افزایش شدید در مسکو پنومونی موارد سخنانی با بیش از COVID-19 آمار

گزارش افزایش شدید موارد پنومونی در پایتخت روسیه و اطلاعات ضد و نقیض در اطراف این مسئله دامن زدن ترس در مورد دقت و رسمی coronavirus اطلاعات به عنوان آن باقی مانده است بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای اروپایی.

روسیه که دارای جمعیت 144 میلیون دلار گزارش کرده است فقط 199 coronavirus موارد و برخی از پزشکان سوال که تا چه حد اطلاعات رسمی نشان دهنده واقعیت با توجه به آنچه آنها می گویند که تکه ای از طبیعت و با کیفیت از تست.

یک افزایش شدید در موارد پنومونی در مسکو, روسیه بزرگترین مرکز حمل و نقل و یک شهر با جمعیت حدود 13 میلیون دلار بیشتر مطرح شک و تردید است.

“من احساس آنها [مقامات] در حال دروغ گفتن به ما گفت:” آناستازیا Vasilyeva سر از روسیه به دکتر داد اتحادیه های کارگری.

دولت می گوید آن آمار دقیق هستند اما ولادیمیر پوتین رئیس جمهور شکایت کرده است که روسیه در حال هدف قرار جعلی اخبار برای ایجاد وحشت است.

16:42 GMT – آفریقای جنوبی به راست 40km حصار در مرز زیمبابوه

آفریقای جنوبی مقامات اعلام کردند که با احداث حصار در امتداد مرز خود را با زیمبابوه برای جلوگیری از مهاجران غیر قانونی از ورود و گسترش coronavirus.

رئیس جمهور Ramaphosa در حال حاضر دستور داد 35 از 53 زمین در نقطه ورود بسته شد.

“این اندازه گیری خواهد شد … نمی تواند موثر باشد اگر این نرده ها در مرز ایمن نیستند که در بسیاری از مکان آنها نه” آثار عمومی وزیر Patricia de Lille در بیانیه ای گفت.

آفریقای جنوبی به مدت طولانی به دنبال کاهش مهاجرت های غیر قانونی از زیمبابوه که آن را می بیند به عنوان یک تهدید به شغل های محلی در یک کشور با نرخ بیکاری حدود 30 درصد است.

15:45 به وقت تهران – ‘Quarantine بشود’: ما هدایت رادیکال جدید هنجارهای اجتماعی

“قرنطینه بشود” – calling out کسانی که مطیع اجتماعی فاصله قوانین – بخشی از یک روش جدید و شگفت انگیز برای آمریکایی ها که باید حرکت جهان به سرعت در حال تکامل هنجارهای اجتماعی در عصر COVID-19.

به عنوان مدارس و پناهگاه در محل سفارشات رفت و برگشت در سراسر آمریکا شکاف بین کسانی که stringently تمرین خود انزوا و کسانی که هنوز در تلاش برای رفتن در مورد برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی هرگز روشن تر است.

مسائل پیچیده چه به لحاظ اجتماعی قابل قبول و حتی 48 ساعت پیش در حال حاضر ممکن است تابو به عنوان مقامات دولتی مسابقه شامل ویروس ها با همیشه در حال گسترش محافل انزوای اجتماعی.

“زمان ماتریس به نظر می رسد تغییر. من هرگز شناخته شده چند روز به رفتن با آرامی و تماشای وجدان جمعی حرکت بیشتر و بیشتر در یک جهت و روز به روز گفت:” پائولا Flakser که از دست او عهد بوق که کالیفرنیا Mammoth Mountain ski resort بسته این هفته است.

15:30 به وقت تهران – آفریقا می بیند ‘بسیار سریع تکامل از همه گیر سازمان ملل متحد می گوید

بیشتر کشورهای آفریقایی بسته مرزهای خود را در روز پنج شنبه به عنوان coronavirus محلی گسترش تهدید به نوبه خود این قاره از 1.3 میلیارد نفر به یک هشدار دهنده جبهه ای جدید برای این بیماری همه گیر.

“حدود 10 روز پیش داشتیم در مورد پنج کشور” با این ویروس چه کسی آفریقا, رئیس Dr Matshidiso Moeti به خبرنگاران گفت:. در حال حاضر 34 از آفریقا 54 کشور باید موارد با مجموع نزدیک به 650. آن است که یک “بسیار سریع تکامل” او گفت:.

