Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن مصرف دارو اثبات نشده

اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه آمد و به دفاع از خود بعد از ظهر سه شنبه بیش از آنچه که او گفت که او با استفاده از اثبات نشده دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای COVID-19 با وجود یک مطالعه نشان می دهد خطرات ناشی از مواد مخدر و نگرانی های ایمنی از FDA.

“این یک شهرت بد تنها به این دلیل که من ترویج و بنابراین من بدیهی است که بسیار بد پروموتر. اگر هر کسی دیگری که ما در حال ترویج آن, آنها می گویند این بزرگترین چیزی که تا کنون” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران در کاخ سفید نشست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ ضد مالاریا مواد مخدر به عنوان یک امکان “تغییر بازی” درمان COVID-19 و در روز دوشنبه گفت: او را گرفته یک قرص در روز برای حدود یک هفته و نیم هر چند او گفت که او “صفر علائم است.”

هر چند این دارو در حال حاضر در کنترل بالینی برای کارگران خط مقدم FDA به تازگی هشدار داد در برابر گرفتن “در خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین با انتقاد یک مطالعه گذشته نگر از جانبازان بستری در ایالات متحده که بیشتر مرگ و میر در میان بیمارانی که در زمان این دارو به عنوان مخالف به کسانی که موفق به دریافت استاندارد مراقبت. او آن را به نام “false” “ساختگی” و “مغلوب ساختن پیشی جستن دشمن بیانیه است.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا سه شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین و روي به عنوان یک کروناویروس ‘پیشگیرانه” با وجود هشدارهای FDA
 • مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به کاپیتول هیل به دیدار با اوباما در هفتگی خود سیاست ناهار
 • مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در حمایت از ملت و کشاورزان و دامداران و مواد غذایی زنجیره تامین
 • پنس Mnuchin, مک کانل و مک کارتی ملاقات در کاپیتول هیل
 • Mnuchin و رئیس بانک فدرال جروم پاول شهادت قبل از کمیته امور بانکی مجلس سنا
 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او تجربه کرده است ‘هیچ تاثیری’ از هیدروکسی کلروکین می افزاید: او می خواهم توصیه این دارو به دیگران با رضایت خود پزشکان

  رئیس جمهور تهمت و گفت: او تا به حال هیچ گونه عوارض جانبی قابل توجه از مصرف هیدروکسی کلروکین و توضیح داد: برای اولین بار است که تصمیم خود را برای شروع به مصرف مواد مخدر مربوط به دو موارد مثبت COVID-19 در کاخ سفید هفته قبل از آخرین.

  “من تا به حال هیچ تاثیری از آن است. من احساس می کنم همان. من تغییر نکرده من فکر نمی کنم بیش از حد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفاع از تصمیم خود برای گرفتن دارو به عنوان پیشگیری کننده. “به نظر نمی رسد به هر گونه تاثیر در من است اما به نظر می رسد فوق العاده خط دفاع است.”

  رئیس جمهور قبلا گفته او شروع به مصرف این دارو حدود یک هفته و نیم پیش اما آن نبود تا این بعد از ظهر که او توضیح داد که چگونه کسانی که موارد مثبت تحت تاثیر تصمیم خود را برای شروع مصرف دارو.

  “من نیز تا به حال یک مورد که در آن ما تا به حال کسی نسبتا نزدیک به من بسیار خوب و جوان مردان همکار. او آزمایش مثبت است. و او آزمایش مثبت به علاوه من مقابله با مایک زیادی است. او تا به حال کسی به او نزدیک که من هم دیدن که تست مثبت است. من فکر کردم از من نظر بد نیست یک بار به آن را. از آنجا که ما تا به حال ترکیب. آن دو نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در توضیح شخصی خود تصمیم به مصرف دارو نیست.

  او ادامه داد: برای ترویج مواد مخدر به عنوان یک درمان موثر در درمان و پیشگیری از COVID-19 رغم عدم شایستگی علمی در انجام این کار و می گوید: “و بعد فورا رفت واز یک شهرت بد تنها به این دلیل که من آن را ترویج.”

  “این فوق العاده ای بدست, بررسی, برخی از مردم از جمله بسیاری از پزشکان در سراسر جهان است. و شما باید نگاه در برخی از مطالعات. آنها شگفت انگیز بوده است, برخی از مطالعات. اما تا به مردم و این من فکر می کنم به شدت توصیه به مردم با پزشکان خود مشاوره و اذعان به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  ABC News’ Jordyn فلپس

  مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به حمله به مطالعه در بیمارستان بستری جانبازان آذر و Wilkie آمده برای دفاع از خود

  برای دومین روز متوالی مغلوب ساختن پیشی جستن پاره به یک مطالعه گذشته نگر از جانبازان بستری در ایالات متحده که بیشتر مرگ و میر در میان بیمارانی که در زمان این دارو به عنوان مخالف به کسانی که موفق به دریافت استاندارد مراقبت خواستار آن را “نادرست” “ساختگی” و “مغلوب ساختن پیشی جستن دشمن بیانیه است.”

