Coronavirus: آلمان, گسترش, اجتماعی, محدودیت فاصله تا مارس 19

“یک بیماری همه گیر را نمی تعطیلات” آنگلا مرکل گفت: اعلام یک فرمت به آلمان coronavirus محدودیت. آلمانی ساکنان شده اند خواست به سفر در طول تعطیلات عید پاک.

آلمان و اجتماعی فاصله اقدامات تمدید شده است از طریق پایان تعطیلات عید پاک شکستن آنگلا مرکل اعلام کرد روز چهارشنبه پس از تماس با رهبران دولت.

این فرمت که در حال حاضر نگه می دارد و این محدودیت در محل حداقل تا 19 آوریل موافقت شد در طی یک کنفرانس تلفنی بین مرکل و رهبران آلمان 16 متحده است.

ادامه مطلب: آیا آلمان و اجتماعی فاصله قوانین ؟

“یک بیماری همه گیر را نمی تعطیلات” مرکل گفت که اعلام این تصمیم است. محدودیت در ابتدا با توجه به پایان در مارس 5.

صحبت های پیش از آن در روز مرکل گفت که این امر می تواند به مراتب بدتر به محدودیتهای بیش از حد زود است.

او گفت: آن را در حال حاضر “خیلی خیلی زود به فکر می کنم در مورد شل شدن محدودیت.”

“این امر می تواند بسیار بدتر از آن را انجام دهد خیلی زود است و ما هنوز هم بسیار دور از آنچه که ما نیاز به رسیدن به” صدراعظم اضافه شده است.

جمعیت آلمان برای بیش از 80 میلیون نامیده شده است به “کاهش تماس با افراد دیگر به جز اعضای خانواده خود به حداقل مطلق در همراهی با قوانین موجود از جمله در طول تعطیلات عید پاک” با توجه به متن تماس دیده می شود توسط آژانس خبری DPA.

ساکنان نیز نامیده شده است به چشم پوشی خصوصی سفر و بازديد با بستگان در طول عید پاک تعطیلات مدرسه — که برای بسیاری از کشورهای در مارس 19.

ادامه مطلب: Coronavirus و سلامت روان: ما ساخته شده است برای انزوای اجتماعی

هیچ الزامی به پوشیدن ماسک

با توجه به تماس رونوشت فدرال و دولت توافق کردند که مردم نباید نیاز به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما پوشیدن یک ماسک نیز به این معنا نیست که فرد تبرئه از رعایت اجتماعی دیگر محدودیت فاصله — مانند جلسه در بیش از دو نفر در خارج از افرادی که زندگی می کنند در خانه خود را و نگه داشتن حداقل 1.5 تا 2 متر (4.9 به 6.6 فوت) فاصله تا دیگران.

همسایه اتریش اجرا یک ماسک نیاز روز چهار شنبه برای همه ورود به فروشگاه های مواد غذایی.

محدودیت های فعلی در آلمان بررسی می شود و دوباره در مارس 14, یکشنبه پس از عید پاک مرکل گفت.

rs/rg (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>