Coronavirus: چگونه یک رومانیایی کارگر جنسی را تحت تاثیر قرار است توسط آلمان ممنوعیت فحشا

روسپی در سراسر آلمان است و باید به خیابان به تقاضای بلند کردن اجسام از coronavirus مربوط به ممنوعیت کار جنسی. بسیاری از آنها از اروپای شرقی و دیگر نمی تواند ارسال پول به خانه به خانواده خود را.

النا یک کارگر جنسی از رومانی. او می گوید: او کار نمی کرد به مدت پنج ماه است و پیدا کردن آن دشوار است هم از نظر مالی و عاطفی.

“من نیاز به یک کار و نیاز به پول” او گفت:. “من یک دختر و من نیاز به کار برای حمایت از او,” او می گوید.

آلمان و اتحادیه های وابسته به عشق شهوانی و جنسی ارائه دهندگان خدمات (BeSD) شده است معترض در چندین شهرهای آلمان علیه دولت گسترده ای در ممنوعیت فروش خدمات جنسی معرفی شده در مارس. النا که با این نسخهها کار در بزرگ “فاحشه خانه” در غرب آلمان در شهر کلن شده است یکی از شرکت کنندگان به طور منظم.

ادامه مطلب: Coronavirus: یک شیطان معامله هلندی, روسپی

Demonstrators hold banners which read: 'Our existence depends on sex work'

تظاهرکنندگان برگزاری آگهی ها گفت که معیشت آنها بستگی به کار جنسی

کار جنسی قانونی در آلمان اما ممنوع اعلام شد که دولت در آورده محدودیت های گسترده مدنی و عمومی زندگی در یک پیشنهاد به سرعت گسترش رمان coronavirus.

از ماه اوت بایرن شده است اجازه خدمات جنسی دوباره اما فاحشه خانه ها هنوز هم به ماندن بسته و برلین اجازه خواهد داد برخی از خدمات جنسی دوباره شروع اوت 8.

اما در بقیه کشور ممنوعیت فحشا در محل باقی می ماند اگر چه محدودیت در چشمه های معدنی تو استودیو و سلامتی-ماساژ عمدتا برداشته شده است.

The 'Pascha,' Cologne's biggest brothel

این ‘Pascha,’ ادکلن بزرگترین فاحشه خانه بسته بوده است اواسط ماه مارس

“من عاشق کار کردن در یک فاحشه خانه’

النا به آلمان آمد و از رمانی دو سال و نیم پیش روم پشت او سپس دو سال ناتالیا با پدر و مادر خود را. او می خواست برای به دست آوردن پول برای حمایت از مادر او که تا به حال تبدیل شدن به بسیار بیمار است. النا که در سی سالگی او می گوید او می خواهد به ارائه یک زندگی بهتر برای دخترش که از او به عنوان توصیف “بسیار هوشمند است.”

پس از ورود به آلمان النا تنها خانه سه بار به دیدار ناتالیا و او نتواند او زیادی است.

اما النا نیز با بهره گیری از زمان در آلمان است. “من عاشق کار کردن در یک فاحشه خانه,” او گفت:, خندان با چشم او را بالاتر از خود چهره سیاه و سفید-ماسک آراسته با جمجمه و استخوان و یک صاعقه. او با پوشیدن یک تی شرت قرمز با کلمه “حصر” در آن و اعتراض پلاکاردی می خواند “قانونی statt غیر قانونی” (قانونی و غیر قانونی نیست.)

فاحشه خانه و کارکنان این شرکت به وسیلة “سایر دختران”دلایل چرا او کار او لذت می برد.

ادامه مطلب: در داخل باتری قفس’ — فحشا در آلمان (از سال 2018)

A flyer which reads: No Sex, only massage welcome, safety first

فاحشه خانه ها شده اند در حال آماده شدن برای بازگشایی با محدودیت های سخت

حدود 65% از آلمان حدود 400,000 کارگران جنسی هستند مهاجران با توجه به جنسیت-کارگر-اجرای شبکه اروپایی برای حمایت از حقوق و سلامت در میان مهاجر کارگران جنسی (TAMPEP). بسیاری از مهاجران کارگران جنسی زنان هستند که سفر از فقیر کشورهای اروپای شرقی در اتحادیه اروپا از جمله رومانی و بلغارستان مانند النا.

