Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: گریم تهمت پزشکان: آماده شدن برای 100K مرگ و میر

دولت فدرال شده است نورد از آن پاسخ به این رمان coronavirus بحران, تلاش برای کاهش سرعت گسترش و سرپا نگه داشتن اقتصاد در میان نوسان بازار سهام و رکورد بیکاری اعداد.

پس از برتر کشور مقامات بهداشت هشدار داد شمار تلفات ناشی از COVID-19 می تواند به 200,000 حتی با کاهش تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ناگهان خود را تغییر پیام و تمدید کاخ سفید coronavirus دستورالعمل از طریق ماه آوریل.

در حالی که هفته گذشته تاکید کرد نیاز به آمریکایی ها برای بازگشت به کار و گفت که او پیش بینی “بسته بندی کلیساها” در عید پاک, رییس جمهور در حال حاضر می گوید: COVID-19 تلفات را به اوج اطراف تعطیلات و نشانه های عادی ممکن است بازگشت تا ژوئن 1 و یا بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که گسترش خود را در استراتژی کلی در حال حرکت رو به جلو و کاخ سفید این گزارش را نشان می دهد که مرگ-برآورد مدل در حال رانندگی خود را تصمیم گیری در روز سه شنبه.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا سه شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • Fauci سی ان ان می گوید: پوشیدن ماسک برای همه آمریکایی ها “بسیار فعال در نظر گرفتن”
 • کاخ سفید منتشر شده جزئیات مرگ-برآورد مدل که سوار جمهور تهمت تصمیم به گسترش این دستورالعمل تا آوریل 30
 • پلوسی به دنبال بعدی COVID-19 امداد بسته با تمرکز بر زیرساخت
 • در اینجا آخرین تحولات در دولت پاسخ:

  مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کاخ سفید دستورالعمل یک “موضوع مرگ و زندگی’

  در یک تغییر ناگهانی از خود پیام هفته گذشته که عنوان تاثیر رمان coronavirus و خواست آمریکایی ها برای بازگشت به کار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را باز کرد جلسه توجیهی روزانه سه شنبه گفت: این پسوند از کاخ سفید و اجتماعی فاصله دستورالعمل از طریق آوریل نشان دهنده “موضوع مرگ و زندگی است.”

  “در چند لحظه دکتر Birx توضیح داده است که شکل پایه ای برای ما تصمیم به گسترش دستورالعمل و دکتر Fauci خواهد توضیح دهد که چرا آن را کاملا حیاتی برای مردم آمریکا به دنبال دستورالعمل برای 30 روز آینده” رئیس جمهور گفت:. “این یک موضوع از زندگی و مرگ باشم.”

  مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال توزیع 10,000 هواکش کلید زندگی صرفه جویی دستگاه ها در مبارزه با کروناویروس که بسیاری از ایالت ها گفته اند که آنها نیاز دارید. رئیس جمهور اذعان کرد که “موج آینده است.”

  “ما تقریبا 10,000 هواکش که ما آماده برای رفتن. ما را به نگه داشتن آنها را به دلیل افزایش در حال آمدن است و آن را در آینده بسیار قوی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. هواکش در حال رفتن به میشیگان, لوئیزیانا, نیویورک و نیوجرسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

  بیمارانی که سخت ترین ضربه coronavirus تا پایان در بخش های مراقبت ويژه در هواکش به آنها اجازه می دهد به نفس و ایالات متحده هستند که سخت ترین ضربه هشدار داده اند که اگر آنها به اندازه کافی آنها را در معرض خطر مواجهه با یک وضعیت جایی که آنها باید انتخاب کنید که زندگی می کند و کسی که می میرد.

  مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی کرد که اوضاع بهتر “آن را به مانند یک پشت سر هم از نور است.”

  “امیدوارم همانطور که کارشناسان پیش بینی بسیاری از ما پیش بینی پس از مطالعه آن خیلی سخت است رفتن به شروع به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل, اما این است که رفتن به بسیار دردناک دو هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ظاهر شدن به مراجعه به اوج مرگ و میر است که برخی از مدل های نشانه خواهد رسید اواسط ماه آوریل است.

  مغلوب ساختن پیشی جستن رشد آرام و موقر به عنوان او در توصیف تماشای پزشکان و پرستاران از رفتن به کار در یک بیمارستان در کوئینز شده است که در یکی از سخت ترین ضربه از coronavirus بحران است. رئیس جمهور گفت او در نزدیکی المهرست بیمارستان.

