Coronavirus کمتر کشنده تر از سارس — اما که ممکن است توضیح دهد که چرا آن را بسیار مسری

دو ماه به بیماری های کروناویروس است ثابت می شود به عنوان کشنده به عنوان ویروس سارس. که این نیز ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا آن را گسترش به سرعت.

Coronavirus بسیار مسری ذات الریه-باعث بیماری که باعث عفونت دستگاه تنفسی است که در حال حاضر مسئول 170 مرگ و میر در چین به عنوان چهارشنبه و 7,711 عفونت در سراسر جهان با تعدادی از موارد سه برابر پس از تعطیلات آخر هفته مقامات بهداشتی در چین گفت.

آن را در حال حاضر پیشی 5,327 کل تعداد سارس موارد گزارش شده در چین در آن 2002-2003 بیماری همه گیر. سارس و یا سندرم حاد تنفسی آلوده 8,098 مردم در سراسر جهان با حدود 774 رسمی سارس مربوط به مرگ و میر.

سارس به حال مرگ و میر نرخ 9.5 درصد نسبت به مرگ و میر 2.2% برای coronavirus.

سارس به حال مرگ و میر نرخ 9.5 درصد نسبت به مرگ و میر 2.2% برای coronavirus. با این حال که مرگ و میر است که انتظار می رود به عنوان هفته پیشرفت و پزشکان تقلا به آمده تا با یک واکسن برای ویروس. آیا مرگ و میر ثابت مانده هنوز به تعیین خواهد شد.

تفاوت در این دو نرخ مرگ و میر می دهد بیشتر زمینه که چرا coronavirus گسترش یافته است تا به سرعت. کارشناسان پزشکی می گویند موثر شبه آنفولانزا ویروس می تواند به گسترش رسیدن به آن با قتل میزبان خود را بیش از حد به سرعت و/یا ساخت میزبان بیمار به اندازه کافی برای تصویب آن را در نهایت قبل از تبدیل شدن به بستری است.

“در هر حال حاضر و پس از آن بیماری می شود بسیار خطرناک است که آن را می کشد میزبان” Matan شلومي یک حشره شناس که به مطالعه زیست شناسی در دانشگاه هاروارد و همکار در بنیاد ملی علوم آمریکا نوشت: در Quora. اما در حالت ایده آل برای میزبان حداقل آن باید اعتصاب تعادل.

“اگر این بیماری قادر به گسترش به میزبان دیگر قبل از اولین میزبان می میرد و سپس آن را بیش از حد کشنده وجود داشته باشد. تکامل نمی تواند آن را کمتر کشنده تا زمانی که آن را هنوز هم می تواند گسترش,” او اضافه شده است. “اگر فرضی بیماری قوت آن تنها میزبان هر دو را در واقع منقرض شده است.”

‘فشار از مرگ سیاه طاعون (يرسينيا pestis) از قرن 14th بیش از حد تلخ است و در حال حاضر منقرض شده است.’

او گفت که به همین دلیل است که مرگ سیاه که ویران زیادی از آسیا و اروپا در قرون وسطی است که در حال حاضر منقرض شده است. “فشار از مرگ سیاه طاعون (يرسينيا pestis) از قرن 14th بیش از حد تلخ است و در حال حاضر منقرض شده” تنها با مدرن کمتر ویرانگر گونه در وجود است.

حیوانات مفید برای ویروس ها به پرش انسان است. “حیوانی است که این بیماری مخزن” شلومي نوشت. “حتی اگر تمام انسان واکسینه شدند در برابر چنین بیماری ما نیاز به واکسیناسیون حیوانات مخزن بیش از حد به منظور ریشه کن کردن بیماری که غیر عملی است اگر نه غیر ممکن است.”

دیگر به مراتب بیشتر ویروس مرگبار گرفته اند بیش از نیم قرن تبدیل به یک اپیدمی جهانی. به عنوان مثال آن را به طور گسترده ای قابل درک است که HIV سرچشمه در کینشازا در جمهوری دموکراتیک کنگو در حدود سال 1920 هنگامی که این ویروس عبور بیش از شامپانزه ها به انسان است.

