Coronavirus: فرانسه, آلمان, پیشنهاد €500 میلیارد بازیابی صندوق

رهبران اتحادیه اروپا باید sparred برای سال بیش از, چگونه بهترین کمک به منطقه یورو بهبود یافتن از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. این پیشنهاد بین پاریس و برلین سیگنال می تواند یک راه رو به جلو است.

رهبران فرانسه و آلمان پیشنهاد پنج شنبه یک فعال €500 میلیارد دلار ($540 میلیارد) نجات صندوق برای کمک به اتحادیه اروپا اقتصاد بهبود یافتن از تاثیر coronavirus بحران است. توافق بین دو کشور رسیده بود زیر مجازی ایران برگزار شد که بعد از ظهر.

در زیر پیشنهاد بودجه خواهد بود با توجه به عنوان کمک های مالی به سخت ترین ضربه بخش ها و مناطق در اتحادیه اروپا.

27 کشور اتحادیه اروپا نیز قرض با هم در بازارهای مالی به منظور بالا بردن وجوه. پیشنهاد €500 میلیارد دلار در کمک های مالی خواهد بود علاوه بر 2021-2027 بودجه اتحادیه اروپا است که نزدیک به €1 تریلیون دلار برای این دوره است.

توافق بین صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی — رهبران منطقه یورو در دو اقتصاد بزرگ — ممکن است هموار کردن راه برای بزرگتر معامله در اتحادیه اروپا ،

روز دوشنبه اعلام شرح زیر است هفته بحث بین رهبران اتحادیه اروپا که بیش از مکانیزم های مالی باید مورد استفاده قرار گیرد برای نجات اقتصاد خود را. ایتالیا و اسپانیا تا به حال مورد علاقه, کمک های مالی, اما دولت از لحاظ مالی محافظه کار کشورهای آلمان و هلند را رد کرده بود این ترجیح بهبود اقتصادی به تحریک وام.

کوتاه مدت راه حل

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که روز دوشنبه برنامه ریزی شده بود یک “کوتاه مدت” پاسخ به بحران و این که راه حل دراز مدت از جمله اتحادیه اروپا اصلاحات خواهد بود مورد بحث بعد “از آنجا که اروپا باید به توسعه بیشتر است.”

“با توجه به ماهیت غیر معمول از بحران ما در حال انتخاب یک مسیر غیر معمول” اضافه شده است مرکل اظهار نظر در این طرح است.

این ابتکار مشترک می آید پیش از این کمیسیون اروپا ارائه خود پیشنهاد برای بهبود صندوق وابسته به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه در مه 27, را به رای گیری توسط 27 کشور عضو. رسمی پیشنهاد شده بود با تاخیر چند هفته ای بیش از اختلاف نظر در چگونه صندوق و توزیع بازیابی بسته است.

پاکسازی گفت: پاریس و برلین می خواستم برای کمک به اطمینان حاصل شود اتفاق در هفته آینده رای با ارائه یک چشم انداز از “ضرورت این پاسخ ساز و کاری برای آن و ابعاد آن است.”

رهبران همچنین در مورد بهداشت محیط زیست, تکنولوژی, صنعتی و حاکمیت.

رهبران اتحادیه اروپا واکنش نشان می دهند

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پیشنهاد استقبال در یک بیانیه گفت: “آن اذعان دامنه و اندازه چالش اقتصادی که اتحادیه اروپا و درستی قرار می دهد تاکید بر نیاز به کار بر روی یک راه حل با بودجه اروپا در هسته خود است.”

اتریش با این حال اصرار دارد که هر گونه کمک های اولیه باید در قالب وام و کمک های مالی. “ما موقعیت بدون تغییر باقی می ماند. ما آماده برای کمک به آسیب دیده ترین مناطق با وام” صدراعظم اتریش Sebastian Kurz توییتی در روز دوشنبه پس از اعلام.

اسپانیایی عضو پارلمان اروپا لوئیس Garciano با Ciudadanos در اسپانیا است که بخشی از ALDE لیبرال داد در اتحادیه اروپا, پارلمان اروپا نیز با استقبال از این پیشنهاد گفت: این یک گام به جلو. او همچنین با استقبال از تغییر از وام برای کمک های مالی.

چرا اتحادیه اروپا سازمان ملل نیاز به یک بازیابی صندوق ؟

اقتصاد منطقه یورو بوده است-کمی با این بیماری همه گیر کوروناویروس با اقتصاددانان پیش بینی انقباض از 7.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در این سال پس از فعالیت های اقتصادی و تولید مبتنی متوقف شد.

یک بسته برای اولین بار از وام کوتاه مدت کمک به €540 میلیارد قبلا مورد توافق توسط کشورهای عضو اتحادیه اروپا در اوایل ماه آوریل.

kmm/stb (“رویترز” dpa AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>