  این بود که بیشتر احساسات مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است در طول جلسات روزانه داده در کاخ سفید و مشخص روشن تغییر در لحن.

  “من به تماشای به عنوان پزشکان و پرستاران رفت و به بیمارستان های خاص در المهرست این صبح است. من می دانم که المهرست — ملکه که — من درست در کنار آن است. من می دانم که این بیمارستان بسیار خوبی است. من شده است با دیدن آن همه زندگی من و زندگی جوان” گفت. او توضیح داده شده دیدن “صحنه” از کامیون و تریلر که در حال استفاده به عنوان فریزر برای بدن بیمارانی که فوت کرده اند از coronavirus.

  “و من تماشا پزشکان و پرستاران که راه رفتن به بیمارستان بود ، آن را مانند نظامی از مردم از رفتن به نبرد و رفتن به جنگ. شجاعت باور نکردنی است. و من فقط باید به من کلاه من را کلاه من — اگر من با پوشیدن یک کلاه, من می خواهم rip که کلاه کردن خیلی سریع و به من می گویند ” شما مردم فقط باور نکردنی است.’ آنها واقعا هستند. آنها بسیار شجاع” رئیس جمهور گفت:.

  دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده با استفاده از یک نمایش به صورت اسلاید و flanked توسط ویژوال مدل سپس توضیح داد که چه راند کاخ سفید تصمیم به گسترش دستورالعمل.

  معرفی مطالعات از دانشگاه واشنگتن و لندن امپریال کالج Birx گفت: مدل های خود را نشان داد “اجتماعی چه فاصله خواهد انجام دهد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مردم در خانه مانده چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مردم مراقب باشید هر روز به شستن دست های خود و نگرانی در مورد دست زدن به چهره خود را — چه چیزی فوق العاده ای این می بود اگر هر آمریکایی به دنبال این است.”

  Birx تاکید کرد که بدون کاهش تلاش های بین 1.5 میلیون و 2.2 میلیون نفر در آمریکا می میرند. حتی با اجتماعی فاصله, مدل نشان می دهد “100 تا 200,000 مرگ و میر است که هنوز هم راه بیش از حد” Birx اذعان کرد.

  “من می دانم آن را استرس زا به دنبال دستورالعمل بلکه آن است که بیشتر استرس زا و سخت تر به سربازان در خط مقدم” او اضافه شده است.

  “وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو وجود دارد هیچ سحر و جادو واکسن و یا درمان آن را فقط به رفتارهای” Birx گفت. “هر یک از ما رفتارهای ترجمه به چیزی است که تغییرات این دوره از ویروسی همه گیر بیش از 30 روز آینده.”

  Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و یک عضو کلیدی از coronavirus نیروی کار خواست آمریکایی ها را به خود پا کردن شتاب دهنده با توجه به کاهش تلاش های اجتماعی مانند فاصله و ماندن در خانه.

  “این دشوار است. مردم رنج می برند, مردم در حال مرگ هستند. آن را ناخوشایند از نظر اجتماعی از یک نقطه نظر اقتصادی به رفتن را از طریق این, اما این است که برای پاسخ به مشکلات ما” Fauci گفت.

  “15 روز است که ما تا به حال از کاهش وضوح داشته اند و در اثر وجود آن را سخت به quantitate آن” Fauci گفت: خواست مردم است که آن را مهم تر از همیشه به آن را نگه دارید تا به جای اجازه گارد خود را. “دلیل ما احساس می کنم به شدت در مورد ضرورت اضافی 30 روز است که در حال حاضر زمان … را به پای خود را به شتاب دهنده … اما فقط فشار دهید آن را در شتاب دهنده” Fauci گفت.

  Fauci گفت: آنها را دیده اند “inklings” از موارد کمتر در هر روز در نیویورک اما گفت: آمریکایی ها باید بریس خود را به ادامه دیدن مرگ و میر افزایش یابد چرا که از جدول زمانی از ویروس و می دانیم که کاهش تلاش ها هنوز هم مشغول به کار است.

  “بنابراین ما می رویم به دیدن و به همین دلیل ما به بند خودمان در چند روز آینده برای یک هفته یا بیشتر, ما قصد داریم به ادامه برای دیدن چیزهایی که بالا برود. ما نمی توانیم منصرف شود که به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار” او گفت:.

