Coronavirus پاسخ دولت به روز رسانی: درام به عنوان خانه آرا در $2T بسته امداد

ABC News Corona Virus Government. Response

یک عضو نیروی ممکن است یک رول تماس با رای نیاز به نمایندگان مجلس به بازگشت.

دولت فدرال شده است نورد از آن پاسخ به کروناویروس بحران, تلاش برای کاهش سرعت گسترش و سرپا نگه داشتن اقتصاد است که گرفته شده از یک ضربه شدید.

قانونگذاران مجلس درهم بازگشت به واشنگتن صبح روز جمعه در میان ترس یک توافق اعضای کنگره خواهد نیروی تاخیر در رای به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد تصویب به اتفاق آرا توسط سنا.

سخنران نانسی پلوسی به حال ابراز امیدواری کرد این امر به تصویب مجلس با اتفاق آرا رضایت از طریق یک صدا رای اما تشکر. توماس Massie R-Ky., ممکن است از خط خارج کسانی که قصد دارد — با اعتراض بر این اساس است که وجود ندارد یک حد نصاب 216-و یا یک پنجم از زمان 430 اعضای — نیاز به انجام کسب و کار.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

در اینجا جمعه مهم ترین تحولات در واشنگتن:

 • جمعه 12 بعد از رئیس جمهور 15 روز دستورالعمل به سرعت گسترش
 • سنا-تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد چهره موانع در به خانه
 • خانه اعضای تکاپوی بازگشت به واشنگتن در انتظار یک تماس برای نصاب و غیاب رای
 • رئیس جمهور تهمت تماس Rep. توماس Massie R-Ky. “سوم رای grandstander وجود دارد” پیش از رای
 • کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه قرار است برای 5 p. m.
 • در اینجا آخرین تحولات در دولت پاسخ:

  آمریکا از ترس تنها توافق ممکن است عضو شی به quick voice vote

  امکان خانه عبور سنا تصویب coronavirus امداد لایحه در سریع ترین راه موجود-با اتفاق آراء موافقت و یا یک صدای ساده رای — است لغزش به دور از دموکرات ها به عنوان انتظارات رشد که Rep. تیم Massie R-Ky., نیروی تاخیر رای دادن.

  اواخر پنجشنبه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer را خواست کاربران برای بازگشت به واشنگتن توسط ساعت 10 صبح روز جمعه به یک حد نصاب میان نگرانی رو به رشد از COVID-19 گسترش در سراسر پایتخت و کشور است.

  برای امروز یک حد نصاب به منزله 216, اعضای, و اگر Massie یادداشت فقدان حد نصاب او می تواند به توقف روند تا رسیدن به حد نصاب رسیده است.

  یک بار حداقل 216 اعضای حاضر در این خانه می تواند یک ثبت تماس رول رای اگر یک پنجم از بدن-و یا اعضای 44 — پشتیبانی از آن است. اگر نه آنها می توانید سعی کنید به نگه داشتن یک صدای دوباره رای و Massie را ایراد از عدم رسیدن به حد نصاب نمی وجود دارد.

  سه ساعت بحث در این لایحه انتظار می رود در صبح قبل از تلاش برای تصویب آن با رای دادن صدا.

  ساعت یازدهم نگرانی بیش از Massie باعث چندین خانه اعضای هیئت مدیره در نزدیکی خالی هواپیما عازم پایتخت کشور صبح روز جمعه.

  Rep. گرد و خاکی جانسون از داکوتای جنوبی مشترک یک عکس از خودش با سه مینه سوتا قانونگذاران ظاهر می شود مسافران تنها در یک پرواز به واشنگتن است.

  درست پس از نیمه شب Rep. جیمی گومز, D-کالیفرنیا ارسال شده یک عکس از یک ترک سهل انگاری و اشاره کرد او از سفر برگشت به اتاق بازرگانی از اعضای دیگر نمی تواند به دلایل بهداشتی.

  پس از تماس با Massie یک “grandstander وجود دارد” در روز پنجشنبه نیروی کار مطبوعاتی رئیس جمهور تهمت دو برابر کردن و مخالفت کنتاکی کنگره در توییتر صبح روز جمعه حتی خواستار Massie به پرتاب حزب جمهوری خواه.

  مغلوب ساختن پیشی جستن: “بسیاری از تجهیزات است که خواسته بودن که من فکر نمی کنم آنها نیاز”

  رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در 40 دقیقه مصاحبه تلفنی امشب با فاکس نیوز’ Sean Hannity شنبه شب به نظر می رسید نشان می دهد که او فکر نمی کند که تمام تجهیزات پزشکی مورد تقاضا توسط فرمانداران برای مبارزه با COVID-19 ضروری است.

  “من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به,” او گفت:. “من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش. شما رفتن به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

  رئیس جمهور گفت که شرکت های پله و تولید “بسیار گران قیمت” پنکه و قطعات دیگر از تجهیزات, اما او نیز تکرار شده است که این در درجه اول یک دولت مسئولیت.

  “به یاد داشته باشید ما یک خط دوم حمله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اولین خط حمله است که قرار بود این بیمارستان در دولت های محلی و ایالات متحده. کشورهای خود را دارند.”

  گفت: با وجود نکات مثبت در مورد نیویورک دموکراتیک فرماندار اندرو کومو تهمت زده به شدت حزبی تن در لحظات دیگر. او به واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee وزارت امور خارجه واشنگتن تماس او را یک “شکست خورده نامزد انتخابات ریاست جمهوری” که “باید انجام شود.”

  او همچنین با اشاره به میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یکی دیگر از حزب دموکرات به عنوان “زن جوان فرماندار” و گفت که او نیست “پله بالا است.”

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • ABC News’ جان پارکینسون مريم خان مگان هیوز و سارا Kolinovsky کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>