Coronavirus منجر به افزایش بخواهد: “هر کس که فکر کردن در مورد مرگ و میر آنها’

در اوایل این هفته تارا آب ساخته خواهد شد.

او فقط 42 ساله و مادر دو فرزند جوان است.

اما در میان آب و عدم قطعیت در اطراف coronavirus همه گیر است که جارو ملت او مانند مردم سنی و بسیاری از جنبه های زندگی دست و پنجه نرم کردن با این مشکل موضوع و در نظر گرفتن هر گونه شانس.

“بدیهی است که با coronavirus همه نوع مستعد ابتلا به آن” آب یک افسر پلیس از Weymouth, ماساچوست گفت: ABC News.

“من احساس می کنم در این روز و سن و همه نوع از تفکر در مورد مرگ خود,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم مردم در حال دیدن برای اولین بار آنها بسیار آسیب پذیر همه است.”

Coronavirus به سرعت در حال گسترش در آمریکا و منجر به بالا رفتن سرسام آور تقاضا برای بخواهد حتی برای کسانی که شهروندان ارشد. چه هنگامی که به نظر می رسد به یک معضل بود که در درجه اول تحت تاثیر افراد مسن و کسانی که با زمینه مسائل مربوط به سلامت است و در حال حاضر آشکار شده است به hospitalize و کشتن کسانی که جوان تر هستند و ظاهرا در نرخ هشدار دهنده.

“من لود نمی, من نمی باید برای ثروت مردم را به مبارزه با بیش از, اما من دو بچه های کوچک” آب گفت. “من قطعا می خواهید مطمئن شوید که اگر چیزی اتفاق می افتد به من یا من به خواسته های ما در حال قرار دادن در قانونی است.”

او گفت: در صحبت های مختلف افسران پلیس و دیگر اولین پاسخ دهندگان “هر کس می گوید من احتمالا باید دریافت خواهد شد انجام می شود فقط در مورد.”

افزایش مشخص

رنه سرخ, مدیر عامل شرکت Gentreo آنلاین املاک و برنامه ریزی پلت گفت: ABC اخبار که آنها را دیدم 143 درصد افزایش در هفته بیش از هفته ای در مردم ایجاد بخواهد با آنها در هفته گذشته و پیش بینی آن خواهد بود یک رویداد بزرگتر چشم انداز مثبت این هفته برآورد آن را “احتمالا نزدیک 220%.”

“در گذشته مردم فکر می کردند این بود که فقط برای ثروتمندان نیست,” او گفت:.

سرخ تاکید کرد که خدمات خود را از نظر قانونی الزام آور و دولت خاص است که چیزی است که شما نیاز به ویژه آگاه اگر شما انتخاب می کنید یک سرویس آنلاین.

“ممکن است همه چیز آنلاین, اما اگر آن چیزی است که دولت خود را ملزم و سپس شما لازم نیست که اسناد و مدارک شما نیاز به نگه دارید تا در دادگاه,” او گفت:. “هر ایالت جداگانه مورد نیاز است.”

ان-مارگارت Carozza املاک و برنامه ریزی و حفاظت از دارایی وکیل مستقر در نیویورک گفت: در هفته های اخیر او را دیده اند حدود 50 درصد افزایش در سوالات در مورد “تمام برنامه ریزی املاک و جنبه.”

“من تا به حال بسیاری از تماس ها و ایمیل سوالات در مورد انجام بهداشت و درمان-جستجوی پیشرفته بخشنامه ها,” او گفت:. “این بیماری همه گیر است و باعث همه ما را به فکر کردن در مورد و یا آن را … که ما نامگذاری به تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی برای ما در صورتی که ما قادر به صحبت می کنند.”

“تماس در مورد بهداشت و درمان پروکسی آنقدر بزرگ است که من فقط با قرار دادن PDF-دانلود فرم در وب سایت من,” او اضافه شده است. “این خوب است در تمام 50 ایالت آن را نمی باید محضری شود.”

در علاوه بر این به بهداشت و درمان پروکسی (دادن کسی که قدرت تصمیم گیری پزشکی از طرف شما در این رویداد شما قادر) و وصیتنامه Carozza گفت: مشتریان شده اند رسیدن به ایجاد تمام انواع اغلب نادیده گرفته شده اسناد و مدارک حقوقی در میان همه گیر.

“وجود دارد که یکی از جنبه های جالب این و من فکر می کنم آن ممکن است از انفرادی طبیعت از مهمترین موارد شدید که در آن بیماران ندارد و تعامل با اعضای خانواده در پایان است که مردم از من درخواست برای راهنمایی در انجام آنچه که من اسمش اخلاقی بخواهد,” او گفت:. “عادی را به سادگی توزیع اموال من در مرگ من یک اخلاقی را که در آن کسی می تواند مطرح کلمات حکمت برای اعضای خانواده خود و عزیزان است.”

Carozza گفت که او نیز دیده می شود یک چشم انداز مثبت در سوالات برای ایجاد تراست.

“من احساس می کنم وجود دارد این است که یک مفهوم کلی است که پدر و مادر می خواهید به چیزهای ساده تر و روان تر برای فرزندان خود و در بسیاری از موارد که ممکن است انجام یک اعتماد به جای خواهد,” او گفت:. “اعتماد اثر طول می کشد بلافاصله پس از مرگ پدر و مادر است و واقعا مانند یک هدیه برای نسل بعدی در نظر سادگی است.”