  پرسید: اگر آمریکایی ها باید آماده به صورت 100 ، 000 آمریکایی به مرگ از COVID-19, Fauci گفت: point-blank “پاسخ مثبت است.”

  “به عنوان جدی یک شماره به عنوان است که ما باید برای آن آماده شود” Fauci ادامه داد. “آیا رفتن به این حد ؟ من امیدوارم که نه. و من فکر می کنم ما بیشتر فشار بر روی کاهش این احتمال کمتر از آن خواهد بود که تعداد — اما واقع گرایانه بودن ما نیاز به آماده سازی خودمان که یک احتمال است که این چیزی است که ما را ببینید.”

  “ما باید بریس خودمان: در چند روز آینده برای یک هفته یا بیشتر, ما قصد داریم به ادامه برای دیدن چیزهایی که بالا برود. ما نمی توانیم منصرف شود که. به دلیل کاهش است و در واقع کار و کار خواهد کرد” او گفت:.

  مغلوب ساختن پیشی جستن گفت “بسیار جدی” است که برای دیدن 100,000 دلار پیش بینی حداقل تلفات اما گفت که هنوز هم “بسیار کم تعداد است.”

  “یک صد هزار نفر است که با توجه به مدل سازی بسیار کم تعداد است. من از این در حالی که پیش از آنها گفت: “بعید است شما قادر خواهید بود برای رسیدن به آن’ — من فکر می کنم ما در حال انجام بهتر از آن” گفت و تاکید کرد که 2.2 میلیون نفر می تواند مرده ام اگر آمریکا را “سوار آن را” بدون کاهش تلاش.

  در پوشیدن ماسک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اگر مردم می خواهند به انجام آن قطعا وجود دارد هیچ آسیبی به آن” قبل از نشان می دهد مردم “استفاده از یک شال گردن” به طوری که ماسک های پزشکی می توانید رفتن به بیمارستان.

  Fauci می گوید ماسک برای همه “بسیار فعال در نظر گرفتن”

  Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و سلامت بالا متخصص در coronavirus نیروی کار می گوید: توصیه ماسک برای همه آمریکایی ها است “بسیار فعال در نظر گرفتن.”

  Fauci سی ان ان گفت امروز صبح که این موضوع از صورت پوشش خواهد شد مورد بحث در این کارگروه جلسه “امروز” است که تعیین می تواند تنها آمده است “هنگامی که ما به اندازه کافی” برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

  “ایده گرفتن بسیار گسترده تر جامعه گسترده استفاده از ماسک در خارج از محیط مراقبت های بهداشتی است که بسیار بحث فعال در نیروی کار. CDC گروه است که به دنبال در آن بسیار با دقت” Fauci گفت. “این چیزی است که مهار که یک بیت است به مطمئن شوید که ما را تامین ماسک از کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید.”

  “اما هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک. ما هنوز وجود ندارد اما من فکر می کنم ما به آینده برای تعیین برخی از” Fauci اضافه شده است.

  “اگر در واقع یک شخص که ممکن است یا نه ممکن است آلوده می خواهد برای جلوگیری از آلوده کردن کسی دیگری, یکی از بهترین راه برای انجام این کار با یک ماسک بنابراین شاید این بهترین راه برای رفتن” Fauci سی ان ان گفت. “است که بسیار فعال و مورد توجه است. ما بحث در مورد آن را امروز بعد از ظهر در نیروی کار نشست.”

  نظرات خود را دنبال گزارش واشنگتن پست که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و با توجه به توصیه های عمومی سایش پوشش صورت برای همه آمریکایی ها در مکان های عمومی, در ابتدا پس از گفتن آمریکایی ها آنها تنها توصیه می شود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

  بیمارستان در سراسر کشور به صدا هشدار دهنده در هفته های اخیر است که آنها فاقد تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک برای درمان COVID-19 بيمار.

  خواسته دوشنبه در مورد پتانسیل برای همه آمریکایی ها شروع به پوشیدن ماسک رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن چیزی که او و نیروی کار می تواند مورد بحث برای کوتاه مدت.

  “ما نمی آن را مورد بحث به آن حد است که اما آن را قطعا چیزی است که ما می تواند بحث” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک برای همیشه, اما این می تواند برای یک دوره کوتاه از زمان پس از ما به عقب بر گردیم به دنده.”

  Fauci نیز گفت: این اطلاعات شروع به نشان دادن “برق” که اجتماعی فاصله گرفتن یک اثر.

