Coronavirus: پارلمان آلمان می گذرد تاریخی بسته کمک

مجلس را تایید کرده است یک بسته کمک با هدف تقویت اقتصاد در coronavirus مربوط به شوک. این بیماری همه گیر است wreaking ویران در اقتصادهای سراسر جهان است.

آلمان را مجلس تصویب کرده €750 میلیارد دلار ($814 میلیارد دلار) کمک بسته در روز چهارشنبه به کوسن اقتصاد از تاثیر مستقیم از شیوع کروناویروس.

به منظور صندوق اضطراری اقدامات آنگلا مرکل صدر اعظم دولت برنامه ریزی را در بدهی های جدید برای اولین بار از سال 2013.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان شمارش هزینه های اقتصادی shutdown

سقف بدهی است که لنگر در قانون و محدودیت سالانه استقراض دولت را باید به حالت تعلیق در صورتی که دولت این است که در یکی دیگر از €156 میلیارد دلار در سال 2020 به عنوان برنامه ریزی شده. یک رای در حرکت است و انتظار می رود بعد از آن در روز چهارشنبه.

ویژه coronavirus هزینه های طرح حمایت گسترده در مجلس. تنها راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان حزب ممتنع. این اقدامات را در حال حاضر حرکت به مجلس شورای مجلس شورای اسلامی Bundesrat و انتظار می رود که رای دادند به قانون در روز جمعه.

آیا قانونگذاران گفت ؟

در شروع بحث در مجلس وزیر دارایی اولاف شولز حال تاکید کرد که دولت انجام شد همه چیز را در قدرت خود را برای کاهش آسیب و حمایت از مشاغل و کسب و کار و بخش بهداشت و درمان.

“وجود دارد هیچ اسکریپت برای این” Scholz قانونگذاران گفت که نشستن در مجلسی با 1.5 متر شکاف بین آنها را به عنوان مورد نیاز تحت اجتماعی جدید فاصله قوانین.

“ما در حال تجربه یک بحران است که بی سابقه است در جمهوری فدرال آلمان,” او گفت:. “آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر همبستگی است.”

وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت: آلمان Handelsblatt روزنامه است که او را به حمایت از ملی شدن شرکت ها برای محافظت از آنها را از ورشکستگی است.

“این بسیار حیاتی است که ما محافظت از ساختار اقتصادی کشور ما در طول بحران و جلوگیری از فروش و یا شکستن از شرکت های مهم,” او گفت:. “دولت آماده است تا برای به دست آوردن تمام یا قسمتی از سهام در شرکت های لازم باشد.”

چه شده است که وضعیت در آلمان ؟

آلمان — بزرگترین اقتصاد اروپا — has stopped کوتاه از اجرای این نوع مستند در سراسر کشور دیده می شود در کشورهای دیگر, اما آن را ممنوع کرده است تجمعات بیش از دو نفر و اعمال سختگیرانه تر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آلمانی ها هنوز هم مجاز به رفتن به محل کار و خارج از ورزش ارائه آنها حفظ حداقل 1.5 متر فاصله از دیگران است.

آنها همچنین قوانین که منجر به غیر معمول تجهیز این مجلس مجلسی.

Lawmakers spread out in the Bundestag (picture-alliance/dpa/K. Nietfeld)

قانونگذاران در گسترش و بدون صدراعظم مرکل در طول بحث

Scholz بود که منجر جلسه در غیاب آنگلا مرکل صدراعظم آلمان که در احتیاطی خود انزوا پس از تماس با یک دکتر که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19. به عنوان DW سیاسی خبرنگار کیت بردی توضیح داد, این بود که فقط یکی از اقدامات فوق العاده در محل چهار بحث است.

“تنها هر سوم کرسی در پارلمان است که گرفته شده امروز” بردی گفت. “بسیاری از نمایندگان مجلس در حال طبقه بالا مشاهده پارلمانی بحث از دفاتر خود را در حال حاضر و پایین خواهد آمد و بعد به رأی گیری در رای گیری جعبه که در واقع نمی خواهد بود و در سه طبقه در مجلس بلکه در خارج. نیز وجود دارد بسیاری از دیگر نمایندگان مجلس غایب امروز یا مبتلا به کروناویروس و یا در خود شده است.”

در آلمان غیرضروری مغازه ها و خدمات نیز دستور داده شده است بسته است. رستوران ها و کافه ها تنها می تواند ارائه تحویل مواد غذایی و یا دور. این اقدامات انتظار می رود در محل باقی می ماند تا آوریل 6.

مدارس سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که تعطیلات عید پاک در پایان مارس 24.

ادامه مطلب: Coronavirus: چه مستند اقدامات در سراسر اروپا ؟

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند ؟

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به گسترده ترس از رکود اقتصادی جهانی است. آلمان و اقدامات پس از شبیه حرکت توسط کشورهای دیگر به حد اقتصادی خرید اینترنتی.

در آمریکا و مجلس توافق کرده اند که به یک محرک قرارداد به ارزش 2 تریلیون دلار (€1.85 تریلیون دلار) برای کمک به کارگران کمک, کسب و کار و سیستم بهداشت و درمان.

فرانسه اعلام کرده €45 میلیارد بسته کمک به کمک به کسب و کار و کارگران در حالی که بریتانیا پرده برداری از یک بسته از اقدامات از جمله €362 میلیارد دلار وام و €22 میلیارد دلار دیگر کمک به تقویت اقتصاد است.

nm/ng (“رویترز” dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>