Coronavirus دولت پاسخ: تهمت ادعا می پوشیده اند اما تنها از دوربین

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سفر خود به میدان نبرد انتخابات ایالت میشیگان به بازدید از یک کارخانه فورد تبدیل به هواکش — و او را — آن را باز سوال که آیا او را به پوشیدن ماسک به عنوان هر کس دیگری که با این نسخهها کار و یا بازدیدکننده داشته است را به انجام مورد نیاز توسط قانون است.

“من نمی دانم که ما میخوایم به آن نگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست که او را ترک کاخ سفید است.

هنگامی که او در نهایت تور گیاه نبود او با پوشیدن ماسک در هنگام صحبت کردن با فورد مقامات — در فاصله — اما پس از آن به خبرنگاران گفت که او تا به حال فرسوده یکی زودتر از خود را دید و دوربین برد.

“من نمی خواهم به مطبوعات از لذت دیدن آن را,” او گفت:.

“من با توجه به انتخاب” در مورد اینکه آیا به پوشیدن یک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه که پیام او ارسال او پاسخ داد: “من فکر می کنم این مجموعه به عنوان مثال هر دو راه.”

کاخ سفید در حال بازی کردن یافته های جدید از محققان دانشگاه کلمبیا که 36,000 زندگی شده اند ذخیره کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن و فرمانداران عمل کرده و یک هفته پیش از آن در ماه مارس به اعمال اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر-که اکثریت قریب به اتفاق ملت مرگ و میر — برخی از 83 درصد — می توانست اجتناب شده است اگر ماندن در خانه و محدودیت قرار داده شده است در محل دو هفته قبل.

مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و آن را به عنوان “سیاسی ضربه های شغلی.”

یافته های گزارش شده در نیویورک تایمز.

و به عنوان در ایالات متحده مرگ و میر روش 100,000 به عنوان ملت سر به آخر هفته روز یادبود مجلس نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا چاک شومر باید با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت دعوت او به سفارش همه پرچم ایالات متحده در ساختمان های دولتی کاهش به نیمی از کارکنان که “غم روز حساب.”

در اینجا پنج شنبه مهم ترین تحولات در واشنگتن تا کنون:

 • رئیس جمهور تهمت بازدید از یک کارخانه فورد در میشیگان سوم سفر اخیر به یک میدان نبرد انتخابات دولت
 • تهمت نبود دیده می شود پوشیدن ماسک به عنوان شرکت قوانین و میشیگان قانون نیاز به
 • رئیس جمهور حمایت کرده است از تهدید به قطع کمک به میشیگان بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری
 • مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, جدید, دانشگاه کلمبیا, مطالعه می یابد که اعمال محدودیت در هفته قبل را نجات داد 36K زندگی سیاسی ضربه های شغلی’
 • مجلس پلوسی رهبر اقلیت سنا شومر تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور پرچم را کاهش داده که تلفات بازدید 100K
 • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

  از اوایل امروز:

  مغلوب ساختن پیشی جستن سر به میشیگان یک مرکز مشخص نیست که آیا او به پوشیدن ماسک

  رئیس جمهور تهمت برگ کاخ سفید دوباره — این بار به تور فورد, کارخانه تبدیل به ساخت هواکش در میشیگان, میشیگان — سوم خود را مراجعه به یک سال 2020 انتخابات میدان نبرد دولت در چند هفته گذشته پس از سفر به پنسیلوانیا و آریزونا.

  این معلوم نیست که آیا او به پوشیدن ماسک به عنوان شرکت قوانین و میشیگان قانون نیاز به او را به انجام.

  دولت دموکراتیک دادستان کل گفت که او نمی خواهد سعی کنید برای جلوگیری از تهمت اگر او نمی کند اما گفت که او ممکن است اقدام علیه شرکت ها و سازمان های دیگر است که اجازه می دهد او را به رفتن بدون ماسک و ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از بازدیدکننده داشته است آینده.

  وقتی پرسیده شد که روز سه شنبه در مورد اینکه آیا او به پوشیدن ماسک تهمت گفت: این بستگی دارد که چگونه او می آید به افراد دیگر.

  “من نمی دانم که ما میخوایم به آن نگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست که او را ترک کاخ سفید سه شنبه. “بسیاری از مردم از من خواسته اند که سوال. من می خواهم به کشور ما به حالت عادی بازگشت. من می خواهم برای عادی.”

  فورد به گفته آنها به شما اجازه hm خم قوانین و بدون ماسک و اگر او را انتخاب می کند.

