Coronavirus: آلمان, تلفن, کمک در ‘محدودیت های بالا’

خانه به تنهایی ؟ دغدغه با افکار coronavirus? این کمک می کند برای رسیدن به تلفن. بحران کمک در تقاضا بالاتر از حد معمول.

میلیون ها نفر از مردم گفته شده است به ماندن در خانه را به کم کردن سرعت گسترش COVID-19. تماس مستقیم است باید به حداقل نگه داشته شود. این را افزایش می دهد برخی از مردم سطح استرس. اموزش Belzner می گوید آن را می توانید شیرجه رفتن برخی به یک بحران وجودی. او اجرا می شود یک خط تلفن بحران در باواریا شهر Würzburg. Belzner می گوید چهار نفر از پنج تماس در لحظه حال مربوط به کوروناویروس.

“اگر آن را نگه می دارد رفتن در این راه ما نمی خواهد که هر گونه تماس که نمی مقابله با تاج. همه دغدغه با آن از جمله خودم همه تحت تاثیر قرار است.” پس از اعمال محدودیت بر جنبش تحمیل شده بود در بایرن Belzner و 90 داوطلبانه کارگران است و باید تقریبا 50 درصد تماس بیشتر از حد معمول است. “ما در محدودیت های بالا می گوید:” این روانشناس.

خطر خودکشی افزایش می یابد

آن ترس از مرگ است که باعث شده مردم برای رسیدن به برای تلفن? موارد COVID-19-مربوط به مرگ و میر شده است نصب در آلمان بیش از حد. نه ساکنان یک خانه در Würzburg درگذشت در عرض یک هفته به عنوان یک نتیجه از یک عفونت است. “هیچ” می گوید Belzner. “بیشتر تماس گیرنده ها بیشتر می ترسند از تنهایی از آلوده شدن.”

این محدودیت در حال حاضر اعمال شده در سراسر آلمان می تواند تاثیر جدی بر مردم با مسائل مربوط به سلامت روان. معمول خود را شبکه ای از حمایت نمی تواند تابع. “اگر شما تمایل به اخم و یا مستعد ابتلا به درد و رنج و اضطراب شما به طور ناگهانی به سمت چپ به تنهایی آن را یک تهدید چشم انداز. حتی افرادی مثل ما که اصلا مسائل برای شروع با احساس اثر است.” این می تواند به افزایش خطر خودکشی می گوید Belzner. “آنها شده است سمت چپ به تنهایی با ترس خود را. در حال حاضر بحران خط تلفن است که همه آنها کردم.”

خطوط تماس ویژه در کشورهای متعدد

وجود 105 رسمی بحران خطوط تماس ویژه در آلمان است. آنها تحت نظارت پروتستان یا کاتولیک کلیسا. تماس به 0800/111 0 111 یا 0800/111 0 222 رایگان هستند. وجود دارد که خدمات مشابه در کشورهای دیگر یافت می شود در https://www.ifotes.org یا https://www.befrienders.org.

اما آنچه می تواند اموزش Belzner و همکاران او انجام دهید برای برطرف کردن اضطراب و تنهایی در برابر انزوا?

Lit window behind tree (DW/V.Esipov)

تلفن کمک همیشه باز مثل این یکی در Berin

“ما می توانید شروع با کمی حواس پرتی و امداد می گوید:” Belzner. “برای بسیاری از مردم آن را خوب است برای بیان افکار خود در دانش است که کسی در گوش دادن و empathizing.”

گاهی اوقات او می گوید: این گفتگو می تواند سازی نسبت به مسائل روزمره. “چنین به عنوان سوال: چه برنامه هایی برای امروز چه شما در حال ساخت برای شام؟”

‘چشم انداز خوش بینانه’

Belzner است خوشحالم که بحران خط شده و طبقه بندی شده به عنوان سیستمیک مربوطه معنی همکاران او می تواند همچنان به انجام کار خود را در میان coronavirus محدودیت.

“در حال حاضر بحران در خطوط تماس ویژه مورد نیاز تر از همیشه,” او می گوید. و داوطلبان نمی توانید از خانه کار می کنند. “ما پلت فرم است که به موضوع بسیار گسترده مقررات حفاظت از داده ها. تماس تنها ممکن است گرفته شده در رسمی ثبت نام تلفن.”

Belzner می افزاید که این مهم است که برای همکاران روانی خوبی است که می توانید آنها را جداگانه کار خود را از زندگی خصوصی خود را.

Belzner می گوید وضعیت فعلی او را به یاد مارس 1986 زمانی که جهان به تدریج از آنچه تا به حال اتفاق افتاده در نیروگاه هسته ای در چرنوبیل: “شما تا به حال در این بهار زیبا آب و هوا در ترکیب با یک نامرئی و نامحسوس تهدید. که آنچه در آن احساس می کند مانند برای من در حال حاضر بیش از حد.”

Belzner و دیگر بحران کارگران هرگز مسائل دینی از توافق خود را.

“اما برخی از تماس گیرنده آدرس سوال از ایمان خود را زمانی که آنها پرسید که چه به آنها امید و یا چیزی است که آنها می توانید نگه دارید و بر روی” او می گوید. و آنچه که سنگ در Belzner زندگی? “اساسا چشم انداز خوش بینانه. زندگی می رود. من احساس می کنم که خدا با من است و به نوعی بدون توجه به آنچه.” تلاش برای تصویب این خوش بینی شدید تماس تلفنی یکی از چالش های بزرگ.

اگر شما مبتلا به فشار عاطفی یا افکار خودکشی به دنبال کمک های حرفه ای. شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد که در آن برای پیدا کردن کمک کند بدون توجه به جایی که شما در جهان زندگی می کنند در این وب سایت: https www.befrienders.org

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>