Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده در سراسر کشور محدودیت

ABC News Corona Virus Government. Response

مغلوب ساختن پیشی جستن چهره سوالات پس از تغییر ناگهانی در COVID-19 پیام.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالای مقامات بهداشت هشدار داد آمریکایی ها برای رسیدن به یک “بسیار دردناک” چند هفته پیش رو به آنها تحویل داده و طرح خود را روز شنبه که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی ها می میرند از رمان coronavirus حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات به شدت به دنبال.

دور از رئیس جمهور vision فقط در هفته گذشته از “بسته بندی کلیساها” در عید پاک, تیره و تار رو مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر می گوید که 100000 زندگی از دست داده است “بسیار کم تعداد” در مقایسه با 2.2 میلیون طرح اگر هیچ چیز انجام شده بود.

پس از مقایسه COVID-19 به آنفولانزا و کمرنگ جلوه دادن آن مسری طبیعت برای هفته — اصرار آمریکایی ها می خواستم به بازگشت به کار — تهمت چهره سوالات چهارشنبه در چگونگی منحنی نگاه ممکن است در حال حاضر دولت فدرال در پاسخ دیر-و در مورد اینکه آیا در سراسر کشور محدودیت باید به تصویب به عنوان فرمانداران به دنبال هدایت است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا چهار شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار آمریکایی “بسیار دردناک” دو هفته پیش رو به عنوان apex روش
 • Fauci و Birx می گویند 100,000 به 240,000 بینی به مرگ حتی با اجتماعی فاصله اقدامات
 • آن روز برای اولین بار کاخ سفید را تمدید اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق ماه آوریل
 • تهمت شرکت در یک تماس تلفنی با خانواده های نظامی در COVID-19 دیدگاه در 2:30 بعد از ظهر
 • کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه قرار است برای 5 p. m.
 • در اینجا آخرین تحولات در دولت پاسخ:

  FBI آکادمی تعلیق کلاس با توجه به COVID-19

  در حالی که اف بی آی و دیگر سازمان های اجرای قانون همچنان به اصرار خود در استقرار امنیت شده است مانع گسترش coronavirus بحران است و در حال حاضر منجر به توقف موقت در کلاسهای آموزشی به اداره, نسل بعدی رهبران در آکادمی FBI در Quantico, Virginia.

  “مشاوره با ما افسر ارشد پزشکی و اجرایی, رهبری, کلاس های آموزشی در آکادمی FBI شده اند به حالت تعلیق موقت” اف بی آی در بیانیه ای گفت. “ما به طور مستمر ارزیابی تعلیق باقی می ماند و آمادگی برای از سرگیری آموزش زمانی که امن و مناسب به عنوان توصیه شده توسط ما افسر ارشد پزشکی.”

  یک منبع آشنا گفت: ABC News که یکی از دلایل تعلیق در کلاس “به دلیل اجرای قانون رهبران مورد نیاز هستند که به آنها خدمت می کنند” اشاره به آکادمی مدرسان.

  جراح عمومی: ‘حتی اگر شما یک ماسک آن را نمی توان در هزینه های اجتماعی فاصله’

  جراح عمومی جروم Adams اذعان شنبه که گسترش در سراسر کشور اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق مارس ممکن است به اندازه کافی زمان به سرعت گسترش رمان coronavirus در برخی از مناطق “بسته به جایی که آنها در منحنی.”

  “ما به دنبال در این 30 روز آینده به عنوان فرصتی برای کل کشور به واقعا درک اگر ما در انجام کارهای درست پس از آن ما می توانید با ما صاف منحنی در مناطق مختلف و در واقع به طرف دیگر” آدامز گفت: ABC News’ “صبح به خیر آمریکا”.

  او همچنین توضیح داد که داده ها از کالیفرنیا ایالت واشنگتن و جاهای دیگر ساخته شده روشن است که ممکن است برای پهن کردن یک منحنی.

  “اگر شما در حال تهاجمی در مورد کاهش, شما می توانید از طریق به طرف دیگر و معمولا در حدود سه هفته یا بیشتر به اوج خود رسید و شروع به دیدن موارد پایین آمده است,” او گفت مهم ترین چیزی که مردم می توانند انجام دهند این است که در خانه بمانند.

  آدامز تایید دولت فدرال “خواسته CDC به نگاهی دیگر یا نداشتن بیشتر مردم ماسک جلوگیری از انتقال این بیماری به افراد دیگر” در حالی که تاکید بر عموم نباید لباس N95 ماسک.

  “اگر شما یکی از کسانی که N95 ماسک, شما ممکن است در نظر گرفتن آن از دست یک مراقبت های بهداشتی کارگران که به شدت به آن نیاز دارد به مراقبت از بیماران,” او اضافه شده است.

  پرسید: اگر متحده است که باید صادر نشده stay-at-home سفارشات مانند فلوریدا نیاز به سختگیرانه تر Adams گفت: آن را به فرمانداران اما متحده باید مردم با “حمایت اجتماعی به طوری که آنها می توانید انجام دهید همه چیز درست است.”

  “ما اعتماد فرمانداران و شهرداران به درک مردم خود و درک اینکه آیا یا نه آنها احساس آنها می تواند اعتماد مردم در کشورهای خود را به تصمیم گیری درست,” او گفت:.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • ABC News’ بن Gittleson, Jordyn فلپس و الکساندر Mallin کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>