Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: به ما تهمت می گوید نه ساخته می شود ‘تعطیل’

رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش در سراسر جهان و در ایالات متحده و در نتیجه بیش از 41,700 موارد در داخل کشور و بیش از 500 مرگ و میر.

دولت فدرال شده است نورد از آن پاسخ به این ویروس تلاش خود را به ساقه جزر و مد و همچنین برای تحریک اقتصاد است که گرفته شده از یک ضربه شدید.

در اینجا آخرین تحولات در دولت پاسخ:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید جلسه می گوید: “در کشور ساخته شده است و نه به تعطیل’
 • دوشنبه هشت روز از کاخ سفید 15-بعد دستورالعمل به سرعت گسترش
 • پنس می گوید CDC به موضوع راهنمایی در مورد اجازه دادن به برخی از در معرض COVID-19 بازگشت به کار هر چه زودتر با پوشیدن ماسک
 • یک تست دوم رای به حرکت رو به جلو در یک بسته امداد نتوانست در مجلس سنا به طور فزاینده ای در میان تلخ مذاکرات
 • حداقل سه نفر از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای COVID-19
 • در اینجا این است که چگونه تحولات آشکار در روز دوشنبه.

  لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘این کشور ساخته نشده بود تعطیل شود’

  رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باز روزانه کاخ سفید روز شنبه جلسه در حال گسترش در گزارش می دهد که او با توجه به شل شدن coronavirus دستورالعمل میان رشد اقتصادی خرید اینترنتی.

  “کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود,” او گفت: یقین.

  “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. ما در حال رفتن به اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است. در پایان از 15 روز ما تصمیم به راه که ما می خواهیم به رفتن او گفت:” با اشاره به آنچه او گفته بود آینده “باز از کشور ما است.”

  “این یک مشکل پزشکی ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را تبدیل آن به یک دراز مدت مشکل مالی” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد. “ما نه تنها از رفتن به اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

  او ارائه نمی دهد یک جدول زمانی دقیق اما گفت آن خواهد بود “خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد.”

  “اگر آن را تا به پزشکان ممکن است آنها بگو: بیایید نگه داشتن آن را تعطیل. بیایید با خاموش کردن کل جهان چون دوباره شما به 150 کشور,'” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسیده شد که آیا هر یک از پزشکان در نیروی کار موافقت خود را با پیشنهاد های اجتماعی که فاصله دستورالعمل پرداخت خواهد شد در هفته نه ماه.

  “بیایید تعطیل کل جهان و زمانی که ما آن را تعطیل کند که می تواند فوق العاده و اجازه دهید نگه داشتن آن بسته و برای چند سال. ما نمی تواند انجام دهد که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی “وجود دارد فوق العاده ای خواهد بود مرگ” از خاموش کردن اقتصاد و زیان “احتمالا” بیش از این بیماری می شود.

  “مرگ شما می دانید که ما در حال صحبت کردن در مورد مرگ احتمالا بیشتر از مرگ است که از هر چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  مقایسه نقاط داغ در برخی از ایالت متحده با کمتر موارد گزارش شده از COVID-19 تهمت گفت: “ما خواهد بود quarantining بسیاری از مردم در این مناطق است. وجود مناطق دیگر که فقط تحت تاثیر و یا آنها تاثیر بسیار کمی.”

  مجلس سنا در بسته محرک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمهوری خواهان و دموکرات “هیچ چاره ای اما برای رسیدن به یک معامله.

  “در حال حاضر کنگره باید نشان دهد همان bipartisanship و دوباره به هم ملحق به تصویب این لایحه در مجلس سنا به عنوان نوشته شده و جلوگیری از پخش هر حزبی بازی. آنها به هم و فقط توقف با سیاست های حزبی. و من فکر می کنم که اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  “من یک تماس در حالی که کمی پیش. من حدس می زنم آنها در حال گرفتن نزدیک تر است. باید به سرعت. و باید به سرعت. این واقعا یک انتخاب است. یک انتخاب نیست. آنها را به یک معامله.”

  به عنوان برگ برنده اعلام کرد که نیویورک را آغاز آزمایشات بالینی بر روی داروی او تبلیغ به عنوان یک درمان ممکن است برای کروناویروس جدید, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص قابل ملاحظه بود غایب از جلسه.

  Fauci شده است و روشن است که هیچ شواهدی وجود ندارد در عین حال که این دارو مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یکی است که می تواند درمان coronavirus — به هیچ عنوان داروهای تایید شده اند و در عین حال برای درمان این بیماری — و مدارک در این مرحله است که تمام حدیثی.