15:05 به وقت تهران – ایران مرگ و میر از coronavirus افزایش می یابد به 1,284

Members of firefighters wear protective face masks, amid fear of coronavirus disease (COVID-19), as they disinfect the streets, ahead of the Iranian New Year Nowruz, March 20, in Tehran

اعضای آتش نشانان پوشیدن محافظ ماسک صورت در میان ترس از COVID-19 آنها به عنوان ضد عفونی کردن خیابان ها قبل از سال نو ایرانی نوروز در تهران [علی خارا/ WANA از طریق رادیو فردا]

جدید کروناویروس است که کشتن یک نفر در هر 10 دقیقه در ایران یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: به عنوان تلفات در خاورمیانه بدترین آسیب دیده کشور با صعود به 1,284.

“بر اساس اطلاعات ما در هر 10 دقیقه یک نفر جان خود را از coronavirus و برخی از 50 نفر آلوده شدن با این ویروس در هر ساعت در ایران” kianush می Jahanpur توییتی.

معاون وزیر بهداشت علیرضا Raisi گفت: تعداد کل عفونت رسیده بود 18,407 در جمهوری اسلامی است.

این ویروس نیز ضعیف ایران را جشن برای نوروز سال جدید که شروع می شود در روز جمعه. مقامات خواسته اند که مردم را به ماندن در خانه و جلوگیری از رفت و آمد در طول دوره تعطیلات به کمک شامل گسترش.

14:45 GMT – لیگ برتر بیشتر به تعویق افتاد تا مارس 30

Premier League Clubs and Officials Meeting

یک نمای داخل لیگ برتر دفتر مرکزی آن در لندن [جاستین Setterfield/گتی ایماژ]

فا, لیگ برتر و EFL اعلام کرد که تعلیق فوتبال انگلیسی تمدید شده است حداقل تا مارس 30 در میان coronavirus بیماری همه گیر. در این بیانیه همچنین نشان داد که در فصل جاری خواهد بود “به طور نامحدود”.

“پیشرفت Covid-19 نامشخص باقی مانده و ما می توانیم همه اطمینان از سلامت و رفاه از بازیکنان کارکنان و حامیان اولویت ما هستند” بیانیه ای گفت:.

فا قوانین و مقررات دولت فصل باید خاتمه بعد از ژوئن 1 بود اما این توافق می تواند “به طور نامحدود” برای 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

14:30 به وقت تهران – وال استریت و خیابان اصلی در سازمان دیده بان برای دیدن اگر تهمت دستاوردهای پاک شده

سهام ایالات متحده افزایش یافته ضرر و زیان خود را در روز پنج شنبه باز پایین تر از چهار جلسه که دیدم میانگین صنعتی داو جونز زیر 20,000 برای اولین بار پس از فوریه 2017 – یک تار مو از پاک کردن همه دستاوردهای آن پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ عملکرد داو در طول ریاست جمهوری خود در نظر گرفتن اعتبار برای اقتصاد ادامه داد: گسترش – شرکت در آن 11 سال و برای بازار سهام مارک جدید بالاترین رکورد. اما آنچه در بالا رفت ، coronavirus در حال حاضر پایین آوردن – با انتقام.

اینجا بیشتر بخوانید.

14:25 GMT – فرانسه می گوید هیچ آغوش عزیزان

A couple sits in a restaurant, as France's Prime Minister announced to close most all non-indispensable locations, notably cafes, restaurants, cinemas, nightclubs and shops from midnight in Nice

یک زن و شوهر نشسته در یک رستوران در فرانسه حتی به عنوان کشور بسته تقریبا همه غیر ضروری مکان های ویژه برای کافه و رستوران و سینما و کاباره ها و مغازه ها به دلیل نگرانی بیش از coronavirus بیماری [فایل: Eric Gaillard/رویترز]

نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ التماس برای مردم به حفظ فاصله خود از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی به عنوان بحران تحت فشار قرار دادند آنها را به دنبال راحتی است.

“وقتی شما کسی را دوست دارم, شما باید به جلوگیری از مصرف آنها را در آغوش او گفت:” در مجلس. “این عقل و این دردناک است; عواقب روانی راه ما زندگی می کنند بسیار نگران کننده است – اما آن چیزی که ما باید انجام دهیم.”

