Coronavirus: اولین شهر تحمیل مستند

فرانسه, اتریش, اسپانیا و ایتالیا قرار داده اند حکومت در محل برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما آلمان هنوز به دنبال. یک شهر کوچک در ایالت بایرن با این حال ممنوع است مردم را به ترک خانه خود را بدون دلیل.

این شهر از میترتایش شد برای اولین بار در آلمان به سفارش یک حکومت نظامی با هدف مهار گسترش COVID-19, مقامات اعلام کرد.

ساکنان کوچک باواریا شهر را مجبور به حمل یک نامه از کارفرمای خود را در راه خود را به و از کار. مردم نیز مجاز به خرید ملزومات و برای تحویل.

مردم دیده می شود در خارج به دلایل دیگر می تواند مورد سوال توسط پلیس تحت سیاست جدید که به اجرا گذاشته خواهد شد از شنبه به بعد.

“خروج از خانه خود را بدون دلیل معتبر ممنوع است” مقامات در منطقه تیرسچنروته در نزدیکی مرز چک اعلام کرد.

این شهر دارای 6,500 ساکنان. در این منطقه وجود دارد 38 تایید موارد COVID-19. این مستند را تا آوریل 2 در اولین.

‘این به طور جدی’

این اقدامات به دنبال به عنوان مثال چند دیگر کشورهای اروپایی هستند اما برای اولین بار در آلمان است.

فرانسه و ایتالیا و اتریش و اسپانیا باید تمام اعمال مشابه مستندات اما تا کنون آلمان خودداری از اقدامات شدید. به جای آن از مردم خواسته شده است برای کار از خانه و غیر ضروری جلوگیری از تماس های اجتماعی بدون رفتن به کامل مستند.

“فکر می کنم در مورد سلامت خود و شهروندان خود را و لطفا این محدودیت به طور جدی” تیرسچنروته شهردار رولاند Grillmeier محلی گفت روزنامه Münchner Merkur.

Grillmeier می بیند اقدامات پیشگیرانه به عنوان امید آنها ممکن است به جلوگیری از گسترده تر در این شهر کوچک است. موارد در تیرسچنروته دو برابر در روز چهارشنبه از روز قبل.

شهروندان این شهر بودند که در مورد مقررات جدید توسط آتش نشانان در’ اطلاعیه ها و جزوات را از طریق درب.

اد/rc (dpa رویترز)

نگه دارید تا به سرعت با حوادث روز وقتی که می آید به کروناویروس با ما زندگی می کنند به روز رسانی صفحه.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>