کروناویروس در آمریکا زندانها: خروجی مثبت اما “بیشتر مورد نیاز’

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr در روز پنج شنبه توصیه می شود انتشار در خطر زندانیان به خانه حبس باقی مانده از محکومیت خود سیگنالینگ که خواستار آزادی زندانیان به منظور محدود کردن گسترش مرگبار رمان coronavirus در حال شنیده در سطح فدرال.

Barr گفت: مقامات فدرال باید اولویت آزادی در خطر زندانیان از جمله کسانی که با شرایط از پیش موجود و افراد مسن از جمله حدود 10,000 زندانیان فدرال بیش از سن 60 گروه که داده های اولیه نشان می دهد بیشتر به شدت تحت تاثیر coronavirus.

بیشتر:

در حالی که این یک گام مثبت است و فقط با توجه به مایکل Mendoza, مدیر ملی #cut50 دو حزبی تلاش برای کاهش جرم و حبس در ایالات متحده است.

“من ستایش دادستان کل” مندوزا به الجزیره. “آن را به صرفه جویی در زندگی می کند. اما بیشتر باید انجام شود.”

‘کاهش سرعت گسترش’

مندوزا صرف 22 سال زندان برای دخالت خود را در یک باند مرتبط با قتل – که زندانی در زندان در سن 17 – قبل از اینکه paroled در سال 2014 از یک زندان کالیفرنیا.

فدرال زندانها که در خانه تقریبا 145,000 زندانیان امنیتی سطح بین یک تا پنج. مندوزا آیا زمان در زندان بین سطوح دو و پنج و سلامت و بهداشت این مناطق شد “فقیر” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که اگر coronavirus می تواند متوقف شود و در داخل زندان با سیستم مندوزا پاسخ داد: “نه, اما شما می توانید کم کردن سرعت گسترش یافته است.”

مندوزا ستایش تلاش های انجام شده توسط مقامات در کالیفرنیا و تکرار در سراسر ایالات متحده از جمله غربالگری کارکنان برای coronavirus علائم قبل از آنها وارد زندان ها و تماس های تلفنی رایگان.

برای مردم در داخل زندانها ارتباطی با عزیزان کمک قابل توجهی است مندوزا گفت.

به عنوان بزرگ ترین زندان و حبس سیستم باید لغو ملاقاتها در حالی که این بیماری همه گیر در ادامه به سادگی “دانستن خانواده خود را خوب است … خیلی برای کسی عاطفی و سلامت روانی. استرس نیز به خطر انداخته سیستم ایمنی بدن شما را”.

هنوز درخواست برای مراقبت های پزشکی می تواند تا دو هفته پاسخ داده شود که “می تواند حکم اعدام” برای زندانیان که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و اساسی موارد بهداشتی مانند صابون در تامین کوتاه مدت هستند.

مندوزا امید فدرال و مقامات دولتی را می توانید در ادامه به گسترش سیاست های مانند تماس های تلفنی رایگان و ارائه اطلاعات دقیق از طریق زندان و تلویزیون در حالی که پرداختن به مسائل سیستمیک مانند بهداشت و درمان برای زندانی مردم است.

نقض جزئی

ما دارای یک سیستم پیچیده از زندان ها و زندان های اداره ملی و ایالتی و محلی سطح. شهر نیویورک عناوین ساخته شده برای تلاش های خود برای آزادی زندانی افراد در سطح محلی آن را به عنوان فرض نقش کانون این بیماری همه گیر را گسترش در آمریکا است.

مقامات در شهر نیویورک منتشر شد 200 زندانی از زندان در روز پنج شنبه با یکی دیگر از 175 برنامه ریزی شده برای انتشار آوردن تعداد زندانی در این شهرستان را به سطح دیده نمی شود پس از جنگ جهانی دوم است.

“هیچ یک از ما انتظار می رود این بحران اما یک چیز است که بیرون آمدن از آن است که ما زندان جمعیت به کاهش خود ادامه داد,” New York City, شهردار, بیل د Blasio گفت.

حتی به عنوان شهر زندان جمعیت می رسد پایین تاریخی, “[c]ollectively ما فکر می کنیم شهردار باید انجام بیشتر” گفت: دکتر رابرت کوهن یکی از اعضای شهر نیویورک هیئت مدیره اصلاح نه فرد nonjudicial نظارت هیئت مدیره است که تنظیم مانیتور و بازرسی تادیبی امکانات در این شهرستان است.

حداقل 58 نیویورک وزارت اصلاحات (DOC), کارکنان, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus همراه با 73 زندانیان در DOC امکانات پنج شنبه, نیویورک پست گزارش شده است.

انتشار بیشتر زندانیان که مرتکب تخلفات مانند آزادی مشروط نقض و نزدیک تر با توجه به چه کسی واجد شرایط برای گروه در معرض خطر – می تواند کمک کوهن در این باره گفت.

مردم کمتر وجود دارد در زندان ها و زندان … کندتر ویروس را در آن جمعیت و کندتر از آن را” خارج از طریق کارکنان که به خانه در شب کوهن اضافه شده است.

کسانی که آزاد شده اند و تا کنون در حال “اساسا افرادی که در شهرستان جملات برای حداقل جرم” کوهن توضیح داد.

حدود 1000 بیشتر زندانیان در Rikers Island یکی از اولین امکانات در ما به یک مورد تایید شده از coronavirus در میان اهل بیت جمعیت در حال پشت میله های زندان برای کم خطر سنگین مانند آزادی مشروط نقض کوهن گفت.

کوهن که مشغول به کار در Rikers Island و نظارت مراقبت های پزشکی برای زندانیان در فلوریدا و اوهایو ایالت نیویورک و میشیگان و کانکتیکات هشدار داد که سلامت زندانیان متفاوت است که از جمعیت عمومی است.

Jail facility

زندان های محلی اغلب خانه های پایین تر-مردم در معرض خطر از جمله کسانی که نمی توانید با قرار وثیقه در بازداشت پیش از محاکمه [D. Ross فرانکلین/AP Photo]

در مورد دادستان کل آمریکا ویلیام Barr نظرات به کسانی که بیش از 60 سال کوهن گفت: زندانی “افراد بالای 50 سال به طور کلی کاملا پیر”.

با سن 50 نفر به طور متوسط سه یا چهار مداوم خطرات بهداشتی است و می تواند تا هفت داروها با توجه به داده های دکتر توضیح داد. زندگی سخت تر است پشت میله های زندان است و طول می کشد تلفات.

کوهن و مندوزا گفت که مراحل باید به آزادی به عنوان بسیاری از زندانیان به عنوان با خیال راحت ممکن است برای جوامع است.

اما دولت تمایلی به حرکت به سرعت کوهن ادامه داد و اشاره کرد که شهر نیویورک شهردار نمی تواند تصمیم گیری در خود دارد و باید با مشورت با فرمانداران و مقامات زندان.

هنوز ضرورت مهم است, او گفت:.

ما در “راه به این چیز. هر روز برای دوره بعدی اگر آن را دریافت نمی کند بهتر است, رفتن به بدتر. برای زندان ها و زندان های آن مهم است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>