14:15 GMT – ایتالیا مرگ و میر نزدیک چین

ایتالیا یک کشور از 60 میلیون دلار ثبت شده 2,978 مرگ و میر در روز چهارشنبه پس از 475 نفر در یک روز. با توجه به اینکه ایتالیا شده است به طور متوسط بیش از 350 تن در روز از مارس 15, آن است که به احتمال زیاد برای رسیدن به چین 3,249 مرده – در یک کشور از 1.4 میلیارد – هنگامی که روز پنجشنبه ارقام منتشر شد.

سازمان ملل متحد و مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها بزرگ آن جمعيت سالمندان است که به ویژه مستعد ابتلا به توسعه جدی عوارض ناشی از ویروس است. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن و اکثریت قریب به اتفاق ایتالیا مرده – 87 درصد – بیش از سن 70.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری گفت: ایتالیا نرخ مرگ بالا می توان توضیح داد که در بخشی از تقریبا کل فروپاشی نظام سلامت در برخی از نقاط.

“و پس از آن مردم می میرند که نمی اند و با مداخله به موقع” او گفت:. “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که سلامت سیستم فرو می ریزد.

بیشتر:

14:00 GMT – هزاران نفر با عجله به ترک فیلیپین, در میان ماه مستند

Passengers wearing masks stand by with their luggage outside the Ninoy Aquino International Airport in Paranaque, Metro Manila

مسافران با پوشیدن ماسک ایستاده با توشه خود را در خارج از Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی در Paranaque مترو مانیل در میان ترس از COVID-19 كردن در فیلیپین [Eloisa لوپز/رویترز]

هزاران نفر از مردم با عجله به اصلی فرودگاه بین المللی فیلیپین در تلاش برای خارج شدن از کشور, در میان ماه مستند در جزیره اصلی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

خارجی و فیلیپینی شلوغ Ninoy Aquino فرودگاه بین المللی در مانیل به سعی کنید به پرواز به خارج از کشور که در آن 217 موارد COVID-19 تایید شده است با 17 مرگ و میر.

خروج آمد و به عنوان وزیر امور خارجه Teodoro جزیره فیلیپین اعلام کرد به طور موقت تعلیق صدور ویزا به تمام خارجی ها.

“از امروز شروع همه ما سفارتخانه ها و کنسولگری ها را به طور موقت به حالت تعلیق در صدور ویزا برای همه اتباع خارجی و همچنین به عنوان ورود بدون روادید امتیازات از همه اتباع خارجی,” او گفت:.

13:45 به وقت تهران – خرید و وحشت نیروهای آفریقای جنوبی در سوپر مارکت ها به جیره غذایی

A supermarkets vegetable racks are empty as people stock up on food after the government announced measures to curb coronavirus infections in Hillcrest

یک سوپر مارکت سبزی قفسه های خالی به مردم سهام در مواد غذایی پس از آنکه دولت اعلام کرد اقدامات لازم برای جلوگیری از عفونت کروناویروس در هیللکرست آفریقای جنوبی [روگان بخش/رویترز]

آفریقای جنوبی بزرگترین سوپر مارکت Shoprite گفت: آن را محدود به خرید برخی از محصولات غذایی و دارو به عنوان کوره در رفته خریداران خالی قفسه برای آماده سازی برای امکان جداسازی در طول شیوع کروناویروس.

به عنوان گسترش عفونت باعث وحشت خرید در سراسر جهان در آفریقای جنوبی خرده فروشان می گویند آنها در حال کار با تامین کنندگان خود را برای اطمینان از یک منبع مداوم از محصولات مانند گوشت و کنسرو مواد غذایی و دارو است.

برای اطمینان بیشتر در مردم برای دسترسی به روزمره ملزومات Shoprite گفت: در حال حاضر سهمیه بندی فروش کاغذ توالت بافت دستمال مرطوب صابون مایع دست sanitiser به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کنسرو مواد غذایی, غلات و حبوبات, ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده مایعات و داروها و ویتامین ها.

13:32 به وقت تهران – جنوب آسیا عکس: چقدر بد است که شیوع کروناویروس?

کشورهای آسیای جنوبی در حال شروع به دیدن اولین مرگ ناشی از شیوع کروناویروس با COVID19 ادعا حداقل شش زندگی سراسر منطقه در میان سنبله در موارد در پاکستان و جاهای دیگر.

شیوع به نظر نمی رسد که رسیده گسترده ثانویه تماس با مرحله دیده می شود در اروپا و آمریکا و پیش از آن در چین و کره جنوبی – اما مواردی هستند که در ادامه به افزایش دولتها در سراسر منطقه تقلا برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اینجا بیشتر بخوانید.

