Coronavirus: آلمانی والدین خشمگین در جهت منزوی کردن فرزندان خود

برخی از آلمانی پدر و مادر را دریافت سفارشات به قرنطینه فرزندان خود و جداسازی آنها از سایر اعضای خانواده یا در صورت نیاز آنها را به زور از خانه. پدر و مادر از گروه گفت: میزان تقاضای “ظلم و ستم.”

مقامات خانه فرستاده کودکان مدرسه ابتدایی در جنوب غربی شهر در آلمان بروخزال پس از آن پدید آمده است که معلم خود را تبدیل به آلوده COVID-19.

این دانش آموزان به ارمغان آورد یک توجه داشته باشید از اقتدار بهداشت محلی سفارش پدر و مادر نه تنها به مطمئن شوید که کودکان عینک, ماسک, در خانه, اما همچنین به طور کامل جدا از دیگر اعضای خانواده برای دو هفته دوره قرنطینه از جمله وعده های غذا.

ادامه مطلب: Coronavirus و سلامت روان: “ما ساخته شده است برای انزوای اجتماعی’

اگر پدر و مادر داشت و به نافرمانی این دستورات کودکان می تواند زور توسط مقامات و قرنطینه در انزوا میخورد.

مشابه پیام های فرستاده شدند به پدر و مادر در افنباخ آم ماین در نزدیکی فرانکفورت که خواست پدر و مادر برای منزوی کردن کودکان سنین 3 تا 11 در اتاق های جداگانه. سازمان غیر دولتی “خانواده در بحران” نوشته شده حروف در توییتر.

“خانواده در بحران” سخنگوی دایان Siegloch گفت: سفارش به مبلغ “ظلم و ستم” و “تهدیدی برای سلامت کودکان است.”

او با اشاره به قوانین و مقررات در دانمارک که در آن پدر و مادر بودند به صراحت تشویق به تماس فیزیکی با کودکان خود را نگه دارید و در آغوش گرفتن آنها را برای راحتی در قرنطینه بار.

ادامه مطلب: مدارس در آلمان بازگشایی — اما coronavirus رفته است

سر از کودکان سازمان حفاظت (Kinderschutzbund,) هاینز Hilgers نوشت که این دستورات بود “نامتناسب و غیر قابل قبول” است و به طور منظم قرنطینه مورد نیاز قرار داده و خانواده ها را به یک وضعیت دشوار است به هر حال.

وی با بیان زنگ بیش از تهدید به حذف کودکان از خانواده های خود و خواست مقامات برای قرار دادن منافع کودکان ، “پدر و مادر می تواند و باید شامل هر coronavirus قرنطینه اقدامات مؤثر فرزندان خود را,” او نوشت.

پدر و مادر در زمان به توییتر خود را برای ابراز نارضایتی. “بنابراین من مجبور خواهد شد برای فرستادن فرزندان به مدرسه اما اگر یکی از آنها جلب coronavirus وجود دارد, من به طور کامل منزوی کردن آن در خانه و یا در معرض خطر داشتن آن را گرفته از من ؟” کاربر نوشته است.

بیشتر بخوانید: آلمان رو به رشد ضد قفل جنبش

سلامت در افنباخ آم ماین در واکنش به نصب خشم تاکید بر نیاز به جلوگیری از گسترش ویروس. “بدیهی است که پدر و مادر ممکن است هنوز هم دنبال پس از کودکان خود را” آزادی مطبوعات خواند. “لازم است برای پیدا کردن واقعی راه برای اطمینان از این است. برای مثال بهتر است برای به حداقل رساندن تماس با ما در میان خواهر و برادر به عنوان آنجا که ممکن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول