کروناویروس در آلمان: سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فشار

گسترش جدید COVID-19 ویروس زور زدن در آلمان پیچیده سیستم مراقبت های بهداشتی. بیماران و پزشکان و مسئولان گفت: DW در مورد تجارب خود را در بیمارستان و در هر دو به پایان می رسد اضطراری خطوط تماس ویژه.

مایکل Kegler انتظار نداشتم به ویروسی برای خود coronavirus توییتهایی. در روز دوشنبه 53 ساله مترجم که زندگی در نزدیکی فرانکفورت ارسال یک صدای جیر جیر است که پس از اشتراک گذاشته شده بیش از 2000 بار.

“من در حال حاضر در حال تجربه دست اول چگونه به طور جدی [دولت] هسه که از مصرف coronavirus: دیروز متوجه شدم از رسانه های پرتغالی است که نویسنده با آنها کار کردم در پووا دوارزیم آلوده شده است با COVID-19,” او نوشت.

آنچه در زیر یک موضوع توصیف Kegler اودیسه با مقامات بهداشتی — چگونه او به نام coronavirus خط تلفن راه اندازی توسط ایالت هسن وزارت امور اجتماعی و ادغام و همچنین آلمان را در سراسر کشور تلفن خارج-از-ساعت مراقبت های پس از دانشگاه فرانکفورت بیمارستان محلی خود را در بخش بهداشت و درمان پزشک به آنها توصیه می شود و خود را پزشک عمومی — همه در تلاش برای آزمایش برای ویروس.

حماسه رفت و در روز تا زمانی که خود را بخش بهداشت محلی به نام بود و او را به آزمایش بعد از همه. به عنوان کسی که می خواهم به در تماس با یک تایید coronavirus بیمار Kegler گفت: DW او انتظار می رود به آن ارسال شود فورا به تست.

“در پایان, من شوکه و شگفت زده است که آن را به عنوان آسان به عنوان من می خواهم فکر می کردم” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم ؟ هنگامی که شما باید نگران

“من احساس نمی به خوبی مطلع در تمام’

کای کلمنس* همچنین دارای تجربه دست اول با آلمان در تلاش برای سرکوب گسترش COVID-19 — بیش از 500 نفر تست مثبت در کشور است. کلمنس که در اوایل 30s و زندگی در جنوب غربی ایالت بادن-وورتمبرگ به تازگی صرف چند روز در قرنطینه در بیمارستان. او تجارب خود را در زیر نام کاربری “Coronavirus آنفلوانزا است.”

کلمنس تاکنون منتشر شده است و در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در خانه. این وضعیت شروع به پس از خود به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم زیر یک سفر کسب و کار. او بعد متوجه شدند که او می خواهم به در تماس با یک فرد مبتلا به کوروناویروس.

در سراسر کشور تلفن خارج-از-ساعت مراقبت از ارسال دو به یک بیمارستان که در آن بودند و سپس از هم جدا شوند. کلمنس آزمایش منفی برای این ویروس سه بار در حالی که دوست دختر خود را آزمایش مثبت است. کلمن معتقد است که پزشکان و محلی در بخش بهداشت و درمان انجام بهترین خود را اما او با این وجود “احساس نمی کند به خوبی مطلع در همه.”

“است که هنوز هم یک مشکل بزرگ است. پزشکان برای مثال گفت: ما در واقع نیازی به نگه داشتن شما در اینجا با توجه به دلایل بهداشتی. قرنطینه در خانه محافظت دیگران فقط به عنوان به خوبی از عفونت اما در حال حاضر شما در اینجا و ما معلوم نیست معیار و یا اظهارات متناقض و یا هیچ دستورالعمل های روشن در زمانی که یا ما چگونه می تواند به شما اجازه رفتن” او گفت: DW.

بخش بهداشت محلی به نظر می رسید غرق در تلفن زمانی که او به نام کلمنس گفت. او افزود که هنوز “کاملا مشخص نیست” چرا دولت آلمان ندارد راه اندازی مرکزی تدریس خصوصی در خانه به طور خاص اختصاص داده شده به حمل coronavirus نگرانی — که قادر خواهد بود تا زمینه تماس و مشاوره در سراسر ساعت به مردم برگزاری نمایشگاه علائم خفیف و پس از آن می تواند مستقیم موارد مشکوک به ادارات بهداشت محلی.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

یک سیستم چند بازیکن

در سراسر کشور تلفن خارج-از-ساعت مراقبت (که می توان تحت شماره 116117) است که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک مرکزی coronavirus تدریس خصوصی در خانه. مرکز تماس در دسترس است در سراسر ساعت با یک شبکه در تماس پزشکان و امید برای از بین بردن فشار بر پزشکان خانواده و پزشکان عمومی.

خط تلفن, اما, نیز هنوز مسئول فیلدینگ طیف گسترده ای از دیگر نگرانی های پزشکی — از استفراغ و اسهال حاد کمر درد. یک سخنگو گفت: DW که خط تلفن دریافت بیش از 140 ، 000 تماس آخر هفته گذشته. این سرویس در حال حاضر می توانید نگه دارید تا با تقاضا, سخنگوی, گفت:, اما تماس گیرنده نیز ممکن است صورت زمان انتظار.

پیچیدگی آلمان غیر متمرکز سیستم مراقبت های بهداشتی تبدیل شده است نکته آشکار در طول COVID-19 شیوع.

آلمان فدرال و وزارت بهداشت و 16 متحده همچنین خطوط تماس ویژه تلفن به زمینه سوال در مورد ویروس اگر چه این اعداد در دسترس هستند فقط در زمان های خاص.