13:28 GMT – هلندی ب. ظ می گوید شهروندان وجود دارد به اندازه کافی کاغذ توالت برای 10 سال

نخست وزیر هلند گفت: شهروندان در روز پنج شنبه وجود دارد هیچ کمبود کاغذ توالت.

“من به اندازه کافی” Mark Rutte گفت: خریداران در یک غیررسمی ارز در حالی که بازدید از یک سوپر مارکت برای نشان دادن حمایت برای کارگران است. “آنها آن را [در قفسه] دوباره.”

“اما وجود دارد به اندازه کافی در کل کشور برای 10 سال آینده” او گفت:. “همه ما می تواند مدفوع برای 10 سال است.”

هلندی سوپر مارکت’ قفسه عمدتا پر پس از انباشت قسمت هفته گذشته است.

سلام این Linah Alsaafin مصرف بیش از همکار من Umut Uras.

12:40 GMT – کارشناسان می گویند سومالی تحت coronavirus خطر

پزشکی کارشناسان و تحلیلگران هشدار می دهند که تیوی coronavirus همه گیر می تواند کشتن بیشتر مردم در سومالی از هر جای دیگری اگر اقدامات پیشگیرانه در محل فوری.

شرق کشور آفریقایی خود را تایید اولین مورد از COVID-19 روز دوشنبه در یک دانش آموز که در بازگشت از چین است.

اینجا بیشتر بخوانید.

12:33 GMT – اتحادیه اروپا بالا Brexit مذاکره Barnier تست مثبت

اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد برای مبارزه با تروریسم در اروپا میشل Barnier گفت که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“من می خواهم به اطلاع شما که من تست مثبت برای COVID-19. من به خوبی انجام می دهند و در ارواح خوب است. من پس از تمام راهنمایی های لازم به عنوان تیم من گفت:” در توییتر.

12:10 به وقت تهران هند – میله های تجاری بین المللی پروازهای مسافری

هند دولت گفت: آن را به بان کی مون همه برنامه ریزی شده بین المللی تجاری پروازهای مسافری از فرود در این کشور از مارس 22 به مدت یک هفته شامل گسترش coronavirus.

هند در حال حاضر به حالت تعلیق ویزا برای اکثریت قریب به اتفاق از خارجی ها به دنبال ورود به کشور است.

بیشتر:

11:52 GMT – اسپانیا coronavirus زخمی بیش از 200 در یک روز

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر از این بیماری کروناویروس افزایش یافت 209 به 767 تلفات از روز قبل.

در مجموع 17,147 مردم باید قرارداد این بیماری در کشور حدود 25 درصد افزایش نسبت به روز قبل با توجه به سلامت وزارت بهداشت با این رقم انتظار می رود به افزایش بیشتر در روزهای آینده به عنوان تست برای COVID-19 تر می شود به آسانی در دسترس است.

وجود دارد 13,716 موارد در اسپانیا در روز چهارشنبه.

11:40 به وقت تهران – آفریقا گفت: برای آماده شدن برای بدترین

از تحمیل ممنوعیت سفر به منع تجمع جرم و بستن مدارس و دولت ها در سراسر آفریقا به طور فزاینده ای اتخاذ اقدامات گسترده در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

کارشناسان هشدار می دهند که تعدادی از موارد در این قاره بود به احتمال زیاد بالاتر و مصرانه از کشورهای آفریقایی به “بیدار” به افزایش تهدید.

اینجا بیشتر بخوانید.

A Somali doctor and a nurse wear protective face masks as they prepare a ward for coronavirus disease (COVID-19) patients, at the Martini Hospital in Mogadishu

کارشناسان می گویند کشورهای آفریقایی باید برای بدترین آماده [Feisal عمر/رویترز]

11:26 GMT – هلند آزمون نمونه خون برای نهان coronavirus گسترش

هلندی مقامات بهداشتی را آغاز کرده اند که عمده پروژه های آزمایش خون, اهدای نمونه برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در هلند ممکن است در حال حاضر جدید کروناویروس.

این پروژه در حال انجام 10,000 اهدای خون نمونه یک هفته توسط بانک خون Sanquin در همکاری با این کشور در موسسه ملی بهداشت (RIVM).

“ممکن است که شما تا به حال coronavirus بدون اینکه بیمار” Sanquin سخنگوی Merlijn ون اسلت گفت: ملی پخش NOS. “اگر ما تست برای آنتی بادی های ما می توانید ببینید که آیا شما در حال حاضر در آن … و در طول زمان گرفتن یک عکس از چگونه آن را در حال تحول است.”