زنان ترک کشورهای خود را که در آن وجود دارد و کمتر فرصت های شغلی و درآمد پایین هستند. با توجه به TAMPEP بررسی در سال 2019 آنها ارسال بیشتر از درآمد خود را به خانه برای حمایت از خانواده خود را.

کار جنسی “باقی مانده است یک راه حل عملی” برای زنان مهاجر که به صورت موانع زبان و یا عدم آموزش حرفه ای شبکه متحده است.

ادامه مطلب: جنسی-کارگران رنج می برند در طول اجتماعی فاصله در هند

از دست دادن از ‘مقدار زیادی از پول

النا معمولا می فرستد و پول خانه را به رومانی tosupport خانواده او اما پس از coronavirus همه گیر را شکست او شده است تلاش مالی و نقش معکوس: پدر خود را آغاز کرده است و ارسال او €700 ($829) در هر ماه برای پوشش اجاره و مواد غذایی.

او از دست داده است “بسیاری” از پول کار نمی کند, او می گوید.

“من صرف بین €20 تا €50 در هر هفته در مواد غذایی” او می گوید:, و اضافه کرد که هیچ پول وجود دارد در سمت چپ برای فعالیت های اوقات فراغت به طوری که او معمولا به صرف وقت آزاد خود را در پارک.

النا در تلاش است برای پیدا کردن رسمی کار به عنوان یک پاک کننده است اما موفق به انجام این کار.

ادامه مطلب: بیماری همه گیر کوروناویروس نتواند به تعدیل آلمانیها تمایل برای رابطه جنسی

زبان یک مانع برای حمایت مالی

کمک های مالی است availableto کارگران جنسی در آلمان به عنوان آنها می تواند ادعا می کنند همان نوع از کمک های دولت به عنوان دیگر مترجمان آزاد است.

اما النا شده است قادر به درخواست برای پشتیبانی — آلمانی است که “خیلی بد” به پر کردن فرم ،

لوکا استیونسون از رابطه جنسی-کارگر-اجرای بین المللی کمیته حقوق کارگران جنسی در اروپا (ICRSE) به دویچه وله می گوید: دلایل بسیاری وجود دارد که کارگران جنسی مانند النا ممکن است بخواهید به رویکرد دولت برای حمایت مالی. موانع زبان یکی هستند اما نیز وجود دارد یک ریشه دوانده بی اعتمادی مقامات با زنانی که از کشورهای که در آن فحشا غیر قانونی است.

مجبور به کار غیر قانونی

قادر و یا تمایلی برای دسترسی به منافع دولت ، برخی از کارگران جنسی در حال ادامه کار با وجود coronavirus بان کی مون فقط به حمایت از خود می گوید BeSD سخنگوی Schulze.

آنها را از خطرات مانند رفتن به مشتریان خود آپارتمان و یا دیگر مکان های مخفی که در آن مشتریان ممکن است استفاده و صدمه زدن به آنها و یا حاضر به پرداخت. کار غیر قانونی این کارگران جنسی هستند کمتر احتمال دارد به تماس با پلیس برای کمک به در یک وضعیت خطرناک از ترس است که آنها ممکن است جریمه می گوید Schulze.

ادامه مطلب: فحشای اجباری در برلین(2015)

کمبود درآمد به طور منظم منجر روسپی به توافق برسند به ریسک رفتار Schulze توضیح می دهد که “آنها به توافق برسند به رابطه جنسی در تروی یا سکس یا رابطه جنسی بدون کاندوم, که در آن خطر عفونت بالا است.”

کار غیر قانونی است و نه چیزی است که النا می خواهد به انجام است. او امیدوار است که او می تواند شروع به کار دوباره از ماه سپتامبر است. او می گوید: او خوب خواهد بود با پوشیدن یک ماسک صورت برای کار در خط با BeSD مفهوم بهداشت برای کارگران جنسی.

اگر او را فاحشه خانه باقی می ماند بسته می گوید: النا او را به حرکت در جای دیگر در آلمان و یا به یک کشور همسایه مانند بلژیک یا هلند که در آن فحشا ممنوعیت در حال حاضر برداشته شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول