Coronavirus: آلمانی نرخ بهره در حال افزایش است با توجه به بحران

آلمانی محافظ طولانی آشتی به بهره صفر در حال اغوا نرخ 1 ٪ به عنوان coronavirus-آمار شرکت ها به دنبال مایع بودجه با توجه به گزارش Süddeutche Zeitung روزنامه. این روند هر چند محدود است.

با وجود coronavirus دل تنگی محافظ در حال درمان به افزایش نرخ بهره کوتاه مدت ارائه شده توسط بانک ها پیوسته با نقدی به نیازمندان صنعت, به گزارش Süddeutsche Zeitung (SZ) روزنامه اواخر روز شنبه.

“ما انتظار داریم این روند به تقویت” تحلیلگر بازار Andre زالتسودل گفت SZ.

مقاله هشدار داد که این روند محدود به بانک ها و امور مالی کارگزاران به طور مستقیم در ارتباط با بخش های صنعتی.

در یک جدولی خط یک ارائه دهنده خدمات مالی شد بنا به گزارش ارائه پتانسیل محافظ 1.05% برای €10,000 ($11,168) سپرده بیش از 12 ماه. محافظ واریز برای 6 ماه شد ارائه شده در اطراف 0.5%.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus کمک بسته می شود و تصویب نهایی

تازگی برای محافظ

چنین روند تازگی برای محافظ طولانی استفاده می شود به بانک مرکزی اروپا را کم بهره و سیاست گفت: SZ با اشاره به طولانی پس از جهانی بحران مالی 2008/2009.

“پس از تاج بحران عمیق تر آن را تبدیل در یک جهت متفاوت” با اشاره به SZ. “موسسات مالی هستند که در نگاه کردن برای نقدینگی.”

به اشتراک گذاری در بازار رکود

در هوشیار توجه داشته باشید, SZ مشاهده شده است که از سال 2009 سرمایه گذاران به ترغیب شده توسط مشاوران به حدس و گمان در افزایش سهام — در حال حاضر حدود 40 درصد در این بیماری همه گیر.

در روزهای اخیر, آلمانی انجمن به نمایندگی از صنعتگران سفر دفاتر و کوچک خانواده اجرای کسب و کار را تحت فشار دولت برای وام فوری کمکهای مالی.

DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. برای ثبت نام آن را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>