A medical staffer works in a special department set up for patients suspected of being infected with COVID-19, the new coronavirus, at the Zuyderland Medical Centre in Heerlen, on March 14, 2020. - To

تا کنون وجود داشته است 2,051 موارد در هلند از COVID-19 و 58 مرگ و میر [Jean-Pierre Geusens/ANP/خبرگزاری فرانسه]

11:20 به وقت تهران – Coronavirus مکانیسم های مقابله ای از سراسر جهان

مردم در سراسر جهان در حال تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس آن را به عنوان به سرعت در حال گسترش است.

در اینجا مجموعه ای فوق العاده و گاهی اوقات عجیب و غریب مکانیسم های مقابله ای از سراسر جهان است.

10:58 GMT – کره جنوبی وعده $39bn کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک

دولت کره جنوبی ماه Jae-in متعهد 50 تریلیون وون ($39bn) در اورژانس تامین مالی برای کسب و کارهای کوچک و دیگر اقدامات محرک اقتصادی برای سرپا نگه داشتن coronavirus-آمار اقتصاد است.

این بسته در یک رشته از مراحل کره جنوبی گرفته برای جلوگیری از فشار در آسیا چهارم-بزرگترین اقتصاد از جمله کاهش نرخ بهره اضافی 11.7 تریلیون وون ($9.12 میلیارد دلار) بودجه و دلار بیشتر منابع.

دولت موضوع وام تضمین برای مبارزه کسب و کارهای کوچک با کمتر از 100 میلیون برنده ($78,000) درآمد سالانه برای اطمینان از آنها می توانید به راحتی و ارزان دسترسی به اعتبار ماه گفت:.

09:57 GMT – سریلانکا عهده انتخابات

سریلانکا نمی خواهد انجام انتخابات پارلمانی به عنوان برنامه ریزی شده در آوریل 25 با توجه به کروناویروس شیوع ماهیندا Deshapriya رئیس کشور در کمیسیون انتخابات گفت.

دولت در اوایل این هفته ممنوع اعلام کرد همه پروازهای ورودی به مدت دو هفته و تحمیل حکومت نظامی در برخی از مناطق برای مهار گسترش این بیماری است.

شده اند وجود دارد بیش از 50 مورد تأیید از coronavirus در سریلانکا است.

09:55 GMT -مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع خواستار coronavirus این چینی ویروس’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته است برای بارها و بارها با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی” ویروس با منتقدان گفت: او “سوخت و پرکن-تعصب” و قرار دادن آسیایی-آمریکایی جوامع در معرض خطر است.

اما برگ برنده اش دفاع شوی از این بیماری همه گیر. در اینجا است که چگونه:

09:43 GMT – تایلند گزارش 60 مورد جدید

تایلند ثبت شده 60 جدید کروناویروس موارد در بزرگترین روزانه پرش در تعدادی از موارد تا کنون به کل آن عفونت به 272 یک مقام بهداشتی گفت.

جدید موارد سقوط به دو گروه اول متشکل از 43 مورد مربوط به اوایل موارد در حالی که گروه دوم شامل 17 بیماران جدید از جمله مهاجران از کشورهایی مانند ایتالیا و مالزی و ژاپن و ایران و تایوان Suwannachai Wattanayingcharoenchai مدیر کل اداره کنترل بیماری در وزارت بهداشت در یک کنفرانس خبری گفت.

تایلند ثبت کرده است یکی مرگ پس از وقوع با 42 بيمار با داشتن بازیافت و به خانه رفته و 229 هنوز در حال درمان در بیمارستان است.

09:22 GMT – اسرائیل: زندانیان فلسطینی قرارداد coronavirus

مقامات اسرائیل و فلسطینی رسانه های محلی گفت که چهار زندانی فلسطینی تا به حال عفونت کروناویروس.

موارد قرارداد در زندان مجدو در اسرائیل گزارش گفت:.

09:22 GMT – مالزی 110 گزارش موارد جدید

مالزی گزارش 110 جدید کروناویروس موارد با مجموع تعداد موارد افزایش به 900.

بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به جمع آوری مذهبی در مسجد با حضور 16,000 مردم وزارت بهداشت گفت.

epaselect epa08302952 Security officers check the tempature of visitors inside a closed shopping mall during the first day of a movement control order issued by the Malaysia government, Malaysia, 18 M

ماموران امنیتی بررسی متوسط از بازدید کنندگان در داخل یک بازار در اولین روز جنبش منظور کنترل صادر شده توسط دولت مالزی [Fazry اسماعیل/سازمان حفاظت محیط زیست]

09:15 به وقت تهران – یک روزنامه نگار و داستان از ساخت راه خود را به خانه قبل از مستند

مانیل-روزنامه نگار بر اساس آنا سانتوس حضور در یک برنامه آموزشی در ال سالوادور زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده در سراسر جهان است.

این برنامه لغو شد و او مجبور به بازگشت به کشور فیلیپین بلافاصله.

او تا به حال کمی بیشتر از 48 ساعت به یک نزدیک به 24 ساعت-پرواز طولانی به مانیل قبل از تمام کشور مهر و موم شده بود ،

در اینجا او توصیف مانع او رفت و از طریق تلاش برای بدست آوردن خانه به عنوان همه گیر شده است.

08:53 GMT – همه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

با توجه به این که coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری اعم از سرماخوردگی به بیماری های جدی مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

که می گوید نشانه هایی از عفونت شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و مشکلات تنفسی است.

در اینجا این است که همه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس.

08:40 به وقت تهران – ساعت کونته: ایتالیا به طولانی ضد coronavirus مستند

ایتالیا باقی خواهد ماند و تحت مستند فراتر از مهلت های قبلی با توجه به پایان می رسد در اواخر این ماه و در اوایل ماه آوریل نخست وزیر جوزپه کونته گفت.

در نظرات به Corriere della Sera, روزنامه کونته گفت: اقدامات انجام شده برای بستن مدارس و دانشگاهها به اعمال محدودیت های شدید در جنبش را باید طولانی مدت.

تحت اقدامات کنونی ایتالیا را 60 میلیون نفر تنها مجاز به سفر برای کار دلایل پزشکی و یا شرایط اضطراری تحت یک سفارش است که اجرا می شود و تا آوریل 3, در حالی که اکثر مغازه ها به جز کسانی که در فروش مواد غذایی و داروخانه ها قرار است بسته باقی می ماند تا مارس 25.

بیشتر:

07:10 به وقت تهران روسیه – گزارش اولین coronavirus مرگ

روسیه گفت که 79 سال با زمینه مسائل بهداشتی که آزمایش مثبت برای جدید coronavirus مرده بود از پنومونی کشور تایید مرگ ناشی از ویروس است.

روسیه تا کنون گزارش 147 مورد از coronavirus.

اینجا بیشتر بخوانید.

06:35 GMT – تا 20,000 انگلستان پرسنل نظامی برای رفتن در حالت آماده به کار

تا 20,000 نظامی بریتانیا پرسنل خدمات خواهد شد قرار داده و در حالت آماده به کار برای کمک به مقابله با کروناویروس شیوع وزارت دفاع گفت.

تعدادی به نمایندگی از دو برابر شدن خدمات پرسنل که در حالت آماده به کار.

06:15 GMT – پزشکی داوطلبان گسترش coronavirus آگاهی در سوریه

به عنوان coronavirus طول می کشد محکم نگه دارید و در سراسر خاورمیانه وجود دارد نگرانی رو به رشد است که جنگ زده سوریه ممکن است به صورت عمده شیوع.

به عنوان نگرانی های بیش از یک ممکن است فاجعه بار چشم انداز رشد یک گروه پزشکی داوطلبان در شمال سوریه آموزش آواره سوری چگونه به کمک به جلوگیری از ابتلا به کوروناویروس.

06:00 GMT – آلمانی وزیر آزمایش منفی برای coronavirus

وزیر دارایی اولاف شولز گفت که آزمون خود را برای coronavirus آمد پشت منفی است.

Scholz اضافه شده در یک صدای جیر جیر که سرد شد نشست به آرامی و که او را به پیوستن به بحث در آنگلا مرکل را در روز پنج شنبه.

“این #تاج بحران چالش برانگیز است ما همه با هم ما می توانیم آب و هوا را. کشور ما می تواند آن را انجام دهد” Scholz اضافه شده است.

05:45 GMT – لوفت هانزا: خطوط هوایی ممکن است زنده ماندن بدون کمک دولت

لوفت هانزا گفت که صنعت هواپیمایی ممکن است زنده ماندن بدون کمک دولت اگر coronavirus اپیدمی طول می کشد زمان طولانی است.

آلمانی هواپیمایی گروه کاهش ظرفیت پیشنهادی ساعات کار و معلق سود خود گفت: آن را غیر ممکن است برای پیش بینی تاثیر coronavirus بر سودآوری است.

