Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 627 مردن در یک روز در ایتالیا

مرگ و میر از این کروناویروس جدید پیشی گرفته 5,000 در اروپا – جدید کانون همه گیر – ایتالیا و آلمان و اسپانیا گزارش داد یک شیب تند در افزایش عفونت.

ایتالیا اعلام کرد 627 مرگ و میر بیشتر در جمعه بزرگترین روز به روز افزایش در این کشور در چهار هفته اپیدمی یک روز پس از بیش از چین و مرگ و میر. تعداد کل مرگ و میر در ایتالیا رسیده 4,032.

بیشتر:

بیش از 209,000 مردم آلوده شده است coronavirus در سطح جهان و بیش از 8,700 فوت کرده اند, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

حداقل 87,000 بهبود از COVID-19 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز در ایالات متحده است. JHU جهانی مرگ و میر پیشی گرفته است 10,000.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 20:

19:38 GMT – هند تامیل نادو خاموش مرز بیش ویروس ترس

ایالت تامیل نادو در زمان نادر مرحله از بستن مرزهای خود با چند کشورهای همسایه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تامیل نادو دولت تعطیل مرز با کرالا کارناتاکا و آندرا پرادش متحده که گزارش کرده اند و تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد است.

دولت در بیانیه ای گفت: این اقدام را آخرین تا زمانی که حداقل مارس 31 و که تنها “کالاهای اساسی” و اتوبوس های دولتی اجازه داده می شود در سراسر مرز.

Coronavirus: “نامرئی دشمن’ طول می کشد تلفات در سلامت کارگران

19:25 GMT – زیمبابوه اعلام کرد 1st coronavirus مورد

زیمبابوه خود را تایید کرده است اولین مورد از coronavirus به همه گیر می رسد نظام سلامت است که نزدیک به سقوط در میان یک بحران اقتصادی است.

جنوب کشور آفریقایی وزیر بهداشت گفت: آلوده زندگی انسان در آبشار ویکتوریا یکی از پر بازدید ترین مقصد توریستی در آفریقا است.

“این اولین مورد از COVID-19 در زیمبابوه. بیمار 38 ساله قفقازی, مرد… که تا به حال سفر به منچستر در انگلستان در 7 مارس و در بازگشت به خانه اش در آبشار ویکتوریا در 15 مارس از طریق آفریقای جنوبی” وزیر بهداشت عوبدیا گفت: Moyo در تلویزیون دولتی ZTV.

بیشتر:

19:24 GMT – ایتالیا بسته همه پارک ها و باغ های عمومی

ایتالیا در وزارت بهداشت تصویب اقدامات جدید به منظور محدود کردن جنبش مردم در تلاش برای جلوگیری از بدترین شیوع کروناویروس در اروپا است.

از شنبه پارک ها و باغ های عمومی تعطیل خواهد شد و مردم اجازه خواهد داشت به ورزش را فقط در اطراف خانه های خود را با یک بخشنامه که توسط خبرگزاری رویترز گفت.

The Palazzo Marino building is seen iluminated with the colours of the Italian flag as the spread of coronavirus disease (COVID-19) continues, in Milan

پالازو مارینو ساختمان دیده می شود iluminated با رنگ پرچم ایتالیا در میلان ایتالیا [Daniele Mascolo رویترز]

بازی و فعالیت های تفریحی در فضای باز را نیز ممنوع می باشد.

“ما باید حتی بیشتر برای جلوگیری از سرایت” وزیر بهداشت روبرتو Speranza در بیانیه ای گفت.

18:38 GMT – فرانسه گزارش 78 بیشتر coronavirus مرگ و میر

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 78 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 450 یا افزایش از 21 درصد است.

در طول یک کنفرانس خبری, سلامت, مدیر آژانس جروم Salomon گفت: تعداد موارد افزایش یافته بود به 12,612 از 10,995 در روز پنج شنبه افزایش از 15 درصد در 24 ساعت.

18:30 به وقت تهران – خاموش نوروز در افغانستان بیش از coronavirus

Sultan Agha Shrine in Herat

سلطان آقا حرم در هرات عمده ترین محل برای تجمعات عمومی در نوروز [Agnieszka Pikulicka-Wilczewska/الجزیره]

هر سال در نوروز یکی از مهم ترین جشنواره های شهروندان کشور در ولایت هرات و دیگر شهرهای سازماندهی پیک نیک و یا جمع در اعداد بزرگ در اطراف این شهر نقطه عطفی سایت برای جشن گرفتن این روز را با خانواده و دوستان خود.

اما نوروز سال جاری غیر منتظره ای آرام در هرات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با محبوب شهر, سایت دیدن هیچ جشن و حتی فضای سبز در حومه باقی مانده خالی است.

دفعات بازدید: داستان کامل.

18:11 GMT – لهستان خاموش مدارس تا عید پاک

لهستان دولت با اعلام وضعیت اپیدمی تهدید و لغو کلاس های مدرسه تا عید پاک, لهستان, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت.

“ما امروز به معرفی یک وضعیت اپیدمی…که به ما می دهد جدید امتیازات بلکه به ما می دهد مسئولیت های جدید. ما تصمیم به انصراف از درس تا عید پاک. آن را دشوار است اما تصمیم مهم است.”

لهستان در حال لغو کلاس برای دانش آموزان در اوایل این ماه و بسته مرزهای خود را به خارجی ها در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس. لهستان در حال حاضر 411 تایید موارد coronavirus و پنج مرگ و میر.

18:00 GMT – Coronavirus ممنوعیت سفر ضربه جنوب آسیا کارگران مهاجر

ارسالی بسیار مهم و تعیین کننده تاسیسات برای خانواده ها در نپال و کشورهای دیگر در منطقه از جمله بنگلادش و هند که در حال حاضر بیش از 30 میلیون نفر در مشاغل خارج از کشور, با توجه به سازمان بین المللی کار.

اما محدودیت های مسافرتی با هدف کاهش گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 245.000 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 10 ، 000 تهدید به ترک میلیون ها نفر از جنوب آسیا مهاجر کارگران بدون کار.

Migrant workers, mostly from Bangladesh, queue to collect free masks and get their temperatures taken in Singapore

کارگران مهاجر عمدتا از بنگلادش صف به جمع آوری ماسک رایگان و دریافت خود را در درجه حرارت گرفته شده در سنگاپور [فایل: گربه سانان Lim/رویترز]

اینجا بیشتر بخوانید.

17:52 GMT – اوکراین اعلام وضعیت اضطراری در کیف پایتخت

اوکراین با دولت این کشور اعلام وضعیت اضطراری در کیف و دو تا بیشتر از 25 منطقه با توجه به شیوع کروناویروس.

اوکراین که در گزارش 26 coronavirus موارد و سه مرگ و میر قبلا اعلام وضعیت اضطراری در دیگر مناطق با کروناویروس بیماران.

