Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: ماسک برای همه در نظر گرفته شده: Fauci

دولت فدرال شده است نورد از آن پاسخ به این رمان coronavirus بحران, تلاش برای کاهش سرعت گسترش و سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان نوسان بازار سهام و رکورد بیکاری اعداد.

پس از برتر کشور مقامات بهداشت هشدار داد شمار تلفات ناشی از COVID-19 می تواند به 200,000 حتی با کاهش تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناگهان خود را تغییر پیام و تمدید کاخ سفید coronavirus دستورالعمل از طریق ماه آوریل.

در حالی که هفته گذشته تاکید کرد نیاز به آمریکایی ها برای بازگشت به کار و گفت که او پیش بینی “بسته بندی کلیساها” در عید پاک, رییس جمهور در حال حاضر می گوید: COVID-19 تلفات را به اوج اطراف تعطیلات و نشانه های عادی ممکن است بازگشت تا ژوئن 1 و یا بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که گسترش خود را در استراتژی کلی در حال حرکت رو به جلو و نشان می دهد که مرگ-برآورد مدل در حال رانندگی خود را تصمیم گیری در روز سه شنبه.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا سه شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • Fauci سی ان ان می گوید: صورت پوشش برای همه آمریکایی ها “بسیار فعال در نظر گرفتن”
 • کاخ سفید به انتشار جزئیات مرگ-برآورد مدل که سوار جمهور تهمت تصمیم به گسترش این دستورالعمل تا آوریل 30
 • تهمت شرکت در یک تماس تلفنی با شبکه ارائه دهندگان خدمات در 2:30 بعد از ظهر
 • کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه قرار است برای 5 p. m.
 • پلوسی به دنبال بعدی COVID-19 امداد بسته
 • در اینجا آخرین تحولات در دولت پاسخ:

  Fauci می گوید ماسک برای همه “بسیار فعال در نظر گرفتن”

  Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و سلامت بالا متخصص در coronavirus نیروی کار می گوید: توصیه ماسک برای همه آمریکایی ها است “بسیار فعال در نظر گرفتن.”

  Fauci سی ان ان گفت امروز صبح که این موضوع از صورت پوشش خواهد شد مورد بحث در این کارگروه جلسه “امروز” است که تعیین می تواند تنها آمده است “هنگامی که ما به اندازه کافی” برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

  “ایده گرفتن بسیار گسترده تر جامعه گسترده استفاده از ماسک در خارج از محیط مراقبت های بهداشتی است که بسیار بحث فعال در نیروی کار. CDC گروه است که به دنبال در آن بسیار با دقت” Fauci گفت. “این چیزی است که مهار که یک بیت است به مطمئن شوید که ما را تامین ماسک از کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید.”

  “اما هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک. ما هنوز وجود ندارد اما من فکر می کنم ما به آینده برای تعیین برخی از” Fauci اضافه شده است.

  “اگر در واقع یک شخص که ممکن است یا نه ممکن است آلوده می خواهد برای جلوگیری از آلوده کردن کسی دیگری, یکی از بهترین راه برای انجام این کار با یک ماسک بنابراین شاید این بهترین راه برای رفتن” Fauci سی ان ان گفت. “است که بسیار فعال و مورد توجه است. ما بحث در مورد آن را امروز بعد از ظهر در نیروی کار نشست.”

  نظرات خود را دنبال گزارش واشنگتن پست که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و با توجه به توصیه های عمومی سایش پوشش صورت برای همه آمریکایی ها در مکان های عمومی, در ابتدا پس از گفتن آمریکایی ها آنها تنها توصیه می شود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

  بیمارستان در سراسر کشور به صدا هشدار دهنده در هفته های اخیر است که آنها فاقد تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک برای درمان COVID-19 بيمار.

  خواسته دوشنبه در مورد پتانسیل برای همه آمریکایی ها شروع به پوشیدن ماسک رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن چیزی که او و نیروی کار می تواند مورد بحث برای کوتاه مدت.