چندین تفاوت کلیدی بین وصیتنامه و تراست. بخواهد مندرج چگونه یک فرد بخواهد به دور از اموال خود را در پس خود مرگ است. اعتماد است که می تواند متفاوت باشد برخی از آنچه در دست حقوقی عنوان برای ملک را به شخص دیگری — می توان آنها را انعطاف پذیر تر و گسترده تر طیف وسیعی از کاربردها با توجه به FindLaw یک ارائه آنلاین اطلاعات حقوقی برای مصرف کنندگان و کسب و کارهای کوچک.

یکی دیگر از تفاوت های کلیدی است که بخواهد می تواند با چالش های در دادگاه انحصار وراثت در حالی که یک اعتماد است که به انحصار وراثت.

‘بسیار مهم’ به صورت پدر و مادر جوان

در حالی که در گذشته مردم ممکن است فکر بخواهد تنها برای بزرگتر, علاج ناپذیری بیمار یا ثروتمند مردم Carozza گفت: “بسیار مهم” برای پدر و مادر کودکان را به یکی.

“به ویژه هنگامی که ما فرزندان کوچک آن را بسیار مهم به یک را به نام نگهبان در غیر این صورت از آن خواهد شد یک دادگاه در آینده با آنها که فکر می کنم می تواند در بهترین موقعیت برای کودکان,” او گفت:. “هر کسی که دارای فرزند است باید را انجام داده است.”

یکی از شگفت انگیز ترین جنبه های همه گیر Carozza اضافه شده است که آن را به مردم تجدید نظر که می خواهید آنها را به مراقبت از کودکان خود را.

“من تا به حال تماس که در آن مردم را به نام خواهر و برادر به عنوان نگهبان, اما آنها دوست ندارند چگونه cavalier مردم اجتماعی فاصله,” او گفت:.

در حالی که آنلاین خدمات انفجار در محبوبیت در سال های اخیر Carozza می گوید او هنوز هم مانع مردم از استفاده از آنها برای بسیاری از قسمت ها به دلیل “جایی برای خطا.”

“بله, شما می توانید آنلاین خواهد شد و شما می توانید یک را در یک حوله کاغذی و مشخصات فنی آن موثر است اما خانواده خود را در دادگاه خواهد بود که با سند,” او گفت:. “من می خواهم به شدت تشویق یک فرد به انجام خواهد تحت حضور یک وکیل است.”

“انحصار وراثت قوانین تمام کشورهای 50 دولت آن را اجرا تحت نظارت یک وکیل است که به فرض به مشروع,” او اضافه شده است. “انجام آن را به خودتان خواهد بود در دادگاه انحصار وراثت برای دو بار به عنوان طولانی است.”

‘چگونه سریع می تواند به من را انجام داده است؟’

Drew Hall یک مشاور مالی در Baton Rouge, لوئیزیانا, به تازگی هدایت خدمات خود را در میان همه گیر به تمرکز بر روی کمک به مردم خود را بخواهد ،

سالن گفت: ABC اخبار است که او موفق به دریافت یک متن کمی بیش از یک هفته پیش از یکی از دوستان که پزشک به سادگی گفت: “چگونه سریع می تواند به من را انجام داده است؟”

“من فقط رفت” اوه مرد,'” هال گفت. “برای من آن را مانند یک رعد و برق پیچ رسید. من باید برای انجام کارهای متفاوت در حال حاضر است.”

او گفت: او سپس رسیده به هشت نفر دیگر از جمله دوستانی که در زمینه های پزشکی, اصرار آنها را برای خود بخواهد و نه صبر کردن تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

در حال حاضر او در حال کار به عنوان یک رابط بین املاک و وکلای خود و مشتریان و دوستان برای کمک به آنها ایجاد بخواهد چیزی به او می گوید او نمی پرداخت می شود.

اما آنچه در مورد notarizing?

سالن گفت: بسیاری از مردم در حال تلاش برای به دست آوردن وصیت نامه محضری با توجه به دولت موظف به ماندن در خانه ، او گفت: او در حال حاضر تماس در نفع شخصی به محضر (notaries) برای دریافت بخواهد تصدیق به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در لوئیزیانا و در جای دیگر بسیاری از وکلای شده اند در مذاکرات با مقامات محلی اجازه می دهد تا املاک و برنامه ریزی تلقی می شود ضروری خدمات در میان همه گیر با توجه به سالن.

دولت نماینده سلنه Colburn, از, ورمونت, توییتی که او در حال کار بر روی قانون است که اجازه می دهد “کنترل از راه دور محضری و مراحل اسناد قانونی مانند بخواهد” در میان COVID-19 بحران است.

یک تعداد انگشت شماری از کشورهای در حال حاضر در حال حاضر اجازه می دهد از راه دور آنلاین گواهی محضری و رسمی با توجه به ملی دفتر اسناد رسمی انجمن.

به دلیل “coronavirus اضطراری” و بسیاری از اقامت در خانه سفارشات بیش از یک دوجین متحده مجاز شده اند به طور موقت از راه دور خدمات گواهی محضری و رسمی با دولت-دستورالعمل های خاص.

“Notaries در این کشورها باید به دنبال هر گونه قوانین تعیین شده توسط فرماندار و یا دولت راه اندازی مقامات برای این اورژانس مجوز” این درام متحده در وب سایت خود را.

قوانین برای هر یک از استانها می توان در درام وب سایت.

ABC News’ Kaylee Hartung کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>