بیشتر:

17:41 GMT – که رئیس به جوانان: “شما شکست ناپذیر نیست’

رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است افراد جوان آنها نیست “شکست ناپذیر” در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس و گفت: آنها خود داری می تواند به نجات جان افراد مسن است.

“امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته ها و یا حتی کشتن شما” چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی در ژنو است.

“حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری.”

17:30 به وقت تهران – بلغارستان نظامی مجاز به استفاده از زور در میان محدودیت

بلغارستان از مجلس رای دادند و پس از یک بحث داغ اجازه می دهد تا نظامی برای کمک به محدود کردن جنبش مردم در میان شیوع کروناویروس با یک دستور به استفاده از زور در صورت لزوم.

نیروهای مسلح خواهد بود بسیج به کمک غیر نظامی مقامات با مجوز برای متوقف کردن وسایل نقلیه و مردم تا زمانی که پلیس می رسند.

اینجا بیشتر بخوانید.

در کل قفل کردن و برای درمان بیماری های کروناویروس?

17:16 GMT – UK PM جانسون می گوید کافه ها و میخانه ها, رستوران ها به

نخست وزیر بوریس جانسون گفت کافه ها و بارها و رستوران ها در سراسر کشور برای دید در شب جمعه و به ماندن بسته نامحدود برای کمک به کاهش سرعت گسترش شیوع کروناویروس.

“ما در حال گفتن کافه ها و رستوران ها به, از امشب به عنوان به زودی به عنوان آنها منطقی می تواند و نه به باز فردا” جانسون به خبرنگاران گفت: در خیابان داونینگ. “هر چند به پاک کردن آنها می توانید در ادامه به ارائه takeout خدمات.

“برخی از مردم ممکن است البته وسوسه می شود به بیرون رفتن امشب و من می گویم به کسانی که مردم ‘لطفا دان’,'” جانسون گفت.

British Prime Minister Boris Johnson holds a news conference addressing the government's response to the coronavirus outbreak, at Downing Street in London, Britain March 12, 2020. REUTERS/Simon Dawson

جانسون دارای یک کنفرانس خبری خطاب به دولت در واکنش به شیوع کروناویروس در خیابان داونینگ لندن [فایل: Simon داوسون/رویترز]

17:12 GMT – ایتالیا coronavirus افزایش مرگ و میر با 627 در یک روز

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افتاده توسط 627 به 4,032 گفته مقامات مارک بزرگترین روزانه افزایش از سرایت ظهور یک ماه پیش.

تعداد کل موارد در ایتالیا افزایش یافت به 47,021 از قبلی 41,035 افزایش 14.6 درصد عمران سازمان حفاظت گفت.

17:00 GMT – Dow Jones قطره زیر 20,000

بازارهای سهام ایالات متحده منفی در بعد از ظهر معاملات در وال استریت قرار دادن هر سه عمده شاخص های ایالات متحده در مسیر خود را برای بدترین هفته پس از بحران مالی 2008.

گلدمن ساکس می گوید ایالات متحده می تواند قرارداد 24 درصد بین ماه آوریل تا ژوئن و بیکاری می تواند اوج در 9 درصد بیش از coronavirus.

اینجا بیشتر بخوانید.

16:11 GMT – متحده و مکزیک برای محدود کردن ‘غیر ضروری’ border سفر

آمریکا و مکزیک توافق کرده اند که برای محدود کردن غیر ضروری در طول سفر خود را در مرز مشترک وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: قرار دادن محدودیت در یکی از شلوغ ترین مرزها.

محدودیت های اعمال شده بررسی خواهد شد و پس از 30 روز Pompeo گفت: در یک خانه اخبار جلسه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد که استناد سلامت متمرکز اساسنامه برای جلوگیری از مهاجران از هر مرزی از ورود به کشور به طور غیرقانونی گفت: مهاجرت غیر قانونی “تهدید به ایجاد یک طوفان کامل.”

15:45 GMT – غیر ضروری کسب و کار دستور تعطیل در نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو دستور داده است تا همه غیر ضروری کسب و کار بسته می شود, تماس های غیر ضروری از اعضای نیروی کار به ماندن در خانه با یک فرمان اجرایی انتظار می رود بعد از آن در روز.

تنها ضروری کسب و کار خواهد شد عملکرد از جمله داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی.

“این است که بنیادی ترین اقدام ما می توانیم را” کومو گفت: در اخبار جلسه. “باقی می ماند در داخل خانه به خارج به صورت انفرادی تمرین.”

15:25 GMT – رئیس جمهوری تونس سفارشات کلی مستند

رئیس جمهوری تونس Kais Saied دستور کلی مستند محدود کردن جنبش عمومی برای مقابله با گسترش coronavirus.

صحبت کردن در یک سخنرانی تلویزیونی, پخش, Saied گفت: او درخواست اکثریت مردم به ماندن در خانه و توقف حرکت بین تونس شهرستانها. تا کنون 39 نفر تایید شده اند در تونس با یک مرگ.

Coronavirus precautions in Tunisia

نمایی از خالی, خیابان حبیب بو رقیبه پس از یک روز حکومت نظامی به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus در تونس, تونس [Yassine Gaidi/Anadolu]

15:20 GMT – برزیل را در مجلس سنا تصویب دولت اضطراری

برزیل را در مجلس سنا به تصویب یک فرمان ریاست جمهوری اعلام اضطراری ملی بیش از coronavirus اپیدمی اجازه می دهد دولت به چشم پوشیدن از اهداف مالی و بودجه منابع برای مبارزه با این ویروس است که به کشته شدن هفت نفر و آلوده 621 در کشور است.

فرمان تصویب مجلس در روز چهارشنبه. سناتور رای دادند از راه دور در روز جمعه تحت اجتماعی جدید فاصله روش به تصویب رسید و پس از دو از آنها تست مثبت برای coronavirus از جمله رئیس جمهور مجلس سنا Davi Alcolumbre.

15:00 GMT – جدید آمریکا و مکزیک سفر محدودیت های انتظار

مقامات ایالات متحده در حال انتظار برای اعلام محدودیت های جدید در جنوب مرز با مکزیک به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این طرح که انتظار می رود به نگاه بسیار شبیه به محدودیت اعلام کرد در حال حاضر در همه-اما-سفر ضروری و تجارت بین ایالات متحده و کانادا است.

“ما به دنبال در هر دو ما در شمال و جنوب مرز” اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ خبرنگاران در کاخ سفید توضیح داد که این محدودیت بودند با هدف “از بین بردن غیر ضروری سفر که در سراسر مرز.”

14:45 GMT – آیا ما هواپیمایی نجات آمده با جدی رشته های متصل?

در ایالات متحده حامل به دنبال به دولت فدرال برای کمک فوری به کمک کوسن ضربه ای که همه گیر شده است و با تحویل به صنعت.