  “اگر شما نگاه کنید در حال حاضر ما در حال شروع به دیدن glimmers که در واقع با داشتن برخی از تقلیل اثر او گفت:” از کاهش تلاش. “ما امیدواریم و به اعتقاد من این اتفاق خواهد افتاد که ما ممکن است شروع به دیدن یک چرخش, اما ما آن را دیده نشده است.”

  تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به نام CDC یکشنبه به توصیه های برای استفاده از ماسک گسترده در تلاش برای کاهش سرعت گسترش یافته است.

  “این مهم است که همه پزشکی ماسک (N95 فولاد رویه) بود با توجه به مراقبت های بهداشتی کارگران و پرسنل اورژانس” Inglesby گفت: در توییتر موضوع. “اما اعضای عموم مردم باید پوشیدن غیر پزشکی پارچه ماسک صورت هنگام بیرون رفتن در ملاء عام در یکی اضافی اجتماعی و تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس پایین.”

  وی با اشاره به کره جنوبی و چین و دیگر کشورهایی که شیوع بیماری ظاهر می شود موفق و ماسک صورت به طور گسترده ای استفاده می شود ،

  در حالی که Inglesby همچنین پیشنهاد کرد مردم ممکن است خود را ماسک در خانه با استفاده از مواد قابل شستشو دیگر مقامات هشدار داده اند برای هفته ها است که اگر یک ماسک نیست نصب به درستی آن را نمی تواند موثر باشد.

  پلوسی پیش نمایش 4 COVID-19 بسته با تمرکز بر زیرساخت تهمت وزن در توییتر

  مجلس نانسی پلوسی گفت: اولویت های بعدی COVID-19 امداد بسته باید شامل حمایت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با اضافه شدن زیرساخت عنصر به افزایش این کشور سیستم های آب و پهنای باند قابلیت های.

  “ما توافق کرده اند که در مذاکرات ما که همه چیز را که ما در حال انجام است خاص به کروناویروس چالش” پلوسی گفت: در MSNBC را “صبح جو.”

  “و است که می تواند زیرساخت برای سیستم های آب بسیار ضروری است. پهنای باند زیرا بسیاری از مردم با تکیه بر ارتباطات و رسانه های اجتماعی و بقیه. اما من فکر می کنم که ما در عمل در هر دو حزب راه در هر مرحله از راه است و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما ممکن است تفاوت های ما اما ما باید برای پیدا کردن مشترک ما زمین,” او اضافه شده است.

  پلوسی که در هفته گذشته به دستور او کمیته برای شروع در آینده با پیشنهادات برای آینده امداد لایحه گفت: این احتمال وجود دارد در آینده بیل نمی خواهد رای تا اواسط تا اواخر مارس به عنوان خانه است برنامه ریزی برای بازگشت حداقل تا آوریل 20th, و او تا به حکومت امکان رای گیری از راه دور.

  “من شک دارم که ما می باید هر دو حزبی قانون قبل از ما بازگشت پس از عید پاک و عید فصح. اما ما در حال آماده — و در برخی از موارد ما آماده هستند” پلوسی گفت: در تماس با خبرنگاران.

  او همچنین گفت که او می خواهد برای دیدن یک افزایش در کمک به کشورها و شامل دور دیگری از مستقیم و پرداخت نقدی در آینده بسته است.

  پس پلوسی, مصاحبه امروز رئيس جمهور تهمت به توییتر گرفت به برخی از سخنان نیشدار در بلندگو گفت که او گوش به دیدن “آنچه که حرکت او برنامه ریزی شده بود به بیشتر صدمه دیده کشور ما” — حتی پس از او به نام دیگران برای قرار دادن تعصب سیاست کنار گذاشته است.

  رئیس جمهور و بلندگو صحبت نکرده از اکتبر.

  مغلوب ساختن پیشی جستن بعد وزن در از کاخ سفید در “فاز چهار” به tweeting که “این زمان” برای کنگره به تصویب یک زیرساخت لایحه پس از نرخ بهره پایین هستند.

  رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ضمن نشانه های او را آماده برای شروع مذاکرات در یک چهارم بسته امداد.

  “من فکر می کنم ما نیاز به چند روز صبر کنید در اینجا چند هفته و ببینید که چگونه همه چیز کار کردن” مک کانل گفت: امروز صبح در “هیو هویت نشان می دهد.”

