Coronavirus: آلمان تصویب قدرت به بلوک های خارجی تصاحب در بخش بهداشت و درمان

برلین اعلام کرده است قوانین جدید برای حفاظت از بخش بهداشت و درمان از تصاحب خصمانه توسط غیر اتحادیه اروپا شرکت. دولت گفت coronavirus بحران نشان داده است که محلی تخصص های پزشکی و تولید بسیار مهم هستند.

دولت آلمان روز چهارشنبه تایید قدرت های جدید اجازه می دهد آن را به وتو خصمانه خارجی تصاحب مناقصه برای شرکت بهداشت و درمان.

اندازه گیری به تصویب رسید در جلسه کابینه با هدف حفاظت از یک منبع مداوم از حیاتی محصولات پزشکی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“فعلی تاج بحران نشان می دهد چقدر مهم پزشکی, دانش و ظرفیت تولید در آلمان و اروپا می تواند در شرایط بحرانی” وزیر اقتصاد پیتر Altmaier گفت. “در همان زمان اصلاح باعث می شود سهم مهمی را در نگهداری طولانی مدت از عملکرد سیستم مراقبت های بهداشتی در آلمان است.”

تحت مقررات دولت می تواند بلوک سرمایه گذاران از خارج از اتحادیه اروپا از خرید شرکت های آلمانی که در حال تولید واکسن, تجهیزات حفاظتی, پنکه, دارو و یا لوازم دیگر.

شرکت بهداشت و درمان را به اطلاع برلین به عنوان به زودی به عنوان یک خریدار خارجی دارای سهام بیش از 10٪. دولت می تواند پس از آن ارزیابی هر گونه نگرانی های امنیتی مطرح شده توسط پیشنهاد و تصمیم می گیرید که آیا به دخالت. از آستانه تا به حال برای گزارش شده است 25 درصد.

ادامه مطلب: خواهد COVID-19 تشدید مواد مخدر کمبود در آلمان ؟

عرضه ترس

انجمن های صنفی را مورد انتقاد قرار چنین اقداماتی گفت: آنها می تواند در نزدیک کردن بازار و به طور کلی سرمایه گذاری خارجی کمتر جذاب است.

“در طول بحران از آن مهم تر از همیشه به ایستادن برای باز کردن بازارهای” فدراسیون صنعت آلمان را عضو هیئت مدیره Stefan Mair در بیانیه ای گفت.

به زودی پس از coronavirus شروع به گسترش جهانی اجرا بر روی برخی از محصولات پزشکی و دنده محافظ نگرانی در مورد عرضه بالقوه مشکلات. آنگلا مرکل اعلام کرد که یکی از درس های آموخته از وضعیت اروپا باید توسعه “خودکفایی.”

گزارش های رسانه ها در اوایل این سال است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کرده بود برای خرید دسترسی به CureVac یک داروسازی راه اندازی و توسعه یک COVID-19 واکسن موجب اعتراض.

CureVac را رد کرده است دریافت هر گونه به ما ارائه می دهد. اما رئیس آلمان BioNTech است که همچنین در حال توسعه یک واکسن گفت: در ماه گذشته که این شرکت دریافت کرده مشخص نیست روش.

nm/aw (ایسنا AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>