کاخ سفید پیشنهاد یک $50bn کمک مالی در قالب وام های امن.

اما بسیاری از آنها سوال که چرا پس از 11 سال توسعه اقتصادی – ایالات متحده حامل هستند در موقعیت مالی بهتر به آب و coronavirus طوفان. اینجا بیشتر بخوانید.

14:30 به وقت تهران – با ما سهام باز بالاتر به روز دوم اما هفته به نظر می رسد تلخ

سیل پول ارزان از بانک مرکزی و نشانه ای از حرکت در پشت یک دوم بزرگتر اقتصادی بسته نجات در واشنگتن به کمک کوسن اقتصادی ضربه از coronavirus کمک سوق ایالات متحده بازار سهام به دوم خود را مستقیما به علاوه طرف باز است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Wall Street March 20

معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک آمریکا در مارس 20, 2020 [لوکاس جکسون/رویترز]

14:15 GMT – عربستان سعودی به قرض گرفتن بیشتر برای پوشش coronavirus پاسخ

عربستان سعودی را شیر بدهی بازارهای بیشتر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده برای کمک به سرمایه گذاری $32bn اقتصادی اقدامات برای کاهش تاثیر coronavirus شیوع پادشاهی وزیر اقتصاد گفت: در روز جمعه.

محمد Jadaan گفت: در یک کنفرانس خبری پخش در تلویزیون دولتی است که شاه سلمان به حال تصویب افزایش سقف بدهی به 50 درصد از تولید ناخالص داخلی از 30 درصد اما که استقراض در این سال نمی خواهد بیش از 100 میلیارد دلار کاهش یافت ($26.61 bn).

بیشتر:

14:00 GMT – آسیب پذیر جوامع مبارزه میان همه گیر

ایتالیا شمالی در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus نگرانی در حال رشد هستند در جنوب برای هزاران نفر از کارگران مهاجر عمدتا از آفریقا که در انتخاب میوه و سبزیجات برای یک مبلغ جزئي و زندگی در چادر به سر می برند اردوگاه و حلب آباد.

در پایتخت کنیا, نایروبی با وجود تماس های اجتماعی فاصله و quarantining ساکنان مناطق فقیر شهر همچنان به رفتن به خارج در تعامل با دیگران و تلاش برای حمایت از خانواده خود را.

در ضمن برای بسیاری از مردم زندگی در شلوغ اردوگاه های پناهندگان در جزایر یونان پس از اقدامات توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش عفونت کرونا ويروسی است که فقط امکان پذیر نیست. اینجا بیشتر بخوانید.

مکان های عبادت در سراسر جهان تعطیل بیش از coronavirus

13:30 GMT – اردن اعلام حکومت نظامی برای مبارزه با کروناویروس

اردن را اعمال مقررات منع رفت و آمد در اوایل روز شنبه برای جلوگیری از مردم را از حرکت به جز در مواقع اضطراری برای مبارزه با کروناویروس دولت گفت.

حکومت نظامی در سراسر کشور شروع می شود از 7 صبح به وقت محلی (0500 GMT) روز شنبه تا اطلاع ثانوی گفت: امجد Al Adailah دولت, سخنگوی.

ملک عبدالله بود به تصویب یک فرمان اضطراری سه شنبه گذشته که به دولت فراگیر قدرت های استناد در زمان جنگ و فجایع به اجرای یک ارتش تحمیل حکومت نظامی و اقدامات دیگر.

13:15 GMT – پاکستان PM خواستار تحریم ایران برداشته شود

نخست وزیر پاکستان عمران خان به نام برای بلند کردن اجسام از “ناعادلانه” داعش در کشور همسایه ایران پس از تهران بهتر می تواند مقابله با رمان coronavirus بحران است.

“من می خواهم استرس و اصرار به جامعه بین المللی برای لغو تحریم های ایران” خان گفت: در یک کنفرانس خبری در پایتخت اسلام آباد.

“این بسیار ناعادلانه آنها در برخورد با چنین شیوع بزرگ در یک طرف و از طرف دیگر آنها در مواجهه با تحریم های بین المللی.”

بیش از 19,000 موارد گزارش شده در ايران با 1,433 مرگ و میر.

13:11 GMT – هلندی coronavirus موارد در تقریبا 3000

هلندی مقامات بهداشتی تایید 534 موارد جدیدی از کروناویروس و 30 جدید و میر آوردن هلند’ مجموع به 2,994 موارد و 106 مرگ و میر.

موسسه ملی سلامت گفت: در یک به روز رسانی روزانه است که در این سنین از کسانی که فوت کرده اند طیف وسیعی از 63 تا 95 سال است. در همه 643 بیماران بستری شده است به بیمارستان.

13:10 GMT – ارتش ایتالیا برای به اجرا درآوردن مستند در بدترین ضربه منطقه

رئیس جمهور لومباردی گفت: دولت موافقت کرده بود برای استقرار ارتش خود را در منطقه به اجرا درآوردن این مستند در برابر coronavirus بیماری همه گیر است که کاهش پایین.

“(درخواست برای استفاده از ارتش) پذیرفته شده است… و 114 سربازان خواهد بود بر روی زمین در طول لمباردی… آن است که هنوز هم بیش از حد کوچک اما مثبت است” Attilio فنتنا یک کنفرانس خبری گفت.

لومباردی همچنین از دولت خواسته بیشتر به تشدید محدودیت های اعمال شده در حال حاضر در محل که شامل بسته شدن غیر ضروری فعالیت های تجاری و ممنوعیت تجمعات عمومی.

Bergamo

این عکس ارائه شده توسط خبرگزاری Ansa در 19 مارس سال 2020 نشان می دهد ارتش ایتالیا کامیون پارک شده در خارج به یاد ماندنی گورستان برگامو, لمباردی [خبرگزاری فرانسه]

13:10 به وقت تهران – مالزی گزارش سوم coronavirus مرگ

58-سال-پیرمرد مرده است در مالزی از COVID-19 آوردن آن تعداد مرگ و میر ناشی از عفونت کرونا ويروسی به سه.

این مورد مربوط به اسلامی تجمع در نزدیکی کوالالامپور بود که با حضور 16,000 مردم وزارت بهداشت گفت.

در اینجا لیستی از تمام کشورها با تایید موارد است.

13:00 GMT

سلام. این است که صبا عزیز در دوحه مصرف بیش از همکار من فرح نجار. در اینجا یک روکش سریع از تحولات است.

افزایش تعداد موارد گزارش شده در اروپا و به خصوص اسپانیا و بلژیک و آلمان است.

عربستان سعودی ممنوع نماز در آن دو مسجد مقدس در مکه و مدینه در حالی که هزاران نفر از اندونزیایی حاضر به خواندن نماز در خانه با وجود دستور دولت است.

