Coronavirus اتحاد آلمان دوچرخه کسب و کار پررونق

صف های طولانی و فروخته فروشگاه: مغازه دوچرخه در آلمان هرگز شده است بسیار شلوغ است. دوچرخه سواری با بهره گیری از افزایش محبوبیت به عنوان آلمانی به دنبال به خارج و در مورد راه های امن تر در طول coronavirus بیماری همه گیر.

هفت ساله تشک نشسته با افتخار بر روی دوچرخه خود را. آن را روشن و آبی درست مثل کلاه خود که نشسته بصورتی پایدار و محکم در بالای سر خود را. “یک پلیس واقعی دوچرخه” تشک تیرهای او به عنوان buzzes از طریق فروشگاه مانند یک پلیس موتور سیکلت, صدای فروزان. تشک خوش شانس است. کودکان دوچرخه در تامین کوتاه مدت هستند در بسیاری از مغازه ها در اطراف کلن. حتی بزرگسالان به دنبال مدل های خاص و یا قطعات در حال تجربه طولانی صبر کنید بار.

تقاضای بزرگ است در حال حاضر. “من هرگز خواهد فراموش دوشنبه هنگامی که ما بازگشایی این فروشگاه می گوید:” Christoph Hopp از کلن Radlager فروشگاه دوچرخه. “آن را مانند یک سد ترکیدن.”

برای هفته دوچرخه مغازه ها در میان کسب و کار در آلمان مجبور به تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. متاسفانه, آن را فقط به عنوان سالانه چشم انداز مثبت در فصل بهار کسب و کار آغاز شد.

“دقیقه اول crocuses چوب سر خود را از زمین مردم می خواهید برای دریافت بر روی دوچرخه خود را می گوید:” Hopp. که چگونه از آن است که هر سال اما “به دلیل تعطیلی در این سال همه چیز بود و بدیهی است که حمایت کردن.” در حال حاضر عجله است “فقط دیوانه است.”

Seven-year-old Mats sits on a bike in a shop (DW/M. Benecke)

با کودکان دوچرخه در تامین کوتاه مدت تشک, خوش شانس بود برای پیدا کردن فقط به آنچه او به دنبال آن بود

‘خودرو از ساعت’

آن را فقط زیبا بهار آب و هوا و مقید کردن اصرار به فروشگاه که رانندگی افزایش در دوچرخه سواری.

“از آنجا که از coronavirus, دوچرخه وسیله نقلیه از ساعت, می گوید:” دیوید Eisenberger از Zweirad-Industrie-Verband یا ZIV علاقه است که طرفداران به نمایندگی از صنعت دوچرخه در آلمان است. “ما متوجه است که نه تنها در خیابان ها اما با عجله در مغازه دوچرخه.”

برخی از مردم در حال دوچرخه سواری برای فرار کابین تب و یا در شکل باقی بماند در حالی که دیگران می خواهند برای جلوگیری از ماسک مورد نیاز در حمل و نقل عمومی. “همین دلیل است که مردم در حال دوچرخه سواری که شاید ممکن است قبلا گرفته مترو به محل کار می گوید:” Eisenberger. در چند شهرستانها عمده در آلمان, مسیرهای دوچرخه نیز گسترش یافته است.

بیشتر بخوانید: Coronavirus همه گیر می دهد دوچرخه سواران بیشتر جاده ها در برلین

Christoph Hopp poses behind a bike at his shop in Cologne (DW/M. Benecke)

Christoph Hopp می گوید زمانی که او بازگشایی فروشگاه خود را در شهر کلن ‘آن را مانند یک سد ترکیدن’

در لبه جنوبی از جاده های حلقه ای است که گرداگرد مرکزی کلن, ترافیک برداشتن فقط به عنوان روز کاری در حال پایان یافتن است. یک دوچرخه سوار است مجبور به اسلم ترمزهای خود را به عنوان یک گروه از عبور و مرور گام به مسیر بدون نگاه. فقط پایین جاده یک زن جوان پیاده از یک فروشگاه با یک دوچرخه جدید او فقط اجاره. “من نمی توانم در این لحظه من هنوز هم به کار از خانه می گوید:” اینس. زیرا او تناسب اندام کلاس در حال حاضر در وقفه های 28 ساله در حال برنامه ریزی برای چرخه در امتداد رودخانه راین اما او نیاز به یک دوچرخه جدید است.

بیشتر بخوانید: Coronavirus الهام بخش شهرستانها به فشار آب و هوا-دوستانه تحرک

خرید یا اجاره ؟

در Swapfiets [هلندی برای “مبادله دوچرخه” — شرکت کردم و شروع آن در هلند — یادداشت سردبیر] مشتریان می توانند اجاره دوچرخه برای حدود €20 (22 دلار) در ماه است. تعمیرات رایگان و اشتراک نیز می تواند لغو در هر زمان. “من نمی دانم چه مدت من می خواهم به ماندن در آلمان پس از این برنامه برای من کار می کرد می گوید:” اینس.

آبی لاستیک را Swapfiets دوچرخه آسان به رسمیت شناختن و حدود 3500 از آنها در حال حاضر در خیابان های کلن. در هفته گذشته این شرکت دیده می شود افزایش مشتریان.

“ما تجربه یک رونق واقعی در ماه های مارس و آوریل از این سال نیست که فقط به آب و هوای خوب و آغاز دوچرخه سواری در فصل” Andre Illmer رئیس Swapfiets در آلمان گفت: DW.

ادامه مطلب: کدام کشورهای اتحادیه اروپا در حال باز برای گردشگری تابستان?

The blue tire of a Swapfiets bike in Cologne (DW/M. Benecke)

با آبی روشن لاستیک Swapfiets دوچرخه بسیار آسان است به نقطه

برای از دست کسب و کار

به منظور پیدا کردن آنچه که در پشت بوم Swapfiets بررسی 741 جدید مشتریان در طول چند هفته گذشته. برخی از 42 درصد از آنها گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت تاثیر تصمیم خود را برای شروع به دوچرخه سواری. از این نظرسنجی 45 درصد معتقدند که دوچرخه سواری است که به سادگی یک جایگزین بهتر وقتی که می آید به گرفتن اطراف — به ویژه به دلیل حمل و نقل عمومی تا به حال به بخشی از کاهش خدمات خود را.

آیا مردم در حال خرید و یا اجاره دوچرخه کسب و کار است که در حال حاضر به خوبی انجام می دهند. در حال حاضر آن را تا به مردم در این صنعت را برای این هفته از مستند-اجرا تعطیلی و در نتیجه از دست دادن در خروجی.

“ما انتظار داریم که ما می تواند بیرون آمدن از این کبود اما نه کتک می گوید:” دیوید آیزنبرگ از ZIV. “اما تنها در صورتی که تابستان باقی می ماند خوب — و اگر وجود ندارد موج دوم از عفونت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>