در کنار ملی همه گیر پلان هر یک از آلمان متحده خود را توسعه داده اند برنامه ها و فرآیندهای. هر دو فدرال و دولت های ایالتی و همچنین مدیران محلی و رابرت کخ موسسه (که مسئول آلمان در پاسخ به شیوع بیماری) در تماس مداوم با یکدیگر است.

بازیگران اصلی بر روی زمین هستند و پزشکان عمومی شاغل در بیمارستان ها و ادارات بهداشت محلی. دومی مسئول کنترل بیماری و دریافت دستورالعمل از دولت و به دنبال توصیه های صادر شده توسط رابرت کخ موسسه.

اما هر دو پزشکان و محلی مقامات بهداشتی می تواند گاهی اوقات انحراف از این توصیه ها — منجر به روش های مختلف در سراسر آلمان برای مقابله با کروناویروس بیماران.

ادامه مطلب: Coronavirus و تغییر آب و هوا: داستان دو بحران

‘نه همه روش ها در جای خود و در عین حال’

فقط چند تماس های تلفنی و ایمیل های فاش کردن دقیقا چگونه غرق محلی, مقامات بهداشت و درمان در حال حاضر. چهار بخش که DW تماس گرفت و گفت که آنها نمی تواند پیدا کردن زمان برای مصاحبه. یک سخنگوی غربی شهرستان از بن نوشت: در یک ایمیل که در حال حاضر همه کارکنان در حال کار بر روی این موضوع است.

همکاران کشیده شده است از بخش های دیگر به میدان تماس در بن عمومی خدمات تدریس خصوصی در خانه است که در حال حاضر دریافت حدود 100 تماس در روز — به تازگی وجود دارد 700 تماس.

در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن اکثریت از آلمان COVID-19 موارد قرار دارد مواضع متعدد برای پزشکان باقی می ماند پر نشده و با توجه به یک گزارش از محلی پخش عمومی WDR.

“همه [مقامات و پزشکان] تحت فشار در حال حاضر در مناطق آسیب دیده,” وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: “البته که نه همه روش ها در جای خود است.”

با توجه به Veit Wambach, معاون رئیس, آلمانی, انجمن پزشکان تمرین (NAV-Virchow-Bund) وجود دارد به همین دلیل این روش نیست مجموعه هنوز وضعیت به طور مداوم در حال تحول است.

“در ابتدا به ما گفته شد که هر گونه مورد مشکوک به اول باید نگه داشته شود در درمان بیمار. در حال حاضر ما در حال گفت که ما باید برای رزرو بیمارستان فضا برای کسانی که به آن نیاز پزشکی” Wambach گفت: DW. “این تنظیمات همیشه لازم است که این وضعیت در حال تغییر است — و آن را واقعا تغییر تمام وقت.”

بیشتر بخوانید: را گرمتر آب و جلوگیری از گسترش coronavirus?

پیشرفت در آزمون

مانند دیگر مناطق جهان آلمان قابل توجهی از مسائل با دستیابی به دنده محافظ مانند ماسک تنفسی و تمام بدن محافظ مناسب. دولت آلمان coronavirus تیم مدیریت بحران در حال حاضر می خواهد به مرکزی تهیه دنده محافظ.

رئیس بیمارستان, فدراسیون گئورگ Baum گفت که بیمارستان ها “در بهترین موقعیت ممکن” برای مقابله با این ویروس و که آنها در حال حاضر در حال آماده شدن برای افزایش تعداد بیماران.

پیشرفت نیز با توجه به کروناویروس آزمون. آنها در حال حاضر در حال انجام در دانشگاه و درمانگاه و آزمایشگاه های خصوصی, دکتر, دفاتر بزرگ و بیمارستان ها و دیگر موسسات.

جنوب ایالت بایرن در حال حاضر ارائه می دهد یک تماس خدمات که در آن پزشکان به یک بیمار در خانه و گرد و خاک گرفتن آنها وجود دارد قبل از آوردن این آزمایش به یک آزمایشگاه است. با توجه به انجمن ملی قانونی بیمه درمانی و پزشکان در حال حاضر وجود دارد ظرفیت برای انجام 12,000 آزمون در هر روز در سراسر کشور.

بیشتر بخوانید: آلمان قوانین اتحادیه اروپا گسترده coronavirus سفر محدودیت

جنجال بر سر تعطیلی مدارس

این virologist الکساندر Kekule تا در عین حال خواستار اقدامات بسیار سختگیرانه تر به تصویب رسید در آلمان است. به منظور جلوگیری از گسترش این ویروس Kekule خواست برای همه مهد کودک ها و مدارس بسته می شود در سراسر کشور برای 14 روز. رویدادهای مهم نیز باید به نام خاموش, او گفت:.

آلمانی معلمان انجمن و وزیر بهداشت Spahn اما رد تماس به آلمان در مدارس.

برای کای کلمنس خود coronavirus قرنطینه به پایان خواهد رسید این آخر هفته.

“من بیشتر به دنبال به جلو به زمانی که من می خنده در مورد این تجربه را با دوستان و خانواده و از همه مهمتر دوست دختر من زمانی که او به طور کامل بهبود,” او گفت:.

مایکل Kegler از سوی دیگر در حال حاضر شده است با توجه به همه روشن است. او به پایان رسید تا تست منفی برای این ویروس پس از انتظار 54 ساعت برای نتایج.

*تغییر نام برای محافظت از هویت بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>