Coronavirus را تشدید کرده است, مدرسه تقسیم: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • وجود دارد نگرانی از شیوع کروناویروس در آمریکا این است که “گلوله برفی” به عنوان متحده بازگشایی و آمریکایی ها را رد ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

  • یونسکو می گوید: این بیماری همه گیر است و تشدید شرایط که در سمت چپ نزدیک به 260 میلیون کودک محروم از مدرسه در سال 2018 اصرار دولت به انجام بیشتر برای کمک به محروم ترین.

  • در سراسر جهان بیش از 9 میلیون نفر تایید شده اند به کوروناویروس. نزدیک به 4.5 میلیون نفر بهبود یافته اند در حالی که نزدیک به 471,000 مردم فوت کرده اند با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 23

00:30 به وقت تهران – صلیب سرخ برای ارائه 800,000 ماسک به تایلند کارگران مهاجر

صلیب سرخ می گوید آن را با ارائه برخی از 800000 ماسک برای کارگران مهاجر روستا داوطلبان سلامت و خط مقدم کارگران برای کمک به حفاظت از افراد در معرض خطر از COVID-19 در تایلند است.

کارگران مهاجر به خصوص در معرض خطر از آنجا که بسیاری از آنها مستند نشده.

تایلندی جامعه صلیب سرخ ارائه خواهد شد قابل استفاده مجدد پارچه ماسک صورت, الکل ژل و مواد اطلاعات در حالی که کارگران مهاجر تحت قرنطینه را نیز دریافت امداد کیت از جمله مواد غذایی و بهداشتی و بهداشت.

“مهاجران به خصوص کسانی که مستند نشده در صورت چالش های روزانه که بیشتر تشدید سلامت و اثرات اجتماعی و اقتصادی از این بیماری همه گیر” گفت: Christopher Rassi رئیس هیئت بانکوک, فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر (IFRC). “صلیب سرخ در حمایت از کارگران مهاجر که به برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جوامع ما و آن را حیاتی است که هر کس می تواند امن از COVID-19.”

Thailand

صلیب سرخ کارگر در تایلند دست COVID-19 اطلاعات در یک رویداد برای کارگران مهاجر [تایلندی صلیب سرخ/عرضه] [-]

00:00 GMT – COVID-19 بدتر مدرسه محرومیت: یونسکو

نزدیک به 260 میلیون کودک از دست رفته مدرسه در سال 2018 و coronavirus همه گیر است و تشدید این مشکل با توجه به یونسکو است.

آژانس 2020 جهانی آموزش و پرورش نظارت و گزارش می گوید: poorer کودکان دختران معلول و مهاجران در میان کسانی که در یک نقطه ضعف و که اوضاع رو بدتر با COVID-19 زمانی که بیش از 90 درصد از جهان را دانش آموزان یافت می شود یادگیری خود را تحت تاثیر تعطیلی.

در حالی که کسانی که از بهتر کردن خانوادهها به اینترنت و اتصالات wifi و قادر به استفاده از لپ تاپ و تلفن های همراه میلیون ها نفر از جوانان از سمت چپ بود.

“بهداشت بحران می تواند ترک بسیاری از پشت به ویژه فقیرترین دختران بسیاری از آنها ممکن است هرگز بازگشت به مدرسه” نوشت: آدری Azoulay یونسکو مدیر کل.

این گزارش در بر داشت 258 میلیون کودکان و افراد جوان بودند به طور کامل محروم از آموزش و پرورش با فقر به عنوان مانع اصلی برای دسترسی به. در کم و متوسط درآمد کشورها, نوجوانان از ثروتمندترین 20 درصد از تمام خانواده ها شد و سه بار به عنوان به احتمال زیاد برای تکمیل متوسطه مدرسه به عنوان به عنوان کسانی که از فقیرترین خانه.

آموزش و پرورش در برگزاری: تعطیلی مدارس disadvantaging آفریقا فقیر

آن گفت: همه گیر شد یک فرصت برای تغییر.

“COVID-19 به ما داده است یک فرصت واقعی به فکر نو در مورد سیستم آموزش و پرورش ما” گفت: Manos Antoninis مدیر آموزش جهانی گزارش نظارت. “اما در حال حرکت به دنیایی که ارزش ها و استقبال تنوع یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. وجود دارد آشکار تنش بین آموزش همه کودکان زیر یک سقف و ایجاد یک محیط که در آن دانش آموزان بهتر یاد بگیرند. اما COVID-19 است به ما نشان داد که وجود دارد این است که حوزه به انجام کارهای متفاوت است اگر ما ذهن ما قرار داده است.”

23:30 GMT – زنگ بیش از موارد ‘برف’ در بخش هایی از آمریکا

هشدار دهنده افزایش coronavirus موارد در بخش هایی از ایالات متحده حرکت زیر به سهولت مستندات افزایش نگرانی که شیوع فزاینده خارج از کنترل به دلیل آمریکایی ها مقاومت به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

موارد پیشی گرفته 100,000 در فلوریدا hospitalisations در حال افزایش است به طور چشمگیری در هوستون و شگفت انگیز یک پنجم از این آزمایش در آریزونا تایید شده اند به ویروس.

“این است گلوله برفی. ما قطعا دیدن بیشتر مردم مرگ را به عنوان یک نتیجه از این سنبله” گفت: دکتر مارک بوم مدیر عامل و رئیس هوستون متودیست بیمارستان در تگزاس است. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا.

An Emergency room doctor paints a mural outside of Zuni restaurant to honor medical workers during coronavirus COVID-19 pandemic on June 22, 2020 in San Francisco, California. Doctors and medical work

وجود دارد نگرانی از شیوع کروناویروس می تواند مارپیچی خارج از کنترل در بخش هایی از ایالات متحده, پس از افزایش موارد در پی مستند easings [جاستین سالیوان/گتی ایماژ طریق AFP/]

23:00 GMT – عربستان سعودی محدودیت حج حضور و غیاب

عربستان سعودی برگزار خواهد شد تنها یک “بسیار محدود” حج در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تنها مردم در حال حاضر زندگی در این کشور اجازه خواهد داشت به بخشی از.

“این تصمیم به برگزاری زیارت در این سال با تعداد محدود … با ملیت های مختلف در ایران” رسمی در حمله عربستان گفت: روز دوشنبه به نقل از وزارت حج.

بیش از دو میلیون مسلمان در بخشی از زیارت سالانه به اسلام شهر مقدس مکه در هر سال است. این رویداد را سال است که با توجه به محل در اواخر ماه جولای.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (22 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>