“گسترش coronavirus قرار داده است کل اقتصاد جهانی و شرکت ما نیز در یک اقدام بی سابقه دولت اضطراری” مدیر عامل کارستن Spohr در بیانیه ای گفت.

“در حال حاضر هیچ کس نمی تواند پیش بینی عواقب.”

04:55 GMT – هند ساعت به آدرس ملت

نخست وزیر هند نارندرا مودی را ملی آدرس coronavirus در 8ساعت (14:30 به وقت GMT) اعلام کرد که در حساب رسمی توییتر.

04:50 GMT – بانک جهانی را افزایش می دهد ویروس پاسخ بسته به $14bn

بانک جهانی افزایش یافته است و حمایت خود را بسته برای کسب و کار و اقتصاد مبارزه با تاثیر از coronavirus.

04:10 GMT – هوکایدو پایان دادن به وضعیت اضطراری

ژاپنی, عمومی, پخش NHK گزارش شده است که یک متخصص پنل هدایت ژاپن coronavirus پاسخ ممکن است توصیه به آرامش از کنترل در مناطق که باید دیده نمی شود شیوع بیماری به عنوان جزیره شمالی هوکایدو به پایان می رسد آن حالت اضطراری.

این کارشناسان بیماری های عفونی به دلیل دیدار بعد در روز پنج شنبه.

ژاپن است که با توجه به میزبان بازی های المپیک در ماه جولای اصرار دارد آن را فشار دهید پیش با بازی حتی اگر همه گیر آورده ورزش جهان تقریبا متوقف.

Japan Hokkaido

ژاپن در شمال جزیره هوکایدو است لغو وضعیت اضطراری اعلام کرد بیش از coronavirus [فایل: Issei کاتو/رویترز]

هوکایدو تا به حال 154 عفونت از چهارشنبه. در میان ژاپن 47 استان 22 تا به حال کمتر از 5 coronavirus موارد با توجه به وزارت بهداشت داده است.

04:00 GMT – چه کسی پاسخ می دهد در ایبوپروفن نگرانی

چه کسی گفته است که بحث در مورد نگرانی های در مورد استفاده از ایبوپروفن برای درمان تب در بيماران مبتلا به COVID-19 و آگاه است از هر گونه اثرات منفی.

آن است که توصیه در برابر آن استفاده کنید.

03:55 GMT – اندونزی باید تا سطح شیب دار تست – Joko Widodo

رئیس جمهوری اندونزی Joko Widodo می گوید کشور جنوب شرق آسیا نیاز به فورا گسترش آن تست برای coronavirus پس از این کشور گزارش 55 موارد جدید در روز چهارشنبه.

“از من بپرسید که تعداد تست کیت و تعداد مراکز آزمون در حال افزایش است و ما بیشتر بیمارستان ها درگیر” Widodo گفت.

اندونزی ثبت کرده است و در مجموع 227 موارد تا کنون.

بیشتر:

02:30 GMT – اقدامات دولت در به جرم مسلمان رویداد در اندونزی

مقامات اندونزی را موفق به متقاعد کردن یک گروه از حجاج به جرم تجمع بیم آن می تواند سوخت و گسترش coronavirus.

مقامات باید صرف روز در تلاش برای دریافت Ijtima آسیا و بخشی از جهانی Tablighi Jama دارد جنبش برای جلوگیری از این رویداد با 8,500 مردم در حال حاضر جمع آوری نزدیک به ماکاسار در شرق اندونزی است.

یک رویداد مشابه در مالزی که جذب بیش از 16000 نفر منجر به افزایش موارد نه تنها در مالزی بلکه در دیگر آسیای جنوب شرقی کشور.

02:20 GMT – کوانتاس به توقف تمام پروازهای بین المللی از اواخر ماه مارس

دو سوم از کارکنان در استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس گفته شده است برای رفتن به خانه با هواپیمایی توقف تمام پروازهای بین المللی از پایان مارس حداقل تا پایان ماه مه.

“این یک روز وحشتناک است که ما باید به این تصمیم در بقای ملی حامل” هواپیمایی اجرایی آلن جویس به خبرنگاران گفت:. “من هرگز فکر نمی کردم به عنوان مدیر عامل شرکت من را به ایستادگی کردن دو سوم از مردم ما است.”

برخی از پروازهای داخلی ادامه خواهد داد.