  “این یک غلط مطالعه انجام شده که در آن آنها آن را برای بسیار افراد بیمار بسیار بیمار مردم آماده بودند که به مرگ است. آن داده شده بود بدیهی است که دوستان دولت و مطالعه بیرون آمد که مردم آماده بودند به مرگ است. همه به او بد و مشکلات با قلب و دیابت و هر چیز دیگری شما می توانید تصور کنید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از داشتن بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر و امور جانبازان وزیر رابرت Wilkie وزن در.

  آذر تکرار رییس جمهور با اشاره FDA تایید کرده است هیدروکسی کلروکین برای چندین دهه برای دیگران “خارج از برچسب مقاصد” — اما ذکر این آژانس هشدار.

  “سیستم ما در اینجا در ایالات متحده است که هنگامی که یک دارو مورد تایید قرار گرفته و در بازار با یک دکتر مشورت با یک بیمار ممکن است استفاده از آن را برای آنچه ما تماس خارج از برچسب مقاصد هستند که نشانه ای است که هنوز ثابت نشده و هنوز در برچسب” آذر گفت. “ما هنوز در حال کار بر روی برخی از مطالعات کنترل شده پیش از آن در پیشرفت بیماری به دیدن اگر ما می تواند اندازه گیری اثربخشی آن در جلوگیری از تکثیر ویروس و گسترش خفيف موارد به جای جدی تر است و داده ها است که هنوز هم در انتظار است.”

  رئیس جمهور سپس قطع آذر به می گویند: “بسیار خوب” و سپس پرسید: Wilkie به صحبت می کنند که تاکید کرد اگر چه مطالعه و در بیمارستان, او گفت: آن را ندارد “و مطالعه است.”

  “بود که یک VA مطالعه” Wilkie گفت: تلاش برای فاصله خود را با آژانس از تجزیه و تحلیل. “محققان در زمان و اعداد. و آنها نمی بالینی آنها را بررسی کند. آنها داوری نیست. آنها حتی آنچه در نگاه رئیس جمهور تنها به ذکر مختلف شرکت morbidities که بيمار اشاره شده است که در مطالعه بود.”

  این مطالعه بخشی از بودجه توسط دولت فدرال موسسه ملی بهداشت و انجام امور جانبازان بیمارستان.

  مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه فرمان اجرایی را به حالت تعلیق مقررات مانع بهبود اقتصادی

  در بعد از ظهر چهارشنبه در اتاق کابینه رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او آموزش سازمان های فدرال به وزن و تعلیق هر گونه مقرراتی که مانع بهبود اقتصادی در میان همه گیر.

  “در چند دقیقه, من امضای یک فرمان اجرایی آموزش سازمان های فدرال به استفاده از هر و همه قدرت به وزن تعلیق و حذف مقررات غیر ضروری که مانع بهبود اقتصادی. و ما می خواهیم به ترک آن که در راه است. ما می خواهیم به ترک آن که در راه است. در برخی از موارد ما قادر نخواهد بود به اما در موارد دیگر ما را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  محافظه کاران تحت فشار قرار دادند که در هفته های اخیر برای تحریک اقتصاد از طریق مقررات زدایی به جای یکی دیگر از امداد گران بسته است.

  او همچنین گفت که او دستور سازمان به استفاده از مقامات اورژانس به سرعت کاهش مقررات.

  “ما تا به حال موارد که در آن آن را به 20 سال برای ساخت یک بزرگراه است. شما را مجبور به رفتن را از طریق سازمان های مختلف برای به دست آوردن همان مجوز. من در زندگی با آن در بخش خصوصی, بنابراین من می دانم که آن را بهتر از هر کسی” رئیس جمهور ادامه داد. “ما در حال خلاص شدن از همه آن است.”

  درست قبل از امضای کپی دیسک تهمت اشاره کرد: “این به شما می دهد قدرت فوق العاده ای برای کاهش قوانین و مقررات.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد بعد از ظهر اظهارات روز سه شنبه ادعا موارد تعداد coronavirus در حال پایین رفتن “بسیار سریع” — هر چند برخی از مناطق هنوز هم شاهد موارد افزایش است.

