Coronavirus: آلمان قرار می دهد اسپانیا, کاتالونیا, نابارا و آراگون در معرض خطر لیست

گردشگران داخلی از بازگشت از کاتالونیا به بارسلونا خواهد شد که به ارائه یک منفی coronavirus آزمون و یا رفتن به قرنطینه پس از ورود به آلمان. این یکی از سه مناطق اسپانیایی به تازگی تعیین شده در معرض خطر.

آلمان کنترل بیماری آژانس روز جمعه افزود کاتالونیا, نابارا و آراگون به یک لیست از مکان های در نظر گرفته شده “خطر بالا” برای رمان coronavirus.

این تغییر به معنی مردم از بازگشت از سه منطقه در شمال شرقی اسپانیا از جمله تعطیلات محبوب لکه های بارسلونا و کوستا Brava, چهره, چشم انداز 14 روز در قرنطینه. Coronavirus آزمون خواهد بود و اجباری برای همه مهاجران از مناطق با خطر بالا از هفته آینده.

فصل توریستی تابستان دیده است های اخیر افزایش عفونت در اروپا — به عنوان مثال در فرانسه و اسپانیا و لوکزامبورگ وجود دارد و نگرانی عودت به آلمان می تواند باعث یک دوم coronavirus موج.

بیشتر بخوانید: ضربه جدید به اسپانیا در بخش گردشگری از آلمان و انگلستان و ممنوعیت سفر

با توجه به آلمان موسسه کخ رابرت کشور عامل کنترل و پیشگیری از بیماری, یک محل تعیین شده در معرض خطر اگر این گزارش بیش از 50 مورد در هر 100,000 نفر در آخرین هفت روز است. لوکزامبورگ در حال حاضر تنها کشور اتحادیه اروپا در معرض خطر لیست.

هر کسی از بازگشت از یک منطقه در معرض خطر بالا باید به خود انزوا به مدت دو هفته و یا قادر به نشان دادن منفی coronavirus آزمون بیش از 48 ساعت های قدیمی, المانی وزارت بهداشت گفت: در وب سایت خود را. Coronavirus آزمون برای کسانی که از مناطق پر خطر خواهد بود اجباری از هفته آینده و رایگان خواهد بود با توجه به دولت است.

در یک ضربه به اسپانیا از صنعت گردشگری بریتانیا در هفته گذشته reimposed 14 روز قرنطینه برای افرادی که از این کشور مدیترانه ای — بسیار محبوب در مقصد تعطیلات برای انگلیسی ها.

آلمان وزارت امور خارجه روز سه شنبه خود را به روز رسانی توصیه های سفر به اسپانیا, اصرار آلمانی ها برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری به, کاتالونیا, آراگون و نابارا. این تصمیم موجب اعتراض از رهبران.

آلمان گزارش 870 موارد جدید در روز جمعه آوردن مجموع آن شمارش به 208,698. مقامات بهداشت باید موفق به حفظ تعداد تلفات نسبتا کم با 9,141 مرگ و میر ثبت شده تا کنون.

nm/اس ام اس (ایسنا AFP dpa)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>