“تا سال 1980 ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از افراد آلوده به HIV یا ایدز. HIV ناشناخته بود و انتقال همراه نبود قابل توجه علائم و نشانه ها” با توجه به Avert.org جهانی اطلاعات و منابع آموزش در این بیماری است.

توصیه می شود: این است که چگونه این بیماری در سراسر جهان پخش شده است بنابراین به سرعت در حال

اچ آی وی/ایدز یک دوره کمون از 40 به 60 روز اگر چه که می wildly مختلف متفاوت است. “در حال حاضر اپیدمی آغاز شده و در اواسط تا اواخر دهه 1970” جلوگیری از گفت. “توسط 1980 HIV ممکن است در حال حاضر به پنج قاره. در این دوره بين 100000 تا 300000 و مردم می تواند در حال حاضر آلوده شده است.”

اما این ویروس در زمان برگزاری در سال های پس از انقلاب جنسی با اولین موارد گزارش شده در ایالات متحده در میان مردان همجنس گرا در سال 1981 و تزريقی. درمان آن را به یک مرگ و میر تقریبا 100 درصد است. تا به امروز 75 میلیون نفر اچ آی وی مبتلا با حدود 32 میلیون مرگ و میر.

مثل HIV coronavirus به ایجاد نام تجاری خود را از ترس و نفرت. شایعات در مورد این که آیا آن را به یک بازار مواد غذایی در ووهان منجر به اتهامات نژادپرستی علیه مردم چین در کانادا و انگلیس و مالزی و کره جنوبی و جاهای دیگر و بیگانه نظرات آنلاین.

رئیس جمهور چین گفت: سازمان بهداشت جهانی سر Tedros Adhanom Ghebreyesus این هفته “مردم چین در حال حاضر مشغول یک مبارزه جدی در برابر یک بیماری همه گیر از نوع جدیدی از کروناویروس عفونت است. این بیماری همه گیر است که یک دیو و ما نمی توانیم اجازه این دیو پنهان کند.”

دیگر به مراتب بیشتر ویروس مرگبار گرفته اند بیش از نیم قرن تبدیل به یک اپیدمی جهانی.

این گزارش که بیش از نیم دوجین پزشکان در مورد خطر بالقوه شیوع کروناویروس در اوایل ماه دسامبر تنها به سکوت می شود محلی حزب کمونیست به رهبری منتقدان به حدس و گمان که بیشتر انجام شده می تواند پس از تشخیص.

Yaxue کائو بنیانگذار و سردبیر سیاسی گروه فشار ChinaChange.org گفت: ووهان, دکتر, نوشته شده در یک WeChat برای گفتن وجود دارد 7 مورد سارس متصل به بازار غذاهای دریایی. او سپس بدحجابی توسط حزب انضباطی و مجبور به عقب که کائو گفت.

“از همان گزارش به ما آموخته است که ووهان مقامات بهداشتی را دارا بودند یک شبه جلسات مورد جدید “سارس” در پایان ماه دسامبر” کائو ارسال شده در Jan. 27. “اوایل امروز. این ووهان شهردار گفت که او نه ‘مجاز’ به انتشار این بیماری همه گیر تا Jan. 20.”

ووهان شهردار ژو Xianwang گفت: 5 میلیون نفر در حال ترک این شهر قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود پیش از سال نو چینی. Ma Xiaowei مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که این ویروس تا به حال یک دوره کمون 10 تا 14 روز.

چین گام های مهمی را برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است که به طور گسترده ای به عنوان کانون بیماری در هفته گذشته بسته به منطقه خروجی فرودگاه و ایستگاه راه آهن و به حالت تعلیق در تمام حمل و نقل عمومی.

مقامات چینی را از آنجا گسترش یافته است که ممنوعیت سفر به 16 شهرهای اطراف با یک ترکیب جمعیت بیش از 50 میلیون نفر از جمله میانمار یک همسایه شهر ووهان با 7.5 میلیون نفر به طور موثر قرار دادن کسانی که در شهرستانها در مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>