Coronavirus به احتمال زیاد قرار می دهد توقف اخراج از آلمان

با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 12, آلمانی, منشور اخراج پرواز فرود در کابل. آن را ممکن است آخرین پرواز در حال حاضر با توجه به این ویروس گسترش و متعاقب آن جهانی حمل و نقل هوایی shutdown.

دویچه وله سوالات به وزارت کشور آلمان بودند به وضوح حاوی:

1) به وزارت کشور تعلیق جمعی اخراج پرواز به افغانستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس?

2) اگر بله به چه دلیل و برای چه مدت ؟

3) اگر نه چرا نه ؟

نوشته پاسخ از وزارت کشور در برلین اجتناب یک تعریف روشن اما تمایل روشن است. در تمام احتمال وجود خواهد داشت که به طور کلی تعلیق از اخراج از آلمان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — حتی اگر هنوز هیچ کس به طور رسمی صحبت از یک مهلت قانونی برای چنین اخراج.

“وضعیت جهانی در ارتباط با کروناویروس بسیار پویا است. کشورهای متعددی در حال حاضر حاضر اجازه می دهد تا ورودی از اتباع خارجی و یا محدود پذیرش به چند مورد خاص استثنا. به طور طبیعی عودت کننده گان نیز تحت تاثیر این اثرات در جهانی ترافیک مسافری گفت:” پاسخ.

اتحادیه اروپا و آژانس مرزی می پردازد و به صورت دسته جمعی اخراج

سیاسی صحبت از تبعید رد پناهندگی پناهجویان بسیار موضوع حساس در آلمان است. جناح راست افراطی سیاستمداران با استفاده از این موضوع به هم بزنید تا نفرت و بیزاری علیه پناهندگان و مهاجران خواستار مکرر و سخت گیرانه استفاده از قوانین. در حال حاضر وجود دارد بیش از 24,300 افغان زندگی در آلمان که نیاز به ترک این کشور به دلیل برنامه های کاربردی پناهندگی رد شده اند.

بیشتر بخوانید: Coronavirus: چگونه میانه اردوگاه های پناهندگان آماده شده است ؟

آخرین آلمانی اخراج پرواز به کابل فرود آمد و در صبح زود ساعت 12 مارس در پایتخت افغانستان. در هیئت مدیره منشور هواپیما بود 39 اخراج افغان مردان از جمله 22 که مجرم شناخته شده بود از یک جرم جنایی. 94, آلمانی, ماموران امنیتی — حداقل دو افسر پلیس برای هر deportee — همراه پرواز.

اروپا مرز سازمان حفاظت Frontex خرس هزینه های ملی جمعی اخراج توسط پرواز چارتر است که در آخرین گزارش هزینه آژانس €342,000 ($376,000) در هر پرواز است.

لجستیکی کار تیمی به صورت دسته جمعی اخراج

جمعی تبعید به کابل در مارس 12 قبل بود بزرگتر لجستیکی تلاش است. 39 افغانستان از مردان تحت تاثیر قرار بود با هم به ارمغان آورد از سراسر آلمان در این مورد در هلی-لایپزیگ فرودگاه در کشور های جنوب شرق. آنها به ارمغان آورد از نه ایالات آلمان: بایرن, برلین, هسن, نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع در ایالت راینلند-فالتز, Schleswig-Holstein, Sachsen, Saxony-Anhalt و تورینگن.

ادامه مطلب: اخراج قوانین در آلمان — چه شما نیاز به دانستن

این ارزیابی در نتیجه فشرده مورد نیاز سفر و تدارکاتی برنامه ریزی در وسط coronavirus بحران است. در آن بیانیه به DW وزارت کشور نشان داد که از جمله حمل و نقل و لجستیک در حال حاضر نمی تواند پایدار: “با توجه به اولویت حفاظت از وظایف پلیس ایالتی و فدرال پلیس برای مردم در ارتباط با پیشگیری از منطقه ای گسترش coronavirus بیشتر محدودیت در بازگشت اقدامات ممکن است رخ دهد.”

درخواست از کابل

در این میان دولت آلمان هشدار داده است اتباع آلمان و ساکنان در برابر گرفتن هر داخلی یا خارجی سفرهای خارجی به دفتر صادر شده در سراسر جهان هشدار سفر. هر دو فدرال و دولت نیروهای پلیس باید در کارهای دیگر از جمله کنترل مرز. آلمان در همکاری با دیگر رهبران اتحادیه اروپا در حال حاضر اجرا ورود ممنوع است و با تمرکز بر آوردن آلمانی ها رشته در خارج از کشور و بازگشت به خانه.

Dr Alema Alema (UNAMA)

دکتر Alema Alema افغانستان معاون وزیر مهاجرین و عودت کننده گان

افغانستان پناهنده وزارت در حال حاضر ساخته شده است یک درخواست کتبی به آلمان و دیگر کشورهای اروپایی در هفته گذشته به حالت تعلیق اخراج معاون وزیر مهاجرین و عودت کننده گان دکتر Alema گفت: DW از کابل: “به بیش از 10 ، 000 بازگشت مهاجران به افغانستان هر روز با توجه به شیوع کروناویروس در ایران, وزارت مشغول است به دنبال پس از این عودت و دارای ظرفیت به نگاه پس از آن تبعید از کشورهای اروپایی است.” برخی از کشورها مانند انگلستان و دانمارک و فنلاند — در حال حاضر عمل به این اخراج, او گفت:.

ادامه مطلب: افغانستان بی پایان سیاسی بی نظمی imperils طالبان معامله

بیش از 40 درصد از تمام برنامه های کاربردی پناهندگی توسط اتباع افغانستان در حال حاضر تایید شده در آلمان است. این کشور از 16 متحده تصمیم گیری به صورت جداگانه در دولت به جای سطح فدرال در چنین اخراج. بایرن دولت است که این کشور اخراج کرده است که اکثر افغان ها تاریخ: از 361 افغان تبعید در سال 2019, 216 آمد از بایرن. شهر-ایالت برمن تا کنون این تنها دولت نیست که شرکت در یک جمعی اخراج.

Explosion in Kabul (picture-alliance/dpa/R. Kaleem/Lehtikuva)

افغانستان, پایتخت افغانستان, تجربه کرده, حملات مکرر در سال های اخیر

اما در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد قادر به انجام آنچه در جریان تظاهرات توسط اروپایی مدافعان حقوق بشر موفق به انجام: جلوگیری از افرادی که به دنبال پناهندگی از تبعید به یک جنگ منطقه. به گفته سازمان ملل متحد بیش از 100,000 غیرنظامیان کشته شده اند و یا زخمی در افغانستان در ده سال گذشته; در سال گذشته به تنهایی وجود دارد بیش از 10 ، 000 شهروندان کشته و یا زخمی شدند.

به توافق اخیر میان ایالات متحده و طالبان هنوز منجر به سراسر کشور آتش بس. آلمان از سر گرفته و اخراج به افغانستان در دسامبر 2016 و پس از این کشور اخراج کرده است 907 افغان, همه مردان در 33 پرواز چارتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>