Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: جهانی همه گیر شده است به کشته شدن بیش از 30 ، 000

بیش از 30000 نفر کشته شده اند در سراسر جهان به عنوان مقدار از رمان coronavirus موارد همچنان به موشک وار رفتن با تعداد تشخیص داده COVID-19 نفر در سراسر جهان بیش از 664,000 تا کنون.

آن را فقط روز شنبه که جهان رسیده 500,000 موارد بود که دو شماره از coronavirus موارد از هفته قبل است.

ایالات متحده پیشی گرفته 124,000 تشخیص داده coronavirus موارد شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 2,190 مرگ و میر در کشور است.

حداقل 140,000 نفر بهبود یافته اند از این ویروس در این بیماری همه گیر.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

امروز بزرگترین تحولات:

 • جهانی مرگ و میر بالا 30,000
 • تهمت نمی خواهد استفاده قابل اجرا قرنطینه در نیویورک
 • ایتالیا و میر رسیدن به 10000
 • ما موارد عبور از 100,000; مرگ و میر بالا 2,000
 • در اینجا این است که چگونه این خبر در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق.

  5:25 صبح: King County Washington, افسر بهداشت هشدار به بیماران می تواند بازداشت اگر آنها سرپیچی از انزوا سفارشات

  دکتر جف Duchin بهداشت افسر برای بهداشت عمومی – سیاتل & King County امضا کرده است و سفارش و بخشنامه در مارس 28, ساخت آن را اجباری برای افراد با مثبت COVID-19 تست به دنبال انزوا پروتکل در خانه و یا در بهبود امکانات. بخشنامه نیاز به هر کس با COVID-19 علائم (تب و سرفه و/یا اشکال در تنفس) که یک تست معلق ماندن قرنطینه.

  دکتر گفت: Duchin: “بسیاری از مراحل ما در حال گرفتن به عنوان یک جامعه در حال کمک به کاهش تعداد افرادی که بیمار نیاز به مراقبت های بیمارستانی که می میرند. اما ما می تواند به توقف شیوع این بیماری به طور کامل و جامعه ما خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند در معرض خطر برای سال آمده است. از طریق من سلامت سفارش و رهنمود امروز من دوباره تاکید بر نیاز برای افرادی که مبتلا به COVID-19 به دنبال ما موجود توصیه هایی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به دیگران در جامعه با ماندن از دیگران جدا شده در حالی که بیمار و به ماندن در قرنطینه با علائم در حالی که نتایج آزمون در حال بررسی است. هر یک از ما نیاز به انجام هر کاری که ما می توانیم به دیگران جلوگیری از بیمار شدن. همه—پیر و جوان, آیا شما تشخیص داده شده اند با COVID-19 یا نه—باید در خانه بمانند و اجتناب از همه غیر ضروری تماس با دیگران است.”

  برای محافظت از مردم اگر یک فرد با فعال COVID-19 نیست به طور داوطلبانه باقی مانده جدا شده و یا اگر فردی که دارای COVID-19 علائم با یک آزمون در حال بررسی است باقی مانده خود قرنطینه آنها ممکن است به اجرای اقدامات است که می تواند شامل اقدامات قانونی برای بازداشت غیر ارادی.

  4:25 صبح سابق MLB ستاره جیم ادموندز به بیمارستان رفت برای تست coronavirus

  سابق همه ستاره outfielder جیم ادموندز اعلام کرد در Instagram صفحه ای که او را به بیمارستان رفت به آزمایش می شود برای coronavirus پس از نمایش برخی از علائم.

  49 ساله ادموندز با ارسال تصویری به روز رسانی شنبه شب در Instagram داستان گفت که او در بازگشت به خانه پس از آزمایش مثبت برای ذات الریه برای اولین بار در زندگی اش بود اما منتظر نتایج آزمایشات برای coronavirus.

  “من فقط در تلاش برای استراحت و بهتر” ادموندز گفت که او می خواهم ارائه به روز رسانی در زمانی که او شنیده ام از پزشکان.

  در اوایل روز شنبه, ادموندز ارسال شده یک عکس از خودش را در یک اتاق بیمارستان با یک ماسک پوشش بینی و دهان خود را.

  “برگزار شد به عنوان طولانی به عنوان من می توانم” او نوشت در پست. “من فکر کردم من به اندازه کافی دشوار بود برای دریافت از طریق. این ویروس هیچ شوخی است. #gethealthy.”

  او گفت که او احساس “سوپر بیمار” و افزود که او “با در نظر گرفتن هر گونه شانس از آنجا که آن را بسیار سخت برای دریافت تست شده توسط قوانین CDC.”

  ادموندز 17 بازی فصل به فصل در این رشته بیشتر با لس آنجلس فرشتگان و سنت لوئیس کاردینالز. او برنده هشت جایزه دستکش طلا به پایان رسید و با یک .284 حرفه ای طور متوسط پنبه حلاجی شده با 393 صفحه اصلی اجرا می شود و 1,199 RBIs. ادموندز نیز کمک کاردینالز برنده سری جهانی در سال 2006. او همچنین برای San Diego Padres شیکاگو توله Milwaukee Brewers و Cincinnati Reds در اواخر کار خود را قبل از بازنشستگی در سال 2011.

  2:05 صبح: فرماندار لوئیزیانا اعلام گذشت 33 ساله کارمند

  فرماندار جان ادم ادواردز اعلام گذشت 33 سال پیش در مارس دونن که تسلیم به عوارض ناشی از COVID-19. آوریل اختصاصی کارکنان عضو که خدمت در دفتر فرماندار از ناتوانی امور و مدافع خستگی ناپذیر برای افراد معلول است.

  رژیم صهیونیستی. Edwards با صدور این بیانیه به شرح زیر:

  “از طرف دونا و من کل دولت آن است که با قلب سنگین است که ما سوگواری از دست دادن عزیز ما مه” گفت: رژیم صهیونیستی است. ادواردز. “او روشن هر روز با لبخند او بود یک دارایی فوق العاده به تیم ما و الهام بخش برای همه کسانی که او را ملاقات کرد. او زندگی می کردند زندگی خود را به کمال و بهبود زندگی های بی شماری Louisianans معلول است. آوریل سخت کار می کرد به عنوان یک مدافع برای خود و دیگر اعضای جامعه معلولین. او به عنوان صندلی از لوئیزیانا معلولیت رشدی شورای, و هنگامی که من ایجاد دولت به عنوان یک مدل کارفرما و گروه ضربت, آوریل به من گفت که چقدر او می خواست به بخشی از آن به دلیل مبارزات خود را برای پیدا کردن معنی اشتغال است. من افتخار می کنم به یک مدافع مثل مارس در نیروی کار و در کارکنان. او مجموعه ای به عنوان مثال بزرگ چگونه کسب و کارهای دیگر می تواند نیروی کار خود را فراگیر باشد. من از کل کشور برای پیوستن به ما در نماز مارس مادر Joanette و مادر بزرگ او گلوریا.”

  11:22 بعد از ظهر: زاندم را از طریق کانال پاناما

  در ابتدا پس از محدود بودن از عبور از کانال پاناما کشور خود را تغییر لحن و کشتی کروز MS زاندم اجازه خواهد داشت از طریق.

  وجود بیش از 130 نفر در کشتی مبتلا به “آنفولانزا مانند علائم” را به عنوان به خوبی به عنوان دو نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار سالمندان مسافران که فوت کرده اند.

  MS روتردام متعلق به هلند و امریکا مانند زاندم بود و همچنین انتظار برای حمل و نقل کانال.

  “ما آگاه هستند از گزارش مجوز برای هر دو زاندم و روتردام به حمل و نقل کانال پاناما در آینده نزدیک” کشور هلند, آمریکا در بیانیه ای گفت: در 11 p. m. به وقت شرق. “ما تا حد زیادی قدردانی از این نظر در مقام و منافع ما مهمانان و خدمه. این باقی می ماند پویا وضعیت و ما همچنان به کار با پاناما مقامات برای نهایی کردن جزئیات است.”

  11:02 p. m.: 1st زندانی می میرد در زندان فدرال از COVID-19

  یک زندانی کرد از COVID-19 در FCI اوکدیل در اوکدیل لوئیزیانا دو منبع گفت: ABC News.

  این اولین بار است که شناخته شده مرگ داخل اداره زندانها.

  Patrick Jones 49 محکوم شد به 324 ماه در زندان و یا در اختیار داشتن 425 گرم کراک کوکائین به قصد فروش در 1000 فوت از یک تاریخ و کالج های BOP گفت: در آزادی مطبوعات.

  جونز اولین زندانی در داخل BOP برای تست مثبت در 19 مارس ، او قرار داده شده در یک ونتیلاتور یک روز بعد از درگذشت او روز شنبه.

  مقامات میگویند که در شرایط موجود که منجر به مرگ او.

  10:15 بعد از ظهر: نیکز رنجرز صاحب تست مثبت

  Madison Square Garden مدیر عامل شرکت جیمز دولان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته یک سخنگوی.

  Dolan, 64, گرفت به عنوان مدیر عامل شرکت Cablevision این نیروگاه شرکت کابل از پدرش چارلز اما شناخته شده ترین در شهر نیویورک برای اینکه صاحب NBA نیویورک نیکز و NHL نیویورک رنجرز.

  به عنوان رئیس Madison Square Garden شرکت او نظارت این تیم و همچنین ایستگاه تلویزیونی MSG شبکه و صاحب معروف جهان باغ میدان مدیسون در منهتن.

  Cablevision فروخته شد در سال 2016 که بر اساس آن زمان او به عنوان مدیر عامل.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>