Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: Mnuchin می گوید مدعیان ‘مرتبط’

دولت فدرال شده است نورد از آن پاسخ به کروناویروس بحران, تلاش برای کاهش سرعت گسترش و سرپا نگه داشتن اقتصاد, که, گرفته, شدید, ضربه, به عنوان نشان داده شده توسط تاریخی مدعیان شماره پنج شنبه.

در آستانه وخیم گزارش در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مطبوعاتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “بخش های زیادی از کشور ما” می تواند احتمالا “بازگشت به حالت عادی” خیلی زودتر از دیگران در حالی که ملت پیشرو متخصص در بیماری های همه گیر, Dr. Anthony Fauci هشدار داد که “این ویروس باعث می شود جدول زمانی است.”

در یک تلاش آشکار برای مبارزه با رشد اقتصادی خرید اینترنتی سنا پاک عظیم بسته امداد به اتفاق آراء اواخر روز چهارشنبه. آن حرکت می کند به خانه برای رای برای جمعه.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا پنج شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • پنجشنبه 11 بعد از رئیس جمهور 15 روز دستورالعمل به سرعت گسترش
 • سنا گذشت 2 تریلیون دلار بسته امداد در اتفاق آرا سر به خانه
 • تهمت شرکت در یک رهبران G20′ ویدیو تلفنی صبح امروز
 • مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید می کند او را به نظر می رسد در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه برنامه ریزی برای 5 p. m.
 • وزارت کار گزارش ثبت 3.28 میلیون نفر از کارگران در ایالات متحده زمینه را برای مدعیان بیکاری در هفته گذشته
 • در اینجا آخرین تحولات در دولت پاسخ:

  خانه رهبران آماده شدن برای رای دادن در 2 تریلیون دلار سنا لایحه

  مجلس نانسی پلوسی گفت: او “افتخار” از 2 تریلیون دلار بسته امداد خانه تنظیم شده است به نظر صبح روز جمعه با اضافه کردن او احساس می کند “برخی از ما دو حزبی رای می دهند.”

  “کنگره دموکرات ها در سنا و در خانه قادر به تلنگر این بیش از یک, شرکت های بزرگ, trickle-down, نسخه جمهوریخواه به حباب های کارگران-اولین خانواده-اولین قانون” پلوسی گفت. “ما برخی از چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم اما در ابتدا ما می خواهیم را به غرور و افتخار در آنچه اتفاق می افتد وجود دارد.”

  با سنا در زنگ تفریح تا مارس 20 کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت که او معتقد است مجلس باید آماده شود به طور بالقوه عمل دوباره دیر.

  “همه باید در تماس برای آنچه که ما نیاز به زمانی که ما به آن نیاز دارند و ما نمی دانیم که آنچه که ممکن است,” او گفت:. “اما هر چه که باشد ما آماده خواهید بود.”

  پلوسی در حال گذراندن 80th birthday امروز در کاپیتول هیل.

  خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی پس پلوسی به نام ادعا می کنند که دموکرات بود “jiu-jitsu” با وادار کردن تغییرات عمده “یک دروغ آشکار” و گفت که اساسی بخشهایی از این قانون تغییر نکرده بود از روز یکشنبه.

  بر خلاف پلوسی مک کارتی نشانه های او را آماده برای شروع مذاکرات بیش چهارم تسکین بسته است.

  “من نمی تواند خیلی سریع به شما می گویند که به نوشتن چیز دیگری است.” “اجازه دهید اجازه دهید این لایحه کار می کنند.”

  خانه برنامه ریزی شده است برای دیدار در ساعت 9 صبح جمعه برای برگزاری یک بحث کوتاه و سپس تایید عظیم لایحه با رای دادن صدا قبل از ارسال این اندازه گیری به رئیس جمهور تهمت میز.

