Coronavirus: آلمان می تواند برای جلوگیری از موج دوم’

یکی از برتر آلمان virologists مسیحی Drosten می گوید این کشور می تواند جلوگیری از موج دوم coronavirus عفونت. با بیشتر شناخته شده در مورد این ویروس ممکن است ممکن است برای نگه داشتن COVID-19 محدود به محلی شعله ور شدن یو پی اس.

Virologist مسیحی Drosten گفت: یک مجله خبری است که این کشور می تواند در جلوگیری از موج دوم COVID-19 و همراه با آن به طور بالقوه دیگر در سراسر کشور مستند.

محقق از برلین معتبر Charite بیمارستان گفت: افزایش آگاهی از رفتار و خواص SARS-CoV-2 ویروس می تواند تعیین کننده باشد.

“در حال حاضر ما می دانیم که این ویروس بهتر ما می دانیم بیشتر در مورد چگونه آن را,” Drosten گفت: Der Spiegel.

“شاید… ما می توانید از یک ثانیه خاموش,” او گفت:, و اضافه کرد که آن را در حال حاضر یک “امکان نظری” است که شهروندان را “از طریق بدون موج دوم.”

Christian Drosten (picture-alliance/dpa/C. Gateau)

مسیحی Drosten است مدیر موسسه ویروس شناسی در برلین Charité بیمارستان دانشگاه

محلی شیوع

یکی دیگر از برجسته آلمان virologists, Hendrik Streeck از دانشگاه شهر بن نیز وجود دارد گفت: ممکن است محلی شیوع بیماری از زمان به زمان مانند آنهایی که در لیر و فرانکفورت اما موج دوم.

Streeck گفت Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND): “من فکر نمی کنم ما خواهید بود با دیدن موج دوم که به معنای واقعی کلمه سیل و تحت الشعاع ما است.”

این پیش بینی در مقایسه با کسانی که از دو, دیگر, ارشد, آلمانی, عمومی کارشناسان بهداشت که هفته گذشته هشدار داد موج دوم coronavirus موارد که به گفته آنها می تواند به ارمغان آورد به آلمان از خارج از کشور توسط گردشگران داخلی.

قرنطینه زمان برش ؟

در ضمن Drosten گفت: ممکن است به کاهش دوره قرنطینه برای کسانی که آلوده از 14 روز به حدود هفت.

“دوره کمون و زمان است که در آن شما در حال مسری هستند و همه بسیار کوتاه تر از در ابتدا فکر” Drosten گفت:, و اضافه کرد که آلمان در یک موقعیت خوب را هنگام برخورد با ویروس.

“ما متوقف شد و یک همه گیری موج نسبتا خفیف اقدامات و ما آن را کاملا کارآمد است.”

Drosten اعتبار بسیار آلمان موفقیت برای ردیابی و ردیابی – به ویژه در یک ابزار تشخیصی طراحی و توسعه توسط تیم خود را در Charite.

ردیف با محبوب ترین ها, روزنامه,

با مشخصات بالا Drosten تبدیل شده است چیزی از نفرت رقم برای نظریه پردازان توطئه و ضد مستند جنبش است.

او حتی گزارش دریافت یک تهدید بسته که شامل یک کپسول مایع و توجه داشته باشید گفت: “این نوشیدنی — پس از آن شما خواهد بود ایمنی بدن.”

او همچنین درگیر شد در تلخ عمومی ردیف با جرم-گردش روزانه روزنامه بیلدکه شک و تردید در تحقیقات علمی خود.

Drosten تیم در برلین معتبر Charite بیمارستان ادعا کرد که کودکان می تواند گسترش COVID-19 به همان راحتی که بزرگسالان یک مسئله مهم است که آن را می آید به بازگشایی مدارس.

بیلد به Drosten فقط یک ساعت برای پاسخ به یک لیست از نظرات انتقادی در این مطالعه از دیگر محققان تحریک او را به پست عصبانی پاسخ در توییتر.

“من همه چیز بهتر به انجام,” او گفت:. این دانشمند حتی ارسال عکس از ایمیل از جمله روزنامه نگار شماره تلفن.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.
 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>