در روسیه دانشمندان شروع به تست نمونه های اولیه از پتانسیل واکسن در برابر کروناویروس جدید بر روی حیوانات.


12:30 GMT – اجتماعی فاصله در بنگلادش یک کار دشوار

برای افرادی که در یکی از متراکم ترین کشورهای روی زمین, اجتماعی, فاصله کار سختی است به خصوص در حالی که رفت و آمد در شلوغ حمل و نقل عمومی و یا زندگی در گونه های گونه محله های فقیرنشین شهری.

اینجا بیشتر بخوانید.

12:09 GMT – جنگ زده سوریه, طول می کشد و مراحل جدید علیه coronavirus

سوریه ورود ممنوع برای ورود خارجی ها از بسیاری از کشورهای در برخورد با کروناویروس به عنوان بخشی از گسترش اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

اگر چه دولت می گوید که هنوز به سند هر گونه عفونت سوریه دیده است در معرض خطر بالا از ویروس.

“ما جمعیت های آسیب پذیر در اردوگاه های پناهندگان در زاغه ها و مناطق در حومه شهری بزرگ و مراکز” که سوریه نماینده نیما سعید عابد گفت: خبرگزاری رویترز.

Coronavirus precautions in Idlib

مردم مطلع هستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus به عنوان ادلب سلامت اداره و مدنی دفاع خدمه همراه با سازمان های خیریه محلی انجام ضد عفونی آثار در قصر ابن Wardan چادر شهرستان در ادلب سوریه [محمد گفت/Anadolu]

11:35 GMT – ووهان پرونده روز دوم با هیچ مورد جدید

چین در شهر ووهان که در آن ویروس در قلب جهانی همه گیر شد و برای اولین بار شناسایی شده و ثبت دومین روز متوالی با هیچ تایید و یا موارد مشکوک.

در سراسر کشور تعداد 39 مورد تأیید و 31 موارد مشکوک ثبت شد روز جمعه وزارت بهداشت گفت: همه آنها آورده شده از خارج از کشور.

سه مرگ و میر بیشتر شد همچنین ثبت آوردن چین در مجموع به 3,248 شکل پیشی گرفتن در روز پنج شنبه توسط ایتالیا به عنوان بالاترین در یک ملت است.

11:32 GMT – سنگاپور گزارش 40 مورد جدید

سنگاپور گزارش داد 40 جدید کروناویروس موارد عمدتا وارداتی عفونت از انگلستان و توصیه بیشتر اجتماعی فاصله اقدامات در مبارزه با این بیماری همه گیر.

آن شمارش موارد می ایستد در 385 با هیچ مرگ و میر.

وزارت بهداشت و درمان گفت: تمام تجمعات از 250 نفر یا بیشتر باید لغو شود. در میان دیگر اقدامات این خواسته کارفرمایان به منظور تسهیل کار از خانه و تلو تلو خوردن ساعت کار برای کاهش تماس بین کارکنان.

بیشتر:

11:15 GMT – اسپانیا coronavirus مرگ و میر پیشی 1,000

اسپانیا و مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش یافت و به 1,002 از 767 کشور بهداشت و درمان اضطراری رئیس فرناندو سیمون گفت.

تعداد موارد ثبت شده در کشور افزایش یافت به 19,980 روز جمعه از 17,147 در پنجشنبه سیمون گفت.

10:40 GMT – بلژیک عبور 2,000 موارد مرگ و میر کوه

تعداد coronavirus موارد ثبت شده در بلژیک رسید گذشته از 2000 در حالی که تعداد مرگ و میر نسبت به COVID-19 بیماری افزایش از 16 به تعداد 37.

با توجه به ملی این کشور بحران مرکز 462 جدید تایید مواردی از این ویروس گزارش شده است آوردن مجموع به 2,257 در یک کشور از 11.4 میلیون نفر است.

10:45 به وقت تهران – ایران اعلام کرد مرگ و میر بیشتر

ایران اعلام کرد 149 مرگ و میر بیشتر از coronavirus آوردن مجموع به 1,433 در میان نزدیک به 20 ، 000 موارد تایید شده در تحریم ها-آمار کشور است.

Members of firefighters wear protective face masks, amid fear of coronavirus disease, as they disinfect the streets, ahead of the Iranian New Year Nowruz, March 20, in Tehran

اعضای آتش نشانان پوشیدن محافظ ماسک صورت در میان ترس از بیماری کروناویروس آنها به عنوان ضد عفونی کردن خیابان ها در تهران [ایسنا]

10:33 GMT – اندونزیایی امتناع از نماز در خانه

مقامات بهداشتی می خواهید مردم را به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus.

اما یکی از پرجمعیت ترین کشورها در تلاش است به عنوان مراسم مذهبی همچنان در سراسر کشور است. رئیس جمهوری اندونزی است از مردم خواست در خانه بمانند و دعا اما بسیاری از آنها گوش نمی دهند.

در این ویدئو زیر الجزیره جسیکا واشنگتن گزارش هزاران نفر از مسلمانان در سفر به جنوب سولاوسی به صورت یک توده جمع آوری با وجود لغو این رویداد است.

10:19 GMT – برای کیبرا ساکنان قرنطینه یک گزینه نیست

ساکنان نایروبی وسیع غیر رسمی حل و فصل آماده سازی به صورت بالقوه شیوع کروناویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:51 GMT – مالزی گزارش 130 مورد جدید

مالزی گزارش 130 مورد جدید از عفونت کروناویروس ارسال تجمعی کل به 1,030 آن را به عنوان چنگ زدن با بیشترین تعداد عفونت در جنوب شرقی آسیا.

از موارد جدید, 48 مرتبط به اسلامی تجمع ماه گذشته در نزدیکی پایتخت آن کوالالامپور است که جذب 16,000 شرکت کنندگان است. بیش از 670 عفونت در جنوب شرق آسیا مرتبط شده اند به جمع آوری در مالزی.

Malaysia Under Lockdown As The Coronavirus Continue To Spread

یک مرد سفر در تقریبا خالی قطار در کوالا لامپور, مالزی [رحمان Roslan/گتی ایماژ]

09:49 GMT – آفریقای جنوبی مورد افزایش 202

آفریقای جنوبی وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: تعداد تایید coronavirus موارد افزایش یافته بود با 52 به 202 با اولین موارد ثبت شده در رایگان دولت در استان است.

این ویروس ضرب در آفریقا کندتر از در آسیا یا اروپا اما تعداد موارد شروع به افزایش بیشتر سرعت در آفریقای جنوبی در روزهای اخیر.

09:47 GMT – کیپ ورد, گزارش اولین مورد

اسکودوی کیپ ورد خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد دولت در بیانیه ای گفت.

بیمار 62 ساله شهروند بریتانیا که وارد این کشور در مارس 9 و شروع به نشان دادن علائم در مارس 16, این بیانیه اضافه شده است.

09:37 GMT – آلمان موارد افزایش یک شبه

آلمان رابرت کخ موسسه (RKI) گفت: تعداد موارد COVID-19 افزایش 2,958 یک شبه به 13,957.

تعداد مرگ و میر افزایش 11 به کل از 31 تا کنون.

09:32 GMT – پاکسازی: ما در شروع بحران

فرانسه تنها در آغاز coronavirus بحران است و در یک مسابقه برای جلوگیری از پیشرفت آن رئیس امانوئل پاکسازی گفت.

“ما در آغاز این بحران است. ما گرفته اند استثنایی اقدامات لازم برای جذب این موج اول اما ما در آغاز یک مسابقه در برابر ویروس” پاکسازی گفت: در آغاز یک بحران جلسه در وزارت کشور.

“ما باید واکنش نشان می دهند یک معامله بزرگ و سازماندهی مجدد خودمان را در هر لحظه. ما نیاز به پیش بینی است.”

09:29 GMT – تعداد موارد در تایوان موج دوباره

تعداد coronavirus موارد در تایوان شروع به پریدن کرد با 27 عفونت های جدید با در نظر گرفتن مجموع به 135.

دوم مرگ نیز گزارش شده است. فرد در 80s در با شرایط بهداشتی اساسی از جمله دیابت و مشکلات کلیوی دولت گفت.

تایوان برنده جهانی ستایش دیگران برای تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش ویروس اما آغاز کرده است گزارش روزانه افزایش می یابد و در موارد میان مردم بازگشت از کشورهای دیگر به خصوص در اروپا.

09:24 GMT – اندونزی تایید 60 جدید موارد مرگ و میر بیشتر

اندونزی تایید کرده است 60 جدید کروناویروس عفونت و 32 مرگ و میر در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 369, با توجه به وزارت بهداشت رسمی.

09:22 GMT – هنگ کنگ می بیند 48 مورد جدید

هنگ کنگ گفت: آن ثبت شده بود 48 موارد جدیدی از کروناویروس یک روز رکورد به عنوان شهر hunkers پایین برای مقابله با سیل مردم از بازگشت از خارج از کشور که آلوده می شوند.

این تعداد به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در هنگ کنگ به 256.

از تایید موارد جدید, 36 تا به حال سفر در خارج از کشور, سوابق دولت گفت.

08:33 GMT – فیلیپین گزارش موارد جدید, یک مرگ

وزارت بهداشت در فیلیپین گزارش شده 13 جدید کروناویروس عفونت آوردن تعداد کل موارد مثبت در کشور به 230.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد یک مرگ مربوط به ویروس, آوردن تعداد مرگ و میر ثبت شده در فیلیپین به 18 تا کنون.

08:26 – هند ایالت ماهاراشترا به بستن مغازه ها و دفاتر

هند غربی ایالت ماهاراشترا تصمیم گرفته است به تمام مغازه ها و دفاتر به جز کسانی که در ارائه خدمات ضروری در هند سرمایه مالی بمبئی و پونا و ناگپور تا 31 ماه مارس ارشد وزیر امور خارجه گفت:.

بیشتر:

08:25 – ژاپن ساعت می پرسد برای تدوین مراحل را برای مدرسه بازگشایی فوری

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد با صدور دستورالعمل در یک coronavirus گروه ضربت جلسه برای تدوین مراحل بتن فوری برای بازگشایی مدارس به عنوان سال تحصیلی جدید در ژاپن شروع می شود در ماه آوریل Jiji خبر داد.

آبه در ماه گذشته پرسید ژاپن در کل سیستم مدرسه از ابتدایی تا دبیرستان به نزدیک تا بهار شکستن در اواخر مارس برای کمک به مهار شیوع.

08:10 GMT – انگلستان امیدوار به تازگی ساخته شده فن های آماده خواهد شد در هفته آینده

بریتانیا گفت: آن تقلا برای تولید هزاران هواکش برای مبارزه با شیوع کروناویروس شد دستیابی به نتایج به عنوان برترین شرکت ها در حال حاضر تولید یک نمونه اولیه است که باید آماده برای استفاده در بیمارستان ها تا پایان هفته آینده.

“بیش از نیمی از شرکت ها در حال حاضر ساخته شده است یک نمونه اولیه برای بررسی با ما که ما خوشحال با کیفیت” مت, Hancock, وزیر بهداشت به بی بی سی گفت.

انگلستان ثبت کرده است 3,269 موارد مثبت است.

07:49 GMT – عربستان سعودی ممنوعیت نماز در مسجد مقدس

عربستان سعودی به حالت تعلیق در برگزاری نماز روزانه و هفتگی نماز جمعه در داخل و خارج از دیواره های دو مسجد در مکه و مدینه به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

پادشاهی ثبت 36 عفونت های جدید در روز پنج شنبه, آوردن مجموع آن به 274 بدون مرگ و میر تا کنون.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:29 GMT – چه به لحاظ اجتماعی فاصله در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

چه تفاوت بین اجتماعی فاصله و خود انزوا?

اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن.

07:20 به وقت تهران روسیه – شروع تست coronavirus واکسن نمونه های اولیه بر روی حیوانات

دانشمندان روسی را آغاز کرده اند تست نمونه های اولیه از پتانسیل واکسن در برابر کروناویروس جدید بر روی حیوانات آزمایشگاهی در سیبری روسیه سلامت مصرف کننده تنظیم کننده گفت.

دانشمندان در بردار دولتی ویروس شناسی و بیوتکنولوژی مرکز در شهر نووسیبیرسک توسعه واکسن نمونه بر اساس شش فن آوری های مختلف سیستم عامل و شروع آزمون در روز دوشنبه به سعی کنید به کار کردن چقدر موثر هستند و در چه دوز آنها می تواند اداره تنظیم کننده گفت.

CureVac coronavirus vaccine development

دانشمندان در روسیه انتظار آن را امکان پذیر خواهد بود برای شروع نورد واکسن در سه ماه گذشته از سال 2020 [Andreas Gebert/رویترز]

دانشمندان در سراسر جهان هشدار داده اند که توسعه یک واکسن است که یک روند طولانی و پیچیده است که تنها ممکن است عملکرد چیزی برای استفاده گسترده تر در آینده 12-18 ماه.

اما روسیه و تنظیم کننده آن گفت: ممکن است شروع به نورد از یک واکسن در سه ماه گذشته از سال 2020 است.

07:17 GMT – YouTube کاهش جریان کیفیت در اروپا

یوتیوب گفت: آن را کاهش دهد و جریان آن کیفیت در اتحادیه اروپا برای جلوگیری از زور زدن از اینترنت به عنوان هزاران نفر از اروپایی ها محدود coronavirus شیوع سوئیچ به teleworking و تماشای فیلم در خانه.

