Coronavirus: آلمانی, وزیر بهداشت خواستار اتحادیه اروپا برای اختصاص بودجه

آلمان شناسایی 16 مورد از این COVID-19 ویروس. ینس Spahn, آلمان, وزیر بهداشت گفت: مجلس که او امیدوار است برای هماهنگ اتحادیه اروپا پس از یک نشست در بروکسل در روز پنج شنبه.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: او می خواهم برای دیدن اتحادیه اروپا “را در مسئولیت” در رابطه با شیوع کروناویروس تخصیص برخی از بودجه خود را به تلاش برای کنترل و مهار COVID-19.

Spahn عضو آنگلا مرکل مرکز-راست مسیحی دموکرات ها برای مقابله با اتحادیه اروپا و وزرای بهداشت در بروکسل در روز پنجشنبه برای بحث در مورد بلوک در پاسخ به شیوع بیماری است.

“و من همچنین می خواهم … سازمان بهداشت جهانی درخواست برای کمک های مالی نه تنها پاسخ داده شده توسط کشورهای بلکه که اتحادیه اروپا در برخی از مسئولیت خود منابع بودجه,” Spahn گفت: پس از یک جلسه از کمیته بهداشت و درمان در مجلس فدرال آلمان در پارلمان.

ادامه مطلب: چه کسی dubs coronavirus ‘دشمن عمومی شماره 1

Spahn همچنین گفت که امیدوار است اعضای اتحادیه اروپا را “توافق برای ادامه در هماهنگ شیوه” هر چند او اشاره کرد که “هماهنگی کامل” است که دیگر ممکن است به دلیل برخی از اعضای اتحادیه اروپا از جمله ایتالیا را متوقف کرده اند و تمام ترافیک هوایی به چین است.

اتحادیه اروپا کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides گفت: در بروکسل در روز جمعه که اتحادیه اروپا نیاز به “در پاسخ به این چالش در نزدیک هماهنگ و متحد شیوه” چرا که “ویروس می دانم که هیچ مرزهای.”

16 مورد در آلمان, 14 در بایرن

تعداد coronavirus موارد در آلمان افزایش یافته و به 16 روز سه شنبه پس از دو بیشتر موارد گزارش شده در جنوب شرقی ایالت بایرن.

بسیاری از موارد بنیادی شرکت Webasto, یک خودرو, تامین کننده مستقر فقط در خارج از مونیخ پس از یک کارمند از شرکت چینی وارد شعبه به صورت یک کارگاه آموزشی در آلمان با ویروس. Webasto کارکنان بازگشت به کار برای اولین بار در روز چهارشنبه.

دو نفر دیگر بودند که با شناسایی این ویروس در هنگام ورود خود را در فرودگاه عمده در فرانکفورت.

Spahn گفت: coronavirus وضعیت در آلمان بود که “تحت کنترل” است که نشان داد که “ما آمادگی خودمان را به خوبی و در حال گرفتن بزرگ احتیاطی.”

مقامات آلمانی نگه داشتن تلفن کنفرانس های روزانه و گاه ساعتی هر دو سطح ملی و بین المللی Spahn گفت. او تاکید کرد که او نمی تواند می گویند قطعی “چگونه همه چیز را توسعه بیش از چند روز آینده و هفته.”

Spahn پیشنهاد کرد که خلبانان از پرواز مستقیم از چین به آلمان باید گزارش را به برج کنترل ترافیک هوایی قبل از فرود گفت که آیا وجود دارد هر مسافر با علائم کروناویروس در هیئت مدیره. مسافران نیز خواسته شود به ارائه اطلاعات از جایی که آنها برنامه ای برای ماندن برای مدت 30 روز پس از ورود آنها.

هر گونه اقدامات فراتر از آن است که “آیا اول باید به تایید شده در کشور آلمان و در حالت ایده آل در اروپا,” او گفت:.

Spahn را رد یک پیشنهاد در طول چهار شنبه بحث در پارلمان آلمان که نیاز به مصرف مردم متوسط در فرودگاه گفت: چنین طرح “معنا ندارد.” او گفت: این اندازه گیری می تواند در ایجاد حس کاذب امنیت و با اشاره به این که کسانی که مبتلا به کروناویروس ممکن است لزوما باید علائم مانند تب در زمان تست.

dv/msh (AFP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>