  این داروی کلروکين یا هیدروکسی کلروکین مورد تایید قرار گرفته و برای درمان و پیشگیری از مالاریا از سال 1944. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر می تواند با یک جفت معمولا استفاده از آنتی بیوتیک.

  “من خوشحالم که به گزارش کارآزمایی های بالینی در نیویورک آغاز خواهد شد موجود — برای داروهای موجود است که ممکن است اثبات موثر در برابر ویروس. در جهت دولت فدرال در حال کار برای کمک به دست آوردن مقادیر زیادی از کلروکين,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  “ما در حال مطالعه آن بسیار نزدیک است. تماشای آن بسیار نزدیک است” نسبت ناروا گفت.

  دولت نیز نظارت بر داروهای دیگر که ممکن است درمان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اما او گفت کلروکين “خواهد بود هدیه ای از خدا” اگر آن کار می کرد.

  “احتمالا شما را دیدم یک زن و شوهر مقالات امروز بیرون آمد که در آن آقایان فکر کردند که قصد ندارم به آن را ناروا” گفت: با اشاره به نیویورک ارسال مقاله او در توییتی از اوایل روز دوشنبه. abiut فلوریدا مردی که گزارش گرفته بود کلروکين.

  “او گفت: خداحافظی به خانواده اش. آنها به او داده بود این دارو فقط در حالی که کمی قبل از, اما او فکر آن را بیش از. خانواده او فکر کرد که او قرار بود به مرگ. و چند ساعت بعد او بیدار شد احساس خوب, پس از آن او بیدار شد و دوباره او احساس واقعا خوب است.”

  در مورد تناقض آشکار بین این کشور رو به افزایش مرگ و میر و گفت: تاپیک نیاز به سرعت باز کردن کسب و کار بازگشت تا در میان اقتصادی خرید اینترنتی تهمت اصرار داشت “ما می توانیم انجام دو چیز را در یک زمان.”

  “کشور ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. ما یاد گرفته ایم در مورد اجتماعی فاصله. ما یاد گرفته ایم در مورد این دست. ما یاد گرفته ایم در مورد ماندن حداقل در طول زمان این است که حتی کمی در اطراف. این بیماری یا — و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. بسیاری از نام های مختلف. شما می توانید آن را در بسیاری از نام های مختلف. اما این ویروس در حالی که آن را در اطراف.”

  “بخش هایی از کشور ما بسیار به آرامی تحت تاثیر قرار” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: کم اهمیت جلوه دادن بیماری تلفات در میانه. “شما نگاه کنید در نبراسکا. شما نگاه کنید در آیداهو. شما نگاه کنید در آیووا و … هستند که نمی شود به همان میزان و یا نه حتی نزدیک به حد نیویورک.”

  دولت از بسته محرک: دموکرات بلوک رای مذاکرات ادامه

  در حالی که مذاکرات برای بسته محرک اقتصادی همچنان در پشت درهای بسته دموکرات ها را با موفقیت مسدود شده و برای بار دوم در 24 ساعت ایران با حمایت “فاز سه” 2 تریلیون دلار coronavirus امداد اندازه گیری در شکل فعلی آن است.

  شنبه شب رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد از طبقه “ما نمی خواهد بود با داشتن هر گونه آرا امشب.”

  در روز قبل از آن, او گفت:, “دموکرات نمی خواهد اجازه دهید ما صندوق بیمارستان و یا صرفه جویی در کسب و کارهای کوچک مگر اینکه آنها را به گرد و غبار سبز معامله جدید است.”

  رهبر اقلیت سنا چاک شومر تاکید کرد او در ادامه مذاکرات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin امید برای تضمین معامله “امروز” — به عنوان طولانی به عنوان کارگر حمایت گنجانده شده و 500 میلیارد دلار از صندوق برای شرکت های بزرگ بیشتر نظارت.

  ایلینوی دموکرات ایالت Dick Durbin همچنین در زمان یک لحظه به اصرار سناتورها به پشتیبانی از راه دور رای گیری گفت: “ما می دانیم بهتر است.”

  پلوسی به معرفی مسئولیت برای کارگران و خانواده های عمل

  در حالی که مذاکرات ادامه دهد مجلس سنا در لایحه, مجلس, نانسی پلوسی, پرده برداری خود محرک اقتصادی پیشنهاد مسئولیت برای کارگران و خانواده, قانون بعد از ظهر دوشنبه در کاپیتول هیل.

