Coronavirus: آلمان آغاز طرح اضطراری به پرواز رشته گردشگران

با استفاده از زبان خاطره انگیز از جنگ سرد دولت آلمان قول داده است برای بازگرداندن هزاران رشته آلمانی. در حال حاضر وجود دارد یک رسمی هشدار برای جلوگیری از آلمانی ها از خروج از کشور است.

دولت آلمان در حال انجام اضطراری برنامه ای برای بازگرداندن هزاران نفر از شهروندان رشته در خارج از کشور با توجه به شیوع کروناویروس.

آن زده شده است یک معامله با شرکت های هواپیمایی برای پرواز گردشگران پشت در ویژه fligths به خصوص از مراکش انگیز domincan جمهوری فیلیپین مالدیو و مصر است.

ادامه مطلب: Coronavirus بحران: آنچه مسافران در حال حاضر نیاز به دانستن

جزئیات ماموریت

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas توصیف این روش به عنوان یک “Luftbrücke” با استناد به خاطرات فوق العاده ای برلین هوایی برنامه ای است که به پرواز در منابع به قطع برلین غرب در دوران جنگ سرد.

به طور خاص او گفت:

  • دولت تا به حال کنار €50 میلیون برای این برنامه که تمرکز بر روی بسته بندی تعطیلات گردشگران است.
  • وجود خاص ضرورت در مراکش که در آن بین 4000 نفر و 5000 آلمانی رشته هستند.
  • قوانین کلی برای عودت خواهد اعمال می شود و نمی نشان می دهد وجود دارد خواهد بود کلی قرنطینه.
  • گردشگران shouldremain بیمار به عنوان “ما نمی قادر خواهد بود برای ارائه یک 24 ساعت-راه حل در هر مورد است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه آلمان بزرگترین فرودگاه مقابله?

Infografik showing the development of the virus

هشدار سفر

Maas وجود دارد گفت: در حال حاضر رسمی هشدار دهنده در محل مشاوره آلمانی ها به کشور را ترک کنند.

“W باید جلوگیری از دیگر آلمانی مسافران از گرفتن رشته در خارج از کشور. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم از هم اکنون هشدار می دهند در برابر همه توریستی, سفر,” او گفت:.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز دوشنبه خواست همه آلمانی ها برای جلوگیری از تعطیلات در خانه و خارج از کشور به عنوان او اعلام کرد جارو محدودیت هایی را برای نگه داشتن آنها را در داخل خانه به توقف سرایت.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>