Coronavirus: آلمان برنامه ریزی تخلیه شهروندان خود در چین

آلمان ممکن است تخلیه شهروندان خود از چین به خاطر پخش كردن, coronavirus وزیر خارجه Heiko Maas گفته است. او همچنین خواست آلمانی ها به هر “سفرهای غیر ضروری” به چین است.

آلمان در حال برنامه ریزی برای پیوستن به دیگر کشورهای غربی در تخلیه مردم از چین به عنوان کشنده coronavirus ادعا می کند بیشتر قربانیان.

“ما در حال بررسی و آماده سازی برای تمام گزینه های این بدان معناست که ما نیز با توجه به امکان تخلیه تمام کسانی که مایل به ترک” وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با نماینده عالی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell در برلین.

تعدادی از شهروندان آلمانی در حال حاضر در شهرستان برآورد شد “در دو چهره” Maas گفت. یک سخنگوی وزارت گفت: DPA اخبار آژانس وجود دارد که حدود 90 آلمان زندگی در ووهان.

این “شهروندان زندگی می کنند که, کار, تحصیل یا ازدواج,” او گفت:. “ما هیچ نشانه ای در لحظه ای که هر آلمانی ها هستند که تحت تاثیر این بیماری است.”

کنسولی تیم در حال ارسال از پکن به ووهان, که در آن ویروس را شکست, این شب برای گرفتن ایده از این وضعیت بر روی زمین است.

Maas همچنین گفت که دولت و تیم مدیریت بحران است که در حال حاضر جلسه در وزارت خود را به بحث در مورد مراحل بیشتر با کارشناسان از موسسه کخ رابرت آلمان پیشرو در سلامت عمومی بدن در حال مشورت.

“همه شهروندان باید نگه دارید تا با وزارت خارجه سفر توصیه شده است که روزانه به روز شده,” او اضافه شده است. “مسافران باید در نظر تاخیر و یا لغو غیر ضروری سفر به چین است.”

بیشتر بخوانید: Coronavirus: آنچه شما باید بدانید

مورد اول در اروپا

Borrell افزود که کمیسیون اتحادیه اروپا در هماهنگی با کشورهای عضو بیش از آن در پاسخ به شیوع بیماری با وزرای بهداشت در اجلاس سران در حال سازماندهی برای ایجاد چگونه موارد مشکوک برخورد خواهد شد و گزارش شده است. او گفت: اتحادیه اروپا نیز در تماس با سازمان بهداشت جهانی (WHO).

فرانسه تایید کرده است سه مورد از این ویروس که به کشته شدن بیش از 80 نفر در چین و آلوده حداقل 2,800 مردم است. هر دو در فرانسه و آمریکا نیز که تا به حال تعداد انگشت شماری از تایید موارد نیز سازماندهی تخلیه.

چند مورد نیز تایید شده است در چندین کشور آسیایی و همچنین استرالیا و کانادا است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>