  معاون رئیس جمهور مایک پنس تکرار این رئیس جمهور خوش بینی و افزود که آمریکا را “شاید” بود انجام 40 تا 50 میلیون آزمون در ماه سپتامبر است.

  مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از گرفتن اثبات نشده مخدر انتقاد شدید مطالعه پیدا کردن خطرات

  پس از اتمام ناهار با اوباما و کنگره یک unmasked رئیس جمهور تهمت به خبرنگاران گفت: همه آنها “یک جلسه بزرگ.”

  “ما بسیاری از چیزهای بسیار مثبت اتفاق می افتد در هر دو شرایط کشور در شرایط انتخابات که در حال آمدن است” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اولویت ما باید یک اولویت برای کشور — و آوردن آن را به عقب. من با استفاده از عبارت ” انتقال به عظمت است.’ ما در حال رفتن به یک واقعا خوب سه ماهه سوم. آن را در حال حاضر اتفاق می افتد.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن که مهمترین آنها به شکل رایج بیماری قلبی در دفاع از خود با استفاده از هیدروکسی کلروکین وقتی پرسیده شد که اگر آن را خوب است برای او را به ترویج زمانی که کارشناسان بهداشت و درمان از جمله FDA هشدار داده اند از عوارض جانبی جدی است.

  “من کار با پزشکان و اگر شما نگاهی به یک نظرسنجی تنها بد بررسی آنها پس از دادن آن به مردم است که در بسیار بد شکل است. آنها بسیار قدیمی است. تقریبا مرده است. این یک تهمت دشمن بیانیه” رئیس جمهور گفت: صحبت از صورت گذشته نگر و غیر کارشناسی مطالعه از جانبازان بستری از طریق وزارت امور سربازان سابق که در بر داشت هیدروکسی کلروکین در ارتباط با افزایش نرخ کلی مرگ و میر در COVID-19 بيمار.

  او در ادامه به استناد گزارش های دیگر که او گفت: حمایت از اعتقاد خود را که هیدروکسی کلروکین موثر است.

  “در حال حاضر اگر شما نگاه کنید در برخی از گزارش ها که بیرون آمد از ایتالیا آمد که خارج از فرانسه که بیرون آمد از دیگران بسیاری از ما کارگران خط مقدم آن را به دلیل احتمالا — و من فکر می کنم آن را ندارد — اما شما می دانید که مردم در حال رفتن به را تشکیل می دهند ذهن خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “علاوه بر آن نمی صدمه دیده مردم است. از آن شده است در بازار برای 60 یا 65 سال برای مالاریا لوپوس و چیزهای دیگر.”

  چند بهداشتی کارشناسان هشدار داده اند که این دارو می تواند عوارض جانبی خطرناک مانند باعث بالقوه مرگبار نامنظم قلب ریتم.

  تحلیل تهمت ذکر شده که او به نام “تنها منفی” به مواد مخدر منتشر شد medRxiv و تجزيه و تحليل 368 بيمار مرد با متوسط سن بیش از 65 در VA سلامت سیستم تشخیص داده و با COVID-19.

  “در این مطالعه ما هیچ مدرکی وجود ندارد که استفاده از هیدروکسی کلروکین با یا بدون آزیترومایسین, کاهش خطر ابتلا به تهویه مکانیکی در بیماران بستری با Covid-19. یک انجمن به طور کلی افزایش مرگ و میر شناسایی شد در بيماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین به تنهایی” نویسندگان این مطالعه نوشت. “این یافته ها اهمیت انتظار نتایج مداوم آینده نگر تصادفی کنترل شده با مطالعات قبل از گسترده تصویب این مواد مخدر.”

  وجود دارد و 70 مرگ در مطالعه است. هجده از این مرگ و میر در بیماران مبتلا تحت درمان با هیدروکسی کلروکین در مقایسه با 27 مرگ و میر در کسانی که مصرف هیدروکسی کلروکین و 25 مرگ و میر در کسانی که مصرف هیدروکسی کلروکین به علاوه روي — ترکیبی تهمت تایید کرده است.

  رئیس جمهور در ادامه به ادعا می کنند که علم در اطراف مواد مخدر تبدیل شده است politicalized.

  “من فکر می کنم آن را به شما می دهد یک سطح اضافی از ایمنی اما شما می توانید بپرسید بسیاری از پزشکان که به نفع آن است. بسیاری از کارگران خط مقدم نمی رفتن وجود دارد مگر اینکه آنها هیدروکسی. و این هم این است که یک فرد تصمیم را, اما آن را تا به حال شهرت زیادی و اگر آن را به کسی دیگری غیر از من افراد می گویند هی نیست که هوشمند؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  FDA اجازه می دهد خط مقدم کارگران به استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان بخشی از کنترل های بالینی, اما هنوز هم وجود دارد هیچ مورد تایید FDA پیشگیرانه داروها یا واکسن برای COVID-19.

  پرسید: اگر او تا به حال یک پاسخ به مجلس نانسی پلوسی نشان می دهد او را “چاق,” مغلوب ساختن پیشی جستن به نام او را “اتلاف وقت” قبل و بعد از اضافه کردن او یک “زن بیمار” با “بسیاری از مشکلات روحی و روانی.”

  وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت با استفاده از دارو اثبات نشده سه شنبه پلوسی گفت که “یک ایده خوب نیست.”

  “من می خواهم به جای او نمی تواند چیزی را که بوده است مورد تایید دانشمندان به خصوص در گروه سنی خود و در خود باید ما می گویند, وزن, گروه, ‘چاق’ آنها می گویند” حزب دموکرات کالیفرنیا با سی ان ان گفت.

  ABC News’ Jordyn فلپس

  بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن پنس است که مصرف هیدروکسی کلروکین

  در حالی که رئیس جمهور تهمت است که مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری کننده خود را معاون رئیس جمهور است.

  یک سخنگو به پنس تایید شنبه او است نه مصرف مواد مخدر است.

  معاون رئیس جمهور برای اولین بار تایید کرد که او است که مصرف این دارو در عین حال-به-هوا فاکس نیوز مصاحبه پس از نادیده گرفتن مکرر فریاد زد: سوال از خبرنگاران در مورد این موضوع.

  الان 11 روز از معاون مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای ویروس.

  ABC News’ Jordyn فلپس

  مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او پس از ویرجینیا ‘دیوانه فرماندار در رویداد در آمریکا و کشاورزان و دامداران و مواد غذایی زنجیره تامین

  وزارت کشاورزی آغاز شده است روند خرید و توزیع 3 میلیارد دلار محصولات کشاورزی به کسانی که نیاز دارند از طریق یک “جعبه مواد غذایی توزیع برنامه” رئيس جمهور تهمت و گفت: در رویداد سه شنبه.

  “ما در حال ارائه به 19 میلیارد دلار برای حمایت از ملت ما تولید کشاورزی حفظ سلامت ما مهم مواد غذایی زنجیره تامین و ارائه کمک های غذایی به خانواده های آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: زبان به کلی بودجه مجاز توسط مراقبت عمل می کنند که بسته بندی مواد غذایی در برنامه قرار دارد ، “شما می توانید به بازگشت به آبراهام لینکلن. وجود ندارد رئیس جمهور است که درمان کشاورزان مانند مغلوب ساختن پیشی جستن.”

  کشاورزی منشی سانی Perdue گفت: در ماه گذشته که 16 میلیارد دلار از این برنامه خواهد بود در پرداخت های مستقیم به کشاورزان که تجربه کرده اند, ضرر و زیان در طول همه گیر و 3 میلیارد دلار خواهد خرید محصولات کشاورزی از کشاورزان به بانک های مواد غذایی.

  مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: توزیع مواد غذایی محلی شرکت — “که بسیاری از آنها کسب و کارهای کوچک منفی نهفته همچنین توسط این وحشتناک طاعون” — آغاز شده و تحویل این هفته است.

  او سپس به یک تعداد انگشت شماری از کشاورزان و دامداران که در ستایش از رئیس جمهور برای این برنامه و دختر خود را و مشاور Ivanka Trump, که آن را به نام “یک چرخه بزرگ” برای کمک به کوچک توزیع کنندگان و کشاورزان و کسانی که در نیاز او گفت:.

  دعوت به بازدید از ویرجینیا توسط یک سیب زمینی کشاورز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “مراقب باشید من ممکن است.”

  “من آنجا خواهم بود. ما میخوایم ما قصد داریم پس از ویرجینیا را با دیوانه فرماندار. ما قصد داریم پس از ویرجینیا است. آنها می خواهند به خود را متمم دوم دور شما می دانید که درست است ؟ شما باید هیچ کس امنیت سیب زمینی خود را” رئیس جمهور ادامه داد.

  ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم یک دموکرات و هیچ غریبه ای به رئیس جمهور انتقاد را به آتش پاسخ به یک خبرنگار CBS را صدای جیر جیر — و او شامل پزشکی پیشنهاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

  “من در ویرجینیا مزرعه آقای رئیس جمهور — ما سیب زمینی خوب هستند. و به عنوان تنها پزشک در میان ملت ما فرمانداران, من به شما پیشنهاد توقف مصرف هیدروکسی کلروکین. بیایید همه برای بازگشت به کار” نرتهم گفت.

  ABC News’ استفانی اببس

  دبیر مطبوعاتی کاخ سفید نمی دانید ‘دقیق منطق’ پشت تهمت استفاده از هیدروکسی کلروکین, Birx به نظر می رسد به چشم پوشی پرسش

  دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: امروز صبح که او نمی دانم “دقیق منطق” پشت رئیس جمهور تهمت تصمیم به هیدروکسی کلروکین اما که “رئیس جمهور فقط می خواستم به شفاف خود را در مورد بهداشت شخصی تصمیم گیری است که او ساخته شده در مشورت با دکتر خود.”

  “من نمی باید هر گونه اطلاعات در مورد دقیق منطق,” او گفت: فاکس نیوز که پرسید برای جزئیات بیشتر. “بود که یک شخصی شور و مشورت با دکتر کانلی و رئیس جمهور.”

  McEnany اشاره کرد که “هر گونه استفاده از هیدروکسی کلروکین به مشورت با دکتر خود” و نیاز به نسخه پزشک.

  صحبت با خبرنگاران در خارج از کاخ سفید پس از مصاحبه McEnany را رد کرد و سوال در مورد هر گونه ابهام و دقیق بیان این یادداشت از کاخ سفید پزشک شان کانلی منتشر شد دوشنبه شب گفت: هدف “بود به پزشکی منطق” برای تصمیم گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را.

  “هدف از این نامه آمده نشان می دهد که دکتر کانلی موافقت با تجزیه و تحلیل است که از مزایای مهم تر خطر,” او گفت:. “رئیس جمهور باید در کلام او و هدف از این نامه بود که نشان می دهد که فقط به عنوان آن را منطق پشت آن است.”

  کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx نادیده گرفته یک سوال از یک خبرنگار صبح امروز در موضوع, به عنوان او راه می رفت با یک دوربین در کاخ سفید در جلوی خانه. او به جای اظهار نظر در آب و هوا.

  ABC News’ بن Gittleson

  پنس در دیدار با Mnuchin, مک کانل و مک کارتی در کاپیتول هیل

  نزدیک به دو هفته پس از دبیر مطبوعاتی خود را آزمایش مثبت برای COVID-19 معاون رئیس جمهور مایک پنس در ساختمان کاپیتول ایالات متحده امروز صبح برای ملاقات با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل “به بحث در مورد COVID-19 و اقتصاد” به گفته یک سخنگوی مک کانل.

  چهار برنامه ریزی شده بود به ملاقات قبل از Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول شهادت قبل از سنا کمیته امور بانکی.

  مک کانل سوال شد در هفته گذشته اگر او مخالف اقدامات در خانه جدید لایحه مانند پرداخت های مستقیم برای آمریکایی ها و یا خطر پرداخت برای کارگران ضروری.

  “آنچه من گفته ام این است که ما در حال گرفتن یک نگاه در آنچه که ما در حال حاضر انجام می شود. و ما اضافه شده حدود 3 تریلیون دلار به بدهی های ملی و ارزیابی اثربخشی است که قبل از تصمیم گیری برای رفتن به جلو. من در بحث همه ما با دولت. اگر ما رسیدن به یک تصمیم همراه با دولت برای حرکت به فاز دیگر است که می تواند زمان را به ارتباط برقرار کردن با دموکرات” او گفت:.

  ABC News’ تریش ترنر

  مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی 4-صفحه نامه ای در مورد که در بودجه تهدید دائمی نگه دارید

  با استناد به نگرانی در مورد آنچه که او به نام “سازمان بهداشت جهانی هشدار دهنده عدم استقلال از جمهوری خلق چین” رئیس جمهور تهمت اواخر دوشنبه توییتی, چهار-صفحه نامه به این که مدیر کل گفت: اگر سازمان ملل متحد “نیست متعهد به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت ایالات متحده بودجه دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.”

  اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او کاهش یافته است یک فرصت به صحبت می کنند به این که مجازی مجمع در این بیماری همه گیر به دلیل “آنها انجام داده ایم بسیار غمگین در آخرین دوره از زمان” و “آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین است.”

  رئیس جمهور چین شی جینپینگ عبور نمی کند تا شانس خود را به آدرس که تصمیم گیری بدن. در طول سخنان خود شیان پشتیبانی بین المللی پس از بررسی همه گیر به پایان می رسد و همچنین گفت: چین خواهد اهدای 2 میلیارد دلار به جهانی coronavirus کمک.

  ABC News’ بن Gittleson

  آنچه که در مورد coronavirus:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>