Coronavirus: چگونه آلمان نشان دادن همبستگی میان شیوع

در مبارزه با COVID-19 هر روز می شمارد و هر کس که به نام در به انجام بخشی خود را. DW طول می کشد نگاه در آنچه که مردم انجام می دهند در آلمان برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس و محافظت در گروه های در معرض خطر.

“ما باید برای تغییر زندگی روزمره ما — نه به تدریج اما در حال حاضر” رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر گفت: در روز پنج شنبه در یک درخواست تجدید نظر به مردم آلمان است.

همبستگی “است که کار از این ساعت” وی پس از دیدار با هیت وزیر ینس Spahn و رئیس رابرت کخ موسسه Lothar Wieler. کسانی که بیشتر در معرض خطر از COVID-19 (Coronavirus SARS-CoV-2) — افراد مسن و افرادی که بیمار و یا شرایط از پیش موجود — نیاز به حمایت از جامعه است.

آنگلا مرکل تاکید کرد یک پیام مشابه در روز چهارشنبه گفت: “ما همبستگی حس مشترک ما و ما برای مراقبت از یک دیگر قرار داده به آزمون — که من امیدوارم که خواهد شد.”

ادامه مطلب: مرکل اجتماعی فاصله به عنوان مرگ و میر کوه

به گفته کارشناسان آلمان حدود چهار هفته به کم کردن سرعت گسترش جدید coronavirus نیز لقب SARS-CoV-2 و برای جلوگیری از کشور نظام سلامت از تبدیل شدن غیرمنتظره.

آلمان نیز نیاز به خرید زمان برای تحقیقات واکسن و درمان برای ویروس. داده های کنونی نشان می دهد که یک پنجم افرادی که آلوده تبدیل خواهد شد به طور جدی بیمار است. اگر این وضعیت این است که جدی گرفته شود کارشناسان بر این باورند که مرگ و مير در گروه های در معرض خطر خواهد بود در حدود 20 تا 25 درصد مسیحی Drosten پیشرو virologist در برلین Charité بیمارستان گفت: پخش عمومی NDR.

تصمیمات اتخاذ شده توسط مقامات محلی و شرکت می تواند کمک به سرعت گسترش یافته است. DW طول می کشد یک نگاه در چه خصوصی افراد در آلمان می تواند انجام دهد و انجام می دهند — برای کمک به.

ادامه مطلب: Coronavirus آغاز می شود خاموش کردن زندگی عمومی در سراسر آلمان

ماندن در خانه در طول زمان خود را خاموش

تصمیم گیری که آیا برای شرکت در یک کنفرانس رفتن به یک کنسرت, تماشای یک مسابقه فوتبال در یک ورزشگاه و یا رفتن به محل کار در دفتر دیگر کاملا شخصی انتخاب برای مردم زندگی در آلمان در حال حاضر.

که آیا آنها دیدار دوستان در یک کشور همسایه به همسایه خود را حزب housewarming و یا نشستن در نوار به جای روی مبل است — در حال حاضر هنوز هم تا به آنها.

اما در حال حاضر دوشنبه گذشته وزیر بهداشت Spahn به دادگاه تجدید نظر به حس مسئولیت شخصی است. “این است که قطعا آسان تر به کنسرت ها و بازی های فوتبال از دست دادن رفتن به محل کار او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در برلین.

وزارت بهداشت نیز هشدار می دهد در وب سایت خود را: “هر زمان که امکان سفر و حمل و نقل عمومی باید اجتناب شود و کار باید از خانه انجام می شود. به طور کلی در هر [فیزیکی یا اجتماعی] تماس باید کاهش یابد.”

Drosten همچنین از مردم خواست مسئولانه عمل در زندگی خصوصی خود. برای مثال او به توصیه پدر و مادر به تغییر خود را به روال معمول از آنچه اتفاق می افتد زمانی که کودک خود را بیمار می شود.

به جای داشتن پدربزرگ و مادربزرگ به کمک با مراقبت از کودکان پدر و مادر باید به جای فکر کردن در مورد حفاظت از همسر و اعضای خانواده Drosten گفت. مصرف بیش از وظایف خاص برای اعضای خانواده سالمندان مانند خرید مواد غذایی مفید خواهد بود “به طوری که آنها لازم نیست برای رفتن به سوپر مارکت در همه زمان ها.”

