Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تشخيص موارد رویکرد نیم میلیون نفر در سراسر جهان

ABC News Corona Virus FAQs

چین هنوز دارای بالاترین شمارش اما ایتالیا و آمریکا نیست ،

یک بیماری همه گیر از رمان coronavirus در حال حاضر به کشته شدن بیش از 21000 نفر در سراسر جهان از جمله حداقل 1 ، 000 در ایالات متحده است.

اسپانیا مرگ و میر است که تحت الشعاع چین که در آن جدید تنفسی ویروس شناخته شده رسما به عنوان COVID-19 بود که برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر. اسپانیا تعداد بیش از 3,600 مرگ و میر در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا که در آن بیش از 7,500 نفر کشته شده اند از این ویروس با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 472,000 تشخيص موارد از COVID-19 پوشا هر قاره ها به جز قطب جنوب. با بیش از 69,000 موارد ایالات متحده سومین ملی کل پشت ایتالیا و چین است. این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر هر دولت ایالات متحده و همچنین واشنگتن و پورتوریکو. حداقل 114,000 مردم در سراسر جهان بهبود یافته اند از COVID-19.

امروز بزرگترین تحولات:

 • تشخيص موارد رویکرد نیم میلیون نفر در سراسر جهان
 • ما مرگ و میر در 1,050
 • یک سوم از جمعیت جهان است که در coronavirus مستند
 • در اینجا چه خبر است در حال توسعه است. تمامی زمان ها شرق. لطفا این صفحه را تازه کنید برای به روز رسانی.

  3:30 صبح: تشخيص موارد رویکرد نیم میلیون نفر در سراسر جهان

  تعداد موارد تشخیص داده شده در سراسر جهان از رمان coronavirus احتمال رسیدن به یک و نیم میلیون دلار در روزهای آینده, آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد.

  چین هنوز دارای بالاترین شمارش با بیش از 81,000 موارد تشخیص داده شده اما ایتالیا است به مراتب پشت سر با بیش از 74,000. ایالات متحده تعداد نزدیک به 70,000.

  در ضمن جهانی مرگ و میر در صدر 21,000 روز پنج شنبه با ایتالیا و اسپانیا به عنوان دو بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار.

  یک سوم از جمعیت جهان را تحت نوعی از coronavirus مربوط به جنبش محدودیت به عنوان دولت, تقلا برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

  آنچه که در مورد این رمان coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>