یوتیوب دومین شرکت پس از Netflix به عمل پس از اتحادیه اروپا صنعت رئیس تیری برتون خواست جریان سیستم عامل به کاهش کیفیت فیلم های خود را برای جلوگیری از اینترنت gridlock.

“ما در حال ساخت یک تعهد به طور موقت سوئیچ تمام ترافیک در اتحادیه اروپا به تعریف استاندارد به طور پیش فرض” این شرکت در بیانیه ای گفت.

اروپا مخابرات ارائه دهندگان از وودافون به دویچه Telekom را گزارش کرده اند سنبله در ترافیک داده در روزهای اخیر مجبور برتون به موضوع خود را حق شفعه تماس قبل از اینترنت می شکند.

07:12 GMT – کمک های اولیه پزشکی محموله قطره به کره شمالی

اولین محموله های بین المللی کمک های پزشکی هستند و با توجه به رسیدن در کره شمالی مرزهای این هفته اما سخت کنترل مرز می تواند به معنای جریان از منابع باقی مانده بریزد.

برخی از کمک های سازمان تا به حال به اورژانس تحریم معافیت از سازمان ملل برای روشن شدن راه را برای حمل و نقل و در حال حاضر مرور کره شمالی را کنترل مرز تحمیلی در تلاش برای خاموش کردن ویروس.

کره شمالی گزارش نشده است هر گونه موارد از coronavirus.

07:06 GMT – سریلانکا به تعویق انداختن انتخابات

کشور جزیره سریلانکا گفت: این امر تاخیر در برگزاری انتخابات پارلمانی در ابتدا میله میله برای مارس 25.

آن را نیز ممنوع اعلام کرد همه پروازهای ورودی به مدت دو هفته در روز چهارشنبه و تحمیل حکومت نظامی در برخی از مناطق. تا کنون وجود داشته است 59 مورد از این ویروس در سریلانکا.

بیماری همه گیر کوروناویروس: سریلانکا مدارس نزدیک به پنج هفته

07:01 GMT – جاده ها در کشمیر مهر و موم کردن تأثیر میلیون

ده ها تن از مردم در هند-اداره کشمیر می گویند که آنها تا به حال شده است مانع از خروج آنها محلات توسط پلیس و شبه نظامی واحد است.

سرینگر ارشد, سرپرست پلیس, Haseeb مغول به گفته خبرگزاری رویترز که جاده راه بندان در سراسر دره شده بود اعمال شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“من تا به حال به مادرم به بیمارستان در سرینگر اما پلیس بسته شده جاده ها گفت:” محمد ایوب از نزدیکی شهر Budgam.

“من اینجا منتظر برای دو ساعت گذشته. من حتی نمی تواند رفتن به خانه در حال حاضر به عنوان جاده مسدود شده است با توجه به ترافیک.”

با اکثریت مسلمان کشمیر شده است نسبتا تحت تاثیر این ویروس گزارش اولین مورد در روز چهارشنبه.

06:55 GMT – پاکستان گزارش سوم, مرگ, مردم را به تمرین های اجتماعی فاصله

77 سال سن بیمار در جنوب شهر کراچی کشته شدند از ثانویه انتقال ویروس استانی وزیر بهداشت Azra Pechucho اعلام کرده است.

بيمار سرطان بازمانده و تا به حال دچار فشار خون بالا و دیابت. آنها تا به حال هیچ سابقه سفر اخیر به هر کشور با شیوع کروناویروس و به حال شده است در تماس با هر کسی که تا به حال سفر به یک کشور است.

Military officers stand near parked ambulances at the premises of the Expo Center, after government declared it a mass isolation center and field hospital following an outbreak of the coronavirus

افسران نظامی ایستاده در نزدیکی پارک آمبولانس در محل مرکز نمایشگاه در کراچی پس از آنکه دولت اعلام کرد و آن را یک جرم انزوا مرکز و بیمارستان صحرایی [اختر سومرو/رویترز]

جمعه مرگ به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در پاکستان با توجه به COVID-19 به سه.

“ما در حال حاضر رسیده نقطه از جامعه گردش خون” گفت: Pechucho در یک بیانیه ویدئویی.

“این به این معنی است پنهان گردش ویروس در جامعه است. این است که چرا ما نیاز به بسیار مراقب باشید. لطفا مراقبت از خودتان و خانواده خود و عزیزان خود را, مراقبت از هر کس و تمرین های اجتماعی فاصله.”

06:27 GMT – ترکیه به تعویق انداختن همه رویدادهای مهم تا پایان مارس

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان با صدور حکم تعویق انداختن همه رویدادهای مرتبط با علم و فرهنگ و هنر است.

این حکم گفت: تمام جلسات و فعالیت های داخل خانه یا خارج از منزل خواهد بود به تعویق افتاد و تا پایان ماه آوریل است.

سلام این فرح نجار مصرف بیش از همکار Ted Regencia.

05:55 GMT – وانواتو گزارش اولین مورد مشکوک به از coronavirus

جنوب اقیانوس آرام ملت افغانستان اعلام کرد روز جمعه اول آن مشکوک مورد کوروناویروس.

فرد در قرنطینه و نمونه های جمع آوری شده برای تست با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان. تست گزینه برای این کشور محدود شده است توسط کاهش پروازهای بین المللی.

ملی این کشور عملیات اورژانس مرکز کنترل در نظر گرفته شده از coronavirus پاسخ عملیات.

05:15 GMT – استرالیا مراحل اجتماعی فاصله مقررات

استرالیا ratcheted تا اجتماعی آن فاصله مقررات به سرعت گسترش جدید coronavirus خواستار داخلی سالن ارائه حداقل چهار متر مربع (43 فوت مربع) از فضا در هر فرد.

فضا محدودیت اعلام کرد روز جمعه به شرح زیر است بان کی مون روز چهارشنبه از غیر ضروری داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر از جمله مراسم عروسی و رستوران ها.

گردهمایی در نظر گرفته شده ضروری شامل مدارس و سوپر مارکت ها و محل های کار که معاف هستند.

استرالیا نیز تنگ تر قوانین و مقررات در سفر به و از راه دور جوامع بومی در یک پیشنهاد به فراغت آنها را از وقوع.

Sri Lanka

تعداد موارد مثبت در سریلانکا افزایش یافته است به 59 عنوان از جمعه [Eranga Jayawardena/AP]

04:50 GMT – سریلانکا دولت تحمیل حکومت نظامی

دولت سریلانکا روز جمعه اعمال 2 1/2 روز مقررات منع رفت و آمد در سراسر جزیره در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

منع رفت و آمد خواهد بود و در اثر از یکشنبه 6 تا 6 صبح روز دوشنبه. تعداد موارد مثبت افزایش یافته است به 59.

04:25 GMT – ما فرمانداران درخواست پنتاگون برای روشن شدن در گارد ملی مجوز

یک گروه از فرمانداران در ایالات متحده خواسته است تا وزیر دفاع علامت Esper برای روشن شدن دولت فدرال برنامه ریزی برای فعال کردن گارد ملی به عنوان بخشی از مهار اقدام علیه بیماری کروناویروس.