به طور فعال کمک به کسانی که در معرض خطر

اگر وجود دارد یک جنبه مثبت اثر به شیوع این است که مردم در حال رسیدن به همسایگان و پله برای کمک به.

با استفاده از هشتگ #Nachbarschaftschallenge (محله چالش) کاربران رسانه های اجتماعی در آلمان با دعوت از مردم برای کمک به فروشگاه و یا انجام کارهای دیگر برای مردم در این نزدیکی هست که افراد مسن و یا دارای سیستم ایمنی بدن.

یک گروه از دانش آموزان در کشور همسایه اتریش راه اندازی یک ابتکار در Instagram و توییتر که در آن آنها را به رفتن به خرید مواد غذایی برای مردم در منطقه خود را که در معرض خطر هستند. در آلمان مردم را تشکیل Facebook groups برای هماهنگ کردن تلاش های مشابه در محله خود.

وب سایت “Gegen den ویروس” (در برابر ویروس) ارائه می دهد رایگان پوستر در زبان های مختلف است که مردم می توانید دانلود و قطع در ساختمان های آپارتمانی که در آن همسایگان می توانید اجازه دهید هر یک از دیگر می دانم که در دسترس است برای کمک به.

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas ستایش مبارزات نوشتن در توییتر: “من می خواهم برای تشکر از تمام کسانی که وجود دارد برای همنوعان خود را که به طور غیر مستقیم صرفه جویی در زندگی می کند.”

روزنامه نگار آلمانی Dunja Hayali نیز در توییتر نوشت که “در حال حاضر زمان برای کمک به, و برای نشان دادن همبستگی.” برای مثال هر کس “می تواند به سادگی بپرسید همسایه خود را اگر آنها نیاز به کمک.” توماس مایر بروکسل-خبرنگار روزنامه اتریشی Der استاندارد در توئیتر خود نوشت: “امروز من در حال حاضر به نام سه نفر از دوستان که در حال خرید برای خود و افراد مسن همسایه به طوری که آنها می توانند در خانه بمانند. این که چگونه آن کار می کند!”

کمی متفاوت ارائه کمک آمد از سوئیس و آمریکا کمدین هازل Brugger و مجری تلویزیون الین فون Drateln. آنها ارائه شده برای کمک به بیش از مراقبت از کودک برای پدر و مادر خود را در منطقه که نیاز به رفتن به محل کار آنها در توییتر نوشت.

A food bank in Bremen, Germany (DW/Shamsan Anders)

بسیاری از آلمان نیازمندترین افراد مردم به زودی ممکن است مشکل پیدا کردن به اندازه کافی مواد غذایی به عنوان مواد غذایی بانک نزدیک و یا قادر به پاسخگویی به نیازهای مشتریان با توجه به کمک های مالی کمتر

اهدای مواد غذایی

هراس از خرید با توجه به کروناویروس نیست فقط به علت تنگناها در سوپر مارکت ها. آلمان بانک های مواد غذایی به طور منظم به ارائه برخی از 1.6 میلیون نیازمند افراد با مواد غذایی — اما بسیاری از این سازمان دریافت کرده اند به طور قابل توجهی کمتر مواد غذایی و کمک های مالی به تازگی Jochen برول سر از آلمان در ملی بانک مواد غذایی ارتباط گفت: Osnabrücker Zeitung روزنامه در اوایل این هفته. برول است پس گفت: dpa مطبوعاتی آژانس که وضعیت عادی دوباره در بعضی از نقاط. با این وجود او به دادگاه تجدید نظر به مردم به فکر می کنم از کسانی که با کمتر منابع مالی است. “هر کسی که متوجه می شود آنها را خریداری بیش از حد مواد غذایی است خوش آمدید برای تماس با مواد غذایی بانک ها و اهدای آن.”

آلمان و حزب سبز نیز نامیده می شود برای مردم برای کمک به بانک های مواد غذایی. “مردم فقیر به ویژه در حال حاضر با تکیه بر همبستگی” حزب پارلمانی رهبران کاترین گورینگ-Eckardt و آنتون Hofreiter در بیانیه ای گفت.

