Coronavirus: چهارم شیوع بزرگ در آلمانی کشتارگاه

ده ها تن از مردم آلوده شده اند با کروناویروس در یک کشتارگاه در ایالت نیدرزاکسن. دولت آلمان به تعویق انداخته است مذاکرات در بلند مدت شکایت در مورد این کشور گوشت میباشد.

یکی دیگر از بزرگ coronavirus شیوع گزارش شده در کشتارگاه در روز دوشنبه. در دو هفته گذشته به گیاهان گوشت پردازش شده است این سایت از سه نفر دیگر از عمده شیوع بیماری.

حداقل 92 کارگران در یک کشتارگاه در دیسن بای جنگ توتبورکر در ایالت نیدرزاکسن در کشور باید آزمایش مثبت شهر اوسنابروک اعلام کرد اواخر روز یکشنبه. کسانی که آلوده و اعضای خانواده خود را که قرار است در قرنطینه و تولید متوقف شده است.

دولت آلمان را “Coronavirus کابینه” راه اندازی شد به بحث در مورد تغییرات در محل کار و مقررات ایمنی ویژه چشم در کشتارگاه. نگرانی های مطرح شده در مورد کار و شرایط زندگی کارگران کشتارگاه که در آن بسیاری از کارکنان اروپای شرقی کارگران موقت در آورده به خوراک آلمان اشتها برای گوشت ارزان.

اما روز دوشنبه propsed جلسه به تعویق افتاد تا روز چهارشنبه.

ادامه مطلب: نظر: Coronavirus برجسته رسوا شرایط در آلمان در صنعت گوشت

کثیف شرایط را برای کارگران خارجی

با وجود این واقعیت است که فقیر شیوه های کار و کثیف زندگی چهارم از این کارگران عمدتا از لهستان و رومانی و بلغارستان شناخته شده است برای سال های سال این بیماری بدون قانونگذاران باید نقل مکان کرد و برای تغییر این شرایط است.

در دو هفته گذشته گوشت پردازش گیاهان در ایالات متحده, Schleswig-Holstein و ایالت نوردراین-وستفالن در کشور را نیز به دنبال پس از صدها نفر از کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus. سالم کارگران شکایت کرده اند آنها که مجبور به قرنطینه در بی سرپرست فضاهای زندگی بدون جهت از مافوق خود در مورد زمانی که آنها را مجاز به ترک و یا اگر آنها در حال پرداخت در طول این زمان.

غذا و نوشیدنی و غذا اتحادیه را به حکومت این فرصت را به اعمال “اصلاحات اساسی” در صنعت و جدید “شفاف” قوانین و مقررات برای کشتارگاه.

es/rt (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>