در نامه ای به Esper شورای حکام نمایندگان فرماندار آرکانزاس آسا هاچینسون و هاوایی فرماندار David Ige گفت: فعال کردن گارد ملی باید انجام شود در مشورت با سران تمام 50 ایالت در ایالات متحده است.

فرمانداران ابراز نگرانی کرد که در مواقع اضطراری مانند بیماری همه گیر کوروناویروس دولت قدرت بیش از گارد ملی می تواند از آنها گرفته.

03:50 GMT – مشعل المپیک سوچی به زمین در ژاپن به عنوان شک و تردید رشد بیش از توکیو بازی

مشعل المپیک وارد ژاپن را از یونان در روز جمعه در یک مقیاس پایین مراسم در یک هوایی در شمال ژاپن است.

شعله انجام شده در ویژه قوطی, لمس کردن در حال رشد در میان شک و تردید که آیا توکیو بازی می توانید باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک می گویند آن را اما به تعویق افتادن یا لغو مشاهده شده است به طور فزاینده ای به عنوان یک گزینه ممکن است.

Japan - Coronavirus

سه طلای المپیک medallists Tadahiro Nomura چپ و Saori یوشیدا حمل مشعل المپیک در طول شعله رسیدن مراسم در ژاپن هوایی دفاع از پایگاه نیروی شمال توکیو در روز جمعه [یوجین Hoshiko/AP]

03:35 GMT – ایران پنجه نرم می کند برای لغو تحریم های آمریکا در میان شیوع بیماری مرگبار

ایران در سازمان ملل متحد مصرانه از جامعه بین المللی به تماس در ایالات متحده آمریکا برای لغو تحریم ها علیه این کشور بلافاصله پس از آن می تواند واردات دارو و تجهیزات پزشکی به شدت مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ایران یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus بیماری همه گیر. نه از 10 مورد در خاورمیانه آمده از جمهوری اسلامی و ترس باقی می ماند که آن را ممکن است تحت گزارش آن موارد است.

ایران, ماموریت سازمان ملل متحد در بیانیه ای گفت که “در حالی که آمریکا در تلاش است برای جلوگیری از این ویروس داخلی آن است که کمک به گسترش ویروس خارجی تضعیف توانایی حرفه ای با برخی از کشورها را تحت تاثیر قرار است که سعی در مبارزه با آن بیماری همه گیر” ماموریت گفت.

به عنوان روز پنج رسمی تعدادی از عفونت ها در ایران به بیش از 18,000 با 1,284 مرگ و میر.

Iran - coronavirus

به عنوان روز پنج رسمی تعدادی از عفونت ها در ایران به بیش از 18,000 با 1,284 مرگ و میر [Stringer/خبرگزاری فرانسه]

03:10 GMT – کره شمالی منتشر هزاران نفر از قرنطینه

کره شمالی می گوید: از آن منتشر شد هزاران نفر از مردم از قرنطینه از جمله همه اما سه خارجی در حالی که حفظ یک رابطه جنسی خشن, کمپین برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در کشور با توجه به آسوشیتد پرس.

کره شمالی نه علنا تایید کرد تنها یک مورد از coronavirus اما رسانه های دولتی توصیف کرده است anti-virus تلاش به عنوان یک ماده “ملی وجود”.

پیونگ یانگ رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری روز جمعه گفت: بیش از 4000 نفر از مردم منتشر شده در این استان از شمال و جنوب Pyongan و Kangwon پس از تایید مقامات بهداشتی آنها دیگر علائم است.

هنگامی که ترکیب اعداد از حالت قبلی گزارش های رسانه ها در این فرض است که شمال است که تا کنون منتشر شده حدود 8000 نفر از قرنطینه.

02:30 GMT – کالیفرنیا مسائل مربوط به اقامت در منزل ” سفارش; ما تلفات 200 بازدید

ایالت کالیفرنیا با صدور ایالت ‘ماندن در خانه” سفارش برای آن 40 میلیون نفر از ساکنان و واشنگتن هشدار داد آمریکایی ها برای بازگشت به خانه و یا اقامت در خارج از کشور به طور نامحدود با تعداد coronavirus مرگ و میر در کشور ضربه 200.

فرماندار گاوین Newsom گفت: مدل سازی نشان داده است که 56 درصد از ساکنان کالیفرنیا شد و انتظار می رود قرارداد COVID-19 در طول هشت هفته نیاز به نزدیک به 20 ، 000 بیشتر در تخت بیمارستان از دولت می تواند در حال حاضر ارائه

او گفت: لس آنجلس کشور را که دومین شهر خواهد بود به احتمال زیاد “به طور نامتناسبی تحت تاثیر” توسط pandemic در هفته های آینده.

همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد بیش از 13,000 coronavirus موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

Spring Break US

با وجود افزایش تعداد coronavirus موارد در ما هزاران جوان مردم جمع در جنوب ایالت فلوریدا به صورت سالانه رخصتی بهار [Chris o’meara/AP]

02:30 GMT – مکزیک بحث ما محدودیت های مسافرتی

مکزیک روابط خارجی وزیر می گوید که او مذاکرات با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در مورد محدودیت های مسافرتی در مرز “که نمی فلج کردن فعالیت های اقتصادی و خروج از مرز به تجارت و کارگران” در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Marcelo Ebrard گفت: او را با ارائه جزئیات بیشتر در مورد بحث بعد از آن در روز جمعه است.

Pompeo نوشت: در رسانه های اجتماعی است که او و Ebrard “کار کرده اند از نزدیک در محدودیت های مسافرتی که تعادل حفاظت از شهروندان ما از انتقال بیشتر از #COVID19. با هم ما می تواند به کاهش خطرات بهداشت عمومی و اولویت بندی ضروری مرزی بازرگانی و تجارت است.”

Im Yu-mi, fan of K-pop boy band BTS, takes a selfie at a cafe decorated with photos and merchandise of them, in Seoul, South Korea

این نگرانی در حال رشد است در مورد افزایش مداوم در coronavirus موارد در سئول مناطق شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند [Kim Hong-Ji/رویترز]

01:45 GMT – کره جنوبی گزارش 87 موارد جدید و سه مرگ و میر بیشتر

کره جنوبی گزارش کرده است 87 مورد جدید از رمان coronavirus و سه مرگ و میر بیشتر آوردن آن در مجموع به 8,652 موارد و 94 مرگ و میر.