اما یکی دیگر از مشکل مهم این است که تهدید مواد غذایی بانک ها توانایی کمک: برخی از 90 درصد از مواد غذایی بانک داوطلبان در آلمان مسن تر هستند و در نتیجه در معرض خطر بالاتری برای coronavirus می گوید: مواد غذایی آلمانی بانک انجمن Tafel Deutschland e.V. انجمن نامیده می شود برای یک “موج” همبستگی برای کمک به بانک ها که “نیاز به حمایت برای راه اندازی و یا گسترش خدمات تحویل بسته مواد غذایی در کیسه یا بسته و دست آن را.”

غذا های گروه نیز خواست برای کمک با یک گروه در برمن با دعوت از مردم است که حوادث لغو شد با توجه به این ویروس به کمک مالی خود را بیش از حد مواد غذایی است. تجدید نظر شده و به اشتراک گذاشته شده در توییتر بیش از 14,000 بار.

اهدای خون

چندین اهدای خون خدمات از صلیب سرخ (DRK) باید به دادگاه تجدید نظر به شهروندان برای اهدای خون “حتی در زمان آنفولانزا شایع سرماخوردگی و coronavirus.” بسیاری از اهدا کنندگان در حال حاضر لغو قبلا رزرو قرار ملاقات در اهدای سالن به صلیب سرخ غربی, اهدای خون که تجهیزات بیمارستان ها و شیوه های پزشکی در سه آلمان غربی متحده است.

“تحت شرایط خاص این می تواند معنی است که ما دیگر نمی تواند تحقق مراقبت از ما حکم به دلیل در دسترس عموم مرکز اهدای اولین سنگ بنای در حساس زنجیره ای از مراقبت از بيماران مبتلا به خون در درمان و مراقبت های اورژانس,” محلی DRK شعب گفت: در وب سایت خود را.

توصیه های فعلی به ماندن در خانه و شرکت در هر گونه تجمع را نمی توان اعمال شده به تلفن همراه اهدای خون قرار ملاقات ، “در اینجا به طور قابل توجهی کمتر مردم گرد هم می آیند و آنها به طور کلی کسانی که سالم هستند” گفت: این سرویس است. کسانی که احساس بیمار باید به سادگی خون اهدا نمی شود. “در حال اهدای خون, انتصاب همیشه انجام شده تحت نظارت های پزشکی و با در نظر گرفتن بالاترین بهداشت و استانداردهای ایمنی. برای مثال تمام کسانی که مایل به کمک مالی خود را متوسط گرفته شده بلافاصله قبل از مشورت با پزشک است.”

ادامه مطلب: در حال بیمارستان آلمان آمادگی برای شیوع کروناویروس?

دانشگاه درمانگاه در شهرهای غربی از بن و اسن همچنین از ثبت یک کاهش قابل توجه در خون کمک های مالی. در مقایسه با سال گذشته 30 درصد کمتر از اهدا کنندگان به اهدای خون خدمات پس از اخیر کارناوال دوره با توجه به بیانیه ای توسط بیمارستان دانشگاه بن. رادیو اسن است که در حال حاضر گزارش 20% کمتر اهدا کنندگان.

این را می توان فرض کرد که “وضعیت در کشورهای دیگر خواهد شد در همان راه و خواهد بود که ما با یک مشکل مواجه است که طول می کشد” دکتر Jochen Hoch ارشد پزشک در دانشگاه بن موسسه آزمايش خون و طب انتقال خون ، در حال حاضر بازگشت مسافران از چین, ایران, کره جنوبی و ایتالیا و بخش هایی از فرانسه و همچنین افرادی که در تماس با افراد آلوده و موارد مشکوک حال گفت: اهدای خون برای حداقل چهار هفته بعدی. اما کسانی که مایل به کمک به یاد داشته باشید که باید اهدای خون را حتی در زمان coronavirus بی ضرر است و ایمنی از اهدا کنندگان و دریافت کنندگان از اولویت به پرسنل پزشکی.

آیا از طریق کمک های مالی کمپین های رسانه های اجتماعی و یا در نظر گرفتن اقدامات لازم برای تغییر عادات خود را هفته های آینده و ماه را نشان می دهد چقدر همبستگی جامعه آلمان آماده است برای نشان دادن به عنوان coronavirus بحران نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>