Coronavirus: آلمانی مسافری راه آهن تقاضا کاهش مییابد اما خدمات حمل و نقل کلید

خالی قطار در حال دید مشترک در آلمان فقط در حال حاضر, اما راه آهن ملی اپراتور Deutsche Bahn می گوید آن را به نگه داشتن آن مسافر خدمات در حال اجرا است. آن قطار باری در حال ارائه بسیار مورد نیاز محصولات مانند کاغذ توالت.

از راه دور و منطقه ای مسافر قطار استفاده سقوط کرده است به حدود 15 درصد از نرمال تقاضا در طول coronavirus محدودیت های ملی راه آهن آلمان اپراتور Deutsche Bahn, ریچارد لوتز گفت: در روز دوشنبه.

در ضمن Deutsche Bahn حمل و نقل بخش محروم از بخش خودرو قرارداد — روشن است به غیر معمول اولویت تحویل مانند مواد غذایی به عنوان آن را بیش از حد چهره یک کاهش در تقاضا.

“آیا شیرینی اجناس کاغذ توالت یا آرد: در روزهای اخیر ما بوده است قادر به کمک به شرکت های بسیاری با تدارکات را تحت پوشش خدمات” لوتز خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تمرکز بر این بیماری همه گیر است اثرات در شرکت دولتی.

از دست دادن حمل و نقل نیز از خارج از کشور ترک کرده بود قطار کالا لود شده به حدود 70 درصد از ظرفیت عادی. DB شد تغییر “همه چیز — و این بدان معناست که همه چیز را که می خواهید مشتریان حمل و نقل” لوتز گفت.

A goods train in Brandenburg, pictured on March 15, 2020. (picture-alliance/dpa/S. Stache)

خدمات حمل و نقل هستند به مراتب بیشتر از تقاضا از قطار های مسافری و حمل و نقل خود را در حال تغییر است به تناسب زمان

اگر چه این ویروس در معرض خطر به حال منصرف مسافر استفاده دویچه بان در حال اجرا بود آن را از راه دور قطار مسافری حدود 75 درصد از آن به طور معمول-برنامه ریزی از راه دور قطار و حدود 65 درصد از نرمال برای مسافت های کوتاه خدمات — چیزی بسیار شبیه به تعطیلات آخر هفته خود را برنامه.

لوتز گفت: هدف این بود که اطمینان حاصل شود که قطار در دسترس بود برای چند نفر که هنوز هم مورد نیاز آنها را زمانی که آنها مورد نیاز آنها.

“هر کس کار در سیستمیک مربوط به حرفه و وابسته به راه آهن سفر باید قادر به انجام این کار بدون اشکالاتی گفت:” لوتز تاکید بر “ثبات” به عنوان DB شعار — پس از سال ها از ترس بیش قطار تاخیر و جنس بنجل ایستگاه.

ادامه مطلب: پرواز بشود کار را در اروپا راه آهن دست و پنجه نرم تحت فشار ؟

رزرو برای عید بودند, تخت, لوتز همچنین گفت که نشان می دهد بسیاری تا به حال چشم پوشی خانواده بازدیدکننده داشته است: “مشتریان ما اقدام پدیده مسئولانه در وضعیت فعلی است.”

“ما در حال نگه داشتن چیزهای در حال اجرا گفت:” اگر چه هشدار درآمد خواهد بود mauled.

“Coronavirus همه گیر خواهد شد, مانند بسیاری دیگر, ما ضربه سخت” او گفت:, و با توجه به DB را €24 میلیارد دلار ($26 میلیارد دلار) بدهی های انباشته هنگامی که این وضعیت تا حدودی واضح تر لوتز گفت: DB را به “صحبت کردن” دولت صاحب شرکت.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

در سال گذشته DB بریده یک رکورد حجم بیش از 150 میلیون مسافر در آن IC و یخ راه دور قطار سالانه افزایش 2.8 میلیون نفر است. اما آن حمل و نقل کاهش یافته است 3.7% با وجود آنچه پس از یک ثبات اقتصادی چشم انداز.

درآمد در سال 2019 افزایش کمتر از 1% تا €44.4 میلیارد دلار است. سود قبل از مالیات غرق 13 درصد به رقم 1.8 میلیارد دلار است.

وظایف در آینده باید اولویت در سال آینده گفت:” لوتز در زمان و اضافه کرد: این امر می تواند منعکس شده در سود پایین تر است.

ipj/msh (dpa خبرگزاری رویترز)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. شما می توانید در اینجا ثبت نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>