Coronavirus: آلمان می بیند افزایش در مرگ و میر بیش از حد

حدود 5% مرگ و میر بیشتر از میانگین ثبت شد در آلمان طی ماه آوریل با کارشناسان و گفت coronavirus مقصر است. اما چندین کشور اروپایی به مراتب بدتر بیش از حد نرخ مرگ و میر.

آلمان شاهد اندکی افزایش در تعداد متوسط مرگ و میر در آوریل دفتر آمار فدرال روز جمعه گزارش داد. ماه آوریل میزان مرگ و میر حدود 5 درصد بیشتر از میانگین تعداد مرگ و میر در ماه آوریل بین 2016 و 2019.

به عنوان فصل آنفولانزا است بیش از این آمار جای سرزنش در coronavirus همه گیر را ترک کرده است که بیش از 8,200 مردم در آلمان مرده از فوریه.

آمار دفتر کامپایل مرگ و میر در هر هفته است. در هفته 17, آخر هفته کامل در آوریل 17,974 نفر در آلمان افزایش 567 یا 3 درصد نسبت به میانگین سه سال گذشته.

ادامه مطلب: COVID-19 نرخ مرگ و غرق شدن? داده ها نشان می دهد واقعیت های پیچیده

کارشناسان رعایت شده اند بیش از حد نرخ مرگ و میر پس از هفته 13, شروع, مارس 23. بزرگترین انحراف از سال های گذشته بود و در هفته 15, شروع, مارس 6, زمانی که 2,251 نفر کشته شدند که 13 درصد بیشتر از متوسط است.

آلمان کمتر مرگ و میر بیش از حد از همسایگان اروپایی

“بیش از حد مرگ و میر در آلمان کم است در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی” این آمار و ارقام گزارش شده است. “ایتالیا گزارش 49 درصد مرگ و میر بیشتر در مارس سال 2020 از سال 2015 تا 2019 به طور متوسط […] سوئد گزارش دو بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر در تراکم منطقه از استکهلم برای هفته 14 تا 16 [اواسط مارس] به طور متوسط پنج سال قبل است.”

Italywas یکی از اولین کشورهای جهان برای ورود کامل مستند در حالی که سوئد شده است با انتقاد برای نگه داشتن مدارس, کافه ها و رستوران ها باز است.

ادامه مطلب: Coronavirus: زمانی که موج دوم از عفونت رسید ؟

آلمان و ارقام نیز نشان می دهد کمتر مرگ و میر بیش از حد از بلژیک, فرانسه, انگلستان, هلند, اتریش, سوئیس و اسپانیا. نروژ و جمهوری چک که باید از هر دو اجتناب بالا COVID-19 نرخ مرگ و اشاره ویژه به افزایش در مرگ و میر بیش از حد.

کارشناسان پیشنهاد کرده اند که رعایت بیش از حد مرگ و میر ممکن است بیشتر مفید برای ردیابی اثر واقعی از coronavirus از شمارش مرگ و میر به طور مستقیم ناشی از این ویروس از جمله مرگ و میر ناشی از غیر مستقیم مستند محدودیت.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>