Coronavirus: آلمان اجازه می دهد تا موهای خود را در خانه و دفاتر

آلمان در حال نشان دادن یک آرامش بیشتری در coronavirus دوران کار در خانه. قوانین و مقررات گرفته صندلی عقب به عنوان زوم را نشان می دهد چگونه این کشور زندگی — گاهی اوقات توسط حادثه.

از لحظه ای شرم آور در این مصاحبه در آلمان اشپیگل تلویزیون شروع می شود 24 ساعت در: درب پشت سبزها co-رهبر رابرت Habeck باز می شود. Habeck را دور می زنند و باعث می شود یک حرکت به عنوان اگر به ارسال کسی دور است. درب خاموش دوباره. اما مدت کوتاهی پس از آن باز می شود یک بار دیگر و Habeck پسر در می آید با پیراهن خود را خاموش.

“شما در تلویزیون” Habeck می گوید با یک درمانده لبخند. اشپیگل-مجری تلویزیون Markus Feldenkirchen لبخند به عنوان به خوبی. “ما همه تجربه شده است گاه به گاه تعجب بازدید کننده از اواخر,” او می گوید.

چند لحظه بعد درب باز می شود دوباره و Habeck پسر اتاق را ترک این زمان به طور کامل لباس می پوشد. Habeck رول چشمان او. هنگامی که درب بسته است از خارج او آشکار است رها شوند.

وجود دارد بسیاری از صحنه های مانند این را بر روی اینترنت در حال حاضر و نه فقط از آلمان است.

آلمان در حال تغییر است. در coronavirus عصر دیجیتال, همایش ها و تلویزیون لینک کلیک کنید در حال نفوذ به فضاهای خصوصی و نشان دادن آنچه در آن است وجود دارد. رقمی تبدیل دکور خانه. خانه کاری است که توسط کامپیوتر با هدست نوت بوک ها و گوشی های هوشمند است. تلویزیون چند بانده رادیو و دیکته ماشین دیگر اغلب بر روی میز و میز آشپزخانه. و حجاب است و دیگر گرفته شده به عنوان به طور جدی.

Helmut Schmidt in Bonn (picture-alliance/dpa)

Once upon a time: صدراعظم آلمان هلموت اشمیت با پشته از فایل های مطالعه خود را در صدارت در شهر بن در سال 1976

تی شرت به جای کراوات

“این تمایل وجود دارد که اجازه آداب رفتن کمی توسط هیئت مدیره می گوید:” ولفگانگ بک سر از رسانه ها در مطالعات برنامه در Sankt Georgen دانشکده فلسفه و الهیات (PTH) در فرانکفورت.

در طول تصویری همایش های, بسیاری از شرکت کنندگان در حال حاضر به ظاهر شدن در T-پیراهن و نه در پیراهن و ژاکت و مردم سریع به اتخاذ رسمی “du” فرم در هنگام پرداختن به دیگران است. “شما می تواند صحبت می کنند از آمریکایی یا Scandinavization,” Beck می گوید.

اما بک می افزاید که coronavirus بحران تنها تقویت روند که در حال حاضر وجود داشته است. “حرکت به سمت سبک آرامش بیشتر در آنجا بود قبلا. این است که شتاب توسعه است که در شل کردن چیزهای کمی در سراسر جامعه” او می گوید.

Björn Thümler (picture-alliance/dpa/Niedersächsisches Wissenschaftsministerium)

چه هرج و مرج ؟ برای برخی از شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی کتاب است. نیدرزاکسن علم و فرهنگ, وزیر, Björn Thümler در مقابل یک پس زمینه از کتاب های خود را در دفتر خانه

تنظیم صحنه

با وجود این رویکرد آرام تر هنوز هم وجود دارد یک تمایل قوی برای مردم می خواهم خود را به یک فرد پروفایل در مقابل وب کم.

“اگر مردم نشستن در یک سالن پر هرج و مرج آنها در حال حاضر می تواند خود را به عنوان خانواده مردم” رسانه ها محقق Moritz سهام از زیگن دانشگاه اخیرا گفته پخش عمومی Deutschlandfunk در مصاحبه. “و کسانی را انتخاب کنید که کاملا مبله گوشه ای از خانه خود را در حال حاضر می تواند خود را به عنوان طراحی داخلی کارشناسان است.”

یک قطعه از مبلمان در خانه فضای اداری نقش بسیار نقش ویژه ای به عنوان پس زمینه در یک کنفرانس ویدئویی. “با همکاران من در دانشگاهی در زمینه قفسه کتاب در این زمینه بسیار مهم است و گاهی اوقات آن را حتی روشن می گوید:” بک.

بیشتر بخوانید: ارتباطات مجازی: ماندن در هنگام کار از خانه

استراتژیک مبلمان

حساب توییتر @RateMySkypeRoom و @BookCredibility تخصصی در طنز آمیز ارزیابی از این تزئینی و استراتژیک عنصر پس زمینه.

ما رئیس جمهور سابق بیل کلینتون که مطرح شده در مقابل یک قفسه با کتاب و نمایش پرچم آمریکا و تعداد زیادی از سی دی می آید خوب در اینجا. “به یاد داشته باشید رفاه نسبی و صالح دولت ؟” پست در مورد او می گوید. “به سی دی. ’90s خنک بود.”

اما دیگران رفتن یک مسیر جایگزین. سوئیس نگار Joelle ویل برای مثال به عمد می کند بدون هیچ فکری لمسی در ویدئو ظاهر به جای دادن یک نگاه اجمالی از آشپزخانه; برای او این است که یک راه جدید برای rebel.

حفظ حریم خصوصی

آشپزخانه, درهم و برهمی و یا لباس قفسه: این بی ملاحظه ابزار دیجیتال در دسترس هستند آشکار خصوصی زندگی میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان. کودکان موسیقی پاپ در مقابل صفحه نمایش و سگ پوست به اتاق کنفرانس. یک صلیب بر روی دیوار و یا یک مجسمه بودا در قفسه خیانت بسیار ویژگی های شخصی مانند وابستگی مذهبی.

این شده است هرگز به عنوان آسان به نظر شخص دیگری کوچ و یا به اندازه کسی صندلی اجرا زشت wallpaper, درهم و برهم پستو و آشپزخانه کثیف جداول — و یا حتی خود را تشخیص مبلمان Ikea در خانه از مردم شما در حال صحبت کردن.

برای محافظت از خود و دیگران را از غرقه شدن بیش از حد در این نوع کنجکاوی ولفگانگ بک از Sankt Georgen دینی, مدرسه, مجموعه قوانین خاص.”من انتظار می رود دانش آموزان به دروغ در رختخواب زمانی که ما برگزاری یک سخنرانی به عنوان یک ویدیو کنفرانس, اما به نشستن بر روی یک صندلی در یک جدول” او می گوید. “من نمی خواهم برای دیدن همه چیز را; برخی از چیزهایی که باید بماند خصوصی.”

و زوم Jitsi و دیگر کنفرانس سیستم عامل نیز ارائه گزینه های انتخاب مجازی پس زمینه. راه است که هیچ کس می شود برای دیدن فضاهایی هستند که به معنای به خصوصی.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>