  معاون رئیس جمهور مایک پنس که عینک ماسک مشابه تنظیم پس از انتقاد برای انجام این کار نمی پوشیدن ماسک در فلوریدا برگر مشترک چهار شنبه طی یک عملیات عکس برای برجسته کردن رستوران شروع به بازگشایی آن کشور است.

  —ABC اخبار’ بن Gittleson

  مغلوب ساختن پیشی جستن تماس نتايج تحقيق زودتر اقدام را نجات داد 36K زندگی ‘سیاسی ضربه های شغلی’

  رئیس جمهور تهمت است را رد کرد و یک مطالعه جدید برآورد ده ها جان هزاران نفر را نجات داد اگر او و فرمانداران تا به حال اعمال محدودیت های یک یا دو هفته پیش از آن در ماه مارس به عنوان “سیاسی ضربه های شغلی.”

  یافته های جدید از محققان دانشگاه کلمبیا می گویند که تا به حال در ایالات متحده آغاز اعمال محدودیت یک هفته پیش از آن در ماه مارس, 36,000 زندگی خواهد ذخیره شده اند و برخی از 54,000 اگر آنها می خواهم تحميل شده دو هفته قبل.

  “کلمبیا یک موسسه که بسیار لیبرال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان او را ترک کاخ سفید است. بدون ارائه هر گونه مدرکی او افزود: “من فکر می کنم این فقط یک سیاسی کار ضربه.”

  صبح روز پنج شنبه یک سخنگوی کاخ سفید با اشاره یک انگشت در چین است.

  “آنچه را که باید زندگی را نجات داد این است که اگر چین بوده است شفاف و سازمان بهداشت جهانی تا به حال انجام ماموریت خود” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد دیر گفت: در بیانیه ای در پاسخ به یک گزارش در نیویورک تایمز.

  “چه صرفه جویی در آمریکا زندگی پررنگ رهبری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله در اوایل سفر محدودیت زمانی که ما تا به حال هیچ ایده واقعی سطح مجانبی گسترش و بزرگترین بسیج از بخش خصوصی پس از جنگ جهانی دوم به ارائه بحرانی منابع به کشورهای نیازمند و تا سطح شیب دار تست در سراسر کشور است که قرار داد ما را به یک مسئول راه برای بازگشایی, کشور ما,” او گفت:.

  علاوه بر این یک مقام کاخ سفید گفت: “موفقیت” در پاسخ به COVID-19 “ساخته شده در دولت فدرال همکاری نه یک دولت فدرال در آینده و گفتن فرمانداران و شهرداران چه تصمیم گیری را برای جوامع خود را هنگامی که یک مقام دولتی در واشنگتن است [no] ایده چه چیزی برای آنها بهتر است.”

  “ما بهترین تصمیمات ممکن است برای سلامت و ایمنی مردم آمریکا با اطلاعاتی که ما تا به حال در آن زمان” این مقام گفت. “ما به دنبال بازگشت. ما در حال حرکت رو به جلو است.”

  —ABC اخبار’ بن Gittleson

  به عنوان روز یادبود نزدیک و با امریکا و مرگ و میر در حال حاضر بیش از 93,000 و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از برآورد آن را به 100,000 تا پایان ماه مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر باید با ارسال نامه ای به رئیس جمهور تهمت درخواست او سفارش پرچم در تمام ساختمان های عمومی را کاهش داد “در غم از روز حساب است.”

  در اینجا متن نامه خود را:

  آقای رئیس جمهور عزیز:

  این آخر هفته ما را رعایت یادبود روز یک مناسبت از اهمیت زیادی به ما افتخار مردان و زنان بودند که حاضر به فداکاری برای کشور ما است. ما همیشه حمل حافظه خود را در قلب ما. ما رزرو دوشنبه به ویژه یادبود به آنها.

  به عنوان ما ما احترام به آنها متاسفانه در کشور ما سوگوار مرگ و میر نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی از COVID-19. قلب ما شکسته و بیش از این از دست دادن بزرگ و دعاهای ما با خانواده های خود.

  محترمانه از آنها و از دست دادن به ما و کشور ما در حال نوشتن به درخواست که شما سفارش پرچم به پرواز در نیمی از کارکنان در تمام ساختمان های عمومی در کشور ما در غم از روز حساب از زمانی که ما رسیدن به 100,000 مرگ و میر. آن را به عنوان یک خدمت ملی بیان غم و اندوه بنابراین نیاز به توسط هر کس در کشور ما است.

  با تشکر از شما برای نظر شما این موضوع قابل نگرانی.

  کاخ سفید پاسخ داده است.

  —ABC اخبار’ مريم خان

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
 • tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>