Coronavirus: هشدار آلمان از ‘موج پناهندگان مگر اینکه کمک های بودجه افزایش

در حالی که بسیاری از اروپا شاهد کاهش تعداد COVID-19 موارد وزیر توسعه آلمان هشدار داده است که این بیماری همه گیر است و در عین حال برای رسیدن به اوج خود در برخی از کشورهای در حال توسعه. بیشتر کمک های لازم به او گفت.

وزیر توسعه آلمان Gerd Müller شنبه هشدار داد که آلمان ممکن است دیدن یک “موج پناهندگان” از کشورهای فقیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او اعلام کرد که آلمان اختصاص داده €3 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای در حال توسعه.

“ما در اروپا در حال شروع به گرفتن ویروس تحت کنترل است اما در دیگر نقاط جهان این ویروس هنوز همه جانبه” مولر گفت, آلمانی, پخش RND. “من می ترسم که اوج نمی رسیده و در عین حال در بسیاری از کشورهای در حال توسعه.”

او گفت که اگر این ویروس هنوز در سراسر جهان مورد ضرب و شتم و سپس آن را می تواند به بازگشت به آلمان “مانند یک بومرنگ است.”

“سپس ما موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس خواهد بود هیچ چیز ارزش, نه به ذکر است موج جدیدی از پناهندگان,” او اضافه شده است.

German Development Minister Gerd Müller (Imago Images/photothek/J. Schmitz)

وزیر توسعه آلمان Gerd Müller

مولر شناسایی یمن به ویژه نگرانی در مورد که در آن جنگ داخلی و قحطی را ترک کرده اند سیستم بهداشت و درمان در ژنده پوش و میلیون ها نفر از افراد در معرض خطر از عواقب جدی به عنوان COVID-19 اسپرد را از طریق جمعیت است.

مولر به عنوان مثال عراق که در آن دولت آلمان تامین مالی است پنج بیمارستان برای 14,000 بیماران و اتیوپی که در آن آلمان است که کمک به هماهنگی ایجاد شغل در تولید پارچه ماسک.

بیشتر بخوانید: آنجلا مرکل گذشته اتحادیه اروپا و شورای ریاست جمهوری — چه انتظار

مولر خواستار €50 میلیارد دلار برای آفریقا

در این روز آلمان بر عهده ریاست شورای اتحادیه اروپا مولر همچنین با انتقاد از اتحادیه اروپا بودجه اختصاص داده شده برای کمک به کشورهای در حال توسعه. کمیسیون اروپا متعهد شده است بیش از €1 تریلیون دلار ($1.12 تریلیون دلار) برای کمک به کشورهای عضو بازیابی از این ویروس بیش از هفت سال است.

“اتحادیه اروپا تنها اختصاص 1 میلیارد €در هر سال به آفریقا” مولر اشاره کرد. “است که پرهیاهو و ناکافی است.”

“است که راه را برای غلبه بر مشکلات آینده را با همه گیر تغییر آب و هوا و بهبود اقتصادی برای افزایش جمعیت آفریقایی,” مولر اضافه شده است. “به همین دلیل من خواستار €50 میلیارد ‘بهبود و تثبیت کننده برنامه’ از اتحادیه اروپا.”

او همچنین اشاره کرد که 25 میلیون نفر در کشورهای آفریقایی کار در بخش گردشگری و اروپا باید اجازه می دهد گردشگری برای بازگشایی به برخی از کشورهای آفریقایی به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>