  “من قصد ندارم به اجازه می دهد این فرصت را برای دموکرات ها برای رسیدن به نامربوط سیاست مواردی که آنها نمی خواهد در غیر این صورت قادر به عبور از,” او اضافه شده است.

  Pompeo به نظر می رسد به رها کردن اصطلاح “ووهان ویروس” صحبت می کند به طور گسترده از دروغ مبارزات در COVID-19

  در طول یک جلسه در وزارت خارجه در حال حاضر هفتگی بروز کمتر به خبرنگاران اجازه داد در اتاق در میان اجتماعی فاصله دستورالعمل وزیر امور خارجه Pompeo نیست استفاده از اصطلاح “ووهان ویروس” را به عنوان او به طور مداوم برای یک ماه در حال حاضر نشان می دهد کمی نرم شدن موضع نسبت به چین است.

  وقتی پرسیده شد که در مورد دروغ از کشورهای دیگر Pompeo نیست تماس چین اما به جای صحبت به طور گسترده مورد نیاز به اعتماد به داده ها از تمام کشورها.

  “این دلیل دروغ خطرناک است. این دلیل است که آن را بد سیاست این دلیل است که آن را قرار می دهد زندگی در معرض خطر اگر ما اعتماد به نفس در اطلاعات است که در آینده از هر کشور است. بنابراین من می خواهیم هر ملت: آیا شما بهترین روش برای جمع آوری داده ها و انجام بهترین خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات است,” او گفت:.

  پرسید: بعد از اینکه آمریکا اعتماد داده که از چین Pompeo منحرف سوال به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و وزارت بهداشت و خدمات انسانی-حتی پس از آشکارا سوال داده های خود را در هفته گذشته.

  زمانی که رئیس جمهور تهمت سوال شد در مورد چین و دیگر کشورهای درگیر شدن در دروغ مبارزات در فاکس نیوز کانال “فاکس و دوستان” دوشنبه, او گفت:, “آنها آن را انجام دهد ما آن را انجام دهد.”

  “ما آنها را مسائل مختلف و من اظهارات که بسیار قوی در برابر چین از جمله چینی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از توقف هفته گذشته برای جلوگیری از استفاده از این اصطلاح را محکوم کرد سازمان جهانی بهداشت. “هر کشور آن را ندارد اما آنها آن را ساخت و ما رسیدگی کند و آنها احتمالا آن را اداره کند اما در کشور انجام دهد.”

  Army Corps of Engineers مقابله با کمبود سایت های پزشکی, لوازم و بالقوه کارکنان

  ارتش ایالات متحده سرهنگ ژنرال تاد Semonite که فرمانده کل سپاه مهندسان ارتش رهبری تلاش برای ساخت موقت بيمارستان در پاسخ به کروناویروس بحران گفت: محدوده این طرح که “زیاد است.”

  “ما به دنبال در حال حاضر در حدود 341 امکانات مختلف در سراسر ایالات متحده بسیار شبیه به Javits Center” Semonite گفت: ABC اخبار رئیس لنگر جورج Stephanopoulos شنبه در “صبح به خیر آمریکا”.

  “ما هشت قرارداد در زیر دنده های سمت راست در حال حاضر مردم در مراکز ساخت امکانات احتمالا در مورد 8,500 تخت” Semonite گفت. “در پایان روز, ما باید یکی دیگر از پنج قرارداد با اهدا جایی در اطراف یکی دیگر از 4000 تخت.”

  Semonite گفت: آنها دنبال آن هستید در هتل و خوابگاه و همچنین به عنوان بزرگ و فضاهای باز مانند مراکز کنوانسیون به عنوان بالقوه. برخی از خانه COVID-19 بيمار و برخی آن را درمان همه بیماران دیگر.

  “ما فکر بود که آن را به بسیار ساده است,” او اضافه شده است. “پیدا کردن امکانات موجود که در حال حاضر دارای تمام کدهای گرما دارای آب است, I. T. دارای پارکینگ و پس از آن فقط با قرار دادن در هر آنچه که ما می تواند مانند یک بیمارستان در داخل آن است.”

  سپاه مهندسی ارتش در حال کار در قدم اهسته با سازمان مدیریت اضطراری فدرال وزارت بهداشت و خدمات انسانی و همچنین دولت های محلی Semonite گفت.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • ABC News’ بن Gittleson, Jordyn فلپس کونور فینیگان و مريم خان کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>