کروناویروس در آلمانی گیاهان گوشت: مواد غذایی وزیر خواستار تنظیم مجدد’

کانون توجه این است که در صنعت گوشت زیر اتهامات فقیر رفاه حیوانات و شرایط کار در میان coronavirus شیوع بیماری در گیاهان گوشت. مواد غذایی وزیر جولیا Klöckner به نام ” کمتر “گوشت ارزان.”

آلمانی غذایی و کشاورزی جولیا Klöckner دعوت گوشت مقامات صنعت به بحث در مورد آینده پرورش دام در روز جمعه. در این جلسه پس از چندین coronavirus شیوع بیماری در گیاهان گوشت پردازش در آلمان منجر به افزایش نظارت در این شرایط برای کارگران و حیوانات در این صنعت است.

Klöckner است که به دنبال به بحث در مورد رفاه حیوانات و حقوق کارگران است و خواهان رفاه حیوانات لوی به آن اضافه شود به قیمت گوشت در آلمان و برای مردم به مصرف کمتر گوشت.

“به سختی وجود دارد یکی دیگر کشور اروپایی است که گوشت به عنوان ارزان به عنوان ما” Klöckner گفت پیش از این مذاکرات. اگر چه گوشت نباید تبدیل به یک “محصول لوکس,” او می خواهد آلمان را به حرکت به دور از انتظار قادر به خرید “گوشت ارزان” به خوردن هر روز.

صنعت نمایندگان از کشتارگاهها گوشت-گیاهان پردازش کشاورزی بخش گروه های مدافع حقوق حیوانات و همچنین دامپزشکان دعوت به حضور در این مذاکرات در شهر دوسلدورف آلمان همراه با کشاورزی وزرای ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) و نیدرزاکسن, که در آن بسیاری از گیاهان آسیب دیده بر اساس هستند.

بیشتر بخوانید: سابق کشتارگاه کارگر ‘شنیده همکاران گریه در شب’

اتحادیه های کارگری: “ما شنیده ایم آن را قبل از همه’

در حالی که برخی معتقدند مذاکرات آلمان فدراسیون اتحادیه های کارگری (DGB) را رد کرد مذاکرات به عنوان یک “نشان می دهد.” آنها می گویند “last-minute” مذاکرات را تغییر واقعی برای شرایط کاری از هزار نفر از کارگران.

“وجود دارد در حال حاضر شده است به اندازه کافی اطلاعیه ها و وعده های” DGB را آنیا Piel گفت, آلمانی, روزنامه نویه Osnabrücker Zeitung. “ما آن را شنیده ام قبل از همه — اما هیچ چیز اتفاق می افتد.”

بیشتر بخوانید: چگونه آلمان در صنعت گوشت کار می کند ؟

صنعت گوشت پردازش شده است به شدت انتقاد برای شرایط بد کارگران بسیاری از آنها در آورده از شرق اروپا شرح داده شده توسط فعالان به عنوان شبیه به “برده داری مدرن است.” دو منطقه از 60,000 نفر به تازگی قرار داده و به مستند پس از بیش از 1000 کارگر در یک Tönnies گوشت پردازش بوته آزمایش مثبت برای COVID-19.

Klöckner انتظار می رود که اعلام طرح “تنظیم مجدد از صنعت گوشت” پس از مذاکرات بعد از ظهر.

اد/msh (AFP epd رویترز)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>