Coronavirus: Gütersloh شهردار Henning شولتز انتقاد Tönnies تولید گوشت پس از شیوع گسترده نیروهای مستند

شهردار یک شهر سقوط به کروناویروس مستند گفت: ساکنان عصبانی و خسته است. او ناودان اپراتور از یک کشتارگاه برای شرایط کاری که منجر به وقوع.

شهردار این شهر از Gütersloh, Henning شولتز ناودان آلمان بزرگترین تولید گوشت Tönnies روز چهارشنبه برای آن فقیر شرایط کار که منجر به گسترده شیوع کروناویروس.

“احساسات من در جایی بین خشم و غم و اندوه و خستگی است. در حال حاضر ما در حال دادن انسان قدرت ما می توانیم به حل این وضعیت است.” او گفت: DW.

“من عصبانی با شرکت Tönnies. من عصبانی با سیستم پشت آن را دارند.” شولتز گفت. “من عصبانی با سیستم sub-sub-پیمانکاران فرعی است که کاملا intransparent.”

سخنان خود را پس از بیش از 1500 کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus در Gütersloh پردازش گوشت گیاه, باعث این مقامات در ایالت نوردراین-وستفالن قرار داده Gütersloh و همسایه وارندورف منطقه تحت مستند.

با هم این دو منطقه به اطراف 628,000 مردم است.

صحبت با دویچه وله Gütersloh شهردار شولتز هشدار داد از شرکت های تامین نیروی کار ارزان و تاکید کرد که این موضوع در بالا و فراتر رفت آلمان و گوشت میباشد.

“ما در سیستم sub-sub-پیمانکاران فرعی در سراسر اروپا و با چیدن گل ها و میوه ها هر چه – لاله.. رانندگان کامیون و ما باید برای تغییر این” او گفت:.
 

بیشتر بخوانید: وزیر کار آلمان خواسته گوشت شرکت پرداخت coronavirus جبران

در مستند دوباره

مقامات در حال حاضر یک بار دیگر بسته شد, مدارس, مهد کودک, تئاتر, سالن های ورزشی و استخرهای شنا میله باشگاه و دیگر اماکن عمومی. تنها دو نفر می توانند در دیدار عمومی در آنها اعضای یک خانواده است. مقامات گفت: این اقدامات را در محل اقامت برای حداقل یک هفته است.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال حاضر محدود شده دوباره.

در چهارشنبه NRW برتر آرمین Laschet توصیف شیوع در کارخانه اجرا شده توسط آلمان بزرگترین تولید گوشت Tönnies به عنوان یک “عظیم همه گیر خطر است.”

اما تست توده در خارج از کارخانه هنوز به کشف موارد جدید در میان جمعیت عمومی, مقامات گفت. با 230 نفر تست شده که تا کنون یک نتیجه مشخص نیست و همه دیگران منفی Gütersloh سون-گئورگ Adenauer به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

برخی از ایالات آلمان در حال حاضر محدودیت های تحمیل شده بر بازدید از مناطق پر خطر مانند Gütersloh. بایرن و نیدرزاکسن تقاضا منفی coronavirus تست قبل از استقبال هموطنان خود را از این دو شمال غربی شهر. اتریش را گرفت و آن را یک گام بیشتر و تحمیل یک هشدار سفر در کل ایالت شمال راین وستفالن.

ایالت شمال, Schleswig-Holstein گفت که افرادی که از مناطق پر خطر خواهد نیاز به صرف دو هفته در قرنطینه مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند که آنها coronavirus-رایگان.

بیشتر بخوانید: آلمان: بیش از 600,000 دوباره وارد نرم مستند’ پس از Gütersloh, گوشت, گیاهی, شیوع

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>