آسوشیتد پرس به نقل از خبرگزاری کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه عنوان کرد و گفت که 316,600 مردم که تا کنون آزمایش شده برای این ویروس و 2,230 منتشر شده از بيمارستان ،

در حالی که عفونت را آهسته در بدترین آمار در شهر Daegu نیز وجود دارد که نگرانی رو به رشد در مورد افزایش مداوم موارد در سئول مناطق شهری که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

01:25 GMT – چین رکورد جدید کروناویروس موارد از خارج از کشور

چین coronavirus عفونت از خارج از کشور آمار جدید رکورد روزانه در حالی که آلوده به مسافران رسیده و تعداد بی سابقه ای از استان های چینی تحت فشار مقامات به نگه داشتن نوار بالا در حال حاضر دشوار قوانین گمرک و بهداشت عمومی از پروتکل های.

سرزمین اصلی چین تا به حال 39 موارد تایید شده در روز پنج شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه که همه وارد شد موارد است. وجود دارد هیچ محلی منتقل, موارد, برای دومین روز.

جدید وارداتی عفونت 14 در گوانگدونگ هشت در شانگهای و شش در پکن سازمان بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

از روز شنبه وجود دارد 228 وارداتی عفونت در چین است.

China coronavirus

سرزمین اصلی چین تا به حال 39 موارد تایید شده در روز پنج شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز جمعه [Aly آهنگ/Mediawires از طریق رادیو فردا]

01:18 GMT – فیلیپین ممنوعیت مطالب از همه خارجی ها

فیلیپین است به طور نامحدود ممنوعیت ورود اتباع خارجی پس از دولت اعلام وضعیت فاجعه و اضطراری برای بهداشت عمومی در میان شیوع کروناویروس.

وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که آن را به طور موقت تعلیق صدور ویزا در همه خارجی آن مطالب بلافاصله موثر.

شدید حرکت معاف خارجی دولت و سازمان بین المللی مقامات و وابستگان خود را به عنوان به خوبی به عنوان خارجی و همسران و فرزندان فیلیپینی شهروندان این اداره گفت.

Philippines -

خارجی ها خط تا در خروج منطقه از مانیل فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه [Joeal Calupitan/AP]

00:23 GMT – استرالیا بانک ها اعلام $57bn وام بسته امداد برای کسب و کار

استرالیا بانک ها روز جمعه گفتند که تاخیر بازپرداخت وام به مدت شش ماه برای کسب و کارهای کوچک نهفته coronavirus در 100 میلیارد دلار استرالیا ($57.34 bn) بسته امداد رویترز خبر داد.

با توجه مشتری را به بالا این می تواند کمک به قرار دادن به عنوان بسیاری به عنوان یک$8bn ($4.6 میلیارد دلار) به خزانه کسب و کارهای کوچک و استرالیا و ارتباط بانکی رئیس آنا Bligh گفت.

“این فوق العاده بار” او به خبرنگاران گفت: اضافه کردن استرالیا در سیستم بانکی بود و در میان قوی ترین و پایدار ترین در جهان است.

وجود دارد بیش از 700 تایید coronavirus موارد در استرالیا که از روز شنبه.

Travelers are seen at Kingsford Smith International Airport in Sydney

مسافران دیده می شود در Kingsford Smith فرودگاه بین المللی روز چهارشنبه در میان شیوع کروناویروس در استرالیا [لورن الیوت/رویترز]

00:01 به وقت تهران جمعه – ترس برای گردشگری در بالی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

اندونزی را به حالت تعلیق در آن ویزا در هنگام ورود به سیاست برای یک ماه از روز جمعه برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 ویروس در الجزایر به طور موثر بستن گردشگری کشور.

برای رفت و آمد مکرر در جزیره بالی که در آن بیش از سه چهارم از اقتصاد است که در ارتباط با گردشگری بالفعل مرز بسته شدن ثابت کند می تواند فاجعه بار برای جمعیت از 4.2 میلیون نفر است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

23:55 به وقت تهران پنج شنبه – دادگاه آمریکا کاهش به آزادی بازداشت شدگان مهاجرت

یک قاضی فدرال در آمریکا کاهش یافته است به منظور آزادی بازداشت شدگان مهاجرت که ممکن است به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس چرا که آنها هستند و یا دارای شرایط بهداشتی اساسی با توجه به آسوشیتد پرس اعلام کرد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از واشنگتن و غرب حقوق مهاجران پروژه به دنبال انتشار نه تن از بازداشت شدگان در ایالات متحده مهاجرت و گمرک را در شمال غربی مرکز بازداشت در تاکوما در ایالت واشنگتن.

ما منطقه قاضی James L Robart گفت: او آگاه بود و از جاذبه و به سرعت در حال تحول طبیعت COVID-19 بحران اما که هیچ شواهدی از شیوع در بخش خصوصی اجرا زندان یا که آژانس احتیاطی بودند ناکافی است.

20:00 GMT – درمان بالقوه تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در کمبود

عرضه یک درمان مالاریا که سعی شده است با موفقیت در برابر جدید کروناویروس است در تامین کوتاه مدت به عنوان موج تقاضا در میان سریع-گسترش شیوع با توجه به داروخانه مستقل و American Society of Health-System داروسازان (ASHP).

این ASHP که حفظ یک لیست از مواد مخدر در کمبود مستقل از سازمان غذا و دارو لیست برنامه برای اضافه کردن generic مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به لیست خود را از کمبود بعد در روز پنج شنبه با توجه به ارین فاکس, مدیر ارشد, از, اطلاعات دارو در دانشگاه یوتا سلامت که حفظ کمبود لیست برای ASHP.

FDA نمی تواند بلافاصله نظر رسیده اما هیدروکسی کلروکین در حال حاضر در لیست خود را از مواد مخدر در کمبود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در ما به نام سلامت تنظیم برای تسریع بالقوه درمان با هدف درمان COVID-19 است که برای آن هیچ درمان تایید شده یا واکسن.

19:55 GMT – ما مرخصی استعلاجی برگ کمک میلیون ها نفر از کارگران در سرما

آن است که معمولا تنها ایستاده اتاق در O’Duffy را میخانه در روز سنت پاتریک به عنوان کاربران چادری به رنگ سبز بسته به نوار برای به اشتراک گذاشتن یک یا دو نوشیدنی و مقدار زیادی از مواد غذایی است. اما در این سال صاحب جیمی Kavanaugh و یکی از bartenders نشسته به تنهایی در تعطیلات که یادبود ایرلند را حامی سنت. مانند رستوران ها در سراسر کشور Kavanaugh را کالامازو, میشیگان, نوار است که در حال حاضر تنها مجاز به خدمت غذای آماده مواد غذایی به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله قوانین به منظور جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردم معمولا جشن خندان toasting یکی دیگر های آغوش و لبخند می زند. به جای میخانه خالی است” Kavanaugh به الجزیره. “افرادی که در آمد برای takeout حتی نمی خواهید برای آمدن در درب و آنها از ترس به استفاده از قلم به.”

اینجا بیشتر بخوانید.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش اتفاق می افتند coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (19 مارس) لطفا اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>