02:10 GMT – نیوزیلند می گوید شهروندان سفر نیست’

زلاند جدید گفته شده برای سفر با توجه به افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در خارج از کشور.

“ما در حال افزایش سفر ما هشدار به بالاترین سطح: آیا سفر” وزیر امور خارجه وینستون پیترز در بیانیه ای گفت. “این اولین بار است که از نیوزیلند به دولت توصیه کرده است زلاند نو در برابر هر نقطه سفر خارج از کشور. که نشان دهنده جدی بودن وضعیت ما رو با COVID-19.”

او همچنین خواست زلاند جدید در حال حاضر در خارج از کشور به بازگشت به خانه.

02:05 GMT – کره جنوبی گزارش پرش در موارد پس از چهار روز کاهش عفونت

آخرین اطلاعات از کره جنوبی نشان می دهد یک پرش در coronavirus موارد با شیوع جدید در حال ظهور n یک خانه سالمندان در سخت ترین-آمار شهر Daegu.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش 152 جدید, موارد مصرف ملی شمارش به 8,565.

این کشور تا به حال ثبت شده کمتر از 100 عفونت های جدید به مدت چهار روز در یک ردیف تا روز چهارشنبه.

در میان موارد جدید 97 نفر از تعجب که در آن KCDC گفت: حداقل 74 نفر در یک خانه سالمندان آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

این KCDC مشخص نیست که چگونه بسیاری از موارد جدید در ارتباط بودند به خانه سالمندان به طور مستقیم.

تازه شیوع است باعث تعجب مقامات برای راه اندازی بررسی های گسترده در تمامی خانه های سالمندان.

01:45 GMT – چین گزارش وارداتی فقط موارد بیشتر در پکن

چین موارد جدیدی از کروناویروس تاکید چگونه طبیعت شیوع منتقل شده است.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید در حالی که وجود دارد هیچ داخلی موارد گزارش شده در چهارشنبه وجود دارد 34 تایید موارد در میان مردم بازگشت از خارج از کشور. که در مقایسه با 13 روز قبل.

از 34 وارداتی عفونت 21 در پکن.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین تا کنون به 80,928.

مرگ و میر افزایش هشت تا 3,245 تا پایان روز شنبه.

01:30 GMT – ووهان و هوبئی گزارش هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار

مرکزی چین در شهر ووهان و اطراف آن در استان هوبئی گزارش کرده اند هیچ مورد جدید از coronavirus برای اولین بار.

COVID-19 فکر این است که سرچشمه در حال حاضر بسته غذاهای دریایی که بازار نیز به فروش می رسد حیات وحش در اواخر سال گذشته.

00:30 به وقت تهران – در کانادا و آمریکا نزدیک مرز به همه اما ضروری ترافیک

آمریکا و کانادا بسته اند خود را به مرز غیر ضروری ترافیک.

US Canada

آمریکا و کانادا بسته اند خود را به مرز همه اما ضروری ترافیک [ربکا کوک/رویترز]

00:20 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن علائم کروناویروس پاسخ لایحه

کاخ سفید می گوید رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده coronavirus پاسخ لایحه ای است که اجازه می دهد به صورت رایگان تست و پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که مشغول به کار در شرکت های با زیر 500 کارمند است.

که مانع شرکت غول پیکر مانند آمازون مک دونالد و وال مارت است.

00:05 GMT – هنگ کنگ معرفی اجباری قرنطینه برای همه در خارج از کشور ورود

هنگ کنگ است سخت تر قوانین برای افرادی که از خارج از کشور.

قلمرو گزارش افزایش تعداد وارداتی موارد و همه تازه واردان در حال حاضر خواهد شد نیاز به صرف 14 روز در قرنطینه در هنگام ورود خود را در هنگ کنگ است.

مقامات نیز اصرار ساکنان این شهرستان به سفر.

00:00 GMT – UK, نزدیک به مدارس از روز جمعه

انگلستان است و به همه مدارس از روز جمعه و ملی لغو امتحانات آن را به عنوان رمپ تا تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون مجلس گفت که وضعیت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به چالش کشیدن.

“سنبله از این ویروس در حال افزایش است در سرعت سریع تر از پیش بینی,” او گفت:.

در لندن که گزارش شده نزدیک به 1000 موارد از coronavirus زیرزمینی خدمات شب شبکه – محدود تر خدمات را نیز بسته است.

—-

من’mKate Mayberryin کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش اتفاق می افتند coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (18 مارس) لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>