Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: نسبت ناروا می دهد اولین واکنش به 100,000 مرگ و میر

در آن زمان رئیس جمهور بیش از 14 ساعت به اذعان غم انگیز رقم است.

بیش از 14 ساعت پس از 100,000 آمریکایی اند از رمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه اذعان کرد شمار کشته شدگان آن را “بسیار غم انگیز نقطه عطف است.”

در یک صدای جیر جیر پنج شنبه صبح و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خود را گسترش “همدردی قلبی و عشق برای همه چیز است که این مردم بزرگ ایستاده بود برای نشان دادن.”

این می آید پس از رئیس جمهور برای ماه عنوان coronavirus مقایسه آن را به آنفولانزا و پیشنهاد در طول ماه مارس که این کشور نمی رسد 100,000 مرگ و میر.

در همان زمان در چه منتقدان می گویند بخشی از تلاش برای منحرف کردن اذهان از اخبار بد-و به برجسته او ادعا می کند که کشورهای در حال حرکت به پست الکترونیکی-در رای گیری میان همه گیر خواهد شد و منجر به تقلب — مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضای یک فرمان اجرایی روز شنبه در رسانه های اجتماعی است که آن را آسان تر برای شرکت های مانند Twitter, Facebook و Google برگزار می شود مسئول و چهره های حقوقی برای مطالب نوشته شده بر روی سیستم عامل خود پس از توییتر واقعیت-بررسی دو رئیس جمهور توييتها در پست الکترونیکی-در برگه های رای.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا پنج شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان مرگ و میر بیش از 100,000 خواستار آن را “بسیار غم انگیز نقطه عطف”
 • مجلس رای می رود به تغییر بخش هایی از چک حفاظت از برنامه
 • Dept. زايمان: 40 میلیون آمریکایی که در زمینه بیکاری در آخرین 10 هفته
 • مغلوب ساختن پیشی جستن به امضای یک فرمان اجرایی محدود کردن دامنه از یک قانون حمایت از رسانه های اجتماعی و شرکت های فن آوری
 • دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany دارای یک جلسه در ساعت 2 بعد از ظهر
 • مغلوب ساختن پیشی جستن رود به امضای فرمان اجرایی علیه رسانه های اجتماعی شرکت ها

  رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است توییتی از آن خواهد شد “یک روز بزرگ برای رسانه های اجتماعی و عدالت” را به عنوان او می رود به امضای یک دستور اجرایی که می تواند در معرض عامل های رسانه های اجتماعی بیشتر به قوانین و مقررات و دعاوی زیر در توییت خود ادعا گسترده تقلب خواهد شد و نتیجه از متحده اجازه می دهد پست الکترونیکی-در رای گیری میان همه گیر.

  این پیش نویس به دست آمده توسط شبکه خبری ABC می آید پس از توییتر در اوایل این هفته اضافه شده واقعیت-چک به دو رئیس جمهور توييتها وی از سوی مامورین پست الکترونیکی-در برگه های رای را تولید تقلب در تماس تلفنی با رئیس جمهور مطالب “برنامه به طور بالقوه گمراه کننده است.”

  آن را می پرسد که دامنه از بخش 230 در قانون شناخته شده به عنوان قانون ارتباطات نجابت فراهم می کند که گسترده ایمنی به وب سایت های که معاون کشیش بخش و متوسط خود را در سیستم عامل روشن شود با مهار برخی از مسئولیت حمایت.

  کارشناسان هشدار می دهند این می تواند تاثیر عمده ای بر آزادی بیان در رسانه های اجتماعی و پیش بینی آن می تواند زمین را در دادگاه.

  — ABC News’ کاترین Faulders

  آنچه که در مورد coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>