Coronavirus: آلمان طرح های احتمالی برای مقابله با همه گیر ممکن است

آلمان در حال حاضر با آن روبرو اول آن coronavirus عفونت. مقامات باقی مانده اند, آرام و مرز تعطیلی و یا مستندات هنوز در افق. اما این کشور هیچ خاص و همه گیر برنامه ریزی برای COVID-19.

ما مراقب هستند و ما آماده هستند اما ما واکنش مناسب هستند — در یک کلام این است که دولت آلمان بر گسترش coronavirus حتی پس از اولین موارد گزارش شده در کشور است.

“من باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم متقاعد شده است که ما آماده هستند و در بهترین راه ممکن است و که ما را ساخته اند به بهترین شکل ممکن پیشرفت” وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: در اوایل این هفته اضافه کرد که آلمان نظام سلامت یکی از بهترین در جهان است. آلمانی پزشکان و مراکز درمانی استاد, چالش های مانند کسانی که ناشی از این ویروس جدید در هر سال در طول آنفولانزا شیوع Spahn استدلال کرد. اما او همچنین اعتراف کرد که یک تفاوت وجود دارد — کارشناسان “نمی دانم همه چیز در مورد ویروس جدید و واکسن در دسترس نیست.”

“ما باید واقع بینانه” گفت: Lothar Wieler رئيس جمهور از موسسه کخ رابرت (RKI) یک دولت در کنترل بیماری و پیشگیری سازمان. “واکسن در دسترس نخواهد بود قبل از پایان سال است.”

هیچ مستند در آلمان

با این وجود آلمان نمی کند در حال حاضر طرح اقدامات مانند آن گرفته شده است در ایتالیا که در آن تمام روستاها شده است مهر و موم کردن.

“ما همچنان به تلاش برای منزوی کردن افراد آلوده در آلمان به عنوان زمانی که ممکن است درمان آنها در کلینیک و ارائه مراقبت نزدیک ممکن است برای تماس با افراد” Spahn گفت. نشست اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت در رم در روز سه شنبه تغییر نکرده آلمان در سطح رهبری رویکرد است. “سهم ما از این نظر است که در این زمان محدودیت های مسافرتی و یا حتی بسته شدن مرزها خواهد بود و نه یک اقدام مناسب” آلمان وزیر بهداشت گفت.

Cordoning کردن شهرها به خصوص شهرهای بزرگ است و حتی ممکن است استدلال لنا Högemann. آن است که تقریبا غیر ممکن است برای نظارت بر درون مسافران اروپایی به برلین به طور موثر به دلیل بسیاری از راههای مختلف و استفاده از حمل و نقل به شهرستان سخنگوی برلین اداره بهداشت و درمان گفت: DW. او گفت: برلین “به خوبی آماده برای موارد اضطراری” اما به مردم توصیه می شود سفر به پایتخت آلمان از ایتالیا باید با یک دکتر به دلایل ایمنی.

مدارس و مهد کودک تعطیل شد, روز چهارشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در شهر دویسبورگ در غرب ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع پس از یک اقامت تا به حال قرارداد این ویروس. Spahn توصیه مردم به وسواسی در هر کجا که امکان پذیر است از جمله شستن دستها به طور مرتب با صابون برای حدود نیمی از یک دقیقه و اجتناب از دست دادن. همچنین در روز چهارشنبه Steffen Seibert صدر اعظم آنجلا مرکل گفت آلمان تا کنون موفق به جداسازی و درمان فرد آلوده به افراد و جلوگیری از گسترش ویروس. “باقی می ماند که به هدف” او گفت:. “با تشکر از کار بسیار خوبی بر روی زمین جدید موارد نیز درمان بسیار سریع است.”

به طور کلی همه گیر طرح سه سال

آلمان ندارد, خاص, طرح جامع در نحوه واکنش به کروناویروس جدید. RKI است که در اتهام با اشاره DW به طور کلی همه گیر برنامه ریزی — ابداع سه سال پیش اما, با توجه به RKI سخنگو همچنین قابل استفاده به کوروناویروس.

این طرح پیش بینی تعدادی از اقدامات ممکن است در نحوه رسیدگی به “پایدار گسترش در جامعه” از جمله “محرومیت از بیمار افراد از امکانات جامعه و انزوا از بیمار, افراد, جداسازی افراد بیمار در مراکز درمانی.” آلمان به دنبال آن است که طرح تا کنون به عنوان مثال زمانی که دولت در پرواز بازگشت گردشگران آلمانی از چین قرار داده و آنها را تحت قرنطینه برای 14 روز. همه گیر طرح نیز تصریح می کند که دولت باید “توقف پذیرش به جرم اقامت, نزدیک امکانات جمعی, ممنوعیت حوادث است.” مقامات در آلمان هنوز رفته که دور.

کارشناسان در نظر پوشیدن ماسک محافظ در عمومی به غیر عملی. ماسک در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در آلمان ، “قابل توجه وجود دارد گسترده کمبود” با توجه به توماس Porstner مدیر عامل انجمن فدرال دارویی عمده فروشان. “تنها در مقادیر کوچک در حال حاضر در دسترس,” او اضافه شده است. کارشناسان تاکید است که ماسک به احتمال زیاد باید مهم برای پزشکان و پرستاران — نه زیاد چرا که آنها در معرض خطر آلوده کردن خود, اما به طوری که نه برای اضافه کردن به فشار در بیماران با سیستم ایمنی ضعیف.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus مهاجر توصیف زندگی در قرنطینه

کارشناسان اقتصادی انتظار می رود تاثیر منفی

کارشناسان اقتصادی نگرانی در مورد عواقب منفی این ویروس می تواند برای اقتصاد جهانی است. “اقتصاد در حال تحقق چگونه شکننده اقتصاد جهانی واقعا یک سیستم است” گفت: گابریل Felbermayr. رئیس کیل مبتنی بر موسسه اقتصاد جهانی گفت: DW که وضعیت یادآور برادران لمان سقوط در سال 2008 زمانی که بسیاری از مردم به طور ناگهانی متوجه شدم “چگونه شکننده سیستم مالی است.”

“ما فرض کنیم این می تواند و باید کمی تاثیر بر اقتصاد جهانی گفت: آلمان و وزیر اقتصاد پیتر Altmaier. “میزان بستگی دارد که چگونه به سرعت این ویروس موجود است و چگونه به سرعت تعدادی از عفونت در بدن افت می کند دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>