Coronavirus: آلمان, پیانیست 20 ساعت کنسرت به منظور بالا بردن آگاهی از هنرمندان گرفتاری

نوازنده انجام خواهد شد “Vexations” توسط Erik Satie, یکی از طولانی ترین قطعات تاریخ موسیقی است. Levit می خواهد برای بالا بردن آگاهی از مبارزات نوازندگان پایدار میان مستند.

آلمانی پیانیست ایگور Levit است مجموعه ای برای شروع 20 ساعته در ماراتن کنسرت در روز شنبه که او بازی خواهد کرد یک قطعه از موسیقی به منظور بالا بردن آگاهی از هنرمندان مشکلات در طول این بیماری همه گیر.

Levit بازی خواهد کرد “Vexations” توسط Erik Satie, یکی از طولانی ترین آثار در تاریخ موسیقی متشکل از فقط چند یادداشت 840 بار.

ادامه مطلب: Coronavirus: ایگور Levit مبارزه با انزوا با جریان کنسرت

“این بار وحشیانه برای هنرمندان — از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی است. به همین دلیل این قطعه به خوبی کار می کند من فکر می کنم برای بالا بردن آگاهی از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق” Levit گفت: آلمان آژانس خبری dpa.

پیانیست خود اعتصاب اول توجه داشته باشید در 2 p. m. (1200 GMT) و گذشته خود را در ظهر روز یکشنبه. از آن خواهد شد به صورت زنده از استودیو در برلین متعدد از طریق کانال های رسانه های اجتماعی از جمله 33 ساله را Instagram و توییتر حساب.

‘چشم انداز تاریک است’

در سال 1893 موسیقی کار توسط ساتی (1866-1925) متشکل از یک تم و تغییرات و متناسب با فقط یک ورق از موسیقی است. آن است که یادآور “فریاد سکوت” در یکنواختی آن با توجه به Levit.

“هنرمندان باید در این مرحله است. وضعیت فعلی بسیار دشوار است و من برای خودم, هم,” او اضافه شده است. “چشم انداز تاریک است با توجه به محدودیت در رویدادهای فرهنگی.”

در مارس 10, Levit بازی بتهوون سوم و پنجم پیانو کنسرتو در Elbphilharmonie در هامبورگ. تولد او بود و آخرین کنسرت خود را در مقابل مخاطبان زنده برای آینده قابل پیش بینی.

The Elbphilharmonie in Hamburg was inaugurated in 2017 and cost €866 million ($961.7 million) to build

این Elbphilharmonie در هامبورگ افتتاح شد در سال 2017 و هزینه €866 میلیون دلار ($961.7 میلیون دلار) برای ساخت

روز بعد آنگلا مرکل اعلام کرد آلمان تلخ آینده نزدیک به عنوان کشور شروع به دست و پنجه نرم کردن با رمان coronavirus. در روز در سراسر کشور مستند اعلام شد برای جلوگیری از شیوع تعلیق زیادی کرد. از آن پس Levit اتحاد جریان بیش از 50 اجرای برنامه از صفحه اصلی.

jsi/روپیه (dpa AP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>