Coronavirus: دولت آلمان را ‘عظیم’ تست طرح تساوی شک و تردید

بایرن دولت آلمان با بیشترین coronavirus موارد و مرگ و میر در نظر دارد به ارائه تست به همه ساکنان آن است. آلمان وزیر بهداشت هشدار داده است که این حرکت نباید منجر به یک از امنیت کاذب.

جنوب آلمان در ایالت بایرن اعلام کرد در روز یکشنبه که در آن ارائه خواهد شد coronavirus تست برای همه ساکنان در آنچه دولت وزیر بهداشت به نام “تاج آزمون توهین آمیز است.”

“همه باواریا شهروندان خواهد شد به سرعت ارائه این فرصت را به خود تست شده توسط تاسیس قرارداد پزشک حتی بدون علائم” دولت وزیر بهداشت ملانی Huml گفت.

ادامه مطلب: آیا برلین باید همه گیر تحت کنترل ؟

دولت نیز در لایحه برای آزمایش نیستند که تحت پوشش بیمه درمانی.

“یک بنای ما باواریا آزمون مفهوم است که تمام افرادی که می خواهید به آزمایش می شود برای یک SARS-COV-2 عفونت باید قادر به پیدا کردن اینکه آیا آنها آلوده شده است” Huml اضافه شده است.

بایرن می شود اولین دولت به ارائه تست. تا به حال تست شده است با تمرکز بر مردم با علائم و یا ممکن است قرار گرفتن در معرض و همچنین افرادی که مشاغل افزایش احتمال آمدن با این بیماری است.

با توجه به موسسه کخ رابرت آلمان کنترل بیماری آژانس بایرن ثبت کرده است 48,294 coronavirus موارد و 2,592 ویروس های مربوط به مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر.

تصمیم به بیش گسترده آزمایش زیر یک شیوع گسترده مربوط به یک کشتارگاه در غرب آلمان ایالت شمال راین شده در اوایل این ماه.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا صنعت گوشت است coronavirus نقطه داغ

تست ‘تنها یک عکس فوری’

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn حمایت بایرن را تست طرح اما گفت: مردم نباید دست آوردن یک از امنیت کاذب.

“آزمایش های گسترده ای را حس می کند به خصوص برای مهار منطقه ای شیوع است. ما اقتباس کرده اند ما فدرال تست مفهوم بر این اساس” Spahn گفت: آلمان آژانس خبری DPA.

“با این حال تست است تنها یک تصویر لحظهای. آن را نباید ارامش شما را به یک از امنیت کاذب.”

کارین Maag این متخصص بهداشت برای آنگلا مرکل مرکز-راست CDU حزب در پارلمان آلمان ابراز نگرانی های مشابه.

“بلافاصله پس از آزمون من می دانم که آیا من تست کردم مثبت یا منفی است. اما من می تواند آلوده در روزهای” Maag گفت باواریا-بر اساس آوگسبورگ Allgemeine روزنامه.

Maag را همتای مرکز-چپ سوسیال دموکراتها حزب کارل لاوترباخ نام برای یک هدف بیشتر رویکرد به تست.

“ما باید اطمینان حاصل شود که حق مردم در حال تست و آزمایش خود را تبدیل شدن به ارزان تر” لاوترباخ گفت: Funke گروه رسانه ای.

dv/mm (AP dpa)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>