Coronavirus: هرات ظهور به عنوان افغانستان کانون

افغانستان – به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در افغانستان به طور پیوسته صعود غربی استان هرات پدید آمده است به عنوان مرکز این کشور شیوع با حداقل 54 از 75 کل موارد گزارش شده در کشور است.

هزاران افغان را بازگشت به هرات از کشور همسایه ایران است که در آن حداقل از 1800 نفر فوت کرده اند با توجه به همه گیر.

بیشتر:

اما بسیاری از آنها به نظر نمی رسد به اند قرنطینه به منظور بررسی گسترش ویروس است که آلوده بیش از 400 ، 000 نفر کشته و حداقل 18000 نفر در سراسر جهان است.

تلاش های دولت برای ترغیب مردم به حفظ اجتماعی فاصله ثابت کرده اند بیهوده در میان راش عودت کننده از ایران و به طور کلی عدم پایبندی به دستورالعمل های ایمنی.

A common objection to the shutdown of Afghan cities is that the government will not be able to recoup the economic losses suffered by daily workers and those reliant on direct cash transactions for th

مشترک در اعتراض به تعطیلی افغانستان شهرستانها این است که دولت نمی خواهد بود قادر به جبران زیان های اقتصادی رنج می برد و روزانه کارگران و فروشندگان خیابانی [محمد عارف کریمی/الجزیره]

یک عضو هیئت دولت است که در سفر به هرات در اوایل این هفته ابراز تعجب در این وضعیت وجود دارد.

“من فکر کردم من می بینم محافظ ماسک و دستکش در همه جا من تبدیل شده بود اما چیزی که در همه. تنها یکی شاید 2 درصد از مردم با پوشیدن ماسک و دستکش” گفت: این رسمی بود که مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها در مورد ارزیابی.

استان را رد کرد و اقدامات ایمنی

این مقام گفت: هر دو دولت و نیروهای امنیتی خواستار اقدامات است که رهبران و تصمیم گیرندگان در این استان را رد کرد و آشکار.

در میان کسانی بود که تعلیق جمعی نماز اقدام صورت گرفته توسط کشورها از جمله عربستان سعودی مراکش و ترکیه و مصر است.

“رهبران مذهبی خواسته شد به طور خاص به مساجد به عنوان یک ماده در بهداشت عمومی, اما آنها گفت:” هیچ مردم افغانستان نخواهد بود مانع از ایمان خود و یا مسجد.'”

برای هفته وزارت بهداشت خواسته بود دولت کابل به منظور تعطیلی کامل شهر هرات به یک اندازه در ابتدا رد شده توسط مقامات در هرات و کابل به رغم داشتن به دست آورد و پشتیبانی آنلاین.

بسیاری از افغان ها گرفته اند به رسانه های اجتماعی, خواستار اقدامات قوی در برابر COVID-19.

روز چهارشنبه مقامات قرار می گیرد هرات زرنج (پایتخت انگستان) و فرح (پایتخت ولایت فراه) در طول روز تحت حکومت.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا صدها نفر از نمازگزاران را در جمع تاریخی آبی گنبد مسجد در مرکز ولایت هرات در روز جمعه به عنوان آنها هر هفته تا کنون.

مقامات دولتی در ابتدا dithered در این مستند با استناد به ترس از تاثیر آن بر کشور مبارزه اقتصادی.

ساکنان هرات نگران مستند می توانست تاثیر مخربی در خود استان است.

هارون عظیمی, یک عکاس مستقر در هرات گفت که این تماس برای یک مستند موفق به گرفتن واقعیت های اقتصادی افغانستان به حساب آورد.

“بی شماری وجود دارد افرادی که بر دستمزد روزانه در هرات آنها در حال حاضر رو به یک زمان سخت اما یک قرنطینه خواهد تنها بدتر برای آنها است.”

هر چند هرات در نظر گرفته شده است یکی از نیروهای مراکز تجاری آن هنوز هم تا حد زیادی متکی به کوچک و متوسط کسب و کار است که بستگی دارد تقریبا به طور کامل مستقیم و روزانه معاملات نقدی.

The government of Afghanistan and private companies have aired numerous commercials and programmes to increase awareness of safety precautions, but still residents and officials in Herat say that the

دولت افغانستان و شرکت های خصوصی پخش متعدد تبلیغات و برنامههایی برای افزایش آگاهی از اقدامات احتیاطی [محمد عارف کریمی/الجزیره]

حمید یک هرات ساکن در 20s خود به توافق رسیدند.

“چگونه می مردم بعد از بهبود از بودن بدون درآمد برای هفته ها یا حتی ماه ها در یک زمان. ما نمی دانیم که این چیز به پایان خواهد رسید یک قرنطینه خواهد منجر به گرسنگی در سراسر استان برای کسی که می داند چه زمانی است,” او گفت: Al Jazeera.

حمید که سفر به مرز میان افغانستان و ایران در هفته های اخیر می گوید این حکومت ممکن است خیلی دیر است.

نیمی از جمعیت ممکن است آلوده

با توجه به سازمان ملل متحد تخمین می زند دهها هزار نفر از مردم وارد شده اند در هرات از ایران در هفته های اخیر. در میان آنها هزاران نفر که در حال حاضر به بازگشت به خانه های خود در استان های دیگر ،

آخرین آمار وزارت بهداشت نشان می دهد که هر چند اکثریت از COVID-19 مورد در آمد از هرات بیماری رسیده است و 11 استان دیگر در جنوب شرق و شمال کشور است.

کشور وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت: نیمی از جمعیت کشور ممکن است با این ویروس آلوده.

باشنده گان هرات از صحبت کردن با الجزیره تکرار این تمایلات و گفت کوتاه از خاموش کردن اسلام جشن عبور از میان هرات و ایران در شهر مشهد کمی می تواند انجام شود برای جلوگیری از ویروس در این نقطه است.

با توجه به سازمان ملل متحد روز شنبه به تنهایی دیدم حداقل 1,100 مردم بازگشت به افغانستان از طریق اسلام قلعه. بازگشت افغان ها شده است یکی از بزرگترین منابع coronavirus مربوط به نگرانی در افغانستان است.

صبغت الله, 25 رفته بود ایران به دنبال کار در شروع سال 2020 اما در اوایل این هفته تصمیم گرفت برای رفتن به صفحه اصلی.

مانند میلیون ها افغان دیگر در ایران صبغت الله subsisted به عنوان روز کارگر بیشتر کار در سایت های ساخت و ساز اما او به زودی متوجه شد که حتی در حاشیه جامعه ایران نمی تواند سپر او را از شبح از coronavirus.

“هیچ کس بیرون رفتن وجود نداشت و ما مجبور شدیم به قرنطینه برای ساعت در یک زمان. اگر ما را وادار به رفتن به خارج از آن به کار و پس از آن ما شد و بلافاصله shooed برگشت داخل.”

صبغت الله گفت: با همه چیز در ایران در متوقف, او تا به حال هیچ چاره ای دیگر از بازگشت به افغانستان ،

“حداقل در اینجا وجود دارد کمتر از موارد coronavirus,” او گفت:.

هر چند افغانستان در سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر در یک وضعیت که در آن وجود دارد تنها سه پزشکان برای هر 10000 بیماران افغان در اسلام قالا عبور گفت: آنها می خواهم و نه نگاهی به شانس خود را در افغانستان است.

“هر کس در اطراف ما این بیماری در همه جا شما تبدیل وجود دارد coronavirus و ما نمی دانیم که اگر ایران در بیمارستان درمان ما چون ما افغانستان گفت:” محمد حنیف یک مرد میانسال بود که بازگشت و با خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>