  Mnuchin خواستار ثبت مدعیان گزارش ‘مرتبط’

  وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در یکی از اولین واکنش ها از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تاریخی بیکاری اعداد منتشر شد پنج شنبه در یک مصاحبه تلفنی صبح امروز با CNBC آنها را به نام “مربوط نیست” از آنجا که او گفت: در این بسته اقتصادی مورد نظر در کنگره در حال حاضر کمک خواهد کرد که آن را کار می کنند و در دراز مدت مردم خواهد بود rehired.

  “من فقط فکر می کنم این اعداد در حال حاضر مربوط نیست و این که آیا آنها بزرگتر و یا کوچکتر در کوتاه مدت” Mnuchin گفت. “چیز خوب در مورد این لایحه توسط رئیس جمهور این است که حفاظت از این افراد در حال حاضر با این برنامه کسب و کارهای کوچک و امیدوارم قادر خواهد بود به استخدام و بازگشت بسیاری از این افراد است.

  “راه” او افزود: “بسیاری از شرکت های بزرگ همچنان به استخدام به صورت بدیهی است که فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه, خدمات تحویل. این شرکت ها در وقت اضافه, بنابراین من می دانم که آنها در حال استخدام افراد به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند.”

  وزارت کار گزارش داد یک رکورد 3.28 میلیون نفر از کارگران در ایالات متحده زمینه را برای مدعیان بیکاری در هفته گذشته در هفته پایان مارس 21 با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه.

  که یک افزایش 3 میلیون از هفته گذشته است.

  در میان سخت ترین ضربه بخش بود, خدمات, صنعت, صنعت به خصوص اسکان و خدمات غذایی. تقریبا هر دولت اشاره کرد COVID-19 به دلیل بالا بودن تعداد ادعا می کند.

  در بدترین هفته از اخراج در رکود 665,000 آمریکایی ها در زمینه بیکاری.

  کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: فاکس نیوز امروز صبح که تعداد آنها “کاملا انتظار می رود.”

  “این است که به صورت کاملا رود” ناوارو گفت. “ما با قرار دادن بهداشت عمومی فوق اقتصاد در بسیار کوتاه اجرا شود. پس این هیچ جای تعجب است. این است که انتظار می رود و باید قبول کنیم این خبر از آنجا که ما در حال انجام آنچه که ما نیاز به انجام به مبارزه با ویروس.”

  بزرگترین اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده می گذرد به اتفاق آرا در سنا حرکت می کند به خانه

  پس از یک هفته از تلخ مذاکرات مجلس سنا به تصویب اقتصادی امداد لایحه در تاریخ ایالات متحده در یک اتفاق آراء اواخر روز چهارشنبه: 96 0.

  عظیم 2.2 تریلیون دلار اقتصادی بسته امداد دهانه 880 صفحات و هدایت کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

  چهار خواهان — سنسور. جان Thune میت رامنی مایک لی و رند پل — غایب بودند از آرا با توجه به خود شده است.

  پس از رای گیری رهبر اکثریت مجلس نمایندگان آمریکا منتشر شد سناتور از واشنگتن تا آوریل 20, هر چند او وعده داده شده به آنها را به خاطر در صورت نیاز با 24 ساعت توجه کنید.

  خانه تشکیل خواهد شد در ساعت 9 صبح جمعه به در نظر گرفتن این لایحه است.

  رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer گفت: در نامه ای به همکاران اواخر روز چهارشنبه که او انتظار رای نهایی تصویب خواهد شد انجام شده توسط رای دادن صدا.

  “کاربرانی که می خواهید برای آمدن به خانه یک طبقه به بحث در این لایحه خواهد بود قادر به انجام این کار. علاوه بر این ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که کسانی که قادر به بازگشت به واشنگتن ممکن است در بیان دیدگاه های خود در این قانون از راه دور” هویر گفت.

  رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به ثبت نام در این لایحه اگر از آن عبور می کند ، او تبریک گفت آمریکایی ها در سنا رای در یک صدای جیر جیر پس از نیمه شب.

  ABC News’ بن Gittleson, Jordyn فلپس, جان, پارکینسون, Trish ترنر و Allie Pecorin کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>