  “ما نمی آن را مورد بحث به آن حد است که اما آن را قطعا چیزی است که ما می تواند بحث” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک برای همیشه, اما این می تواند برای یک دوره کوتاه از زمان پس از ما به عقب بر گردیم به دنده.”

  Fauci نیز گفت: این اطلاعات شروع به نشان دادن “برق” که اجتماعی فاصله گرفتن یک اثر.

  “اگر شما نگاه کنید در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن glimmers که در واقع با داشتن برخی از تقلیل اثر او گفت:” از کاهش تلاش. “ما امیدواریم و به اعتقاد من این اتفاق خواهد افتاد که ما ممکن است شروع به دیدن یک چرخش, اما ما آن را دیده نشده است.”

  Army Corps of Engineers مقابله با کمبود سایت های پزشکی, لوازم و بالقوه کارکنان

  ارتش ایالات متحده سرهنگ ژنرال تاد Semonite که فرمانده کل سپاه مهندسان ارتش رهبری تلاش برای ساخت موقت بيمارستان در پاسخ به کروناویروس بحران گفت: محدوده این طرح که “زیاد است.”

  “ما به دنبال در حال حاضر در حدود 341 امکانات مختلف در سراسر ایالات متحده بسیار شبیه به Javits Center” Semonite گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos شنبه در “صبح به خیر آمریکا”.

  “ما هشت قرارداد در زیر دنده های سمت راست در حال حاضر مردم در مراکز ساخت امکانات احتمالا در مورد 8,500 تخت” Semonite گفت. “در پایان روز, ما باید یکی دیگر از پنج قرارداد با اهدا جایی در اطراف یکی دیگر از 4000 تخت.”

  Semonite گفت: آنها دنبال آن هستید در هتل و خوابگاه و همچنین به عنوان بزرگ و فضاهای باز مانند مراکز کنوانسیون به عنوان بالقوه. برخی از خانه COVID-19 بيمار و برخی آن را درمان همه بیماران دیگر.

  “ما فکر بود که آن را به بسیار ساده است,” او اضافه شده است. “پیدا کردن امکانات موجود که در حال حاضر دارای تمام کدهای گرما دارای آب است, I. T. دارای پارکینگ و پس از آن فقط با قرار دادن در هر آنچه که ما می تواند مانند یک بیمارستان در داخل آن است.”

  سپاه مهندسی ارتش در حال کار در قدم اهسته با سازمان مدیریت اضطراری فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین دولت های محلی Semonite گفت.

  پلوسی پیش نمایش 4 COVID-19 بسته

  مجلس نانسی پلوسی, نشانه های روز دوشنبه که اولویت های بعدی COVID-19 بسته محرک باید شامل حمایت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با اضافه شدن زیرساخت عنصر به افزایش این کشور سیستم های آب و پهنای باند قابلیت های.

  پلوسی که در هفته گذشته به دستور او کمیته برای شروع در آینده با پیشنهادات برای آینده امداد لایحه گفت که این احتمال وجود دارد در آینده بیل نمی خواهد رای تا اواسط تا اواخر مارس به عنوان خانه است برنامه ریزی برای بازگشت حداقل تا آوریل 20th.

  “من شک دارم که ما می باید هر دو حزبی قانون قبل از ما بازگشت پس از عید پاک و عید فصح. اما ما در حال آماده — و در برخی از موارد ما آماده هستند” پلوسی گفت.

  در تماس با خبرنگاران پلوسی گفت که او می خواهد برای دیدن یک افزایش در کمک به کشورهای تقویت خط مقدم بهداشت ایمنی کارگر حمایت شامل دور دیگری از پرداخت نقدی مستقیم

  پلوسی همچنین با رد احتمال قانونگذاران در حال حرکت به سمت از راه دور رای گیری در میان همه گیر.

  “هیچ راهی وجود دارد ما می توانیم در تعامل از راه دور رای گیری” پلوسی گفت. “اجازه نمی اتلاف وقت در چیزی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد.”

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • ABC News’ بن Gittleson, Jordyn فلپس و مريم خان کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>