کروناویروس در آلمان: روزنامه نگاران سند تلف هفته

آلمانی رهبران گفته تردید برای هفته ها به جای اجرای اقدامات سخت شامل COVID-19 شیوع. در حال حاضر اسناد محرمانه را بازسازی یک جدول زمانی از بی تصمیمی و لرزشی.

روزنامه نگاران از ملی Welt am Sonntag روزنامه و پخش عمومی Bayerischer Rundfunk نیروهای پیوست نشان می دهد که چگونه مقامات آلمانی با تاخیر اقدامات برای مبارزه با گسترش COVID-19 برای چند هفته نادیده گرفتن یک طرح برای عمل است.

در دسامبر 31, ProMED, برنامه های بین المللی برای نظارت بر بیماری های نوظهور خدمات اینترنتی راه اندازی شد در سال 1994 ارسال یک ایمیل به ضعیف شیوع بیماری ناشناخته در شکل پنومونی در چین است.

رابرت کخ موسسه یکی از دریافت کنندگان که ایمیل. چنین اطلاعاتی باید ماشه اجرای اقدامات پیشگیرانه.

در سال 2012 دولت آلمان صادر تجزیه و تحلیل خطر و گزارش با هدف حفاظت از جمعیت است. آن نوشته شده بود در پاسخ به شیوع سارس و جزئیات اقدامات خاص را شامل شیوع بیماری های ویروسی. آن را نشان می دهد بسته شدن مدارس لغو توده حوادث.

اما چند هفته گذشت تا زمانی که هر یک از این اتفاق افتاده است.

در ژانویه 23, آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در تلویزیون “آنچه ما در اینجا می توانید ببینید است خفیف تر از یک شیوع آنفولانزای.”

در پایان ژانویه جنوبی, آلمانی, state of Bavaria ثبت نام اولین COVID-19 مورد — بسیاری از آنها خفیف است. در نگاه به گذشته پزشکان و مقامات می گویند که این فریبنده و به آنها اجازه داد تا به سرعت به فرض که این بیماری به راحتی می تواند به کار گرفته شود.

“اگر همه چیز آغاز شده بود با موارد جدی خطر ممکن است به خوبی مورد بررسی قرار گرفته است متفاوت می گوید:” استاد کلمنس Wendtner از بیمارستان در مونیخ Schwabing که در آن برای اولین بار بیماران تحت درمان قرار گرفتند.

در ژانویه 29 مجلس بهداشت و درمان مجلس کمیته مورد بحث coronavirus برای اولین بار. این آخرین نقطه در دستور کار خود را برای روز. در آن زمان RKI رئیس Lothar Wieler در زمان این فرصت را به تماس از اطلاعات چین سیاست و اشاره کرد که هنوز روشن نیست که چگونه این ویروس می تواند منتقل می شود. یک رونوشت از این نشست نشان می دهد که خطر تجزیه و تحلیل گزارش شد و نه حتی اشاره شده در بحث.

دو هفته بعد در فوریه 12 , وزیر بهداشت Spahn گفت: مجلس بود که هیچ خطر واقعی از یک بیماری همه گیر. Spahn گفت: coronavirus وضعیت در آلمان بود که “تحت کنترل” است که نشان داد که “ما آمادگی خودمان را به خوبی و در حال گرفتن بزرگ احتیاطی.”

ادامه مطلب: نظر — COVID-19 همه گیر است, تعریف بهداشت بحران از زمان ما

حزب چپ MP آخیم کسلر شکایت کرده است که تا آن زمان تهدید کند. “به ما گفته شد که آلمان تا به حال مهار برنامه برای پاندمی آنفلوانزا و کسانی بودند که متناسب با زمان ویروس و تمام که شد کاملا بدون مشکل,” او گفت:.

آخرین تحقیقات نشان می دهد که دولت در برلین برای اولین بار mulled کامل مستند در پایان ماه فوریه. مقامات وزارت کشور مورد بحث و بررسی اینکه آیا یک مستند در برخواهد داشت ممکن است امنیت داخلی مشکل است. هیچ اقدام گرفته شد و به آلمان رفت و در جشن کارناوال.

رسمی ارزیابی خطر برای آلمان باقی مانده است “پایین” به گفته رابرت کخ موسسه (RKI). “Coronavirus را به آلمان” RKI جمهور Lothar Wieler گفت: در فوریه 24. “اما آن را نمی خواهد منفجر شود. جای آن را خواهد کند و بر مناطق خاص.”

در فوریه 26 کارشناسان از وزارت کشور جمع شده بودند — این ساعت از جلسه خود را به عنوان طبقه بندی شدند محرمانه اما این تیم از روزنامه نگاران در حال حاضر به دست آمده از آنها. در این جلسه از کمبود شدید از ماسک صورت ذکر شده بود شرکت کنندگان همچنین در مورد اعمال ممنوعیت صادرات تجهیزات حفاظتی.

در مارس 2, the بهداشت و درمان مجلس کمیته ملاقات دوباره. اعضای مورد بحث لغو اصلی رویدادهای عمومی. اما وزیر بهداشت Spahn اشاره کرد که این امر می تواند به فرد فدرال متحده به تصمیم می گیرید که دولت برلین باید به نظر نمی رسد به آنها گفتن چگونه به انجام کار خود را.

آن را در زمان یک هفته دیگر برای اولین رویدادهای لغو شود.

در 11 مارس را اعلام کرد که در سراسر جهان همه گیر.

یک هفته بعد در مارس 18, آنگلا مرکل صدر اعظم ساخته نادر تلویزیونی نشانی گفتن مردم آلمان را تهدید جدی است. او به نام همه گیر جامعه آلمان را “بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم.”

رسانه ها تیم تحقیقاتی خلاصه: 78 روز رفت و قبل از اینکه آلمان در زمان عمل.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>