Coronavirus: ترس از خشونت خانگی و کودک آزاری افزایش

به عنوان صدراعظم آلمان را تشویق می کند تا این کشور را به ماندن در خانه و پشتیبانی سازمان ها ابراز نگرانی از افزایش سوء استفاده از کودکان در حالی که مدارس بسته باقی می ماند. خشونت خانگی نیز انتظار می رود به افزایش است.

برای بسیاری از کودکان مدرسه محل یادگیری و اجتماعی. برای دیگران آن است که یک مکان امن — پناه از ناامن محیط خانه که در آن آنها با تهدید از کودک آزاری است.

به گفته پلیس ارقام بیش از 4000 مورد کودک آزاری گزارش شده در سال 2018 است. تعدادی از کودکان سوء استفاده جنسی از موارد به طور معنیداری بالاتر در بیش از 14,000.

محله های نزدیک منجر به درگیری

در حال حاضر با مدارس بسته شده و به عنوان بخشی از آلمان اقدامات برای محدود کردن گسترش coronavirus و بسیاری از کودکان خارج از دید, حمایت از کودکان سازمان هشدار داده اند از پتانسیل افزایش کودک آزاری است.

رئیس اجرایی از کودکان انجمن (Deutscher Kinderverein), Rainer Rettinger می گوید: این وضعیت برای برخی از کودکان می تواند تبدیل به تهدید کننده زندگی.

بیشتر بخوانید: آلمان: 1 زن در هر ساعت است که قربانی خشونت خانگی

“نزدیک محدوده و قادر به جلوگیری از هر یک از دیگر می افزاید: به پتانسیل درگیری و پرخاشگری را افزایش می دهد می گوید:” Rettinger اضافه کرد که کودکان با والدین مبتلا به اعتیاد باید تمرکز خاص.

“در حال حاضر در زمان coronavirus بحران این کودکان به تنهایی با پدر و مادر. هیچ کس که می بیند پدر و مادر بدبختی است. هیچ کس که می بیند فرزند بدبختی,” او می گوید.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان تعطیل مرز توقف زندگی عمومی

افزایش پشتیبانی آنلاین

با بسیاری از گروه های پشتیبانی و خدمات جوانان تمرین های اجتماعی فاصله محافظت از کودکان سازمان خواستار افزایش پشتیبانی در سیستم عامل های دیجیتال از جمله رسانه های اجتماعی به کودکان و خانواده ها به خوبی اطلاع از کمک های که در دسترس است.

“کودکان نیز باید رسیدگی شود و شامل اطلاعات می گوید:” Stefanie سرخ شده از نجات کودکان Deutschland. “در حال حاضر کودکان عمدتا آگاهانه از طریق بزرگسالان اما کسانی که بیشتر در معرض ممکن است دریافت اطلاعات صحیح به خصوص در حال حاضر که آنها دیگر در مدارس است.”

بیشتر بخوانید: Coronavirus می فرستد کلاس صفحه اصلی — استونی را آماده آلمان نشدم

در حالی که حمایت از دولت آلمان به تشویق اقدامات اجتماعی فاصله سرخ شده نیز هشدار داد در برابر دراز مدت مشکلات برای همه خانواده ها از داخل خانه ماندن برای هفته ها در پایان.

“ما نباید فراموش کنیم که کودکان نیست و بزرگسالان آنها نیاز اتاق به حرکت می کند و اجازه خاموش بخار. این اقدامات می تواند تایید برای مدتی کوتاه اما پس از آن دولت نیاز به معرفی برخی از انواع امکانات تفریحی برای خانواده ها در هوای تازه.”

ادامه مطلب: خشونت خانگی علیه مردان – آلمانی متحده حرکت برای شکستن تابوهای

ترس از خشونت خانگی

پناهگاه ها و مراکز مشاوره نیز ترس که خشونت خانگی و خشونت جنسی در میان بزرگسالان قابل توجهی افزایش خواهد یافت در هفته آینده همانطور که بیشتر مردم از خانه کار می کنند. دیگران به صورت ساخته شده کار برکنار شده و یا در حال حاضر اجازه دهید با توجه به پیامدهای اقتصادی از coronavirus — اضافه کردن به شرایط استرس زا در خانه است.

روند مشابه در حال حاضر گزارش شده در چین که در آن در برخی از مکان و تعداد استفاده داخلی موارد بود که سه بار به عنوان بالا به طور معمول پس از دو هفته سخت انزوا اقدامات است.

“در جریان اقدامات صورت گرفته در آلمان به خشونت شریک زندگی است کمتر به احتمال زیاد به ترک آپارتمان ساخت آن را تقریبا غیر ممکن است برای قربانیان برای رسیدن و تماس با مراکز مشاوره,” کاتیا Grieger از انجمن فدرال زنان مشاوره و بحران تجاوز مراکز (bff) گفت: DW.

ادامه مطلب: خون در زمان تاج: چرا کمک های مالی مورد نیاز بیشتر از همیشه

شخصی بازديد از پشتیبانی شبکه و خدمات اجتماعی نیز کاهش می یابد بیش از ترس از گسترش COVID-19 ویروس.

“این است که چرا ما در تماس همسایگان به اضافی آگاه از موارد ممکن است از خشونت” Grieger می گوید. “اگر شما از شنیدن صدای بلند فریاد یا گریه می کند در آپارتمان همسایه با پلیس تماس بگیرید.”

اگر حکومت سختگیرانه تر در حال اجرا وضعیت تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر شدید — به طور موثر به دام انداختن قربانیان خشونت خانگی با سو استفاده کننده.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس

تماس سیاسی کمک

آلمانی, وزارت, برای, خانواده, شهروندان ارشد زنان و جوانان (BMFSFJ) می گوید: این مشکلات “در رادار.” اما موضوع خشونت خانگی و سوء استفاده از کودکان در برابر پس زمینه از coronavirus است در عین حال که باید توسط وزیر Franziska Giffey (SPD).

خصوصی و شرکت های بزرگ کمک های مالی هر دو انتظار می رود کاهش به عنوان coronavirus می کشد در رشته کیف پول Deutscher Kinderverein مدیر عامل Rettinger می گوید: “ما نمی توانیم به سادگی اعتماد که همه چیز خوب خواهد شد.”

برای محافظت از آلمان آسیب پذیر ترین سیاستمداران احساس فشار — زمان است که از ذات آنها را به ارائه کمک های مالی و اجرای تمام منابع ممکن است برای اطمینان از ایمنی از کسانی که بیشتر در معرض خطر.

اگر شما در آلمان و تجربه خشونت و نیاز محرمانه مشاوره تماس Hilfetelefon مرکزی خط تلفن در آلمان در 08000 116 016 یا بازدید hilfetelefon.de.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>