  “رئیس جمهوری خواه مجلس سنا لایحه قرار داده و شرکت های بزرگ اما به دلیل اصرار رهبر چاک شومر و حزب دموکرات پیشرفت ساخته شده است. ما مصرانه از مجلس سنا به حرکت و نزدیک به ارزش ها در مسئولیت برای کارگران و خانواده های عمل” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت.

  خواسته در مورد امکان بازگشت به واشنگتن برای رای پلوسی گفت: “این امید ما است بله, اما خواهیم دید که چه در مجلس سنا می کند بیش از حد.”

  آمریکا در حال میله میله به بحث در مورد مسیر رو به جلو در یک جلسه کنفرانس تلفنی سه شنبه بعد از ظهر با توجه به ارشد دموکرات aide.

  مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار مواد مخدر نه تایید شده توسط FDA برای درمان COVID-19

  رئیس جمهور تهمت دوباره تحت فشار قرار دادند هیدروکسی کلروکین در یک صدای جیر جیر با این مضمون که “بزرگ اولیه ناشی از مواد مخدر است که فردا در نیویورک و جاهای دیگر! #COVID-19”

  در صدای جیر جیر او همچنین مقاله ای از نیویورک پست با تیتر: “فلوریدا مرد با کروناویروس می گوید مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی او را نجات داد.”

  مقاله در مورد مردی که خواست برای دریافت و هیدروکسی کلروکین و-با توجه به که گزارش حساب — به نظر می رسد که بهبود از COVID-19 دلیل آن است. این مقاله همچنین اشاره می کند برخی نگران عوارض جانبی به نظر می رسد که رنج می برد پس از مصرف مواد مخدر از جمله تپش قلب و تنگی نفس.

  هیچ داروی تایید شده برای استفاده گسترده تر علیه COVID-19. غذا و دارو در ادامه به نگاه طیف وسیعی از مواد مخدر در حال حاضر در بازار است.

  کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که تهمت ادعا می کند ممکن است باد دارو و قیمت آن را دشوار برای کسانی که نیاز به آن برای مبارزه با مالاریا به دست آوردن آن است.

  Kudlow سیگنال ‘مبادلات’ به نگه داشتن اقتصاد شناور

  رئیس جمهور تهمت را بالا مشاور اقتصادی لری Kudlow به نظر می رسد در فاکس نیوز و نشانه های دولت بود و جزئی به “مبادلات” برای حفظ اقتصاد در رفتن.

  لنگر خواسته Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی مورد تهمت را توییت: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

  “ما در حال رفتن به سعی کنید برای انجام این کار” Kudlow گفت. “ما نمی توانیم شاتر اقتصاد است. اقتصادی هزینه به افراد است فقط بیش از حد بزرگ است.”

  و اضافه کرد که او در مورد این موضوع با مغلوب ساختن پیشی جستن “اواخر شب گذشته,” Kudlow گفت: “اجازه دهید آن را یک هفته دیگر.”

  “رئیس جمهور درست بود. درمان نمی تواند بدتر از این بیماری و ما قصد داریم تا به برخی از مشکل مبادلات.”

  او همچنین گفت که او مبهوت در دموکرات نیست تصویب این آخرین بسته محرک.

  “من فقط نمی تواند باور کند که طرف دیگر راهرو نمی خواهد به ما کمک کند در این.”

  ایالت مینه سوتا ctq اعلام شوهرش دارای آزمایش مثبت برای COVID-19

  مینه سوتا سناتور و نامزد سابق ریاست جمهوری ctq اعلام کرد که همسرش را, جان Bessler دریافت مثبت coronavirus نتایج آزمون صبح روز دوشنبه.

  “او خسته است و بیمار اما بسیار قوی و انعطاف پذیر شخص,” او نوشت. “من دوست دارم شوهر من خیلی خیلی زیاد و نه قادر بود در بیمارستان در کنار او یکی از سخت ترین چیز در مورد این بیماری است.”

  Bessler منتظر پنج روز برای نتایج آزمون Klobuchar گفت: در یک تماس را فشار دهید با یک رای-با-ایمیل وکالت ،

  مینه سوتا سناتور گفت: آنها دیده نمی شود یا دیگر برای 14 روز پس او است در نظر گرفتن یک آزمون و یا خود quarantining.

  مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به سیگنال خود را 15 روز دستورالعمل ممکن است ارزش اقتصادی تاثیر

  هشت روز به کاخ سفید را 15 روز دستورالعمل به سرعت گسترش coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به سیگنال است که اقدامات انجام شده برای پهن کردن منحنی — و احتمالا گسترش آنها را — می تواند بدتر از این ویروس خود را.

  رئیس جمهور توییتی حدود نیمه شب در همه کلاه: “ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را. در پایان از 15 روز دوره ما تصمیم به راه که ما می خواهم برای رفتن!”

  در حالی که کارشناسان بهداشت عمومی تگرگ اثربخشی دستورالعمل در کاهش گسترش بیماری برخی از محافظه کاران معتقدند که اثرات اقتصادی از COVID-19 تبدیل شده اند بیش از حد شدید است.

  رئیس جمهور با اخراج تعدادی از رسانهها صبح روز دوشنبه در حمایت از این ایده است که هزینه های اقتصادی گسترش سخت اجتماعی فاصله راهنمایی فراتر از پانزده روز می تواند بیشتر از بهداشت عمومی به نفع ادامه دارد.

  جراح عمومی جروم آدامز در عین حال گفت: در ان بی سی: “من می خواهم به درک — این هفته آن را به بد. و ما واقعا نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت … بنابراین ما واقعا نیاز هر کس به در خانه بماند.”

  بیش از آخر هفته رئیس جمهور ارائه نشانه کمی از آنچه که او قصد دارد برای انجام در پایان 15 روز دوره زمانی که مورد سوال در مورد آن در جلسات مطبوعاتی.

  او گفت: “من امیدوارم که ما نمی خواهد که برای” گسترش ارشاد اما این که “ممکن است” او خواهد شد.

  در روز شنبه او را تنها می گویند: “ما باید برای دیدن آنچه که نتیجه این است که” در پایان 15 روز: “ما می خواهیم برای مسطح کردن که و ما در حال رفتن به ببینید که چه نتیجه است.”

  دولت از بسته محرک: مذاکرات هنوز در جریان سناتور تست مثبت برای COVID-19

  قانونگذاران و تهمت مقامات دولت قادر به رسیدن به یک توافق یکشنبه شب در نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به منظور خدمت به عنوان یک تاسیسات برای آمریکایی ها و کسب و کار به عنوان coronavirus همچنان به نگه داشتن اقتصاد در متوقف مجازی.

  رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin قبلا تنظیم دوشنبه به عنوان مهلت ارسال آثار به “فاز سه” به تصویب رسید و رئیس جمهور میز-اما مذاکرات متوقف شده پس از دموکرات ها رای دادند و به اتفاق آرا یکشنبه شب برابر شروع بحث در سنا طبقه — ارسال رهبری بازگشت به تخته رسم.

  دموکرات ها می گویند این قانون انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کسب و کارهای کوچک در حالی که به Mnuchin یک “دوغاب صندوق” با کمی نظارت در حالی که جمهوری خواهان استدلال می کنند فوریت در گذشت آن که شامل اندازه گیری برای ارسال 1200 دلار امداد چک به طور مستقیم به برخی از آمریکایی ها.

  به مذاکرات ادامه سهشنبه کند بنابراین خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر کاپیتول هیل. کنتاکی ایالت کنتاکی شد اولین سناتور به اعلام او آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه پس از او با تعامل چند نمایندگان مجلس و سنا در هفته گذشته.

  پولس اعلام درخواست یوتا سنسور. میت رامنی و مایک لی به خود قرنطینه آوردن تعدادی از کنار سناتور به پنج و تعادل در سنا به نزدیکی حتی تقسیم: 48 عربستان — 47 دموکرات.

  مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نخست وزیر ژاپن را هدایت ایالات متحده در آن سال 2020 المپیک تصمیم

  در حالی که ژاپن در حال حاضر وزن امکان تعویق بازی های المپیک تابستانی, رئیس جمهور تهمت صبح امروز توییتهایی که آمریکا “خواهد بود هدایت خواسته های نخست وزیر آبه.”

  رئیس جمهور جیر می آید پس از کانادا اعلام کرد که آنها نمی خواهد ارسال ورزشکاران به بازی در تابستان امسال و پس از استرالیا گفت: ورزشکاران خود را به “آماده شدن برای بازی های المپیک توکیو در شمال تابستان 2021.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن, مقابل, است, تعویق انداختن, به نخست وزیر ژاپن برای تصمیم گیری در مورد آنچه که بهترین برای تیم.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • ABC News’ بن Gittleson, Jordyn فلپس جان پارکینسون و تریش ترنر کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>